Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: OBCY w filmach nie o OBCYM :)
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



[blockquote] Ale z was pisiory Smile Tylko byście go gnoili... wrzućcie na luz Wink[/blockquote]

Ja sie bede broniłSmile. W moim poście chciałem tylko powiadomić nowego usera o zwyczajach tu panujących.
A nie gnoić.

Pozdro
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-10-13 08:10:33
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Już dajcie spokój z tym gnojeniem. Tylko odchody wam w głowie Smile
Nie obraziłem się - jestem tu nowy i rozumiem konstruktywna krytykę Smile
3majcie się!

A przy okazji - "The Ring" to macie na myśli angielską wersją czy japonska?
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-10-13 09:41:26
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



wczoraj oglądałem z siostrą kreskówkę o Robocopie.
Na początku zbiry podpaliły go z miotacza płomieni
(bardzo podobny do tego z aliens tylko inna kolorystyka), później zbiry miały nową broń, karabiny, bardzo podobne do pulse rifle (przyjrzałem się, prawie to samo,a w każdym razie bazowane na modelu M-41, tylko kolorystyka inna).

POzdro
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-10-21 13:57:50
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Nie wiem czy ktosd o tym juz pisal, ale z tego co pamietam to nie.
Na poczatku teledysku "Panie Waldku..." Kazik bawi sie...Krolowa Obcych Very Happy, ta z pierwszej serii kennera.
Ciachecki jesli nie masz tego teledysku, a chcialbys go wrzucic na strone, caly, albo ten fragment, to moge ci go podrzucic.
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-11-15 10:58:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

To jeszcze dodam...

[orange]Dreamcatcher[/orange]





UWAGA SPOILER

UWAGA SPOILER

UWAGA SPOILER

UWAGA SPOILER

NIE CZYTAC JAK KTOS CHCE TO COS OBEJRZEC

NIE CZYTAC JAK KTOS CHCE TO COS OBEJRZEC

NIE CZYTAC JAK KTOS CHCE TO COS OBEJRZEC

NIE CZYTAC JAK KTOS CHCE TO COS OBEJRZEC

NIE CZYTAC JAK KTOS CHCE TO COS OBEJRZEC

Film bardzo przecietny. I z kazda chwila robi sie coraz slabszy. Na podstawie Kinga. W kinach go nie bedzie z tego co wiem.

W filmie tym wystepuje obcy, ktory powoduje "chorobe", nazwano to Ripley ze wzgledu na sposob rozwoju we wnetrzu ofiary :)

"The men call the red stuff Ripley, after the broad in the Alien movies."
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-11-15 11:11:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428

może to nie film, ale godne uwagi

widziałem wczoraj reklame Airwaves, czy jakoś tak, wiecie, guma miętowa, która wcześniej "występowała" w reklamie z Chinką fruwającą nad głowami rywali jak w Matrixie.

W tej wczorajszej akcja dzieje sie na statku, po korytrarzu biegni gościówka w takim wdzianku jak Ripley w A:R, coś ja goni. Ripley wpada pod zamykajace się drzwi, które ja przygniatają. Wtedy Ripley wyciąga gume (do żucia) i pełną piersią usuwa przeszkode i wymyka się spod opadajacych drzwi. W sekunde potem widać, ze "coś" wali w drzwi i wygina je do środka.

Tyle.

Moznaby to nagrać jakoś, ale kto będzie ślęczał cały dzień nad magnetowidem śledząc wszystkie reklamy jakie emituje np Polshit? Wink
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2004-01-27 10:28:08
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



już to było Surt
a po drugie kto by chciał nagrywav jakąs kiczowatą reklame Razz
2004-01-27 10:59:51
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



jak było ???

co to, motyla noga Wink za porządki, co za *^%&% założył kolejny temat o tym samym? Przecież wszystkie filmy o obcym w filmach nie o obcych miały być tu... Reklama to też film..

EE dobra, juz sie nie odzywam...

Burdel tu mamy :D

Ale to ma swój urok Razz
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2004-01-29 18:01:57
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



A wiesz co Surt, ostanio ogladałam niejaki "Instynkt" i już wiem jaki demon Ciebie opanował Very Happy
2004-01-29 18:06:50
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



damn it, jeśli to było.

Widzieliście taki film Man in White?
To kolejna parodia filmów s-f.
Nie pominęli także naszego aliena.
I to w kilku scenach.
POminę tą, w której główni bohaterowie zasuwają tunelami wentylacyjnymi i ciągle dochodzą do tego samego miejsca, bo to kanały wentylacyjne nie były tylko w obcym.
Pod koniec filmu "zły koleś" (znaczy szef obcych) chce załatwić faceta w bieli. Najpierw walczą na miecze świetlne, później fwb (facet w bieli) upada na fotel pilota, obcy dusi go (czy co tam mu robi) i mówi:

"W próżni nikt nie usłyszy Twojego krzyku"

Na to FWB dostrzega przycisk z takim oto podpisem:

" Jeśli nazywasz sie Ripley, naciśnij ten guzik"

No i FWB, mimo, że Ripley się nie nazywał, nacisnął i "Zły koleś" wyfrunął przez śluzę w próżnię. Skąd my to znamy? :D

Ale to nie koniec.

Faceci w bieli uruchamiaja procedurę destrukcji pojazdu obcych (który atakował ziemię), po drodze spotykaja kolesia, który ich pyta:

-"wiecie co sie teraz stanie?
- nie
- Jak to, nie widzieliście tego filmu?"

No i po chwili z klatki piersiowej kolesia wyskakują ręce obcego, zaczynają żąglować piłeczkami i lepić ciasto na pizze. :D

To tyle Very Happy
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2004-02-02 13:14:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319

Surt

Polecam WNIKLIWE przeglądnięcie strony Ciacha.
pozdr

Ja mam coś innego, co prawda nie film, ale..
W grze HOMEWORLD: Cataclysm ( kosmiczny RTS ), w jednym z przerywników pokazane jest kosmiczne wrakowisko, a między szczątkami statków widać prom ratunkowy z ALIEN Smile
To jest ten moment :

[IMG=http://www.well-of-souls.com/homeworld/hws/misc/images/lifeboat3.jpg]

pozdr
____________________________________
SHIT HAPPENS
2004-02-02 13:23:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Qvintoo
Watashi baka desu



First Sergeant
Dołączył: 2003-01-04
Posty: 229



Wow. Widze, ze nie tylko ja wiem o istnieniu tak genialnej gry jak homeworld. Very Happy Wogole mozna odblokowac ten model i bedzie dzialal jako fregata. Sam widzialem u funfla, fajnie wyglada. BTW. Robiono kiedys moda do tej genialnej gry, ktory mial pokazywac bitwy w kosmosie w swiecie Aliens. Niestety skaczylo sie na dwoch modelach: Sulaco i drop shipie Sad
2004-02-03 08:07:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Ha!
Nareszcie cos czego nie ma ani u CIACHA ani na forum! (cholera ale jestem z siebie dumny:D )

"Bruce Wszechmogący"

Gdy ten siedzi w restauracji z dziewczyna o imieniu Grace, mówi:
"chiałem to powiedzieć po kolacji ale boję się że to ze mnie wyskoczy jak obcy..."

Victory! Very Happy
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2004-02-07 10:14:38
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Sonic2




Lance Corporal
Dołączył: 2004-02-08
Posty: 47



Siemka, to mój pierwszy post. I ja też mam coś czego nie ma CIACHO!!!!! W filmie Duch (Poltergeist, klasyk!), tym w którym małą dziewczynkę duchy wpakowały do telewizora, w pokoju syna głównej bohaterki (bodajże miał on na imię John?) wisi kilka plakatów z filmów (głównie Star Wars), jednym z nich jest plakat z filmu Alien. (jedynki). Ci którzy mają możliwość zobaczenia filmu, mogą go łatwo wyhaczyć, widać go w wielu scenach, i to dosyć długo. Jescze w scenie w której wszystko lata po pokoju, a cyrkiel odtwarza czerwoną płytę winylową (ciekawostka - jest to płyta punk-rockowej grupy Sex Pistols, bodajże jedyna na świecie 'kolorowa' płyta winylowa), chyba za nią leci figurka Aliena, ale z tym mogę się mylić. Niestety ni posiadam screenów :(

Pozdro!

Qvintoo: "Wogole mozna odblokowac ten model i bedzie dzialal jako fregata."
A wiesz jak to zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny.
2004-02-08 20:29:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428

Jedno drobne podobieństwo

Widzaiłem pastisz Terminatora 3. Na ziemie czasów Chrystusa trafia Terminator z zadaniem ochronienia mesjasza przed rzymianami i zdrajcą Judaszem. Terminator wchodzi do karczmy, gdzie Jezus przebywał z Apostołami, i strzela z shotguna do Judasza mówiąc : "EAT THIS". Judasz upada na stół. Jezus uzdrawia go i karze przestać T zabijać Judasza, nie zwraca uwagi na teksty T o zdradzie J.

Całkiem fajny filmik, musicie zobaczyć. Aktor grany T całkiem podobny do Arniego Smile
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2004-02-12 10:21:26
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Sonic2




Lance Corporal
Dołączył: 2004-02-08
Posty: 47



Jesli komiksy do tego działu się zaliczają, to na okładce mangi Dr. Slump, tom 24, leci sobie Obcy. Może zamieszczę skana.

[yellow]Update

Obiecany obrazek, tym razem (chyba) naprawiłem wszystko:
[IMG=http://img.villagephotos.com/p/2003-11/491398/aralka_i_alienek.JPG]
To "coś" (zaznaczone strzałką) na lewo od Aralki (tej dziewczynki) to Obcy, z trochę zmienioną głową Very Happy[/yellow]
2004-02-13 14:38:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Adbel




Cannon fodder
Dołączył: 2004-02-11
Posty: 3



Dokładnie, w Predatorze 2 jest czacha obcego i innych stworków.
2004-02-13 16:02:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Adbel, zanim cos napiszesz to poszperaj troche, chociazby na stronie u Ciacha.
Zaloz sobie, ze jezeli znajdziesz jakakolwiek informacje nie tylko tam, ale wogole w internecie, to my juz od dawna o tym wiemy Very Happy
jezeli odkryjesz cos, o czym nie ma zadnej wzmianki NIGDZIE, to dopiero wrzuc tutaj Wink
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2004-02-13 21:00:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

MOze nie calkiem obcy, ale....

W Looney Tunes: Back In Action
jest scena jak bohatera atakuje hmmmm ... mozg, czy cos takiego, scena wyglada jak atak facehuggera na Ripley w Aliens :)

Nawiazanie dosyc ciekawe.
(i oczyscie co bylo juz na forum, w "Dog soldiers" jest kilka nawiazan do samego filmu: "strzelajcie krotkimi seriami", scena smierci w jeepie, ktora jest powtorzeniem smierci w dropshipie...)
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2004-03-08 21:49:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Kartman




Private First Class
Dołączył: 2004-02-18
Posty: 55



Ja kiedyś oglądałem film animowany "Animaniacs".
Tam było jakieś rozdanie nagród czy jakoś tak.
Były tam postacie z różnych filmów między innymi nasz ukochany Alien (Fajnie wyglądał w wersji animowanej). Niestety, wygrał ktoś inny.
2004-03-08 22:47:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB