Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIEN 5
zenek




Cannon fodder
Dołączył: 2003-06-14
Posty: 1

ALIEN 5

Tak, tak. Ciacho i ZADNEGO NEWSA NA TEN TEMAT???
Pierwsze zapowiedzi juz sie pojawiaja, narazie to tylko zapowiedzi, ale
Rezyser to sam Cameron - to byl warunek wystapienia niezatapialnej Sigurney
Wstepny scenariusz to wyprawa na planete obcych i tzw. ostateczne rozwiazanie
Czekamy!!!!!
2003-06-14 04:42:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428

taaa jest

Siggi jest po prostu nie do zastępienia, sam się nad tym zastanawiałem i nikt inny nie mógłby zagrać Ripley.

Pozdro
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-06-14 08:03:31
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



E tam sursasty Smile
Wiesz ziomal, zarzuc se peruke, przyklej se skoczem jakies dwie pomarancze i mozemy krecic obcego 5 Very Happy
Zobaczysz ze bedziesz jeszcze lepsza niz oryginalna Ripley Very Happy Very Happy Very Happy
No offense Razz
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-06-21 23:26:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



buahahahahahaha

sorry, nie mogłam się powstrzymac :D

Ekhmmm nie nie nie, Surt sie nie nadaje, kto go tam wie jak u niego z grą i dykcja, zreszta to ty Vys masz fryz ala Ripley Very HappyVery HappyVery Happy pozdr.
2003-06-22 16:44:13
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



Na jaki temat Zenek?

Moim zdaniem to jakies kolejne niepotwierdzone ploty... gadaja i gadaja o tym OBCYM 5 od paru lat i na gadaniu zawsze sie konczy... zreszta to nawet nie studio "gada" - czort wie kto te ploty puszcza i po co je webmasterzy jakis liczacych sie stronek "przedrukowuja" - co jest przyczyna dezinformacji i bajzlu!

Ostatnio cos czytalem o AVP realizowanym w Pradze... hmmm... jakos marnie to widze...

Jestem juz zmeczony czytaniem o A5... i o tym kto go bedzie rezyserowal... CHYBA ZE BEDZIE TO O*F*I*C*J*A*L*N*E oswiadczenie FOX'a!

Ploty, ploty, ploty...

Ja tam nic nie slyszalem zeby Cameron mial krecic kolejnego obcego - gdzie zes to wyczytal?!
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-06-22 23:17:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



No taak, to ja przypełzam tytaj do biblioteki miejskiej aby odwiedzić starych kumpli z wojska i co widzę ?
No nie ! I Ty, moja droga Vas, też przeciwko mnie Sad ?


[blockquote] E tam sursasty Smile
Wiesz ziomal, zarzuc se peruke, przyklej se skoczem jakies dwie pomarancze i mozemy krecic obcego 5 Very Happy
Zobaczysz ze bedziesz jeszcze lepsza niz oryginalna Ripley Very Happy Very Happy Very Happy[/blockquote]

Wiesz Vysog(l)ootek (Very Happy revange is so sweet:P)
Nie obraź się ale obrażasz się jak baba, no dobra, rzuciłem żartem(przepełnionym lekką ironią) coś, że skromny z ciebie facet, gadałem coś o pokrętnej elokwencji z Twoich ust, ale przecież wcale tak nie myśle i to były żarty. Jednak teraz Ty postanowiłeś przy każdej okazji mi dogryzać, oj.
Spoko ziom z Ciebie, więc z mojej strony - peace Smile
Co Ty na to ?

[blockquote]No offense Razz[/blockquote]

None taken, ziomal ;)


Aha i żeby nie było całkiem offtopicowo, to rzekną, że Ciachson ma trochę racji. Dopuki nie usłyszymy wyraźnego orzeczenia Foxa, nie ma co se oskomy robić. Bo te doniesienia to może być stek bzdur..
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-06-25 12:07:44
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Delano
I ain't that good.



First Lieutenant
Dołączył: 2003-12-22
Posty: 436



OK, mam nadzieję że odkopałem właściwy wątek.

AICN zamieszcza fragment ciekawego [URL=http://www.aintitcool.com/display.cgi?id=17236]wywiadu[/URL] ze Scottem. Dowiadujemy się z niego kilku ciekawostek:
- po ewentualnym sukcesie AVP możliwe są kolejne filmy A i P;
- Alien 5 być może powstanie na podstawie starego pomysłu Scotta, który już był niejednokrotnie wspominany - z Ripley;
- Scott chętnie by w nim widział N. Cage'a.

Oczywiście to wszystko pobożne życzenia pisane palcem po wodzie, ale jeśli Scott nadal trzyma rękę na pulsie, to jest nadzieja.
____________________________________
Weylan-Yutani: Brewing better beer.
2004-03-22 15:36:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1570404 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



N. Cage?

Czemu nie w "Dzikości Serca" zagrał całkiem, całkiem.

Ale co do uczestnictwa S.W. uważam że powinni z niej zrezygnować bo to już będzie niesmaczne (ile ona ma już lat??)

Powiem więcej z tego co ostatnio przeczytałem S.W. nic nie wie na temat 5 części.
____________________________________
2004-03-22 17:04:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



Fakt, Siggi już w A:R dokonała parodii Ripley z poprzednich części. Piątka to będzie typowe kino batalistyczne z fruwającą niczym SuperWoman Ripley, odgryzającą języki obcym i obrywającą im uszy (oraz wydłubującą oczy). No i jej wiek. Z drugiej strony fajnie byłoby ją jeszcze raz zobaczyć w walce przeciw obcym. Mieszane uczucia. Jdno jest pewne, jeśli Siggi sie pojawi, to tylko po to by ostatecznie zejść. Ripley musi umrzeć Sad Niestety..
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2004-03-23 10:00:36
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
JaXy




Lance Corporal
Dołączył: 2004-03-08
Posty: 31



Nowa wiadomość
http://film.interia.pl/news?inf=484475
Wszyscy z żoną i dziećmi idą do kina. Very Happy
2004-03-24 20:37:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225



<>

Ooo, jak to tajemniczo zabrzmiało... czyżby jednak powrót na LV-426 ??
2004-03-24 21:25:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
FROST
Payback Time!



First Sergeant
Dołączył: 2004-06-15
Posty: 214

Coś slyszałem...

Piąta część będzie (jestem jasnowidzem albo mam dojście do Tajnych Akt). Mam nadzieję że nie zagra tam niejaki Arnold "Terminator" S. jak to sugerował James Cameron (ale to chyba plotka). Rozmowy z FOX chyba już trwają (jestem marzycielem albo mam dojście do Tajnych Akt)
____________________________________
Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi
2004-06-15 19:52:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 4286763 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Witam nowego użytkownika na forum!

I czy mógłbys poprzec jakims argumentem swoje informacje? Takich juz było wieeele i jak na razie z tego co ja sam wiem to decyzja o stworzeniu A5 zalezy od przyjęcia AvP...jak na razie wychodzi na to ze jestes jasnowidzem i marzycielem Razz
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2004-06-15 19:56:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
FROST
Payback Time!



First Sergeant
Dołączył: 2004-06-15
Posty: 214

Może za dużo brukowców?

Witam! Czytałem już pare razy w gazetach(?!) jakoby Sigurney rozmawiała ze Scottem a on rozmawiał z FOXem na temat ostatecznego uśmiercenia E. Ripley w części piątej. Słyszałem też że Sigurney "upiera" sie przy Scottcie gdyż to on powołał Obcego do życia itd. O Arnoldziku przeczytałem gdzieś w internecie chyba na: alien.dva.pl ale informacja ta miała już trochę czasu, w przeciwienstwie do informacji które podałem powyżej a które przeczytałem jakieś dwa tygodnie temu? (Wybaczcie jeżeli podaję wyświechtane fakty. Może jestem nowy ale szybko się uczę(jak na człowieka))
____________________________________
Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi
2004-06-15 20:20:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 4286763 Odpowiedz z cytatem
Raul Gonzales




Private
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 22

jeżeli AVP osiągnie sukces

a bardzo chciałbym w to wierzyć. To kolejnego Obcego mamy jak w banku.
Pod względem scenariusza skłaniałbym sie w strone prequela.
Wątek totalnie nie wykorzystany to wrak statku z Aliens. Spokojnie można scenariusz pociagnąć w tą właśnie strone. Motyw z córką Repley byłby doskonały. O jej życiu praktycznie nic nie wiedomo a informacja o jej śmierci pochodzi z dość ,,niepewnego źródła".
Co do obsady to prequel ma ten minus że Weaver nie za bardzo. Ale nie takie rzeczy chłopcy od efektów wyczyniali.
2004-06-15 21:22:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



nowe pogloski o Alien 5
http://www.filmjunk.com/2008/07/07/sigourney-weaver-wants-alien-5/
____________________________________
not bad for a human
2008-08-11 16:48:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



chyba ze Alien 5 tak jak Bubba Ho-tep bedzie sie dzial w domu starcow
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2008-08-12 23:12:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



Już to sobie wyobrażam! Staruszek łapie się za klatkę piersiową, dusi się, wszyscy olewają, przecież co jakiś czas ktoś schodzi, a tu nagle z klatki piersiowej trzask i mały obcy robi uśmiech i klasyczne "HISSSSSS". >D
2008-08-13 08:33:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



taa to prawda...po sukcesie indiany jones stare pierniki bedą teraz w modzie...
____________________________________
not bad for a human
2008-08-13 16:54:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



To ten gniot odniósł jakiś "sukces"?! O_O
2008-08-13 19:00:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB