Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: [OT] Komiksy
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



Noł,et ol, podpis 'the bitch is back' a pod nim jakiś diablo :P

A komiksy lubie tylko te starsze ( yansy, tytusy, thorgale,itd.), te z Obcym oraz NIEKTORE (np. "Szczury blasku" o ktorych pisal Suchy )
____________________________________
SHIT HAPPENS
2004-05-19 16:16:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842



[blockquote] Oj Kolabor... To ze tobie cos nie podoba, nie znaczy, ze jest pierdolone w dupsko i wogole szitowate dla wszystkich. Sluchasz metalu ? TO bardzo prosze: Wszystkie metale i wogole cala muzyko to dno, sztuczny mrok a faceci z mopem na gloei przyprawiaja mnie o torsje i mam ochote im napierdolic...

Milo ? Prawda ? Wiec wez se spal jakas trawke, daj se w zyle, powochaj eter i CHILL OUT, BE COOL MAN... Ja rozumiem, ze nie kazdemu manga/japonia sie musi podobac, ale zeby od razu od zoltow i debili ? [...] Wiele osob narzeka, ze anime dla dzieci. Wez se zapusc Ninja Scroll to pogadamy. Wiec prosze nie jechac, czegos co sie nie zna, bo tak mozna jechac wszystko i wszystkich, a gowno to da...[/blockquote]

qvintoo, kurwa, bez kitu. ja nie mowie, ze to jest chujowe dla wszystkich i powinni tego zabronic, ale mi sie to konkretnie nie podoba. po prostu jak widze, co oni tam czasem rysuja i jak to rysuja w ogole mi sie nie podoba, zygac mi sie chce. nie mowie: nie czytajcie tego, bo to jest chujowe i nikomu sie nie podoba, tylko glupim gowniarzom.
Suchy ma racje- to Ty wyluzuj Smile Tak jak mowilem, anime znam na tyle, zeby mi sie nie podobala.
BTW, nie zebym sie czepial, wiem, ze napisales to tylko dla przykladu, ale nie slucham metalu.. czasem cos zapuszcze sobie, ale bardzo rzadko. jakiej muzyki natomiast slucham mozesz sprawdzic w moim poscie o muzyce[OT]. od razu widac ze nie czytasz wszystkich maili (czepiam sie, wiem) Razz
Co do Transformersow, Daimosa, Zulwii Ninja i Gigi- koszykarza... to sa moje bajki z dziecinstwa, darze je wielkim sentymentem i uczuciem Smile byla jeszcze bajka o takim zapasniku w stroju tygrysa, ale juz nie pamietam jak sie nazywala...

a teksty z Garfielda zabijaja Razz
2004-05-19 16:37:22
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



[blockquote] kiedys lubilem dragonballa, ale kiedy moja szkola dostala na tym pukncie swira i zaczela sobie kupowac wszystko z tym zwiazane, to jakos przestalo mi sie to podobac.. ogolnie nie lubie rzeczy zbyt popularnych...
[/blockquote]

respect - ja tez nie lubie zbyt popularnych, i na dodatek "zkmercjalizowanych" rzeczy :D

A zółwie ninja to tez moje bajki z dzeciństwa ale komixów nie widziałem...bajki na video ogladałem Smile
Transformery? klasyk...:)

Rogue - zmienie go dla ciebie Very Happy (avatarka mam na mysli)
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2004-05-19 16:42:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Qvintoo
Watashi baka desu



First Sergeant
Dołączył: 2003-01-04
Posty: 229



Spoko Kolabor, troche mnie ponioslo, ale strasznie sie denerwuje jak ktos nazywa mange/anime bajeczkami. sorki :D

BTW. Jak chcesz se przypomniec dziecinstwo, to na Poloni 1 ciagle leci ten old school Very Happy A ten koles w masce tygrysa to nie kto inny jak; TIGER MAN :D

MIKET - To ja ci powiem, ze jestem paranoiczny. Otoz doszukuje sie filozofii w anime. Ano na przyklad, widzialem kiedys film japonskich tworcow pt. Ghost in the shell. Widzisz, jako czysty paranoik, potrafilem w nim znalesc drugie dno, no ale kto w koncu bedzie rozmawial ze swirem. Ide scinac drzewa przy pomocy sledzia...
Ale tak na powaznie, wez se zobacz komiks Eden wydawany przez Egmont. Ta manga NIE jest zdecydowanie dla dzieci...
2004-05-19 22:11:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



No tylko że raczej miałem na mysli komixy mangi w stylu poke-potworów czy dragonballa. A w zasadzie to we wszystkim można znaleźć filozofię...sztuka polega na tym czy jest ona sensowna i czy złożona.
Doszukaj się filozofii w filmach stylu "hentai" (dobrze to piszę?)
Wiem że japończycy potrafią robić bajki nie tylko dla dzieci, tyle że właściwie tylko oni...tak mi się wydaje.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2004-05-20 08:14:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



takie cuś znalazłem - w zasadzie niezłe, jako mały "przewodnik":
http://www.aleja-komiksu.pl/artykuly.php?id=1
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2005-01-22 16:34:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Schamann
...but there are



First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262



jako dzieciak chowałem się na tym, na czym wszyscy w tamtych czasach - czyli na tym co było. Magazyn "Relax", gdzie widziałem pierwsze plansze Thorgala, Tytus, Kajko i Kokosz, Funky Koval w Fantastyce, ostatnia strona "Świata Młodych" i tak dalej. Z tamtych czasów rządzi i wymiata niepodzielnie cykl komiksów o humorze tak abstrakcyjnym i obłędnym, że nic go jeszcze nie przebiło - "skąd się bierze woda sodowa" i reszta przygód prof. Nerwosolka.

potem ruszył rynek i zaczęła się jazda - Thorgale, Yansy, Asterixy, Luck'y Luke - szybko zrobiło się więcej, niż mógł człowiek kupić. Thorgal i Asterix (kiedy jeszcze pisał go Gościnny) zostały mi jako sentyment - chociaż Thorgal schodzi na psy tak strasznie, ze się teraz żal robi, jak człowiek przejrzy któryś z nowych zeszytów, a potem wspomni Władcę Gór czy Czarną Galerę.

potem przez kilka lat odpuściłem komiks i czym innym sie zajmowałem, a potem przyszła manga, jako coś nowego, rysowane i pisane tak, jak wcześniej jeszcze nie widziałem. Znajomi Akirą i Ghostem mnie zamietli, potem poprawili X-em, Lainem i innymi. A potem i w mandze okazało się, że podlega tym samym prawom, co reszta komiksu - tzn. ze 90% to głupawy chłam, a z tego dopiero czlowiek musi wyłowić perełki.

Teraz w sumie komiksy papierowe czytam rzadko i niedużo, z zachodnich to archiwalne zeszyty The Crow - jak dopadnę, 100 bullets, i Fathom - Turnera - który ostatnio przypadkiem trafiłem i mi się akcja bardzo spodobała. Z japońskich Usagi i w sumie tyle. Czasem jak mi znajomi skany na płytce podrzucą, to nadrabiam zaległości w ważniejszych tytułach, zeby wiedzieć którą stroną kaczka wodę pije.

Ale w przeciągu ostatnich 2 lat sporo zacząłem czytać webcomixów, inny sposób publikacji ostro wpływa na kontruowanie fabuły i rysowanie, często bliżej im do gazetowych stripów niż do albumów, ale wiele pomysłów absolutnie rządzi.

www.megatokyo.com - chyba najbardziej znany

www.angels2200.com - mój ulubiony Very Happy

www.machall.com - amerykańska autosatyra - pyszne Smile

www.alpha-shade.com - przepięknie rysowany

to tak tytułem kilku przykładów - w ciągu paru at całe środowisko webcomixów z grupki rysujących z nudów dzieciaków zaczyna stawać się przemysłem, który ma cośnowego do powiedzenia w branży - i to jest zajebiste Very Happy
____________________________________
Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us? Very Happy
2005-01-24 10:20:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Link do torrenta z komiksami Alien/Predator (tez terminator )

http://s6.isohunt.com/download.php?mode=bt&id=3081708

Pełna lista tytułów (zajmujących 1.26gb -_-'):

Aliens/Aliens - Berserker/Aliens - Berserker #01 Of 4.cbz
Aliens/Aliens - Berserker/aliens - berserker #02.cbz
Aliens/Aliens - Berserker/aliens - berserker #03.cbz
Aliens/Aliens - Berserker/aliens - berserker #04.cbz
Aliens/Aliens - Kidnapped/Aliens - Kidnapped 01.cbr
Aliens/Aliens - Mondo Heat.cbr
Aliens/Aliens - Mondo Pest.cbr
Aliens/Aliens - Music of the Spears/Aliens - Music of the Spears 01.cbr
Aliens/Aliens - Music of the Spears/Aliens - Music of the Spears 02.cbr
Aliens/Aliens - Music of the Spears/Aliens - Music of the Spears 03.cbr
Aliens/Aliens - Music of the Spears/Aliens - Music of the Spears 04.cbr
Aliens/Aliens - Platinum Edition.cbr
Aliens/Aliens - Survival/Aliens - Survival #01 of 3.cbr
Aliens/Aliens - Survival/Aliens - Survival #02.cbz
Aliens/Aliens - Survival/aliens - survival 03.cbr
Aliens/Aliens - Tribes GN [1992](Coldkiller - ZCultFM-DCP).cbr
Aliens/Aliens Stronghold.cbr
Aliens/Batman - Aliens/Batman - Aliens #1.cbr
Aliens/Batman - Aliens/Batman - Aliens #2.cbr
Aliens/Superman vs. Aliens II/Superman vs Aliens II - 01.cbr
Aliens/Superman vs. Aliens II/Superman vs Aliens II - 02.cbr
Aliens/Superman vs. Aliens II/Superman vs Aliens II - 03.cbr
Aliens/Superman vs. Aliens II/Superman vs Aliens II - 04.cbr
Aliens/aliens - earthwar 4 issue ltd series.cbr
Predator/Aliens vs Predator - Duel.cbz
Predator/Predator - Bad Blood - [1994] - [4of4]/Predator - Bad Blood #1.cbr
Predator/Predator - Bad Blood - [1994] - [4of4]/Predator - Bad Blood #2.cbr
Predator/Predator - Bad Blood - [1994] - [4of4]/Predator - Bad Blood #3.cbr
Predator/Predator - Bad Blood - [1994] - [4of4]/Predator - Bad Blood #4.cbr
Predator/Predator - Big Game [4 of 4]/Predator - Big Game 1 of 4.cbr
Predator/Predator - Big Game [4 of 4]/Predator - Big Game 2 of 4.cbr
Predator/Predator - Big Game [4 of 4]/Predator - Big Game 3 of 4.cbr
Predator/Predator - Big Game [4 of 4]/Predator - Big Game 4 of 4.cbr
Predator/Predator - Bloody Sands Of Time - [1992] - [2of2]/Predator - Bloody Sands Of Time 01of02.cbr
Predator/Predator - Bloody Sands Of Time - [1992] - [2of2]/Predator - Bloody Sands Of Time 02of02.cbr
Predator/Predator - Captive - [1998] - [1of1]/Predator - Captive.cbr
Predator/Predator - Cold War.cbr
Predator/Predator - Dark River/Predator - Dark River (1 of 4).cbr
Predator/Predator - Dark River/Predator - Dark River (2 of 4).cbr
Predator/Predator - Dark River/Predator - Dark River (3 of 4).cbr
Predator/Predator - Dark River/Predator - Dark River (4 of 4).cbr
Predator/Predator - Hell Come A-Walkin - [1998] - [2of2]/Predator - Hell Come A-Walkin 01of02.cbr
Predator/Predator - Hell Come A-Walkin - [1998] - [2of2]/Predator - Hell Come A-Walkin 02of02.cbr
Predator/Predator - Hell and Hot Water - [xxxx] - [1of1]/Predator - Hell and Hot Water.cbz
Predator/Predator - Homeworld [4of4]/Predator Homeworld 1 of 4.cbr
Predator/Predator - Homeworld [4of4]/Predator Homeworld 2 of 4.cbr
Predator/Predator - Homeworld [4of4]/Predator Homeworld 3 of 4.cbr
Predator/Predator - Homeworld [4of4]/Predator Homeworld 4 of 4.cbr
Predator/Predator - Invaders From The Fourth Dimension (1993).cbr
Predator/Predator - Jungle Tales Classic.cbr
Predator/Predator - Kindred/Predator - Kindred 1 of 4.cbr
Predator/Predator - Kindred/Predator - Kindred 2 of 4.cbr
Predator/Predator - Kindred/Predator - Kindred 3 of 4.cbr
Predator/Predator - Kindred/Predator - Kindred 4 of 4.cbr
Predator/Predator - Nemesis/Predator Nemesis 1 of 2.cbr
Predator/Predator - Nemesis/Predator Nemesis 2 of 2.cbr
Predator/Predator - Primal/Predator Primal 1 of 2.cbr
Predator/Predator - Primal/Predator Primal 2 of 2.cbr
Predator/Predator - Race War.cbr
Predator/Predator - Strange Roux - [1996] - [1of1]/PREDATOR STRANGE ROUX.cbr
Predator/Predator vs. Magnus Robot Fighter - [1993] - [2of2]/Predator vs Magnus Robot Fighter 01.cbr
Predator/Predator vs. Magnus Robot Fighter - [1993] - [2of2]/Predator vs Magnus Robot Fighter 02.cbr
Predator/Tarzan vs Predator/Tarzan vs Predator 01.cbz
Predator/Tarzan vs Predator/Tarzan vs Predator 02.cbz
Predator/Tarzan vs Predator/Tarzan vs Predator 03.cbz
Predator/Tarzan vs Predator/Tarzan vs Predator 04.cbz
Terminator/Robocop vs Terminator.cbr
Terminator/Terminator - All my Futures (complete)/Terminator - All My Futures (1 of 2).cbz
Terminator/Terminator - All my Futures (complete)/Terminator - All My Futures (2 of 2).cbz
Terminator/Terminator 3/Terminator 3 #01 - Before the Rise.cbr
Terminator/Terminator 3/Terminator 3 #02 - Before the Rise.cbr
Terminator/Terminator 3/Terminator 3 #03 - Eyes of the Rise.cbr
Terminator/Terminator 3/Terminator 3 #04 - Eyes of the Rise.cbr
Terminator/Terminator 3/Terminator 3 #05 - Fragmented.cbr
Terminator/Terminator 3/Terminator 3 #06 - Fragmented.cbr
Terminator/Terminator The Dark Years 0001.cbr
Terminator/Terminator The Dark Years 0002.cbr
Terminator/The Terminator/The Terminator (1998) 01.cbr
Terminator/The Terminator/The Terminator (1998) 02.cbr
Terminator/The Terminator/The Terminator (1998) 03.cbr
Terminator/The Terminator/The Terminator (1998) 04.cbr
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #01.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #02.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #03.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #04.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #05.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #06.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #07.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #08.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #09.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #10.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #11.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #12.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #13.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #14.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #15.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #16.cbz
Terminator/The Terminator (now comics)/The Terminator #17.cbz




Myślę, że warto zassać Smile (pomimo, że narazie Tracker daun Sad ).
2005-03-08 23:31:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Jakby co od dziś posiadam na DVD całą kolekcję komiksów Aliena, Predatora i Terminatora (wraz z crossoverami). Cała płyta waży 3.5 gb i z tego co widzę, to jest tu więcej komiksów niż kiedykolwiek myślałem, że jest.
Jeśli ktoś jest bardzo chętny to mogę wysłać pocztą takie DVD, zaś jeśli ktoś chce to może sobie ściągnąć sam, mi to zajęło jakieś 5 dni, więc nie było źle.

http://www.mininova.org/tor/60482

Tu jest link do torrenta, a wraz z nim cały spis komiksów. Ide sobie poczytać, pozdrawiam Wink
2005-08-11 11:49:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



DarkHorse zapowiedzialo nowy komiks:



ALIENS: ORIGINAL SIN NOVEL PB - (Michael Jan Friedman) Expands on the classic film, bringing back characters like Ripley 8, the clone of Lt. Ellen Ripley, and the android Call. Was it just coincidence that the Nostromo happened to pass by the desolate planet? Why was the alien on the crashed ship in the first place?
2005-10-17 11:19:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Patrick Reynolds, jeden z moich ulubionych rysowników, pracuje nad nowym komiksem Smile

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=52561
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2014-05-02 21:05:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
LUPUS




Corporal
Dołączył: 2010-06-29
Posty: 83



Przy okazji nowego samplera zapowiadającego komiksy Aliens, Predator, AvP i Prometheus zauważyłem, że okładka komiksu "AVP" zmieniła się od czasu pierwszego pojawienia się w sieci. Poniżej zrobiłem małe porównanie. "Prometeuszowe" Deacony zmieniły się na naszych poczciwych Xenomorphowych wojwoników + "czaszka" na klacie Predka również uległa zmianie:)

2014-08-18 12:28:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1584572 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



A to ciekawe Very Happy
Moim zdaniem, zmiany na lepsze!
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2014-08-18 12:39:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Adorianu666




Sergeant
Dołączył: 2012-07-27
Posty: 111



@LUPUS

Wow,mieć taki komiks z twardą oprawą,to by było coś Very Happy.
2014-08-19 10:05:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Mogli jeszcze ten ogon poprawić, ale i tak jest lepiej niż było.

Zaopatrzyłem się w dwa pierwsze tomy klasyki "Wieże Bois-Maury" z 1984, u nas wydane dopiero w zeszłym roku. Leżą na półce i czekają na swoją kolej.
2014-08-19 13:57:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Teroth




Private
Dołączył: 2020-06-30
Posty: 15



Pozwolę sobie odgrzać temat zwłaszcza, że jest ku temu właściwy powód. A mianowicie Dark Horse, dotychczasowy właściciel licencji na publikację komiksów spod znaku Obcego i Predatora, podjął decyzję o odsprzedazy praw dla Marvel Comics.
2020-07-03 00:50:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Teroth napisał:
Pozwolę sobie odgrzać temat zwłaszcza, że jest ku temu właściwy powód. A mianowicie Dark Horse, dotychczasowy właściciel licencji na publikację komiksów spod znaku Obcego i Predatora, podjął decyzję o odsprzedazy praw dla Marvel Comics.


No tak - mysza działa. Zresztą można było się tego spodziewać po tym jak wchłonęli filmowego Marvela no i Foxa. Sam nie wiem jak się z tym czuć. Dark Horse miał jaja (Aliens: Labirynth), dobre pomysły (pierwszy
AvP) i pozwalał młodym twórcom się wyszaleć. Nie znam się z Marvelem tak dobrze więc czy oni mają tam jakąś "odnogę", która zajmuje się horrorami? Z mocniejszych ich komiksów kojarzę tylko "Marvel Zombies".

Popdejrzewam że mysza przekazała Marvelowi już pozostałe licencje Foxa, które były w stajni Dark Horse'a - Independence Day, Buffy the Vampire Slayer, Avatar i Planetę małp.
____________________________________
2020-07-03 07:48:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Teroth




Private
Dołączył: 2020-06-30
Posty: 15



HICKS napisał:
Teroth napisał:
Pozwolę sobie odgrzać temat zwłaszcza, że jest ku temu właściwy powód. A mianowicie Dark Horse, dotychczasowy właściciel licencji na publikację komiksów spod znaku Obcego i Predatora, podjął decyzję o odsprzedazy praw dla Marvel Comics.


No tak - mysza działa. Zresztą można było się tego spodziewać po tym jak wchłonęli filmowego Marvela no i Foxa. Sam nie wiem jak się z tym czuć. Dark Horse miał jaja (Aliens: Labirynth), dobre pomysły (pierwszy
AvP) i pozwalał młodym twórcom się wyszaleć. Nie znam się z Marvelem tak dobrze więc czy oni mają tam jakąś "odnogę", która zajmuje się horrorami? Z mocniejszych ich komiksów kojarzę tylko "Marvel Zombies".

Popdejrzewam że mysza przekazała Marvelowi już pozostałe licencje Foxa, które były w stajni Dark Horse'a - Independence Day, Buffy the Vampire Slayer, Avatar i Planetę małp.


W sumie nie powinno to nikogo dziwić. Polityka koncernu od lat dawała wyraźne sygnały, że zamierza przejąć brand w pełnym tego słowa znaczeniu. I wszyscy ci, którzy się ludzili, że będzie inaczej przekonali się, że proces był nieunikniony. No i stało się. Z drugiej strony popkultura swoje najlepsze lata ma dawno za sobą (przynajmniej dla mnie), fajerwerków raczej nie uświadczymy.
2020-07-03 12:04:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB