Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: w odpowiedzi na post Pioka o AVP
satan_666


Gość


w odpowiedzi na post Pioka o AVP


212.160.33.133

W swoim artykule Piok zmieszał z błotem drugą część AVP i zasadniczo rzecz biorąc, to może i ma trochę racji. Ale na pewno nie do końca. AVP2 ma być może kilka wad, ale są one przeważane przez zalety.
Te wady to oczywiście brak wsparcia dla EAX, brak możliwości rozbijania świateł i brak możliwości rozkawałkowywania wrogów. Nie zauważyłem innych, może oprócz strasznie dłuugiego wgrywania się leveli (ale byc może zależy to od prędkości komputera).
Zalety to oczywiście o wiele lepsza grafika, z większą ilością detali itp. Wszystkie bronie, tryby widzenia itd. są takie jak w filmach(np. tryb termiczny Predatora). Dostępna jest wiele większa ilość broni(np. w AVP1 zawsze brakowało mi shotguna). Denerwujące jest tylko skręcanie plazmy Predatora i opóźnienie smartguna. Ale na pewno da się to jakoś wytłumaczyć. Denerwuje mnie też to, że Predator traci kamuflaż przy strzale z shoulder cannona.
Odrębną rzeczą jest try multiplayer, który jest o niebo lepszy od tego z jedynki (szczególnie jeżeli chodzi o grę w internecie), chociaż o wiele wolniejszy (wgrywanie się leveli).
Bardzo dobrą rzeczą jest też wyposażenie - lampka, spawarka, komputerek oraz charge emitter Predka.
Co do wyglądu Obcych i żołnierzy, to faktycznie modele są dziwne, ale przecież można ściągnąć sobie skiny.
Co do niskiej grywalności, to tu się naprawdę z Piokiem nie zgadzam (no ale jest to opinia subiektywna), bo według mnie od tej gry po prostu nie można się oderwać, trzyma w napięciu i jest straszniejsza niż jedynka. Szkoda tylko, że jest tak krótka. Jest też faktycznie bardzo liniowa.
Podsumowując zalety przeważają nad wadami i ocena 4.5/10 jest wysoce niesprawiedliwa. Moim zdaniem gra zasługuje na 7+/10.



2002-02-02 08:40:00
Odpowiedz z cytatem
AVATAR




Private
Dołączył: 2002-03-16
Posty: 23

re


217.99.223.70

hmmm...przed tym jak naprawde sam zagralem w AvP2 to mialem naprawde zla opinie o tej grze. A to wszystko przez takich ludzi jak Piok. Jestem w trakcie pisania recenzji dla ciaha. Dopiero aliena "obejrzalem" wiec jeszcze trzeba bedzie troche poczekac az wyprobuje marina i predatora, ale juz moge powiedziec ze na pewno dostanie 7+



2002-02-03 12:23:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB