Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIEN QUADRILOGY
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Za taka kase to ja ich pieprze... to jest ZLODZIEJSKA cena!!!

Prawdopodobnie (jak juz na 100% bedzie wiadomo co i jak) zamowie sobie z amazon.co.uk - i znajac zycie lacznie z kosztami wysylki wyjdzie to o 100-150 zeta taniej... (region ten sam, co ma jednak znaczenie, i prawdopodobnie napisy polskie tez beda - choc to juz jest mniej wazne...)

OFF TOPIC: karwa fak... dostalem ostatnio przesylke z USA a w niej K*O*M*P*L*E*T storyboardow do ALIEN3... tylko oczywiscie skaner odmowil posluszenstwa... Sad
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-10-22 20:45:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



[blockquote]
OFF TOPIC: karwa fak... dostalem ostatnio przesylke z USA a w niej K*O*M*P*L*E*T storyboardow do ALIEN3... tylko oczywiscie skaner odmowil posluszenstwa...
[/blockquote]

No wreszcie :] Juz myslalem ze nigdy ta przesylka nie dojdzie ... :D

... Very Happy
2003-10-22 21:35:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



kurde, to faktycznie jest popaprane Neutral w angli cena 49 F (czyli średio 330zł) a u nas?? 470zł ! :/

ale to czy kupie w WB czy w kraju zalezy od dwuch rzeczy, ile kosztuje przesyłka z Amazon i czy będą polskie litery Sad
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-10-23 14:35:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote] kurde, to faktycznie jest popaprane Neutral w angli cena 49 F (czyli średio 330zł) a u nas?? 470zł ! :/

ale to czy kupie w WB czy w kraju zalezy od dwuch rzeczy, ile kosztuje przesyłka z Amazon i czy będą polskie litery Sad[/blockquote]

Wszysko jest napisane w POMOCY. W przypadku brytyjskiego Amazonu wysylka wynosi 3,58 funta. Warto pamietac, ze np wysylka z francuskiego lub niemieckiego amazonu wynosi w przeliczeniu ok 67 zl (!), to jest zlodziejstwo. Brytyjski oddzial jest jedynym europejskim amazonem, w ktorym oplaca sie kupowac.

Gorzej, ze moze sie zdarzyc tak, ze celnik sie przyczepi i trzeba bedzie placic clo i vat. Jest granica do 22 EUR, oczywiscie jak sie wybiera standrdowy sposob wysylki (nie kurier) ryzyko maleje, ale czasem jest wpadka (niby az tak bardzo tego nie respektuja, ale trzeba sie liczyc ze moze sie nie udac).
Tak bedzie do 1 maja, przynajmniej jesli chodzi o sklepy europejskie.

Ogolnie polecam poczytac te strone, jest swietna.

http://e-platnosci.23.pl/
2003-10-23 17:27:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



ja bedac w ostatnio w czechach , sprawdzałem u znajomego , ile to bedzie kosztować i on stwierdził , ze cena kształtuje się gdzieś ok.2800 koron - po szybkim przeliczeniu (po najwyższym kursie !!!) wyszło tak jak w anglii ...330 zł
nic wiecej nie trzeba mówić , pojadę po wódeczkę na sylwestra , to tam kupię ... polskie scierwo na wszystkim musi ku**a zarobić , żenada !!!
2003-10-24 10:46:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Mares jeszcze ci powiem dokladnie, ale jakbys jechal do czech po AQ to kup dwie Very Happy
Albo sie z ciachem umowie zeby dwie zamowil z amazonu, bo placenie ponad 100 ilkes tam zeta wiecej jest zdeka kurwa niesprawiedliwe Sad
CHWDI Very Happy
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-10-24 21:21:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

Trzy

please !!! Very Happy
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-10-24 21:59:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



jeżeli bedzie tak , jak Jirzik (!!!) mi obiecał , a bedzie tak na 100% , to no problem - dogadamy jeszcze szczegóły , jak się cudeńko pojawi Wink
2003-10-25 10:47:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



jeśli bedzie z polskimi literami to ja pewnie też poprosze Very Happy

tylko żebym zdąrzył uzbierac kase Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-10-26 13:42:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

pudelko

[IMG=http://www.r2-dvd.org/pics/alein-exp.jpg]

tak bedzie wygladalo pudelko...
2003-11-02 12:11:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Oto informacje jakie uzyskałem błąkając się po sieci dotyczące audio komentarzy które udzielili poszczególni twórcy i aktorzy.

[blue]Aliens[/blue]

Komentować będą:

[orange]James Cameron, Michael Biehn [/orange](YES!!!!!!)[orange], Jenette Goldstein,Carrie Henn [/orange](????????)[orange], Lance Henriksen, Gale Anne Hurd, Pat McClung, Bill Paxton,Dennis Skotak, Robert Skotak and Stan Winston[/orange]

Czyżby jakimś cudem zaciągnęli Carrie przed mikrofon? No, no... Miejmy nadzieję że to nie tylko ploty Smile No i Biehn i Goldstein i Paxton i...
eeee a może - to good to be truth?

[blue]Alien 3[/blue]

Komentować będą:

[orange]Alex Thompson, Editor Terry Rawlings, VFX Designers Alec Gillis and Tom Woodruff, Visual Effects Producer Richard Edlund, and actors Paul McGann and Lance Henriksen [/orange]

Szkoda, że Fincher odmówił.

[blue]Alien 4[/blue]

Komentować będą:

[orange]Jean Pierre Jeunet, Herve Schneid, AlecGillis, Tom Woodruff, Pitof, Sylvain Despretz, Ron Perlman, DominiquePinon and Leland Orser[/orange]

No i dobrze. Zastanawiam się tylko po jakiemu będzie gadał Jeunet. Przecież on prawie nie mówi po angielsku.

JESZCZE TYLKO MIESIĄC!!!!!! [blue] [/blue]
____________________________________
2003-11-04 00:25:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

to HICKS:

Moze chcialo by ci sie zebrac swoje wypowiedzi z tego watku i skleic z tego zapowiedz na strone?
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-11-04 04:17:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



[blockquote]Dali by sobie siana z probami rasowania tego gniota - ja chce scene z zakokonowanym Burke'iem w ALIENS SE i ALIEN3 Directors Cut... cokolwiek zrobia z "czaworka" nie ma dla mnie zadnego znaczenia![/blockquote]

Zła wiadomość dla CIACHA. Oto co na temat sceny z zakokonowanym Burke'iem miał do powiedzenia Charles de Lauzrika (tzw. executive producer AQ):

"Jim Cameron never wants that scene to see the light ofday. Having now seen it myself, I can sort of undersand why. But I tried to get it on the DVD, I swear! [laughs]"

Cameron chyba trochę przesadza. Szkoda Sad PRAWDOPODOBNIE nie zobaczymy tej sceny.

Co do Twojej prośby - OK spróbuję coś sklecić i w najbliższym czasie Ci podesłać.
____________________________________
2003-11-04 10:11:38
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411

???

Na allegro zobaczyłem aukcje nijakiej Pani "edysia03" , która wystawiła co? - 10 sztuk AQ za 425zł!

Jednak wydaje mi sie, że to oszustwo - ma ona zero komentarzy, a płatne z góry - nie zaryzykuję...

nr. aukcji - 17643896
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-11-06 20:37:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote] Na allegro zobaczyłem aukcje nijakiej Pani "edysia03" , która wystawiła co? - 10 sztuk AQ za 425zł!

Jednak wydaje mi sie, że to oszustwo - ma ona zero komentarzy, a płatne z góry - nie zaryzykuję...

nr. aukcji - 17643896[/blockquote]

Usuneli juz aukcje...
Mozliwe, ze ta osoba zamowila z 10 sztuk i pozniej by to wysylala, tym ktorzy wygraliby aukcje.
Zobacz np Plyty DVD - Inne regiony - jest tam koles ktory sprzedaje T2 Extreme Edition i wyraznie napisal, ze czas oczekiwania 30 dni (czyli tez dopiero zamowi z Amazonu pewnie).
2003-11-07 00:15:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225



Pudełko jest świetne... dałbym się za nie pokroić na kawałki Smile
2003-11-08 19:02:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote] Pudełko jest świetne... dałbym się za nie pokroić na kawałki Smile[/blockquote]

hehe :D

BTW ostatnio przeczytalem na usenecie (Message-ID: ), ze (przynajmniej w USA) w styczniu FOX wypusci kazda czesc osobno (oczywiscie bez 9-tej plytki).
Moze i u nas tak bedzie..
2003-11-08 19:23:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Fox to jednak największa lichwa w Hollywood. Na czym oni jeszcze będą chcieli zarobić? Na czapeczkach i kondomach Alien Quadrilogy???

To MAJKEL:

Mam nadzieję, iż nie obrazisz się, że chce wykorzystać informacje z twojego posta odnośnie czasu trwania poszczególnych filmów oraz jakości dźwięku.
____________________________________
2003-11-09 10:03:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote]To MAJKEL:
Mam nadzieję, iż nie obrazisz się, że chce wykorzystać informacje z twojego posta odnośnie czasu trwania poszczególnych filmów oraz jakości dźwięku.[/blockquote]

Oczywiscie, ze nie mam nic przeciwko. Wykorzystaj ! Smile
Przeciez na dobra sprawe to nie sa informacje ode mnie ale od dystrybutora.
2003-11-09 10:11:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Pojawiły się pierwsze oferty sprzedaży AQ. W serwisie stopklatka chcą 399 zł. [URL=http://www.stopklatka.pl/redirect-sklep.asp?sklep=merlin&fi=56&link=http%3A%2F%2Fwww%2Emerlin%2Ecom%2Epl%2Fsklep%2Fsklep%2Fstrona%2Eglowna%3Fstr%3Dtow348469%26skad%3Dkskufqnokz]Tu[/URL] macie link.
____________________________________
2003-11-15 22:13:56
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB