Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Gry
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



To często naprawiaj.

Ja już się zanurzyłem w głąb zony i muszę przyznać, że klimatu jest tam jeszcze więcej. Te noce są po prostu makabryczne, bez noktowizora jest jak grzebanie sobie w dupie, nie wiesz na co trafisz.

Gra poprawiona pod wieloma względami, ale też nie obyło się bez bugów, które mam nadzieje w mniejszym lub większym stopniu usuną.
2008-09-23 21:43:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



z zacinaniem się broni poradziłem sobie modem, wiem ze cheater ze mnie ale czy any na pewno? mam enfielda w 90% sprawy a zacina sie po 5 strzałach, czasem przy pierwszym zarqaz po załadowaniu :/ istne przegięcie Razz

pozatym miodzio,

jeszcze jeby mi kto powiedział jak właćzyć mokre powieszchnie:/ edytowałem plik user, dym sobie włączyłem ale tych mokrych powieszchni nie widze a chciałbym zobaczyc te krople deszczu na Uazie Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2008-09-24 09:41:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Kuźwa też mam problem z tymi dwoma efektami. Mokre powierzchnie i wolumetryczny dym (który na techdemie wyglądał po prostu masakrastycznie O_o). Ale niestety chyba bez Visty sie nie obejdzie.

Co jest dziwne, bo już nawet Crytek się popukał w głowe i odblokował w Crysis Warhead efekty DX10 na XP.
2008-09-24 15:26:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



Vista niczeo nie zmienia, wiem bo sam mam viste (specjalnie zainstalowana dla dx10 Razz - walnęty system :[ )
dym można zmienić w pliku user.* - jest pod swoją nazwą ale efekty deszu zamaskowali pod inną a mi się nie chce babrac we wszystkich opcjach po kolei:P

mimo to stalker jest swietny a dodana opcja modyfikacji broni i pancerzy to duży plus dla tej odsłony - jeszcze tylko ten cholerny bugtrap i tylko się rozkoszowac Wink (ps. no i zabija dobrze czas na chorobowym Razz )
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2008-09-24 20:37:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Chrzanisz, że na Viście nie ma tego odblokowanego Razz loooooooool.

No to ide szukać w plikach xD.


W ustawieniach w grze jest opcja wyświetlanie DX10 jak masz viste. I wtedy jest możliwość włączenia tych opcji.

Ale z tego co się dowiedziałem to trzeba straszny sprzęt by to pociągnęło (dym przynajmniej), bo na jednym 8800GTX to chrupie.
2008-09-25 14:16:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



Gdzie w ustawieniach jest dx10? ja wyczytałem że nalezy mieć włączone wszystko na max (ponoć da się lepsze ustawienia zrobić niż te dostępne z poziomu gry (suwaki)) - dziwne troche, nie chc mi się eksperymentowac wiec czekam na gotowca;)

Sprzętu słabego nie mam, dym mam włączony i gra frówa, ale może to dlatego że jeszcze DYMU NIE WIDZIAŁEM Very HappyVery Happy

---
EDIT:


Cofam co powiedziałęm, znalazłem opcje dx10 Razz, z wodą, dymem itd.

fps spadł mi do 10 klatek RazzRazz (sprzęt kupiony niecałe 3mc temu:P)
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2008-09-25 17:38:18
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



No wiesz nie twierdze, że nie masz mocnego sprzętu, ale jak mówiłem już na GF8800GTX chrupie, co oznacza, że mam na myśli iż wypadałoby mieć ze dwa takie Wink. Ja mam właśnie też bardzo mocny sprzęt, ale wiem, że tego dymu to mi nie uciągnie, kumpel ma podobny i też mu chrupie.
2008-09-25 19:14:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Michoo76
Force will be with you....



Gunnery Sergeant
Dołączył: 2005-02-27
Posty: 153



Z tego co tu czytam to mi tylko zostaje saper albo pasjans...

mój personalkompjuter nie uciągnie już nic chyba
2008-09-27 19:53:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 5059137 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Co do stalkera to stalker spokojnie chodzi na 6600gt, tylko opcja najnowsza wolumetryczny reagujący na fizykę dym potrzebuje monstrum by pociągnąć.
2008-09-27 20:59:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Derick




Cannon fodder
Dołączył: 2008-11-27
Posty: 1



Witam wszystkich miośników Obcego,.. klimatów TecThriller i nie tylko Smile

Mam info dla tych, co mają orginał SystemShock 2, ale chcieliby pograć w polską wersje gry...
Pod adresem który zapodam, leży na rapidzie polsko-angielska (przełączanie plikiem .bat) kinowa wersja działająca bezproblemowo na winXP. [System_Shock_2_PL-XP_V2.3.2]. Zawiera też zeskanowaną orginalną istrukcje do gry.
Dodam tylko że spolszczenie robił fachowiec i jest wysoko ceniony wśród fanów SS

Dodany osobno także bonus, z hi-res texturami i modelami + link do strony z najnowszą wersja poprawek wizualnych.
Wiem, że tej wersji wielu poszukuje, wiec ssać póki swierzawy upload. Reszta infa pod linkiem Wink
http://peb.pl/strzelaninki-akcji-ttp/176441-rapidshare-system-shock-2-a.html

No to miłego... Surprised
2008-11-27 16:44:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



DEAD SPACE

Bardzo fajna gierka z klimatem horroru. Super graficzka, doby klimat i ciekawa fabuła a do tego nie jest jakoś specjalnie trudna i pełno savepointów (kurewstwo, niech żyje quicksave!)

minus, beznadziejne ustawienie kamery (jakbyśmy patrzyli bohaterowi za ramienia) przez co czasem wkurza i nie mozna dobrze sie rozejrzec.

Gierke polecam, ciekawa:)
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2009-01-13 16:40:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



do Dead Space mam manuala. Naprawdę ciekawa książka (twarda oprawa), lokacje w klimacie, a stwory bazowane na xenomorfie (nawet nazwa taka całkiem podobna była coś tam morph). Do manuala dodali okulary trójwymiarowe przez co niektóre szkice lokacji dają interesujący efekt wizualny:) Dwa egzemplarze przeznaczyłem na nagrody w turnieju Halo 3 na XBOXA, jeden egzemplarz został na przechowanie;]
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2009-01-13 22:37:40
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



btw Dead Space'a - jest film animowany, pokazujacy wydarzenia przed przybyciem postaci gracza na Ishimure. Do obejrzenia Smile
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2009-01-14 09:34:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
FROST
Payback Time!



First Sergeant
Dołączył: 2004-06-15
Posty: 214



Koniec projektu Aliens rpg, niestety

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47120
____________________________________
Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi
2009-06-27 18:54:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 4286763 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

DEAD SPACE

... taa zakupilem sobie te gierce na moja sonie... grafika faktycznie fajniutka, lokalizacja kamery - pomylka - ale moze to tylko chwilowe odczucia... gra jest wciagajaca i ma srogi klimat no i odradzam przycinanie komara przy nocnej rozgrywce Very Happy...

z ciekawszych gierek polecam troche nie doceniona fracture natomiast zdecydowanie odradzam terminator:salvation - takiego gniota dawno nie widzialem.. film zreszta tez poziomu nie trzyma.... (no moze poza efektami...)
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2009-06-29 09:18:33
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241

Re: DEAD SPACE

v i r u s napisał:
... natomiast zdecydowanie odradzam terminator:salvation - takiego gniota dawno nie widzialem.. film zreszta tez poziomu nie trzyma.... (no moze poza efektami...)


no też w pore "polecił" własnie kobczy sie 7gb dawnload RazzRazz


poleci kto jakieś przyzwoiye rpg (NIE JAPOŃSKIE), ostatnio grałem w hard to be a god - ciekawy scenariusz i wykonanie Smile
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2009-06-29 12:42:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Ja terminatora przeszedłem w 4 godziny, jedną ręką w między czasie instalowałem windowsa na drugim komputerze. Gra byłaby o wiele lepsza, gdyby jeszcze choć trochę nad nią popracowali i wydłużyli.

Grę można przejść drugi raz jak masz kumpla, który z Tobą to przejdzie, trzeba przyznać, że zabawa wtedy jest dużo lepsza, ale czas rozgrywki skończył się po 3 godzinach (jak gra się w single player to wiele momentów trwa dużo dłużej, bo komputerowi towarzysze są debilami).

Gra na raz jak nie ma się w co grać akurat.


Ja zaś osobiście polecam Ghostbusters najnowszy. Scenariusz napisany przez Aykroyda i Ramisa, w grze występują twarze jak i głosy wszystkich bohaterów jak i drugoplanowych postaci z filmów (pojawia się nawet głos Vigo, z którym można pogadać w siedzibie ghosbustersów, bo postanowili zawinąć jego portret Razz brak chyba tylko i wyłącznie Sigourney Weaver).

W grze wcielamy się w bezimiennego rekruta pogromców duchów, który akurat co skończył u nich podstawowe szkolenie. Akompaniuje nam cała czwórka w całej naszej przygodzie i nie ma minuty gdzie nie usłyszymy jakiegoś przemądrzałego tekstu Ray'a, odpowiedzi Egona czy komentarza Venkmana, nawet Winston czasem wrzuci jakiś rozbrajający tekst gdy przyjdzie na to pora.

Gra ogólnie jest grą TPP z głównym naciskiem na akcję i skupieniem wokół plecaka protonowego, którego Egon od ostatniej wizyty w NY usprawniał i przez całą grę jeszcze nie raz to zrobi. Oprócz podstawowego protonowego strumienia mamy do dyspozycji miotacz cząsteczek, pompę pozytywnie naładowanej ektoplazmy i zderzacz mesonów (nie pytajcie mnie ;P).

Jak sam Aykroyd powiedział, scenariusz GB3 jest jakby bezpośrednią kontynuacją filmów i to się czuje. Non stop widzimy i słyszymy nawiązania do poprzednich części, które bardzo ładnie wiążą wszystko w jedną spójną całość. Wiadomo, aktorzy już za starzy są by ponownie się wcielić w pogromców na żywo, tak więc w ten sposób mieli jeszcze jedną szansę pokazać, że jeszcze można się z nimi dobrze bawić.
Dodatkowo odwiedzamy mnóstwo filmowych miejscówek, oraz spotykamy starcych znajomych.

Gra się ogólnie bardzo miło, graficznie gra jest dopieszczona, aktorzy są jak żywi, trochę może tylko kuleje mimika twarzy, ale reszta praktycznie wyrwana niczym z filmu.

Wersja na konsole posiada Coop'a, nie wiem na ilu graczy, niestety na PC coop został wycięty z powodu problemów finansowych (co nie zmienia faktu, że implementacja coop'a z xbox'a 360 to tak na prawde kilka dni roboty :/, bo to praktycznie ta sama architektura sieciowa).

Jak dla mnie gra bomba, śmieszna ale posiadająca inteligentny humor, emocjonująca rozgrywka oraz powrót do czasów dzieciństwa sprawia, że jest to jedna z najlepszych egranizacji wszechczasów i oby tak dalej, bo jak wiadomo gry na podstawie filmów w 95% wypadają marnie.

Ocena 9/10

http://www.youtube.com/watch?v=LyVGSGynYpg

Okay cofam to co powiedziałem o tym, że aktorzy za starzy. Jak widać chyba są jeszcze na tyle chętni by zrobić to:

http://www.imdb.com/title/tt1289401/
2009-06-29 13:52:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Dwie fotki z przyszłego niedoszłego Aliens RPG...


http://www.cdaction.pl/obrazki/abomination-alien_172n2.jpg

http://www.cdaction.pl/obrazki/stalker-alien_172n2.jpg

Może i dobrze, że się gra nie pojawiła?
2009-07-05 00:19:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



o ile przeżułbym jeszcze tego tygrysowatego aliena o tyle ten hmm behemot to tragedia, faktycznie leiej zeby pewne "pomysły" umarły Razz
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2009-07-05 12:11:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 337



Wolfenstein - sredniawa strzelanka, ale bardzo przyjemnie sie tlucze legiony glupawych nazistow (poziom trudnosci jest chyba zrypany). Anyway czy cos wam to przypomina? Smile

2009-08-28 06:49:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB