Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: najlepiej wyszkolona armia?
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

najlepiej wyszkolona armia?



CZE:
Mam pytanko jesli ktos sie orientuje..
bo wiecej tu fanow militarow niz SF.......
Jaka jest obecnie najlepiej wyszkolona lub doswiadcznona (trudno mi znalezc dobre okreslenie) armia na Swiecie? Nie chodzi o sile(liczebnosc) ale o jakosc...
Pytanie nr2 jaki jest najlepszy film o Obcym -obiektywnie:)?
Pozdro!
2001-04-10 07:11:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re temat



Co do armi to nie wiem Smile)))

Co do filmu to najlepszy jest ALIEN, kawalek po nim ALIENS i kawaleczek za ALIENS, ALIEN 3. I nie zmienie swojego zdania chocby ze mnie pasy darli Smile))))))

A ty Tomexx jazda spowrotem do webmasterowania swojej strony i tyle mam do powiedzenia w tej sprawie.

Pozdro
2001-04-10 08:16:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

Re: najlepiej wyszkolona armia?



ad 1) pewnie oddial S P E C N A Z`u...
ad 2)> ALIEN3 - ten film najbardziej lubie ogladac /klimat, zdiecia+muza=rewelacja...niedopracowane efekty...ale monster super!/
> ALIEN /klimat+fabula - najbardziej mroczny z serii, obcy+giger/
> ALIENS /fabula+klimat+mistrz_cammeron+stanwinstonSFX, muza+akcja+zdiecia - rewelacja!!!/
> ALIEN4 mizerna gra aktorska.../winona ryder - do romansow a nie do obcych!!!/ marny scenariusz /wheddon frajerze to do ciebie.../ bo fabula calkiem przyjemna - no i jennet /rezyser jakby nienamiejscu...-brak wizji scotta, cammerona czy finchera.../ niezle efekty ale panowie z ADI zapomnieli jek wyglada prawdziwy obcy wykluty z czlowieka - jak czlowiek a nie KURCZAK z parku jurajskiego...!!!/

pozdrawiam
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2001-04-11 02:37:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
MacVas




Private First Class
Dołączył: 2002-04-05
Posty: 60

Marines górą



Ad 1) Jeżeli pytanie padło o armię i wyszkolenie to w grę wchodzą od lat dwie przeciwne sobie frakcje ( amerykanie i azjaci - Europa raczej się nie liczy choć UE dysponuje armią porównywalną rozmiarami i z jednymi i z drugimi to od lat wiadomo że przy puierwszych lepszych konfliktach nastąpiłby jakiś rozłam...np. wojny światowe pokazały.
NAJLEPSZY TRENING odbywają tylko jednostki specjalne ale te nie stanowią o sile całej armii(Foki czy Specnaz) i nie są amią Virus! Pozostaje pytanie ,która piechota jest lepsza.
Obydwie pokazały wspaniałe zwycięstwa (USA w zatoce,.. ruskie gdzieś tam u siebie) jak i druzgocące porażki (Marines -Wietnam ; Ruscy - jeszcze za czasów ZSRR o utrzymanie republik)
Ja tam stawiam na Marines ! A "przesiew" w obu armiach jest naprawdę porządny...
Ad 2) ALIENS - znacie moje zdanie a jak któś nie to zapraszam na stronkę...

PS
Nadal zamykasz stronkę???
Sad(( ???
2001-04-11 03:37:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB