Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ZWALCZAJ PLAGIAT !
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

ZWALCZAJ PLAGIAT !

Szef kuchni poleca : na przystawke plagiat na deser kradzież...

Ehhh, mialem już przygotowany odpowiedni tekst na temat plagiatu i plagiatorów, patrze sobie na plagiatorską stronke i co nagle widzę ... ano taki cytat "Materiały pochodzą ze strony: http://www.aliens.rc.pl/" (jakby ktos nie wiedzial to jest to inny adres TEJ strony) - w zwiazku z tym postanowiłem nie publikowac na razie tekstu - będę go chyba musiał odpowiednio przerobić bo sytuacja nadal mi się nie podoba. Po pierwsze musztarda po obiedzie, po drugie jak nie plagiat to kradzie - ja sobie po prostu WOGULE nie życze aby moje materiały nad których wykonaniem spędziłem wiele godzin, teksty i elementy graficzne wisiały na tej stronie. Po trzecie wyraźnie o tym napisałem obu "webmasterom" - a ponieważ w odpowiedzi dostałem od jednego z nich (Xenoborg01 - to jakis strasznie biedny umysłowo gość, chyba upośledzony...) kilka maili pełnych wyzwisk i wulgaryzmów postanowiłem że nie oleję tak po prostu sprawy [chciałby zobaczyc jak ów osobnik mówi mi to co napisał twarzą w twarz...].

Nie wiem co na to Tomexx i Suchy których materiały również zostały na owej stronie opatrzone podobnymi komentarzami - ale mnie to wcale ani nie cieszy ani nie satysfakcjomuje.

A póki co postanowilem podac na tym bordzie adres plagiatorskiej stronki (a co mi tam niech sie lameria cieszy, że na liczniku przybylo kilka osob} - idzcie i zobaczcie jaka goscie odstawiają wioche, na stronie podane sa takze ich adresy e-mail wiec mozecie im napisac co o tym myslicie - jesli oczywiscie wam sie chce.

URL : http://www.aliens.predator.prv.pl

End of transmission...




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-06-23 06:31:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

Plagiat

Nie wiem jak ktoś może być tak bezczelny aby wykorzystywać czyjąś cięzką pracę ...



2001-06-23 07:30:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

Plagiat

Szkoda, że w linkach nie ma strony CIACHA.... Ciekawe dlaczego Wink





2001-06-23 07:41:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813

SKURWYSYŃSTWO

Takich lamerów to tylko bić aż im krwi zabraknie!!!!!!!!!!!!!!!!



____________________________________
2001-06-24 08:02:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
BISHOP
I'm here, baby! I'm here!



Gość


precz z plagiatami !

Rzeczywiscie straszna granda i lamerstwo do kwadratu Sad((

Wsioki nakradly materialy z kilku stron ktore zna kazdy szanujacy sie fan alienow i predatorow.... btw pomimo kradzierzy super rzeczy z super sjatow ich stron i tak wyglada "prosto z dupy" - zielono, fioletowo czerwono niebieska.... jakby mi ktos narzygal na receptory wzrokowe....

Masz racje CIACHO ! - napisz ostro co myslisz o tych bucach, takie wiesniactwo nalezy pietnowac !


2001-06-24 08:12:00
Odpowiedz z cytatem
apone
I'm here, baby! I'm here!



Gość


they're dog meat

no coz poziom tej strony swiadczy tylko na "korzysc" jej autorow a tak na prawde to szkoda gadac

pozdro dla wszystkich uczciwym webmasterow


2001-06-25 04:50:00
Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re

Dla mnie koles jest kompletnym bezmózgiem. Wkurwiaja mnie tacy ludzie maksowo. Człowiek siedzi, męczy się, kombinuje z tekstami, siedzi i robi grafiki a taki skurwysyn weźmie gotowe i podane na talerzu. Jeśli to czyta to może niech odpisze??? Kurwa, jakbym znał jego adres domowy...


2001-06-25 05:20:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB