Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64, 65, 66  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: [OT] Filmy, których nie polecam (i te, które polecam ;)
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Czy LOTR jest filmem dobrym czy złym to juz kwestia gustu. A ile będzie wersji dvd? to juz moim zdaniem sprawa twórców, choć mnie troche wnerwia takie wyciąganie kasy od fanów (ale ja do nich nie należę i LOTR na dvd nie mam zamiaru kupować).

Wracając do tematu - niedługo przybędzie tu "zrytych" filmów. Polsat pewnie powtórzy kilka filmów jak co rok, np. "Niespodziewana zmiana ról", a na TVN'ie jest dużo filmów z serii "Prawdziwe Historie" której szczerze nienawidzę. Każdy taki film odradzam. Jak dla mnie jest zawsze przewidywalny i zryty. Może i prawdziwy...ale zryty
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-22 19:29:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



Od jakichs 9 lat nie ogladam telewizji. Wiec nie mam problemu ze obejrze cos niechcacy Smile
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-12-22 19:31:38
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

ok

o co Ci chodzi z tym Alienem ? Przecież to były inne czasy, a każdy Alien (nawet 4) powstawał w ogromnym napięciu i bólach. a Wydań było tyle, bo nigdy nie było do końca wiadomo czy i kiedy powstanie kolejny, a tu okazało się, że póki co nie powstanie, więc znowu wydali, poza tym były problemy z umieszczeniem tego wszystkiego na płytach, tych wszystkich dodatków, że już nie wspomnę o odświeżeniu tych filmów i przygotowaniu dwóch wersji.
Natomiast LOTR to film z ogromnym budżetem, nad którym pieczę trzymał praktycznie sam PJ, a producenci niewiele ingerowali. I o ile w przypadku Aliena to wszystko liczy się w latach, o tyle w przypadku LOTRA masz 3 wersje w ciągu roku i moim zdaniem jest to robienie wała z ludzi - do tego 50 wydań na dvd i pewnie na sam koniec cała trylogia za niebagatelną sumę (choć to akurat postaram się zakupić).
Poza tym nie piję tyle piwa, żebym miał co odkładać, a drugi film aż tak bardzo mi się nie podobał.
Poza tym jeszcze powiem, że w czasach kiedy niektórzy twórcy walczą o to, żeby ich wersje reżyserskie ujrzały wreszcie ekran kinowy PJ świadomie z tego rezygnuje na rzecz dvd w setkach wydań i to też wydaje się conajmniej dziwne, ale proponuję już zakończyć ten temat, bo ani Ty mnie, ani ja Ciebie nie przekonam
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-22 19:36:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

z alienem chodzi mi glownie o wydania calosci....

ktore pojawily sie ostatnio.

a co do lotra, czemu sa 3 wersje? sa dwie: kinowa i rozszerzona.

Chyba ze chodzi ci o wydanie w pudelku z figurka i bez, ale wiele filmow ma wydania kolekcjonerskie.

:)

dobra,m zmojej strony, na razie, EOT jesli chodzi o lotra.

Dla (nie)milosnikow, polecam rosyjska wersje. Jak nie macie dotepu, to bedzie idealna na dobicie po imprezie.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-12-22 19:40:41
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



3 wersje w sensie, że 1 zwykła kinowa, 1 rozszerzona kinowa i ta na dvd/wideo, bo jeśli idzie o wydania dvd to jest ich conajmniej 4: zwykła, de lux czy coś, super de lux i ta z figurką
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-22 19:44:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Chyba sie mylisz:

zwykla wersja kinowa = wersja DVD
wersja rozszerzona kinowa = rozszerzona wersja DVD

W wydan DVD (kazdej czesci) bylo 3:
- pierwsze, zwykla czesc na dwoch plytach
- rozszerzona bez figurki
- rozszerzona z figurka (w przypadku 2 czesci + plyta o gollumie)
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-12-22 19:46:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

a to

przepraszam Smile
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-22 20:38:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Jak dla mnie to i tak duzo tych wersji. Jak by do tego dodać kolejne trzy wersje z każdej części to wyszłoby że by mieć wszystko co sie ukazało o filmie LOTR to trzeba by kupić 9 wersji (po trzy na każdą część) a mozliwe że jeszcze dodatkowe trzy bo możliwe że będzie jeszcze wydanie z wszystkimi częściami directors cut, bez directors cut'u i wydanie directors cut z figurką :D

Chyba tylko Bill G. mógłby sobie na to pozwilić...
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-22 21:40:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

Mialem to dodac wczoraj wieczorem, ale net nie dzialal ...

Mysle ze jednak Mefi troche przesadzasz. Wiadomo, ze nikt nie robi filmow charytatywnie. Poza tym, nikt na sile nie kaze kupowac wersji rozszrzonych. Ale jesli jestes fanem to odlozysz troche kaski i kupisz wydanie kolekcjonerskie. I mimo ze sie wykosztujesz, to bedziesz mial w kolekcji cos specjalnego, na co nie kazdy sie zdecyduje. Bo z jednej strony co to za wydanie kolekcjonerskie, ktore bedzie kosztowac 30 zl i kazdy je bedzie mial? I nie uwazam, ze to robienie ludzi w balona.
Na koniec dodam, ze moim zdaniem LOTR to zajebisty film na podstawie genialnej ksiazki i wszelkie "wycieczki" pod adresem rezysera sa dla mnie lekko smieszne ;)

No Smile
2003-12-23 19:00:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

ok, na zakończenie

ni jestem fanem totalnym i jedyne na co bym uzbierał, to jak wydadzą (może) całość na tym dvd, z chęcią jednak zobaczyłbym CAŁY film na dużym ekranie i nie w taki sposób, że od...do, bo naprawdę zrobić parę kopii całości, tak żeby ci co chcą mogli obejrzeć w kinie nawet 4 godziny to chyba nie jest duży problem. A wiem, że takich znalazłoby się trochę. I może oglądając CAŁE TTT na dużym ekranie, nie miałbym takich uwag co do filmu.
Smile
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-23 22:52:18
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Nie polecam - "Pierwotny Instynkt".
Szedł wczoraj na TV4. Zryty, klimatu prawie zero, a pomysł wtórny. Co ciekawe gra tam dobrze nam znany z czwórki Obcego aktor (jak ktos to kiedys określił) - małpiszon Very Happy
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-24 08:35:48
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Ja tylko skrotowo na temat TTT, sam jestem zdeklarowanym fanem tolkiena, i do ekranizacji PJ mam wlasne podejscie.
Jedny co mi sie nei spodobalo w wydaniu dvd, to roznice w dodatkach miedzy wydaniem zwyklym, dwuplytowym, a rozszerzonym.
To juz jest chamowa mimo wszystko, bo teoretycznie wychodzi ze trzeba kupic obie edycje, zeby miec na polce wszystko. Bezsens.
Wracajac do TTT
To film bylby swietny, tak samo jak swietna byla Druzyna, gdyby nie dwie sceny.
-Legolas wskakujacy na konia podczas ataku wargow.
-Legolas zjezdzajacy na tarczy podczas bitwy o Helm's Deep.
Ale o tych dwqoch scenach dyskutowano juz duzo i to prawie zaraz po premierze.
Ja bylem na pokazie przedpremierowym dwoch wiez, razem z wiekszoscia ludzi ktora byla wtedy na krakonie, bo to dal nas byl seans, i powiem wam ze przy tych dwoch scenach ludzie wstawlai i bili brawo.
Tylko jakos tak po wyjsciu z sali mielismy troche podle mysli w tym temacie.
No.
Nie bede sobie nabijal postow Razz, wiec skladam wszystkim Serdeczne zyczenia swiateczne, i sylwestrowe )co kto chce)
Nawet fanom i zwolennikom EH Razz Razz Very Happy
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-12-24 13:56:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Jako iż ten temat sie rozciągnął też na filmy "które polecamy" to powiem o jednym który miałem okazję zobaczyc w Kinepolis.

Identity - Tożsamość.

Moim zdaniem świetny film, do tego jak dla mnie oryginalny. Swietny pomysł i w ogóle klimatowy (al chyba juz ktos o nim mówił...). POLECAM
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-26 19:35:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

fakt

film bardzo klimatyczny, jednakże ma jeden wielki minus - końcówkę, która została lekko skopana, a gdyby nie to, to mogło to być naprawdę coś
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-26 19:39:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411

A' propo A:R

Jak juz zdążyłem sie zorientować - wszyscy jesteście przeciwnikami czwartej odsłony Obcego (jeśli ktos nie jest to niech sie ujawni...).
Ja muszę się przyznać że aż tak bardzo to ona mi sie nie podobała ale też nie jestem jej dozgonnym przeciwnikiem. Jak dla mnie ma ona kilka fajnych scen, scenariusz - przyznaje - niezbyt wyszukany,(ale jeszcze przed wyjściem filmu do kin chyba każdemu przyszła do głowy taka historyjka),
a obcy...zlinczujcie mnie ale jak dla mnie Alieny z czwórki najbardziej mi sie podobały, w przeciwieństwie do dwójki - to przez czaszkę - wolę jak jest gładka. Po prostu mi się podobają. Oczywiście mam tu na myśli zwykłego trutnia a nie "wyczłowieczonego" - bo ten to akurat był złym pomysłem twórców.

Więc - jest to dla mnie raczej film akcji, a nie grozy, lecz takie jest juz dzisiejsze kino.

Nie wiem ale jakos tak mam że jak widzę że w filmie jest czegos wiele to się tego filmu nie boje, a jak jest czegos niewiele to sram w gacie.
Dlatego Alien 1 i 3 sa dla mnie straszniejsze niz 2 i 4 i te ostatnie jakos tak odbieram bardziej jako filmy akcji. Signing off...
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-26 20:12:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



[blockquote] Jak juz zdążyłem sie zorientować - wszyscy jesteście przeciwnikami czwartej odsłony Obcego (jeśli ktos nie jest to niech sie ujawni...).
[/blockquote]

Schamann ? Very Happy
____________________________________
SHIT HAPPENS
2003-12-26 20:28:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Ja tez?
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-12-26 21:35:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



a nie jesteście? jeśli tak to sory - po prostu wnioskowałem z większości wypowiedzi.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-26 22:36:55
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



mi się tam czwórka podoba , choć im wiecej ją oglądam tym wiecej kole mnie w oczy ...
ale chuj ...nie ma tragedii


AvP nadchodzi ...
2003-12-26 23:33:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

właśnie po raz 3 obejrzałem sobie Zieloną Milę

którą oczywiście gorąco polecam. W każdym razie nie wiem czy to święta czy sama projekcja (zapewne i to i to), ale zastanawiam się ile może potrwać moja Zielona mila i czy nie będzie ona zbyt krótka lub zbyt długa, bo czasami się taka wydaje...
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-27 01:25:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64, 65, 66  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB