Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIEN QUADRILOGY
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote] Macie jakieś informaacje o czeskim wydaniu??[/blockquote]

Witamy nowego forumowicza :)

Wyniki wyszukiwania frazy "quadrilogy" w czeskim portalu [b]Seznam[/b]:

[URL=http://search2.seznam.cz/search.cgi?mod=k-p-y&w=quadrilogy]link[/URL]
2003-12-13 16:48:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Szamot




Cannon fodder
Dołączył: 2003-12-13
Posty: 2



O wielkie dzięki za miłe przywitanie Smile
2003-12-13 21:53:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



co do czeskiego wydania , informowałem sie bedąc 1,5 tyg temu w Ostrawie - jeszcze nie ma , z tego co mowil mi sprzedawca - spodziewaja sie dopiero pod sam koniec roku . cena (ok.330 zł) jest potwierdzona wiec pozostaje czekać ...
ja bedac dzisiaj w Media MArkt widziałem kilkanaście sztuk AQ po 399 zł .... ehhhh , ta zeszmacona polska rzeczywistośc , ale za to kupilem DOG SOLDIERS DVD za 35 zł, to mi sie udało Wink
2003-12-14 20:33:41
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

no to

kaskę już mam i to tyle, że starczy na polskie wydanie, ale ja je chrzanię i pytam: gdzie najlepiej kupić (Mares - jakies wieści z Czech nowe?)?
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-26 16:20:46
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Czesi dostana Quadrilogy dopiero po nowym roku z tego co sie orientuje... u nich bedzie dokladnie to samo co u nas... wiec pytanie brzmi czy warto sprowadzac?! Moze i warto jak ktos ma kupic w zwyklum sklepie za 420 zeta a i tak sie wybiera np na Slowacje na narty... stowa w koncu piechota nie chodzi...

Z drugiej strony jakby ktos mial sie specjalnie po to targac za granice albo placic jakies wysokie koszta wysylki... w Krakowie w Empiku QUADRILOGY kosztuje 399 zeta, podejrzewam ze w MediaMarkt moze byc jeszcze z 10 zlotych taniej... w zwyklych sklepach i sieci wypozyczalni BHV kosztuje 420... ja dzis kupilem "po znajomosci" (znajomi pracuja w takiej wypozyczalni i maja znizke jako pracownicy) za 355 zlociszy! Smile, Vyso mi mowil ze w jakiejs hurtowni gdzie ma wejscia mozna dostac za 310 - ale az mi sie nie chce w to wierzyc... [ teraz go meczcie zeby wam kupil tak tanio! Wink ] - ja juz w kazdym razie swoja kopie mam od godziny i w planach na wieczor seans A3 w poszerzonej wersji Smile
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-12-26 17:53:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

dobra

to Vyso powiedz co i jak? Możesz załatwić?
A do reszty, to oprócz układów ktoś wie, gdzie AQ można nabyć w miarę tanio, ale z polskimi napisami (bez lektora)??
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-27 18:28:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



proste.
W krakowie jest taki odpowiednik Macrocash&carry i sie nazywa to Selgros. Wejsc tam moze tylko posiadacz wydanej na siebie karty plus osoba towarzyszaca, bo to hurtownia jest bardziej niez hipermarket.
Tamze w dziale komputerowym Alien Quadrilogy kosztuje 310 zlotych, nie przyjrzalem sie tylko czy z vatem czy bez Razz, ale z tego co wiem o ich systemie wypisywania cen to juz z wliczonym vatem.
Hurtownie rules Razz
Nie damy zarobic jebanemu imperialowi Very Happy Razz
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-12-29 07:08:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

no to Vyso

baaaardzo, ale to baaaardzo bym prosił o zakup ww cudeńka a potem byśmy się rozliczyli --> Smile
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-29 16:18:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Nie ma sprawy.
jest tylko jeden drobny zgrzyt.
Jakbym mial 300 to sam bym sobie kupil Very Happy
Po swietachw moim dmu jest plajta totalna, nawet moja forsa przeznaczona na lotra na dvd poszla na zycie Sad
A jeszcze musze za szkole muzyczna zaplacic.
Kicha!!!
Btw, ogladalem w empiku puste pudelko po quadrilogy (Debile wyjmuja towar i klada na pulek same pudelka), i strasznie cholernie cieniutkie jest to pudelko, polowa grubosci tego z legacy.
Jak oni tam wpakowali 9 plyt??????? Czy z opakowaniami tez jest jakis przekret?
jak ktos juz ma to zeznawac mi tu Very Happy Razz
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-12-31 01:42:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Lekko pijany jetem wic moge gadac nieskladnie - wybaczcie...

Opakowanie jest spoko! Jest "chudsze" od tego z LEGACY poniewaz plyty nie sa w osobnych opakowaniach tylko w srodku jest cos na ksztalt "ksiazeczki" z plytami... generalnie patent nie rewelacyjny moim zdaniem, aczkolwiek na pewno lpeszy niz ta rozwijhana "tasma" jaka dostali amerykance w regionie 1... w sumie spox... moglo byc lepiej ale nie jest zle!

Dla tych ktorzy tak jak ja ze wzgledow finansowych nie posiadaja stacjonarnego DVD a wylacznie czytnik DVD w kompie niemila wiadomosc: nie wiem jak wam ale mi za diabla nie chcialo sie to dopalic na POWER DVD XP (5.0 czy cos)... dopiero przed chwila dociagnalem z Emuli POWER DVD 6.2 i plyty odlalaja sie wreszcie bez problemu... wiec ogladanie zaczne dopiero jutro... nie wiem czy jest to wynikiem jakis zabezpieczen czy ki czort ale na wersji POWER DVD ktora uzywalem dotychczas za diabla nie chcialo sie to odpalic... dopiero po upgradzie do 6.2 poszlo... ale moze to wina mojego zapyzialego i dawno nie reinstalowanego XP...
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-12-31 02:09:48
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote]
Dla tych ktorzy tak jak ja ze wzgledow finansowych nie posiadaja stacjonarnego DVD a wylacznie czytnik DVD w kompie niemila wiadomosc: nie wiem jak wam ale mi za diabla nie chcialo sie to dopalic na POWER DVD XP (5.0 czy cos)... dopiero przed chwila dociagnalem z Emuli POWER DVD 6.2 i plyty odlalaja sie wreszcie bez problemu... wiec ogladanie zaczne dopiero jutro... nie wiem czy jest to wynikiem jakis zabezpieczen czy ki czort ale na wersji POWER DVD ktora uzywalem dotychczas za diabla nie chcialo sie to odpalic... dopiero po upgradzie do 6.2 poszlo... ale moze to wina mojego zapyzialego i dawno nie reinstalowanego XP...[/blockquote]

Na W2K SP4 i PowerDVD 4.0 (wraz z aktualizacja) wydanie z UK na szczescie dziala.
2003-12-31 02:26:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

no to

możemy to załatwić na 2 sposoby.
1) Pożyczyłbyś od kogoś, bo przecież i tak potem dostaniesz kasę z powrotem na 200%
2) Wpłace Ci kasę na konto (jeśli masz), bądź prześlę pocztą czy coś (choć raczej wolałbym tego nie robić, bo to nigdy nic nie wiadomo).
Ty decydujesz.
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-31 02:31:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Majkel: masz wydanie z UK?
Czym sie rozni od polskiego (poza brakiem lektora w sterego i DTS w 2 filamch)?!
Ma polskie napisy?!
Ile dales?!
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-12-31 02:32:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



[blockquote] Majkel: masz wydanie z UK?
Czym sie rozni od polskiego (poza brakiem lektora w sterego i DTS w 2 filamch)?!
Ma polskie napisy?!
Ile dales?![/blockquote]

sluchaj, wiem ze to glupie, ale nie potrafie udzielic odpowiedzi, dlatego, ze jeszcze (z braku czasu) na dobra sprawe nie przejrzalem wszystkiego.... Jedynie obejrzalem tylko Alien 3 SE w calosci, ALIENS kinowy, i reszte pozaczynalem... Przypuszczam, ze nie roznia sie, no moze tylko tym, ze sa hiszpanskie i francuskie napisy w niektorych wersjach filmow...

Razem z wysylka zaplacilem 285 zl (troszeczke wyzej napisalem swoje uwagi co do tego wydania).

[b]@ Mefi i Vyso[/b]

nie wiem, moze sie myle.. nie chce nic krakac ale obawiam sie, ze jednak ta cena w Selgrosie jest cena netto. Selgros to praktycznie to samo co Macro Cash and Carry a tam wlasnie wszystko jest na pierszy rzut oka cena netto i dopiero malym druczkiem sa ceny brutto.
2003-12-31 02:39:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

hehe

dobre pytania, choć chyba tych napisów to akurat nie ma Smile
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-31 02:39:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Dobra Mefi, to zrobimy tak, ze ja pojade do tego selgrosa i zobacze jeszcze raz tym razem dokladnie Very Happy, jak bedzie 310, to poprostu wplacisz mi kase na konto, a ja ci kupie AQ Razz
Poczta bez sensu, pocztowcy to ^%#%$$
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2004-01-01 19:30:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Co do problemow z odtwarzaniem

polecam player VLC:
http://www.videolan.org/

lyka wszytskie plyty (ja mam naped kijowy w kompie, bo tylko region 2 czyta, program korzysta z wlasnej biblioteki deCSS, i moge ogladac filmy z R1 i R2 :-)

:)

maly, bez bajerow, ale dziala

(dla niektorych moze byc istotne to, ze jest damowy)
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2004-01-01 21:19:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

WTOPA ?

Najpierw sprawa, o ktorej pisal CIACHO a teraz cos nowego (cytuje za strona [URL=http://www.oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&pid=2535&phrase=alien&searchtype=1&attrid=]OceanDVD[/URL], gdzie jest opis tego wydania) :

[blockquote]
[b]MeMpHiS [ gpa(at)interia(dot)pl ] 2004-01-02 01:21:51
Problem z odtwarzaczem? [/b]
Właśnie zakupiłem przedmiot tej burzliwej dyskusji. Nie jestem specjalnie jakimś wielkim maniakiem DVD, dlatego jest mi obojętne czy płyty posiadają DTS czy nie. Ogólnie pakiet robi duże wrażenie, wydany jest w bardzo ładnym, estetycznym opakowaniu mieszczącym wszystkie 9 krążków, a jakość samych filmów - no cóż, jak to zwykłem mówić - obraz jak żyleta. Ale zauważyłem coś bardzo, bardzo dziwnego - postanowiłem zasięgnąć Waszej porady, bo pomimo posiadanych wielu innych płyt DVD spotykam się poraz pierwszy z takim problemem. Mianowicie mam poważne zastrzeżenia co do "płynności" materiału video - na filmach ALIENS oraz ALIENS3 w pewnych miejscach obraz jakby się zacina, wręcz na ułamek sekundy się "pikselizuje". Następuje wyraźne "cięcie" i wygląda to jak błąd odtwarzania. Kupiłem kilka dni temu odtwarzacz PHILIPS DVD-729 (Black Ultra Slim) i wydaje mi się być bardzo porządnym sprzętem do zabawy w DVD. Czy problem ten występuje tylko u mnie? Byłbym Wam bardzo wdzięczny za jakiekolwiek sugestie w tym temacie. Acha - płyty są w stanie idealnym, mają niecałe 2 dni i nie posiadają rys, czy zanieczyszczeń - opisane powyżej problemy pojawiły się już przy pierwszym odtwarzaniu. Pozdrawiam!

[b]MeMpHiS [ gpa(at)interia(dot)pl ] 2004-01-02 12:35:15
Problem z odtwarzaniem 2[/b]
No to kicha panowie! Wymieniłem pakiet na nowy i szczęka mi opadła - obraz rwie się dokładnie w tych samych miejscach co do sekundy! Pan w sklepie powiedział, że to wydanie ma takie przypadłości i jest sporo reklamacji - może ja źle zrozumiałem cel tego wydania - ono chyba nie jest do oglądania, tylko do "posiadania" przez kolekcjonerów maniaków. W tym momencie jest mi żal wydanych 399PLN, prawdopodobnie wystąpię o zwrot pieniędzy, bo filmy lubię przede wszystkim oglądać ... Sad
[/blockquote]

Czyzby Imperial kolejny raz sie "spisal" ?
2004-01-02 20:25:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



To git. Można sie tylko spodziewac że juz niedługo ktoś zamieści takiego posta:

"Witam. Mam mały problem bo kupiłem AQ a na ostatnich 5 krążkach są filmy xxx..." :D

Siedzieć i płakać...
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2004-01-02 21:57:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
michal




Cannon fodder
Dołączył: 2003-12-06
Posty: 2



Pytanie do Majkela, dokładnie w których miejscach występują problemy z przycinaniem obrazu. Mam wydanie brytyjskie i jak dotąd nie zauważyłem tego typu problemów.
2004-01-02 22:46:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB