Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIEN QUADRILOGY
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



Slyszeliscie, ze podobno polskie wydanie bedzie pozbawione sciezki w DTS (tylko DD 5.1).
Nooooooooooooooo ale za to bedzie (obok DD 5.1) lektor w STEREO.

ROTFL
2003-11-15 22:21:46
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

po kiego %#*&@*! polski lektor w stereo???

no to juz padaczna przesada - dali by #$%@& w koncu polskie napisy do wszystkich dodatkow a nie lektora do filmow... Sad((
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2003-11-17 12:59:47
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



Kompletnie brak mi obycia z DVD, ale czy lektor nie bediz tylko dodatkową opcją + napisy? bo jeśli na siłe wcisną lektora i nie dadząnapisów, to naprawde kupie u "pepiczków" byle tylko napisy były - lektor SUCKS!
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-11-17 13:21:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



Z tego co podal dystrybutor wynika, ze beda [b]dwie[/b] sciezki dzwiekowe. Oryginalna angielska |][| 5.1 oraz polska z lektorem Stereo.

Gdzies czytalem, ze dodatki beda udzwiekowione w Stereo (po angielsku). Ciekawe czy chociaz napisy dadza.

Szkoda tylko, ze wytna sciezke DTS zeby dac lektora...

BTW widzieliscie jak swietnie wydany jest Matrix Reloaded? Dwie sciezki - oryginalna angielskia w DD 5.1 oraz polska takze w DD 5.1, wszystkie dodatki (z drugiej plyty) przetlumaczone (napisy).
Tak powinni wydawac plyty....
2003-11-17 15:07:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225



W Merlinie taniej niż u dystrybutora ???
...Dziwne ;)

BTW. Miałem już 300 zeta uzbierane... zgadnijcie ile mi zostało po 2 tygodniach: 100! Kto ma pożyczyć 300 Wink
2003-11-19 13:14:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Tomek




Private
Dołączył: 2003-06-16
Posty: 20



Ja tam ściągam ze stanów ma chociasz pudełko ładniejsze zdjęcie http://images.amazon.com/images/P/B0000VCZK2.01.LZZZZZZZ.jpg
2003-11-19 22:34:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



To pudełko jest ładniejsze?????

Sorry kwestia gustu.

Mnie osobiście podoba się bardziej pudełko z regionu drugiego. Poza tym zapoznałem się z opiniami ludzi z regionu pierwszego i oni zazdroszczą nam tego SP na okładce.
____________________________________
2003-11-19 22:51:06
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

fakt, kwestia gustu

tym bardziej, że ja tez wolę tą z regionu 1, bo ileż można patrzeć na SP, który jest przecież na każdym plakacie Aliena


PS Hicks, jakbyś mógł trochę zmniejszyć ten obrazek u dołu, to byłbym wdzięczny, bo strasznie źle się czyta Twoje posty
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-11-20 00:12:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Szczerze to ja tez wole wydanie z reg1. Nie to zeby SP byl zly, bo jest rowniez git, ale... ;)

Co do banera u Hicksa. Kwestia rozdzielczosci. U mnie wsztystko jest ok. Mefi, zmien z 800x600 na 1024x768 i bedzie spoko Smile
2003-11-20 08:55:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

A mi sie bardziej podoba z regionu 2..... ale

i tak nie kupie :(

Chyba ze za jakis czas... obaczymy Wink
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-11-20 09:02:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

Oficjalna strona

Ruszyła oficjalna strona wejdźcie [URL=http://www.foxhome.com/alienq/#]tutaj[/URL]
____________________________________
2003-11-20 09:47:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225



kurde... matkę sprzedam albo bank obrabuję ale przed świętami to dorwę Smile
2003-11-25 20:18:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
xenomorph




Lance Corporal
Dołączył: 2002-05-15
Posty: 47



hmmm no kurde trzeba to zdobyć !!! podstawa!! mus dla każdego fana ale spoko święta sie zbliżają
____________________________________
GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE!
2003-11-27 01:31:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 328378267 Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 338



a mozecie wyjasnic pewna kwestie? jakim cudem u nas A:Q juz podobno jest [www.oceandvd.pl - tam zamawialem moze juz jutro nadejdzie Very Happy ] - oficjalna premiera 3-12 a wg amazon.co.uk u nich dopiero 8-12? czyzby jakis cud nad wisla i u nas mialo byc predzej niz w UE?

BTW [URL=http://www.dvddebate.com/article.php?sid=3736&mode=threaded&order=0]tutaj porwnanie wydan regionow 1 i 2[/URL]
2003-12-02 19:37:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote] a mozecie wyjasnic pewna kwestie? jakim cudem u nas A:Q juz podobno jest [www.oceandvd.pl - tam zamawialem moze juz jutro nadejdzie Very Happy ] - oficjalna premiera 3-12 a wg amazon.co.uk u nich dopiero 8-12? czyzby jakis cud nad wisla i u nas mialo byc predzej niz w UE?
[/blockquote]

Na pl.rec.kino-domowe jest temat o Quadrilogy, i pewna osoba pisze, ze z Amazon.com wysylaja juz od zeszlego tygodnia (premiera jest tam oficjalnie dzis). Tak samo jak pisze johnny jest w OceanDVD, tj dzis jest premiera.

Warto przeczytac komentarze, mozna dowiedziec sie paru ciekawych rzeczy (jak np tego, ze nasze wydanie nie bedzie mialo DTS, dzwiek bedzie w DD 5.1, bedzie THX oraz "estetyczne pudelko z wypukla okladka"; poza tym pisza tam, ze nawet w US i UK DTS maja "tylko" rozszerzone wersje Alien i Ressurection.

Link do komentarzy odnosnie A:Q na OceanDVD jest [URL=http://www.oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&pid=2535&phrase=alien&searchtype=1&attrid=]tutaj[/URL].

[blockquote]
BTW [URL=http://www.dvddebate.com/article.php?sid=3736&mode=threaded&order=0]tutaj porwnanie wydan regionow 1 i 2[/URL][/blockquote]

Ciekawa strona.
2003-12-03 13:58:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815

DVD Exclusive Awards

Aż 3 nagrody ("DVD Exclusive Awards" ) przyznano AQ w dziedzinie:

- Najlepsza edycja specjalna (podzielił ją z LOTR: TT Special Extended)

- Najlepsze wydanie DVD

- Najlepsze DVD z klasyką

Wiedziałem że AQ to będzie coś. Jednak nigdy nie śmiałbym przypuszczać, że tak dobrze wypadnie w konfrontacji z Dwoma Wieżami Edycją rozszerzoną).
____________________________________
2003-12-03 18:05:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

Bad news for Region 2

Komentarz dotyczacy A:Q z Amazon.co.uk

[blockquote][b]Bad news for Region 2, 29 November, 2003

Reviewer: karen13363 from Scotland[/b]
Yes, the Alien Quadrilogy is one of the greatest DVDs ever to be release, and one of the most anticipated. With over 45hrs of special features, it has enough to keep even the most demanding Alien fan entertained.

However, despite many sites assuring that the different regions of the discs are the same, it has now been confirmed that they are not. Region 1 viewers over in America have the superior set. Why? Let me explain.

The extended cut of Alien 3 has new scenes edited in. Because they were never intended for use in the original film, the required dubbing and voice-overs by the actors was never completed. Therefore, in certain bits the sound is inaudible. While the region 1 disc accomplishes the problem by displaying automatic subtitles, the region 2 has no such feature. It also has no "Deleted Footage" marker, which is another subtitle option that diplays these words when a deleted scene is playing.

OK, I hear you say, so it's not the end of the world, right? Wrong.

Fans of audio commentaries will be greatly dissappointed with the region 2 set.
The region 1 has a commentary for each film. The commentaries have been edited so that they can be listened to while watching the Theatrical Version of the film, or the other versions.
The region 2 however, only has commentaries for the Theatrical Versions of the 4 films. This means that there is more than an hour of audio material missing from the region 2 version. This is bound to upset many fans, so I recommend buying the region 1 version from Amazon instead, but only if you have a Multi-Region DVD player.

But don't worry region 2 dwellers. You still have one advantage.

The region 2 pack is MUCH more easy to use and navigate than the region 1. While the region 2 is like a book, with one DVD in each of it's "pages", the region 1 is a fold-out digipack which is over 5 feet long when fully opened. This can be a bit frustrating, and I doubt if it will withstand much wear-and-tear.

Still though, the packaging isn't as important as the discs. I have absolutely no idea why FOX would cut out this stuff. There would still be plenty of space on the discs to include these extras, but that's FOX for you.

FOX has also cut out 30mins of footage from the Alien 3 documentary on the disc, on both regions this time. What was originally entitled "Wreckage and Rape: The Making of Alien 3" has now been turned into "The Making of...", as well as a number of the featurettes.

Nonetheless, the Alien Quadrilogy is still a PHENOMANAL DVD package. It has completely re-set the standard for DVDs. It towers over the likes of "X-Men 1.5", "T3", and "The Lord of The Rings: Extended Editions". Alien Quadrilogy is not just another DVD, it is THE DVD, and will maintain that title for a long time to come.[/blockquote]

Poza tym widac, ze prawdziwa byla informacja o tym, ze OceanDVD wysyla od wczoraj A:Q, komentarz niejakiego Dux'a (jednego z administratorow http://www.film.warka.pl/ i chyba dobrego znajomego CIACHA, jaki ten net maly Very Happy)

[blockquote]Dux [ dux@warka.pl ] 2003-12-04 18:53:05
JUŻ MAM ; )
1. Jeśli chodzi o opakowanie i oprawę, to NAJPIĘKNIEJSZE wydanie w mojej kolekcji. Po wyjęciu zbioru płyt z opakowania, opadła mi szczęka!!!! 2. Zgodnie z przypusczeniami, wszystkie dodatki tylko w wersji oryginalnej. 3. IMPERIAL się dodatkowo wygłupił, podając w spolszczonej specyfikacji filmów, że ALIENS jest w aspekcie 2,35:1 ; ) Oczywiście film jest wydany w 16:9. Jeżeli to czytają Panowie 'specjaliści' z IMPERIALA, to pragnę pouczyć, że 16:9 to inaczej proporcja 1,85:1 a nie 2,35:1 jak usiłujecie nam sugerować w dodanej do wydania ulotce ; ) 4. Reasumując jednak, wydanie genialne, bo i filmy warte takiej ceny i oprawa oraz wykonanie pudełka, to popis estetyki i pomysłowości - kto zobaczy, przyzna mi rację.[/blockquote]
2003-12-04 22:18:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Taa... ogladalem dzis w wypozyczalni... cena 429 zeta - czyli moglbym je kupic po kosztach zapewne za jakies 360-370.

Jak to zostalo powyzej powiedziane czy tez zacytowane imperial znowu NAKLAMAL na pudelku bo ALIENS ma obraz 16:9 ... no chyba ze im sie rozciagnal jak guma tylko nie wiem jakim cudem...

Sprawa jest o tyle ciekawa ze w wydaniu LEGACY napisali na specyfikacji z tylu pudelka ze bonusowa plyta ma polskie napisy - ktorych oczywiscie nie bylo...

Az mi sie nie chce uwierzyc ze sie mozna tak mylic dwa razy pod rzad... albo sa debilami i sami nie wiedza co wydaja, albo z pelna premedytacja wciskaja kit na pudelkach swoich edycji... tak czy inacze nie mysle o nich cieplo... bo to banda @#$#$@$%% !

Ja w kazdym razie imperialowi raczej podziekuje... niech sobie wsadza lektora w stereo 2.0 tam gdzie swiatlo nie dochodzi! Czekam jeszcze na potwierdzenie specyfikacji wydania z angli i na naplyw gotowki i bede prawdopodobnie zamawial z amazon.co.uk
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-12-04 23:20:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



No to kiepsko bo jestem wielkim fanem audio komentarzy SadSadSadSadSadSadSadSadSad:(

Majkel ile kosztowałoby ściągnięcie AQ z regionu 1 ?????????
____________________________________
2003-12-05 00:30:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote] No to kiepsko bo jestem wielkim fanem audio komentarzy SadSadSadSadSadSadSadSadSad:(

Majkel ile kosztowałoby ściągnięcie AQ z regionu 1 ?????????[/blockquote]

Wedlug [URL=http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/browse/-/596194/ref=br_bx_c_2_0/102-4964000-1481736]tych informacji[/URL] wynika, ze wysylka "[b]Standard International Shipping[/b]" wyniesie [b]4.49 USD[/b] ([i]Per Shipment[/i]) + [b]2.49 USD[/b] ([i]Per Item[/i]).
Oni chyba nie policza 9x 2.49 tylko raz, za calego packa.

A sam A:Q u nich kosztuje: [b]69.99 USD[/b].

W ogole jak ktos jest zainteresowany sprowadzeniem sobie czegos z poza PL to polecam zapoznac sie z [URL=http://e-platnosci.23.pl/]ta strona[/URL]. Smile
2003-12-05 01:00:44
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB