Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Aliens 4K
Dwayne




Lance Corporal
Dołączył: 2023-01-09
Posty: 34

Aliens 4K

"Narzędzia AI" + ludzkie lenistwo nimi spowodowane już zdążyły zniszczyć nowe wydanie ALIENS:

https://www.youtube.com/watch?v=GBaIhTzOif8&t=294s

Jeżeli taka wersja będzie obowiązywać na streamingach, stanie się to najpopularniejszą edycją obecnych czasów a dla niektórych - jedyna wersja jaką poznają.
2024-08-28 18:47:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1843



Dwayne napisał:
"Narzędzia AI" + ludzkie lenistwo nimi spowodowane już zdążyły zniszczyć nowe wydanie ALIENS:

https://www.youtube.com/watch?v=GBaIhTzOif8&t=294s

Jeżeli taka wersja będzie obowiązywać na streamingach, stanie się to najpopularniejszą edycją obecnych czasów a dla niektórych - jedyna wersja jaką poznają.


Jak dla kogo. Robert Harris, legenda jeżeli chodzi o zachowywanie starych filmów dla przyszłych pokoleń wychwala wersję 4k o czym napomina recenzent w twoim linku Laughing

Co mi najbardziej przeszkadza w nowych wydaniach na płytach to nie AI tylko nowa interpretacja palety barwnej dokonana przez Camerona. Już w wersji Aliens na Bluray Anthology charakterystycznie bogata w różne tony niebieskiego koloru paleta została zastąpiona prawie wszędobylską cyranką.

Denerwowało mnie to tak bardzo, że wrzuciłem sobie ALIENS do programu od edycji video i zacząłem zabawę suwakami. Wzorem pozostawała oczywiście wersja Aliens z Quadrilogy. Efektem był lepszy klimatycznie film, chociaż pewnie byłby jeszcze lepszy gdyby potraktować każde ujęcie Aliens indywidualnie.

Camerona dosięgnął już wiek i wsparł się na niewłaściwych ludziach. Tak jak Lucas i Scott.
____________________________________


Ostatnio zmieniony przez HICKS dnia 2024-08-29 16:21:09, w całości zmieniany 1 raz
2024-08-28 20:59:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dwayne




Lance Corporal
Dołączył: 2023-01-09
Posty: 34



W tym color gradingu o którym wspominasz z wersji 4K najbardziej nie mogę przetrawić różowiutkiej skóry postaci ludzkich w pierwszej części Confused

Ciekawe jak kreatywność pójdzie do przodu dzięki nowym możliwościom które pozwalają imitować głos wybranego człowieka... lub nawet wygląd.
Myślę, że będziemy świadkami coraz większej ilośc kradziezy tożsamości i oszustw w najbliższych miesiącach... latach...

https://youtube.com/shorts/bgYFxctl2Fk?si=fpOxvlezbeF-CpEQ

Ciekawi mnie też potencjał machine learningu jeżeli chodzi o tworzenie nowego rodzaju wirusów i sposobów na kradzieże haseł. W tym temacie jestem zielony ale chętnie będę obserwował rozwój sytuacji.



Trzymam kciuki za używanie AI w badaniach naukowych, tutaj może zajść rewolucja która może mieć najbardziej pozytywny charakter.

Idea
2024-08-29 00:58:48
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB