Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Gry
Kartman




Private First Class
Dołączył: 2004-02-18
Posty: 55

Gry

Witam wszystkich.
Długo się zastanawiałem czy stworzyć ten temat czy nie. Jeśli uważacie np. "To już było", "Nie mogłeś wymyślić czegoś lepszego", "Coraz więcej durnych tematów" itp. to napiszcie a go usunę. W tym temacie będziemy rozmawiać o grach komputerowych oraz konsolowych, które polecacie.
Ja chciałem polecić Final Fantasy 8 - moim zdaniem jest to najciekawsza gra z serii Final Fantasy. Ma ona najciekawszą fabułę. Bardzo polecam grę The Legend Of Zelda Ocarina Of Time - Jest to moim zdaniem najlepsza gra na N64. Ma bardzo ciekawą fabułę oraz fajny klimat. Bardzo ciekawie jest zrobiona gra na okarynie (Grając odpowiednią melodię możemy zmieniać porę dnia, odwierać niektóre drzwi, paraliżować zombiaki itp). Gdzieś w internecie można ściągnąć polską wersje.
Polecam równierz grę na gba - Advance Wars. Jak zacząłęm grać to tak mnie wciągnęło że grałem cały dzień. Gra jak na gameboya advance jest świetnie zanimowana i ma dobrą muzykę.
Czekam na wasze propozycje.
2004-03-20 19:19:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Schamann
...but there are



First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262



żeby pozostac w klimacie sci-fi - Alienopodobnym

System Shock 2 - najbardziej przerażająca gra, w jaką kiedykowliek grałem, w najwyższej półce najlepszych, w jakie kiedykolwiek grałem.
____________________________________
Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us? Very Happy
2004-03-23 13:30:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Heh nie dla mnie....

tzn. dla mnei najbardziej przerazajace nadal jest AvP (jedynka) - moze dlatego ze balem sie po obejrzneiu ALIENS w kinie ? Gra jest straszna....
Z nowych rzeczy malo jest takich ktore mnie przestrasza... nie mowiac o tym zeby mnie cs wciagnelo natyle by w to dluzejpograc....
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2004-03-23 23:37:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Z gierktore polecam:

Pisalem juz kiedys:
Komputer: C64
Gra: Project Firestart (albo jakos tak)

Gra rzadzila. Alienowa Smile
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2004-03-23 23:38:07
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



To ja polecam tez w sumie starsza pozycje - "Gothic". Niewiele gierek jest mnie w stanie wciagnac na dluzej. Tej sie udalo Smile
2004-03-23 23:49:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
huntermk




Private First Class
Dołączył: 2004-02-03
Posty: 51



Jeżeli chcecie pograć sobie w gierke, ktora ma niesamowity klimat i jes "straszna" to polecam Blair Witch Project. Naprawde warto.

Warta uwagi jest tez gra Alien3 na amige i nitendo. Mozna ja z latwoascia znalesc w necie. Biegasz Ripley i wykonujesz zadania, a wokol czaja sie OBCY Very Happy. Masz miotacz ognia, karabin i granaty (chyba najgorszy motyw masz 8 magazynkow, a w kazzdym 10 granatow). POLECAM szczeoglnie jak ktos wrzuci sie sobie podczas gry muze z residint evil.
2004-03-24 08:22:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Hunter: drobna uwaga. Zanim polecisz jakas "alienowa" gre, sprawdz najpierw czy jest u Ciacha na stronie. Jesli jest do sciagniecia, lub jesli jest o niej tylko wzmianka, to na 100% forumowicze w nia grali. Jesli jakiejs gry tam nie ma, to nie istnieje.
2004-03-24 09:02:38
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
huntermk




Private First Class
Dołączył: 2004-02-03
Posty: 51



[blockquote] Jesli jest do sciagniecia, lub jesli jest o niej tylko wzmianka, to na 100% forumowicze w nia grali [/blockquote]

No tak Smile Ciagle zapominam ze tutaj wszyscy sa fanami obcego :D

No dobra chcialem tylko powiedziec, ze ta gra najbardziej podoba mi sie z wszystkich innych tego typu Very Happy
2004-03-24 09:44:56
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Sonic2




Lance Corporal
Dołączył: 2004-02-08
Posty: 47

To może ja coś dołożę...

...z kategorii Arcade'ów.

Kiedy ostatnio byłem z kolegami w warszawskim Sadyba Best Mall, przy okazji wyjścia na McDonalda, oblukałem sobie tamtejszy arcade znajdujący się na prawo od wspomnianej, hm, 'restauracji'. A w środku ekstra-super-duper-hiper-mega-SSJ3-level 100-cool giera...

ALIEN3: THE GUN!

Co ja się będę rospisywał na ten temat... giera rządzi, IMO... jak ktoś mieszka w Warszawie, bądź ma jakąś możliwość zawędrowania do tegoż super-sklepu, niech pamięta: uderzać do Hokus Pokus na 1 piętrze, na prawo od McDonalda, i GRAĆ!!!

Ja straciłem 30zł na to:P
2004-03-26 23:11:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



[blockquote]Kiedy ostatnio byłem z kolegami w warszawskim Sadyba Best Mall, przy okazji wyjścia na McDonalda[/blockquote]

Uuuuuuuuuuuuu Sonic2 masz u mnie potężnego minusa Wink. Nie nawidzę McŚmiecia poprostu nie trawię!!!!!!!!!! Skurwysyny wykorzystują ludzi na całym świecie robiąc te swoje brudne interesy.

[blockquote]Co ja się będę rospisywał na ten temat... giera rządzi, IMO... jak ktoś mieszka w Warszawie, bądź ma jakąś możliwość zawędrowania do tegoż super-sklepu, niech pamięta: uderzać do Hokus Pokus na 1 piętrze, na prawo od McDonalda, i GRAĆ!!!

Ja straciłem 30zł na to:P[/blockquote]

A prościej było pobrać emulator i rom ze strony CIACHA. Tak wiem automat i klimat i plastikowy karabin w dłoniach. Ale z mojego punktu widzenia to strata pieniędzy
____________________________________
2004-03-26 23:23:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Sonic, przeczytaj post Suchego skierowany do Hunternika.
Suchy, Gothic ROCKS, a druga czesc to juz wogole zbija papucie z uszóf Very Happy.
Co moge dodac od siebie...
Slyszal ktos z was moze o takiej nie znanej w naszym kraju serii Fallout? Very Happy Razz Smile Very Happy
Moze i grafika archaiczna, moze i SI bnow nie istnieje, moze i faktycznie sa to najbardziej zbugowane programy na swiecie.
Ale kliiiiimat. Nic przed i nic po nie ma tak rozpier...walajacego klimatu.
Full ironic pesymizm, Virus bylby w siodmym niebie Very Happy Razz
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2004-03-26 23:29:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
huntermk




Private First Class
Dołączył: 2004-02-03
Posty: 51



Hej Vysypierdek...
[blockquote]
Slyszal ktos z was moze o takiej nie znanej w naszym kraju serii Fallout? Very Happy Razz Smile Very Happy
[/blockquote]
Tak slyszalem i przeszedlem. A taka "nieznana" to ona nie jest, bo znam duuuzo osob co w nia gra, a nawet przeszlo. W kazdym razie tez polecam, bo KLIMAT wgniata.
2004-03-27 08:21:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



PLANSCAPE : TORMENT.

I wszystko jasne Very Happy
____________________________________
SHIT HAPPENS
2004-03-27 09:33:07
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Qvintoo
Watashi baka desu



First Sergeant
Dołączył: 2003-01-04
Posty: 229



Fallout ogolnie r0x Very Happy Przeszedlem wszystko co sie dalo, jak sie dalo. Ta gra jest niesamowita, klimat... Wszystko utrzymane w tonacji lat 50 - czysty kicz, tylko ze mutantami biegajacymi z plasma rifle Razz No i jeszcze ten Pip Boy.
Gra mnie tak wciagnela ze przechodzilem 1 czesc w DOSLOWNIE w 15 minut. Takiego obcykania to ja nawet w Homeworldzie nie mam Razz
Ludzie biegnijcie do sklepa i kupujcie fallouta, zwlaszcza teraz gdy dostepny jest za smieszne pieniadze (wszystkie 3 czesci).

Peace
2004-03-27 09:55:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Hunternik buraku... To byl JOKE, o najwspanialszy z najwspanialszych zakutych lbow bractwa stali.
A to ze fallout rocks to chyba oczywiste...
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2004-03-27 17:23:26
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
JaXy




Lance Corporal
Dołączył: 2004-03-08
Posty: 31



A dla mnie jest tyklo jedna gra w któro gram i gram mam na myśli Gta 3 i Gta Vc osobiście wole Gta 3 ma mroczniejszy klimat z filmów gansterskich
2004-03-27 22:36:44
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Sonic2




Lance Corporal
Dołączył: 2004-02-08
Posty: 47



Ok, ok, przyznaję się do błędu - nie 'oblukałem' stronki CIACHA dość dobrze, ale... klimacik jest niepowtarzalny...

Aha - sorki że to co polecę nie jest w klimacie 'alienowym', tylko 'cukierkowym', ale giera na Game Boya Advance pt. 'Mario & Luigi Superstar Saga' jest dość dobra. (czytaj: wciągająca) Jak ktoś wie skąd zassać ROMa niech powie...
2004-03-28 15:37:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
qLA




Lance Corporal
Dołączył: 2004-03-02
Posty: 31



No wiec ja, jak juz ktos przedemna polece System Shock 2 - gra naprawde potrafi przerazic! Ten klimacik. W gre nalezy grac w nocy, przy zgaszonych swiatlach! Inaczej czar gry znika.
Thief 1 i 2 - jak dla mnie gry swietne i inowacyjne. Granie roli sredniowiecznego zlodzieja - mniam!
Deus Ex - cyberpunkowe cRPG, pamietam, ze pogrywalem i pogrywalem w te gre, nieliniowa, ciekawa, no i moj ukochany cyperpunk.
Fallout, to juz chyba koledzy napisali to, co powinno zostac napisane - postnuklearny swiat tandetnej ameryki lat 60. Kocham New Reno, zostalem tam mistrzem boksu Smile
Arcanum - dla mnie drugie, po Falloucie, tak fajowe cRPG, nieliniowosc i swietne polaczenie klimatu technologi i rewolucji technologicznej ( 18XX lata ) z magia i mieczem.
Z gier online, juz kiedys polecalem - Natural Selection, gra "alieno" podobna, podobny klimat.
Podobala mi sie rowniez strategia Myth ( ale pierwsza czesc ), cholernie trudna, brutalna, no i ta grafika jak na tamte czasy! Ideal!
Elder Scroll's Daggerfall, jest to jedyna gra z tej serii, ktora mnie tak wciagnela, to bogactwo swiata, ta nieliniowosc i mozliwosc zostania wilkolaczkiem i wampirkiem - sam miodek.
Ja mam rowniez wielki sentyment do starych gier, szczegolnie przygodowek - Goblins, Beneth a Steel Sky ( tla rysowal Giger ), Dark Seed, Harvester, Phantasmagoria, Sam&Max, kocham wszystkie przygodowki z czasow Amigi, na nich sie wychowywalem.
Dungeon Keeper - swietna strategia, szczegolnie pierwsza czesc, pogrywalem w nia calymi dobami, "It's good to be evil" Smile
Z gier MMOcRPG to moge polecic starego, ale jarego Ultima Online, do ktorego teraz jest shardow, ho,ho... do wyboru, do koloru. Anarchy Online, jezeli lubi sie klimacik przyszlosci.
2004-03-28 18:57:48
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Delano
I ain't that good.



First Lieutenant
Dołączył: 2003-12-22
Posty: 436



Ja dawno temu zachwyciłem się grą Harvester... Było to w czasach wysypu wielo-płytkowych gier z dużą ilością video, ale Harvester akurat sie mocno wyróżniał.

Bohater budził się pewnego razu w Davidolynchowskim miasteczku, w którym grasuje seryjny morderca. Gierka miała naprawdę świetny surrealistyczny klimat horroru, a zakończenie i wyjaśnienie całości było mocne...
____________________________________
Weylan-Yutani: Brewing better beer.
2004-03-28 21:49:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1570404 Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842

Dune2000

stara jak swiat, ale zajebista strategia. popierdalalem w nia calymi dniami jak bylem malolatem. szkoda ze teraz takich gier nie robia. chodzilo sie trooperami, szkolilo wojsko, zbieralo cos, co na pierwszy rzut oka przypominalo złoto. no i te robaki... ahhh, to byl klimat niepowtarzalny. ta wersja 3D w ogole mi sie nie podobala...

stare gry rządzą, ehhhh
2004-03-28 21:58:47
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB