Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: AvP2 - Czy to juz koniec gry?
PRzeMO




Private
Dołączył: 2002-03-21
Posty: 12

AvP2 - Czy to juz koniec gry?

Tak sie zastanawiam czy wszystko w tej grze zrobilem jak nalezy.Ostatni filmik pokazuje ze nijaka Tomyko (Niewiem czy dobrze napisalem) wylatauje w powietrze bo cos tam chyba wysadzila. Nastempnie jest pokazany przelatujacy Varloc (Podroba SULACO) i jakies napisy (Po Angielsku nie wladam dobrze tym jezykiem wiec niewiem czy dobrze zrozumialem) ze jeden z dropshipow zaginol i takie tam pierdoly potem hamsko przechodzi do menu gry.I tu jest moje pytanie to jest jedyne zakonczenie gry czy moze jak bym cos zrobil inaczej to by bylo inne zakonczenie?



2001-01-02 08:05:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

ripley to Prze_MO

Znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze wyglada to na koniec..



2001-01-03 05:07:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

re: ech .. no szkoda ze tak to wyglada :/

Ja mam dokladnie to samo ... to jest na pewno wlasciwe zakonczenie gry .... Sad(( troche bez sensu ....
Gra jest naprawde fajna ... a tak to bardziej mi to przypomina dodatki do Half Life'a - "Gunman Chronicles" i "Blue Shift", ktorych przejscie zajmuje jeden wieczor ...
Grajac Marine'm dochodzi tylko do jednej "potyczki" z Predatorem, juz przejscie AVP1 zajmowalo wiecej czasu
Zawiodlem sie ...

Ale... jest Multiplayer i poziom trudnosci HARD Wink



2001-01-12 08:56:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB