Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: [OT] Filmy, których nie polecam (i te, które polecam ;)
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Oj Mefi, Mefi Razz, aleeeesz ty spamujesz.
A z kolejnych filmow, ktore moge polecic to poprostu zajebista Epoka Lodowcowa, nie porownuje z Shrekiem, bo to dwa zupelnie rozne filmy, a Epoka jest bardzo familijna, ale i tak kozacki film :]
Jezeli juz zachaczam o starsze produkcje na podstawie komiksow, to czy wiecei ze Daredevil, oprocz tej nowej adaptacji z Benem cos tam i Lady Silikon, mial calkiem niezly film ze soba w roli glownej tak gdzies z lat 80? Wygladal jak gosc z czarnymi klapkami do spania i naciagnieta ponczocha na glowe Razz
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-12-14 17:44:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dr_Bakier




Private
Dołączył: 2003-09-29
Posty: 12



Co do hellboya to nie wypowiadajmy się na temat filmu którego nie widzieliśmy. Narzekasz że gra go aktor? Jak by był wyrenderowny to by wszyscy marudzili że mogliby wziąźć jakiegoś aktora a nie od razu generować go na kompie. Moim zdniem charakterycja w tym przypadku świetnie spełnia swoją rolę a Pearlman idealnie się do niej nadaje. A co do ekranizacji komiksów to chyba zapomniałeś o Batmanie Burtona, no i xmeni Singera to tez niekiepskie filmy, a Punisher z Lundgrenem? Toż to klasyk gatunku kina akcji (ponoć już kręcą remake , bleee).
2003-12-14 19:23:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

po pierwsze

napisz do kogo się wypowiadasz w poszczególnych kwestiach, bo wychodzi na to, że wszystkie zarzuty stawiasz mi, co jest błędne.
po drugie: wcale nie napisałem, że narzekam na Pearlmana, bo dla mnie tez był idealnym kandydatem, ale to jak go ucharakteryzowali to tragedia - gość wygląda co najmniej śmiesznie, a postać Hellboya jest nieco tragiczna i budzić ma w założeniu strach i odrazę, a nie śmiech.
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-14 20:54:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



A o nowej wersji punishera mowilem ja pare postow wczesniej....A nie obrazajac nikogo to seria komiksowa X-men byla chyba najnudniejsza z jaka sie spotkalem, a film jeden i drugi to typowy podrecznikowy przyklad Hooli(gans)łódzkiego (suchy...Razz) kiczu
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-12-14 21:04:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

z komiksami mogę się zgodzić

ale filmy są genialne
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-14 21:09:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



[blockquote] Film już może teraz stary ale nie aż tak - HULK.
Jak dla mnie totalne &*$#%!
Strasznie się na tym filmie wynudziłem...

P.S. Czy ktoś widział film "Ostatnie kuszenie Jezusa"? Kiedys ten film był ale został bardzo szybko przez kościół wycofany. Świetny film.[/blockquote]

Hulka nie widziałem, już po tym jak wyglądał chciało mi się rzygać. Przyznam, że wielce się zawiodłem wyglądem pana Bannera - Zielonego, zwłaszcza, ze w sumie wychowałem się na komiksie.
Graficy mówili, że to najlepsza postać jaką udało im się zrobić techniką komputerową a biło sztucznościa na kilometr. Już japońska godzilla wyglądała lepiej. Nie oceniam filmu bom nie widział, like I said, ale już wygląd Hulka jest tragiczny, więc chyba wiele nie straciłem.


A co do ostatniego kuszenia, to kiedyś na matmie opowiadał nam o nim nauczyciel matmy, cóż nie jest to film prochrześcijański wbrew pozorom...

Batmanów się nie czepiam, podobała mi się trójka, pozostałe też zjadliwe.
Spiderman już gorzej, ale przyznam,że od dzieciństwa marzyłem o tym by ujrzeć pająka w filmie fabularnym, nie wyszło źle, jestem usatysfakcjonowany
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-12-15 12:15:23
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Poniewaz X-man to był moj ulubiony komiks w dzieciństwie na temat filmow wypowiem sie w jednym słowie - spierdolili
oczywiscie to jest tylko moje subiektywne zdanie Razz
2003-12-15 15:41:30
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Eeeee, X-men2 to napewno nie arcydzielo Wink ale byl calkiem spoko i wg mnie lepszy niz jedynka.
Hulka odradzam wszystkim, kicha maksymalna.

Za to polecam Kill Bill-a. Widzialem juz kilka razy i jeszcze napewno kilka razy obejrze.
2003-12-15 15:47:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842



apropo killa billa (dobra, wiem ze sie mowie kill billa Wink ) to wie ktos ktory "bang-bang" z kazyy jest dobry? bo ja jakos trafic nie moge Razz
2003-12-15 19:10:53
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

Kolabor

ja mam to Ci w wolnej chwili podeślę (a Ty byś podesłał sam wiesz co) :p

Wychodzi na to, że tylko mi się naprawdę podobały X-meny Sad
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-15 19:36:55
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Gothmog
Liberate tute me!



Staff Sergeant
Dołączył: 2003-04-11
Posty: 125



Wypowiadam sie tylko na temat filmow, ktore widzialem, niektore filmy nie warte sa nawet wzmianki o nich,nie mowiac juz o pojsciu do kina...
OKI wiec tak:
- X-man 1 i 2 - szczegolnie dwojka jest kicha stworzona dla dziewic w zakonie, straszecznie naiwny film i przypominal raczej bajeczke dla przedszkolakow. Jedynka klimat miala znacznie lepszy i to wszystko nie wydawalo sie az tak amerykanskie..

- Daredevil - dno do kwadratu, zasnalem na nim...

- Resident Evil - obejrzalem w domu i to byl dobry wybor bo w kinie umarłbym. Ale w domowym zaciszu film okazał sie... do obejrzenia...Szkegolnie poczatek byl niezły (i ta scena z winda ehh...) ale pozniej tylko mieso latało, a oczekuje sie czegos wiecej...

- Spiderman - jak obejrzałem ten film poszedłem sie wyrzygac - i mowie tu powaznie - co za gniot...

- terminator3 - ostro sie przejechalem, za duzo oczekiwalem...

- Ostatnio jednak udaje mi sie wybierac zajebiste produkcje i co do kina pojde - wychodze happy - Equilibrium, Matrixy, Czas apokalipsy Smile, Alien x2 Smile, Star Trek Nemesis, zajebisty Kill Bill no i Underworld...
Ten ostatni jest filmem ciekawym jak sie wytrzyma pierwsze 0,5 godziny - bo odrazu wrzucaja widza na gleboka wode i trzeba wczuc sie w klimat aby to co ogladamy nas wciagnelo. Im glebiej jendak tym lepiej, no i ta brunetka wampirzyca w latexie...uhmmmmmm... miodzio Smile oraz muza...Ten film nie jest pozbawiony wad ale ma ich zdecydowanie mniej niz chociazby Matrix3 - z Matrixa jednak klimat zrzynaja ostro...

Z nowych filmow poleciłbym jeszcze IDENTITY (to cyba Tozsamosc - film wrecz stanowil dla mnie objawienie - po prostu arcydzielo!!!

oraz Butka telefoniczna - jak dobrze pamietam tytuł - rownie wciagajacy co ten powyżej...
____________________________________
\"To stworzenie jest organizmem doskona�ym, organizmem o niezwyk�ej wprost budowie. Jest przebieg�e, agresywne, jest z�e, jest kwintesencj� z�a...\"
A.D.Foster
2003-12-15 21:32:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1948849 m_swiatek Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



[blockquote]

oraz Butka telefoniczna - jak dobrze pamietam tytuł - rownie wciagajacy co ten powyżej...[/blockquote]

A nie chodziło czasem o "Telefon" ?
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-12-17 09:03:01
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



"Phone Booth" - czy jakos tak. Rowniez polecam. Prawie caly film nakrecony w jednej lokacji Smile Niezla czapa.
2003-12-17 12:26:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Moje 3 grosze (offtopicowo troche;-):

- Xmen 1 - bueeee
- Xmen 2 - do obejrzenia
- Daredevil - spieprzona akcja komiksu, ale film da sie obejrzec
- Resident Evil - zajebisty Smile Razz (koniecznie w kinie, na malym ekranie nie ma tego efektu)
- Dog soldiers - swietny film, ale o tym byl jakis watek. Duzo nawiazan do filmow - w tym do aliens Wink
- Spiderman - buee - i te flagi na koncu...
- Hulk - film niby ok, warsztatowo poprawny, ale za dlugi... za malo sie dziej...
- terminator3 - w konu cos swiezego w temacie terminatorow, (tez byl watek o tym)
- phone booth - takie sobie.... polecam Liberty still stands - IMHO film lepszy od telefonu, akcja sensowniejsza i chyba ciekawiej zrobiona (prawie to samo, snajper celujacy do kobiety, ktora stoi na srodku placyku)
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-12-17 14:08:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

Vyso:

[blockquote]
Tak smao wszystkie gnioty w stylu event horizon ktory przynajmniej w moim odczuciu jest nieudolna kopia filmu Sphere, ktory opieral sie na podobnych zalozeniach a klimatyczny byl o wiele bardziej...[/blockquote]

Tak BTW, bo dopiero teraz jakos ten tekst doczytalem Very Happy Przeciez EvetHorizont byl wczesniej od Sphere... I porownywanie tych dwoch filmow to wg mnie cos jak porownywanie Matrixa z Equilibrium, a to przeciez zupelnie co innego.
2003-12-17 18:56:18
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Heh...

Event Horizon jest wedlug mnie najlepszy filmem sf 1997 roku. I nazywanie go gniotem to przesada.
Arghhh...
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-12-17 19:03:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Gothmog
Liberate tute me!



Staff Sergeant
Dołączył: 2003-04-11
Posty: 125



POPIERAM Endera!
Bede bronił Event Horizon do... pierwszej krwi Smile
Film jest zajebisty, opatrzony zajebista muza i klimantem... Oby wiecej takich "gniotow" wchodziło do kin !
Co moge powiedziec wiecej?
Liberate Me Ex INFERIS!
____________________________________
\"To stworzenie jest organizmem doskona�ym, organizmem o niezwyk�ej wprost budowie. Jest przebieg�e, agresywne, jest z�e, jest kwintesencj� z�a...\"
A.D.Foster
2003-12-17 19:29:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1948849 m_swiatek Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



[orange]Film jest zajebisty, opatrzony zajebista muza i klimantem... Oby wiecej takich "gniotow" wchodziło do kin ![/orange]

Ale to już było!!!! Cholera, ile razy można odgrzewać w jednym filmie Obcego, Hellraisera i Bóg wie ile komiksów żeby wreszcie zrozumieć że nie tędy droga.

Ok przyznaję że nawet Aliens nie jest oryginalny. Dotarłem do dwóch filmów które poprzedzały dzieło Camerona a na których on się wzorował. Ale po pierwsze: przy produkcji tych filmów uczestniczył Cameron, a po drugię: były to jakieś mało znane gnioty, które mało kto wtedy widział. O!

Natomiast Anderson to zwykły plagiator!!! Do tego jest bezpłodny jak środek Sahary.
____________________________________
2003-12-17 20:17:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Plagiator plagiatorem......

ale po prostu mi zajebiscie pasuje klimat Event Horizon.

no coz, niektorym sie podoba Alien 4, ktory dl a mnie jest gniotem.....

Oby wiecej takich gniotow jak EH :-)

z mojej strony EOT
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-12-17 21:01:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Event Horizon ma być niby taki swietny?!?! Yyyyy to z moim gustem musi być cos nie tak :/
Klimat? Napiecie? Chyba po 10 toastach Razz
2003-12-17 21:14:06
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB