Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, ... 67, 68, 69  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Mysli rozczochrane
Oghm




Private First Class
Dołączył: 2003-02-03
Posty: 74



Vasquez?? No nie zartuj. Ona byla paskudna... No chyba ze mowimy o tej tu, z forum:P Ferro tez nie byla jakas cudowna pomimo ze w nowelizacji byla przedstawiona jako wyjatkowo atrakcyjna osobka... Ripley? Hmmm, nie moj typ:) Jedynie Call w 4 czesci:P
2003-02-27 20:48:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Lubisz takie wyplosze jak Winonka?
Hilliard to byla kobietka.

A i tak najlepsze towary sa w alien3
Smile
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2003-02-28 08:42:41
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



MORSE: Ślubowaliśmy celibat... co dotyczy również kobiet.

:DVery HappyVery Happy
2003-02-28 09:27:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428

Całuję rączki nowej alien fanki :D

witam, kolejną dziewczynę ! Jak zdążyłem zauważyć
(choć nie egzystuję na tym forum długo) mamy niedobór dziewczyn na tym forum. Jeszcze raz witam na pokładzie Razz


[blockquote] [red]złosliwa bestia to i moje drugie imię

[/red][/blockquote]

Złośliwa bestia, hmmm... no to witam,
ja zasłynełam do tej pory jako plwający jadem i
zawracający gitarę (zresztą na gitarze to ja gram)
o byle co, jak to niektórzy twierdzą...
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-03-01 11:00:26
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



[blockquote] Lubisz takie wyplosze jak Winonka?
Hilliard to byla kobietka.

A i tak najlepsze towary sa w alien3
Smile[/blockquote]

Jak to ? O ile pamiętam w trójce byli sami faceci
(coś koło 20). Gdzie Ty dostrzegłeś "towary", ja dostrzegłem tylko "towar". Jedynym towarem (superastym) była Ripley, i to ona wg mnie jest
najfajniejsza z wszystkich kobiet we wszystkich filmach o obcym. Drugie miejsce to Winona.

Żartuję, żartuję, wiem o co biega z tymi towarami, tak tylko gadam
Very Happy Very Happy Very Happy
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-03-01 11:05:31
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Po pierwsze Vasquez ma specyficzny rodzaj urody który nie każdy potrafi docenić Smile
Po drugie ja jestem ładniejsza Very Happy
Po trzecie jeśli chodzi o towary to ..ekhmm może przejdzmy do facetów, którzy mają najzgrabniejsze tyłeczki itp Razz
Mój typ: Hicks Smile i Elgyn, jak już forum męsko-damskie to omówmy wszystkie rodzaje "towarów" Very Happy
2003-03-01 13:56:56
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Oghm




Private First Class
Dołączył: 2003-02-03
Posty: 74



"Towary" meskie to nie mi oceniac... Masz Racje - Vasquez ma oryginalna "urode". Czytaj: Paskuda jak jasna cholera:) Na pewno jestes ladniejsza od tej filmowej bo od niej ciezko byc brzydszym. A Call Miala cos w sobie:) Ehh... Dzis znow obejze czworke...
2003-03-01 14:36:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



[blockquote] Ferro tez nie byla jakas cudowna pomimo ze w nowelizacji byla przedstawiona jako wyjatkowo atrakcyjna osobka... Ripley? Hmmm, nie moj typ:) Jedynie Call w 4 czesci:P[/blockquote]

A mi się wydaje ze to Dietrich była opisywana jako ta najładniejsza gdyby tylko o siebie zadbała ;)

A co do Call to gdybym była facetem wolałabym krecić z Vasquez która przynajmniej ma charakter niz z tą bezpłciową Call Razz
2003-03-01 14:45:13
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



No nie wiem, mimo wszystko wolalbym Call Wink
2003-03-01 15:46:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Eh każdy facet leci na niewinną słodziutką dziewczynkę ze spojrzeniem zbitego szczeniaczke Wink
2003-03-02 14:43:33
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



[blockquote]Mój typ: Hicks Smile[/blockquote]


Cieszę się WinkSmileVery Happy
____________________________________
2003-03-02 17:04:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



Suchy. no coś ty ?? Poważnie wolisz ten Telefon zwany Call ??? Razz Ja myslałem że Ty wolisz jakieś ekstrmalne towary a nie "wypłosze" Very HappyVery Happy
____________________________________
SHIT HAPPENS
2003-03-02 20:16:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Call i Call, zboczency, tylko wam roboty w glowie, kolejne generacje gumowych lalek...Very Happy Bueee, synt! tez cos!
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-03-02 23:46:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



[green]Cieszę się [/green]

Hicks o ile wiem to ty Michel Biehn nie jestes ;)

A co do tego tostera Call to niektórych tu trzeba nawrocić na prawdziwe kobiety Razz
2003-03-03 08:06:01
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428

no cóż...

... jak się tak lepiej przyjrzałem marineskom,
to stwierdziłem, że po prostu nie ma na czym oka zawiesić.

Vas, owszem ładna nie jest, ale nie wyglądanie było jej życiem, tylko zabijanie.

"wszyscy z ekipy Gormana, wyglądali hardo, Vasquez wyglądała hardo i złowrogo"

W tej roli po prostu nie wyobrażam sobie piękności,
poza tym marineski powinny być twarde i wyglądać twardo, i to się realizatorom udało.

Mój jedyny typ, jak już mówiłem, to Ripley (zresztą
nie ciężko się domyślić, już nawet ktoś tu stwierdził, że mam na jej punkcie zboczenie Very Happy )

Wszyscy uwaliliście się na Winone, a przecież to spox dziewczyna,, że wygląda sztucznie, takie jest chyba jej zadanie, nie ? Razz
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-03-03 08:33:49
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Oghm




Private First Class
Dołączył: 2003-02-03
Posty: 74



Oj masz zboczenie, nie da sie ukryc:) A czemu Call wam nie odpowiada? Fajna laska i w dodatku bardzo ladna:) Maly retusz i bylaby jeszcze ladniejsza... Widze ze praktycznie procz mnie tylko Suchy ma gust:)
2003-03-03 08:38:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428

no co ?

mi też, się Winonka podoba, w moim rankingo składającym się z 2 bochaterek Aliens zajęła drugie miejsce tuż za Ripley Razz
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2003-03-03 08:42:20
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Call ma wielka zalete jako kobieta - jak bedzie za duzo gadac to mozna ja wylaczyc Smile
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2003-03-03 10:19:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



I nie krwawi co miesiąc, czyli brak jakich kolwiek dziwnych humorów. Podstawowa zaleta Very HappyVery HappyVery Happy
2003-03-03 11:47:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



[blockquote] I nie krwawi co miesiąc, czyli brak jakich kolwiek dziwnych humorów. Podstawowa zaleta Very HappyVery HappyVery Happy[/blockquote]

hehe i nie ma bólu głowy :P

Ale tak poważnie - Ripley jest juz hmm ciut za stara Razz, a Call hehe ja już wyrosłem z gumowych lalek, ładna to ona jest ale do Obcego sie nie nadaje :P

Może 5 część przyniesie nam jakąś szprychę godną uwagi (najlepiej z jakims dużym ganem Razz)
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-03-03 14:19:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, ... 67, 68, 69  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB