Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIEN QUADRILOGY
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700

ALIEN QUADRILOGY

Info z AvP News,

Alien Quadrilogy Release Date - [2:07 by Eldritch]
Creature-Corner.com have posted a small tidbit on the upcoming Alien Quadrilogy boxed set (all 4 Alien movies, complete with extras that span over 9 discs!!!). Included in the tidbit is a release date (potential, not confirmed from official sources yet), and it is Novemeber 11th (wooho, so close to my birthday on the 9th!). I hope you are all marking that date in your calendars as we speak Smile Thanks to Sadogoat.


I co wy na to?
Jak tylko sie wyprostuje Smile to zaczynam zbierac kase, tanie toto badziewie nie bedzie, a czasu malo Very Happy
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-05-19 02:04:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Oghm




Private First Class
Dołączył: 2003-02-03
Posty: 74



"to cholerstwo" ma nie przekroczyc 100 dolcow. Zglos sie do mnie to wkrotce zalatwie(jak tylko sie pojawi:) )
2003-05-19 08:22:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



Vys, jakby co to sie dorzuce Very Happy
Pozdr
____________________________________
SHIT HAPPENS
2003-05-19 09:43:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

pytanie.........

No tak wszystko fajnie, w obecnych czasach mozna sobie zamowic cos za oceanem ale powiedzcie mi cos,
czy jesli mam w kompie naped DVD-ROM (zablokowany na region 2), to co sie stanie jesli wloze do napedu plyte DVD z filmem z Regionu 1 ?

Na pewnoe z tego co sie domyslam bedzie tak, ze w softwarowym playerze (PowerDVD, WinDVD etc.) nie uda mi sie obejrzec tego filmu (blokada regionalna) ale [b][u] czy bede mogl chociaz uzyskac dostep do plikow (VOB, IFO itd) znajdujacych sie na tejze plycie DVD z filmem, by pozniej zrippowac je na HDD (a pozniej DivX, SVCD itd) ? [/b][/u]

Nie chodzi mi tutaj o uzywanie programow typu DVD Genie, ktore cos tam manipuluja w rejestrze, nie chce tez flashowac biosu, chce tylko znac odpowiedz na to pytanie, jesli ktos z Was wie. Bo sam nie mam zadnej plyty z Regionu 1 zeby sprawdzic to u siebie.

Pytalem o to juz kila osob, na roznych forach i nikt mi nie potrafil odpowiedziec, pytalem Suchego, ktory zapytal CIACHA - dzieki za odpowiedz ale wlasnie nie o to mi chodzilo ;/

Zawsze tez Alien fan Very Happy moze (jak ma kase) kupic sobie do kompa drugi naped DVD i na nim ogladac nowe wydanie Obcego z USA.

Teraz tez coraz bardziej popularne staja sie nagrywarki DVD - mozna zripowac film na HDD (nastepuje deMacrovizion, deregionalizacja tych vobow) a potem odpowiednim softem mozna nagrac to (po przerobieniu IFO) na DVD+R (a dlatego przerowbienie bo te nagrywane maja tylko 4,7 GB), a wiec cala plyta zaostala by podzielona na 2, jest (byloby) z tym troche zabway ale lepiej tak niz czekac 2 lata nim to bedzie u nas.
2003-05-19 14:33:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



jest jeszcze jeden sposób (chyba), jak się myle, śmiało mnie poprawcie - stare DVD nie miały blokady regionów.
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-05-19 14:49:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Azrael




Private
Dołączył: 2002-10-29
Posty: 11



Ja mam stare dvd bez blokady i region 1 ladnie chodzi. Gdzies widzialem chyba programy co pokazywaly czy jest blokada i ile razy mozna region zmienic. Jak jest sprzetowa blokada to jest problem bo z 5x zmienic bedziesz mogl Smile
W sumie to ja bym firmware odpowiednie sciagnol Very Happy
Vobka na hdd zrzucic to [B]chyba[/B] z kazdego regionu mozna.

"mozna zripowac film na HDD..."
Bierzesz taki dvd decrypter i sobie iso bez regionu robisz Smile
2003-05-20 18:09:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



Dzieki za odpowiedzi. No wlasnie tylko o to mi chodzi, zeby zgrac pliki ripperem na dysk. Ale chcialbym miec pewnosc, bo sam nie mam zadnej plyty, znajomi tez nie maja a kupic zeby potem nie bylo pozytku z tego to bez sensu.

Moze to jest tak (i chyba jest) ze blokada regionalna jest na poziomie BIOSU i calkowicie blokuje dostep do plyty z innego regionu. Ale przeciez inna sprawa to to, ze to w soft playerze uzytkownik decyduje czy chce "poswiecic" na obejrzenie filmu (z innego regionu) ta jedna z bodajrze pieciu mozliwosc zmiany (i chyba jesli tak to sie odbywa to nie robi sie tego na poziomie eksploratora Windows) a wiec jest szansa ze mozna zgrac zawartosc plyty programem rippujacym.

Tylko jak bym mial 100% pewnosci... ;/
2003-05-20 18:45:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



"Alien Quadrilogy to dziewięciopłytowy pack zawierający cztery części sagi o Obcych i dzielnej Ripley, której nie dane jest odejście na emeryturę.
Producenci zdecydowali się na dokręcenie kilku scen do mającego już 6 lat, ostatniego jak dotąd filmu Obcy: Przebudzenie. Mark Halsall, członek sztabu producenckiego, powiedział, że zespół fachowców z kanadyjskiego Winnipeg spędził kilka miesięcy pracując nad dodatkowymi scenami, które Fox zdecydowało się dodać do DVD z Obcym 4.
Data premiery nie została jeszcze podana, chociaż mówi się o końcu bieżącego roku." - ze strony http://film.gildia.com/wydarzenia_filmowe/2003/07#obcy

Zeby uratowac czworke trzeba by "dokrecic" ten film od samego poczatku wedlug innego scenariusza...

Dali by sobie siana z probami rasowania tego gniota - ja chce scene z zakokonowanym Burke'iem w ALIENS SE i ALIEN3 Directors Cut... cokolwiek zrobia z "czaworka" nie ma dla mnie zadnego znaczenia!
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-07-09 23:47:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 338



Majkel: jest jeszcze taka opcja w postaci programiku DVDRegionFree. Kiedys mialem napedzik DVD RPC-1 wowczas z kasowaniem licznika regionow nie bylo problemu [ot DVD Genie] ale niestety wszystko co dobre sie konczy i LGik padl [w koncu mial swoje lata]. Nowy naped niestety juz byl RPC-2 i mial blokade hardware'owa i z pomoca przyszedl mi w/w programik spisuje sie swietnie i czyta mi plytki z R1 R2 i R4 bezproblemowo [tzn. wciaz ciagle mam jeszcze 4 zmiany regionu i to jest niezmienne Smile ]. Programik sie latwo instaluje i nie trzeba wiele konfigurowac, a potem sie uruchamia automatycznie przy wlaczaniu WinDVD czy innego softu.
2003-07-12 12:37:44
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

plotki o Quadrilogy ;)

Znalazlem cos takiego na forum IMDB:
(wypowiedz jednej osoby)

[blockquote]Maybe all you guys & gals already know this, but the extended version of ALIEN 3 that will be released in The Alien Quadrilogy Boxset in September will not be marketed as a 'Director's Cut', seeing as David Fincher has all but disowned the movie and will not allow Fox to use this term. Instead, the title 'Extended Work Print' will be used.
[/blockquote]
2003-08-27 01:31:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



niech to sobie nazywają jak chcą, nawet chrismass edition Razz byle by wydali Very Happy
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-08-27 09:39:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Jak w Quadrilogy nie bedzie A3Workprint, to osobiscie pourywam glowy przedstawicielom FOX-a juz w Pradze w pazdzierniku (prowizorycznie Wink )
2003-08-27 16:21:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



Jakby co , jadę z Tobą he he !!!
blisko mam , to i urlop wezmę ... tam w super knajpie , jak choćby w przykladowej Ostrawie ( takie średnie miasto w Czechach Wink ) drink : 100 ml wódeczki , 250 ml coli , lód i lemonka - kosztuje na nasze ok. 8 zł , to dodatkowy powód Very HappyVery HappyVery Happy
2003-08-27 17:06:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

... sezon ogorkowy w pelni ... ;-p

[blockquote] Jakby co , jadę z Tobą he he !!!
blisko mam , to i urlop wezmę ... tam w super knajpie , jak choćby w przykladowej Ostrawie ( takie średnie miasto w Czechach Wink ) drink : 100 ml wódeczki , 250 ml coli , lód i lemonka - kosztuje na nasze ok. 8 zł , to dodatkowy powód Very HappyVery HappyVery Happy[/blockquote]

Nooo raczej Very Happy Poza tym tanie piwko... moze urzadzimy szturm na ekipe od efektow specjalnych i wykradniemy oryginalne kostiumy filmowe. Moze bedziemy nawet w TVN Very HappyVery HappyVery Happy Moze...

Ale pojechac pojade na pewno :] Mwahahahaaaa... Very Happy
2003-08-27 18:55:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



[blue][blockquote]
Ale pojechac pojade na pewno :] Mwahahahaaaa... Very Happy[/blockquote][/blue]

Nie ma to jak śmiech szaleńca Very Happy Może ja też się wybiorę...muahahahahhehuhyhy


P.S. Suchy, co z płytkami, bo nie wszystkie tam należą do mnie??
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-08-27 19:34:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242

Szturmem pepiczków ! :]

jako że nie mam wcale daleko, a na dodatek posiadam w rodzinie zagorzałą fanke Obcego (która mieszka jeszcze bliżej i ma samochud Very Happy) jak tylko zaczną sie prace w czechach jakde i normalnie wbiegam na plan ;p może dadzą mnie jako umierającego statyste gdzieś w tle Very Happy
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-08-28 09:19:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317



Kolejne naciagie np Alien Aliens to taka starocie i beda pewnie wolali jak za zloto umieszcza pare pierdolek i juz bede lecial kupowac Very Happy..
2003-08-29 19:36:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Pojawiły się pierwsze oferty sprzedaży ALIEN QUADRILOGY

Na przykład tu:

http://www.dvdsoon.com/show-title-details.xml?uid=47036

Około 94 $ Kanadyjskich? Według mnie nie tak drogo. No i tu powstaje pytanie. Jakim sposobem mógłbym AQ zamówić. Karta kredytowa odpada, a firm zajmujących się podobnym pośrednictwem nie znam. Może ktoś z was mógłby coś doradzić?
____________________________________
2003-08-29 23:06:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



Dlaczego karta kredytowa odpada? Przeciez jest cos takigo jak [b]mBank[/b], gdzie masz konto za free, nie musisz deklarowac sie na wplacanie jakiejs tam minimalnej kwoty na to konto (mozesz miec puste), nie pobieraja nic za uzytkowanie konta. Poza tym masz karte VISA Elctron za free do zakupow "w realu", a jak chcesz kupowac w sieci to mozesz zamowic u nick tzw eKarte czyli wirtualna VISE, wazna rok, cena 25 zl, z kodem i spokojnie mozna kupowac w wiekszosci sklepow. Nie wszedzie poniewaz takie wirtualne karty to nowosc, ale Amazon i reszta spokojnie. Sam to uzywam i polecam. Raz kupilem film w angielskim Amazonie.

Poczytaj zreszta FAQ na ich stronie:

http://www.mbank.com.pl

wiecej infa o eKarcie i sklepy poddane analizie (czy mozna kupowac za pomaca eKarty):
http://www.cafe.mbank.com.pl/delfin/ie/m2b.html#

blog mBanku (masa informacji):
http://mbank.blog.pl/

Poza tym takie konto jest BARDZO wygodne jak cos wystawiasz na Allegro czy innych aukcjach.

Zawsze tez jest Inteligo, ale tam placi sie za karte i za konto...

/edit
chcesz cos sie wiecej dowiedziec to na priv Wink
Jednyny minus to to, ze cala procedura rejestracyjna trwa ok 3-ch tygodni (umowa, odeslanie, aktywowanie, zamowienie eKarty, aktywacja etc.)

Poczytaj tez:
Kupowanie za granicą FAQ v0.5.2

http://www.nostalgia.pl/kupowanie/index.php
2003-08-29 23:45:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242

Wracając do tematu ;)

Na jednej z (chyba) norweckich stron znalazłem opis dodatków do ALIENS :)

-------------------

- Building Better Worlds: From Concept To Construction Featurette (13m 28s)
- The Final Countdown: Music, Editing And Sound Featurette (15m 30s)
- Aliens Unleashed: Reaction To The Film Featurette (11m 38s)
- Beauty And The Bitch: Power Loader VS Queen Alien Featurette (22m 25s)
- This Time It's War: Pinewood Studios (1985 Featurette) (19m 39s)
- The Power Of Real Tech: Visual Effects Featurette (27m 49s)
- Bug Hunt: Creature Design (16m 23s)
- The Risk Always Lives: Weapons And Action Featurette (15m 12s)
- Preparing For Battle: Casting and Characterization Featurette (16m 59s)
-57 Years Later: Continuing the Story Featurette (10m 59s)
- Two Orphans: Sigourney Weaver and Carrie Henn Featurette (13m 47s)
- Multi-Angle Pre-Vis Animatics Without Commentary (3m 14s)
- Easteregg: The Boy And His Power Loader (9m 35s)

-------------------
http://dvdarkivet.no/article.php?nid=1068 a to juz sama strona :)


dodatkowo, ludzie chętni zamawiaćza granicą, mogą zamówić to juz w angli, za (bagatela) 59 funtów Very Happy
http://shop.gameplay.co.uk/webstore/productpage.asp?productcode=DV5616

ja poczekam aż pojawi się u pepiczków Smile
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-09-01 09:52:07
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB