Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: OBCY w filmach nie o OBCYM :)
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241

OBCY w filmach nie o OBCYM :)

cały czas wypada mito z głowy, no ale wreście to opiszę :)

motywy z obcego pojawiły sięw prxzynajmniej 2 odcinkach SOUTH PARK Very Happy
(numeracja odcinków moze być pokręcona)

South Park - 112 - Mecha Striesand (to Streisand Gozilli Very Happy)

w 19min. Stan widząć Straiesand niszczącą miasto mówi: - My mommy always said there were no monsters, no real ones, but there are Very HappyVery Happy:D

- w kolejnym (Hallowinowym odcinku) bajka zaczyna sięod sceny lądowania statku kosmicznego, z którego wyskakuje... KRÓLOWA w zielonym stroju i czerwonymi oczkami ;)

-----------

Pozatym ci którzy oglądają regularnie Teleexpres mogi zobaczyć kukłę (makiete czy coś podobnego) OBcego w jedym z teledysków (jakiś polski dysko kawałek Razz)


no to narazie na tyle Smile
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-09-05 10:13:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Podeslalbys jakiegos screena...
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-09-05 15:57:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



To moze ja tez cos tutaj dopisze.
Dzisiaj zabawiajac moja mala siostrzyczke (ma 10 miesiecy Very Happy) postanowilem jej wlaczyc na chwile Cartoon Network, jednak ona jeszcze jest za mala na to, i nie chce nic ogladac (woli reklamy Very Happy) i wlasnie wtedy, gdy przelaczylem byla jakas glupia bajka (animowana), o jakis ludzikach chyba na ksiezyczu (albo jakiejs planecie), dwoch kolesi bylo w skafandrach kosmicznych i gonil ich jakis stwor, i byl BARDZO podobny do ALIENA (rotfl Very Happy).
Powaznie, troszeczke inna glowa, ale mial nawet te wypustki na grzbiecie (plecach?)...

Niestety zaraz przelaczylem, wiec nie pamietam tytulu tej bajki, nie pamietam tez godziny, ani nie mam screena zadnego.

Spojzalem teraz tylko na tv.wp.pl i mam spis "programow" z tego przedzialu czasu

[blockquote]13:25 "Chojrak - tchórzliwy pies"
serial animowany
13:35 "Mroczni i źli"
serial animowany
14:00 "Strażnicy czasu"
serial animowany
14:25 "Tom i Jerry"
serial animowany
14:45 "Flintstonowie"
serial animowany
15:10 "Bliźniaki Cramp"
serial animowany
15:35 "Ed, Edd i Eddy"
serial animowany
16:00 "Kosmiczna rodzinka"
serial animowany
16:30 "Cubix"
serial animowany
17:00 "Laboratorium Dextera"
serial animowany
[/blockquote]

Moze ktos bedzie mogl powiedziec cos wiecej, i zgadnie ktora to byla bajka, ale raczej watpie, wiec to tylko taka ciekawostka ; )
2003-09-05 22:31:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Gothmog
Liberate tute me!



Staff Sergeant
Dołączył: 2003-04-11
Posty: 125



Niestety Majkel nie ogladam Cartoona - mama mi zabrania ze wzgledu na zbyt duza krwistosc i brutalnosc kreskowek Wink - wiec nie pomoge...

Swego czasu ogladalem jeden odcinek DragonBall'a - taka fantastyczna mangowa bajka o supermanach, ktorzy ciagle i ciagle nawalaja. Przeciwnikiem glownego bohatera byl jakis tam czarnoksieznik - jego godnosci jednak nie zalapalem bo i nie to bylo najwazniejsze, lecz wyglad kolesia. To byl imponujacy Xenomorph - moze zabarwienie niezbyt wlasciwe, ale nachadzaca na plecy bananowa glowa i wypustki na plecach - dosyc jednoznacznie sie kojarzyly... Screenow niestety nie mam ale moze cos mi sie uda znalezc w sieci to zamieszcze. Moze ktos widzial tego czarnoksieznika i zapamietal jego imie?
____________________________________
\"To stworzenie jest organizmem doskona�ym, organizmem o niezwyk�ej wprost budowie. Jest przebieg�e, agresywne, jest z�e, jest kwintesencj� z�a...\"
A.D.Foster
2003-09-06 10:56:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1948849 m_swiatek Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



Przypuszczalnie chodzi o Cell'a ( Komórczaka ) albo o Freezera.

Spoko, wiem bo moj kuzyn ma ŚWIRA na tym punkcie Razz
____________________________________
SHIT HAPPENS
2003-09-06 11:47:50
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Gothmog
Liberate tute me!



Staff Sergeant
Dołączył: 2003-04-11
Posty: 125



[blockquote] Przypuszczalnie chodzi o Cell'a ( Komórczaka ) albo o Freezera.

Spoko, wiem bo moj kuzyn ma ŚWIRA na tym punkcie Razz[/blockquote]


HA! niech żyje net, wszystkie śmieci można tu znalezc.
Poszperalem i raczej na pewno nie chodzilo tu Cell'a czy Freezera. Rozchodzi się bowiem o nijakiego Pui Pui, który jest cytuje: "jednym z wojowników Babidiego znajdował się na pierwszym piętrze jako przeciwnika wyznaczono mu Vegitę który (Jak to wszyscy chwalili) pokonał go bez przemiany w SSJ" - o cokolwiek tu biega...
On był najbardziej xenomorfowy z calej reszty.
Ponizej linki do fotek, any zobaczyć w czym rzecz...
[URL=http://www.projectbag.com/dbz/pics/puipui02.jpg/]Fotka Pui Pui 01[/URL]
[URL=http://www.projectbag.com/dbz/pics/puipui04.jpg]Fotka Pui Pui 02[/URL]
____________________________________
\"To stworzenie jest organizmem doskona�ym, organizmem o niezwyk�ej wprost budowie. Jest przebieg�e, agresywne, jest z�e, jest kwintesencj� z�a...\"
A.D.Foster
2003-09-06 23:21:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1948849 m_swiatek Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



screeny pstrykne, mozesz spodziewac sie jutro poczty ;)jak ktos zna maly i prosty programik do ciecia filmów, to będe mógl wyciać scenez Stanem mówiącym najbadziej znany tekst Newt Very Happy
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-09-07 15:36:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842

ALF

a nawet w Alfie maja cos o Obcych Smile
ogladalem dzis alfa na TVN siedem i byl odcinek z takim duzym karaluchem z Melmaku Smile i ALF mowi: wezwijcie pomoc! a na to ta matka mowi: bardziej by sie przydala Sigourney Weaver
glupie troche :P

zdrowki
2003-09-18 18:50:32
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



kolejny odcinek South Parku - Cats Orgy - Cartman ogląda .... ALIENS - rzut na Tv - Stoi Ripley i Newt "Zazwyczaj przychodzą w nocy, zazwyczaj"
Very Happy

ps. zdjecie juz leci do Szefa :]
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-09-19 10:34:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dr_Bakier




Private
Dołączył: 2003-09-29
Posty: 12



W filmie "8 MM" jest taka scena kiedy Nicolas Cage wchodzi do mieszkania Dino Velveta, reżysera bardzo ostrych filmów sado maso, całe mieszkanie wygląda osobliwie, a w jednym miejscu można dostrzec figurkę obcego. Widać ją przez moment (w lewym, dolnym rogu ekranu) i jest niepomalowana.
2003-09-29 11:30:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



A widzieliści Predatora 2?
Tam pod koniec filmu o ile dobrze pamiętam w statku Predatorka jest full czaszek - w tym czaszka ALIENA!!!
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-10-10 20:25:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

Niesamowite !!!!!

Nieprawdopodobne !!!! No co ty !!!!
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-10-10 20:49:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



To to byla czaszka A L I E N A??????
WoW
A tak sie zastanawialem wlasnie co to za jajoglowego predziu upolowal Very Happy
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-10-10 21:49:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



hehe, no widzisz MIKET, tak tu jest, że zanim się coś napisze , lepiej sprawdzić czy to już było. A nasze sprawdzanie zaczynamy od stron internetowych Ciacha, Suchego, Kabukiego i innych. Ale te wymienieone przede wszystkim. Tak się składa,że strona przez Ciebie wskazana jest jush od wieków opisana szczegółowo na stronie Ciacha (www.aliens.ibt.pl)w dziale "Obcy w filmach nie o obcym" w katalogu "stuff". Radze przeglądnij se tę stronę, naprawdę polecam Smile No, jak się nie dostosujesz, to sie nie dziw później reakcjom kolegów :D

POzdro
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-10-11 09:30:27
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225



Ale z was pisiory Smile Tylko byście go gnoili... wrzućcie na luz Wink
2003-10-11 16:28:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



dobra, dobra ale w takim razie po co w ogóle cokolwiek pisać skoro może to być na ich stronie? Po co to forum z tyloma tematami skoro wszycho tam jest? Równie dobrze mógłby pozostać tylko temat "myśli rozczochrane", by pogadać o niczym :)

P.S. trochę tolerancji proszęSmile!
Mam modem i nie zawsze moge sobie pozwolić na przeglądanie stronki po stronce
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-10-11 19:32:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319

Miket

W porządku :D

Ale musisz przyjąć, że generalnie ludziom z tego Forym, którzy siedzą tu od początku, większość faktów jest nieobca :)

Pozdr
____________________________________
SHIT HAPPENS
2003-10-12 09:18:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



No spox.
Przypomniał mi sie jeszcze film "Kosmiczne Jaja" ale o tym pewnie tez wiecie (kto by tego filmu nie widział).
3majcie sie!
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-10-12 12:01:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

Moze juz o tym pisalem... ;)

W "The Ring" - mlody koles (syn glownej bohaterki) ma na biurku miedzy roznymi zabawkami leb krolowej. Niesty nie mam TheRing wiec nie zrobie screenshota :/

"Faculty" - podczas rozmowy co zrobic z "obcymi" opanowujacymi szkole jeden koles daje jakis pomysl, a drugi odpowiada: "od kiedy jestes Sigourney Weaver?"
2003-10-12 23:41:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



[blockquote] W "The Ring" - mlody koles (syn glownej bohaterki) ma na biurku miedzy roznymi zabawkami leb krolowej. Niesty nie mam TheRing wiec nie zrobie screenshota :/[/blockquote]

Też to zauważyłem ale nie byłem do końca pewny. W th ring jest jeszcze jedno ujęcie gdzie wydaje mi się że widze obcego. Kiedy główna bohaterka podchodzi do półki z kasetami w schronisku wydaje mi się że tam jest głowa obcego.

[blockquote]"Faculty" - podczas rozmowy co zrobic z "obcymi" opanowujacymi szkole jeden koles daje jakis pomysl, a drugi odpowiada: "od kiedy jestes Sigourney Weaver?"[/blockquote]

Ten co daje pomysł to Casey a ta co mówi "Casey od kiedy jesteś Sigourney Weaver?" to Delilah. Ten fragment jest odnotowany (chociaż nie dokładnie) u CIACHA
____________________________________
2003-10-13 01:38:18
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB