Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Kolekcje
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

Kolekcje

Generalnir prawie kazdy z forum wie mniej wiecej, co kto ma w swoich alienowych zbiorach. Mozecie sie dokladnie pochwalic co kazdemu z was udalo sie przez lata uzbierac?

Oto moje naprawde skromne zbiory, czesc rzeczy jest mysle oczywista Smile:

- ALIEN, ALIENS(wersja normalna), ALIEN3, ALIEN RES, na VHS (kupilem jak likwidowali wyporzyczalnie na osiedlu po 5 zl od sztuki;))
- ALIEN, ALIENS(directors cut), ALIEN3, ALIEN RES, ALIEN LEGACY(plytka dodatkowa) w Div(x) (moze kiedys wreszcie uzbieram na wersje DVD
- Nowelizacje Fostera: ALIEN, ALIENS, ALIEN3, A:R
- Mrowisko i Azyl Perrego
- ALIENS OFFICIAL MOVIE BOOK
- Gra planszowa GAMBITa
- Spory plakat z A:R i kilka mniejszych formatu A3
- Wszystkie alienowe komiksy jakie wydane byly w Polsce po Polsku i kilka anglojezycznych
- Tatuaz obcego na lopatce Wink
- Model obcego z modeliny mojego autorstwa
- Kilka(nascie) szkicow A4
- Rozpoczety M41A, pewnie do konca tygodnia skoncze

To chyba tyle. Jak sobie jeszcze cos przypomne to dopisze Smile A wy?
2003-01-15 15:57:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Ok, to teraz ja.
- Aliens Saga, wszystkie kasetki w etui
- Trzy pierwsze czesci w starym, amerykanskim wydaniu (nie po polsku)
- Wszystkie cztery czesci nagrane teraz jak lecialy na polsacie, przebudzenie dwa razy teraz i to co w marcu 2001 lecialo
- Wszystkie komiksy jakie wyszly po polsku
- Numer Feniksa poswiecony Obcemu
- Pelno wycinkow z gazet na temat obcego (glownie gier)
- Kolekcja kart do gry Aliens vs. Predator (razem z dodatkiem resurrection to ponad 270 kart
- Teczka rysunkow
- Gra Alien Resurrection na Playstation
- Gra Alien Trilogy na PC
- Gry Aliens vs. Predator gold, dwojka i primal hunt
- Figurka Predatora
- Gra Alien 3 na Gameboya
- Gra ALien Thanatos Encounter (podrabiana ! Ale jest instrukcja, pudeleczko i naklejka na kardrizdzu) na Gameboya
- Wszystkie nowelizacje Fostera +Nowelizacja przebudzenia
- Mrowisko, Azyl, Wojna Samic Perry'ego
- Gra Alien Breed Special Edition na amige z pudelkiem, instrukcjami i wszystkimi szykanami
- Dwa rozne egzemplarze gry planszowej
- Plakat z gry Alien Resurrection
- Gra ALien 3 na pegasusa, albo snesa, zolty kardridz w kazdym razie,
- Ceramiczna figurka obcego, wypalona, zrobiona na zajeciach praktycznych w budzie (jestem na specjalizacji ceramika artystyczna)
- Olejny obraz z morda obcego (moge podrzucic foto)
- Album z pracami i biografia Gigera "ARh+"
-Kolejne karty (AvP Marine Starter deck, czyli mam juz wszystkie startery jakie wyszly)
-ALIENS THE OFFICIAL MOVIE BOOK
I tyle, zostalo mi tylko Legacy Kupic i poszukac soundtrackow.
jakby kto widzial ALiens Thanatos Encounter tylko oryginalna to niech da znac.
To Suchy:
Jestes z lodzi nie? To moze moglbys mi zalatwic kalkomanie, czy jakies wzory z pieczatka salonu Alien Tattoo?
Smile
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-01-15 19:03:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Spoko Vys, zalatwi sie ;)

Topic czytany byl 13 razy, a odpowiedz tylko jedna? Nie dam za wygrana Smile jak temat spadnie za nisko, to bede musial sobie nabic posta aby go podniesc Smile A jak i to nie pomoze, to zablokuje wszystkie inne tematy i tylko ten bedzie dostepny Very Happy
2003-01-15 22:11:07
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



No to dzieki, i czekam na kalkomanie z pieczatkami, thx za maila, pojawie sie w lodzi to sprawdze wszystkie pokoleji.
Na piotrkowskiej mialem przygode:)
Albo na ulicy rownoleglej? sam nie wiem, w kazdym razie tam jest taki zielony budynek, a srodku klub ze striptizem, to mysle sobie, fajnie bedzie gdzie pojsc wieczorem, biore wiec kumpla, przed wejsciem wyjaralismy cala paczke fajek i w koncu zaczelismy wchodzic do srodka (klatka schodowa tam jest) i juz przed samymi drzwiami jemu zadzwonila komorka, a my pomyslelismy ze to alarm.
Zatrzymalismy sie dopiero w ogordku przy bulwarze rubinsteina (czy jakos tak)
Smile
Ehh wspomnienia
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-01-15 22:25:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



- ALIEN SAGA /VHS/
- ALIEN LEGACY /DVD/
- WSZYSTKIE CZESCI W DIVX
- WSZYSTKIE KOMIKSY Z OBCYM JAKIE WYSZLY PO POLSKU
- WSZYStKIE KSIAZKI Z OBCYM JAKIE WYSZLY PO POLSKU
- KOMPLET SOUNDTRACKOW (niestety bez zadkich bootlegow)
- WSZYSTKIE GRY Z OBCYM NA PC
- WSYSTKIE PRESS KITY (niestety nie wszystkiekompletne)
- NIECO LOBBY CARDS (te ktorych skany sa na stronie)
- TRZY ZACHODNIE KSIAZKI O ALIENS
- PARE CZASOPISM ZACHODNICH
- POLSKI PLAKAT KINOWY Z RESURRECTION

To moja skromna kolekcja - oczywiscie mowa o samych oryginalach (poza divx'em) - nie wymieniam wszelkich gier i emulatorow, ksera Manuala od Virusa i paru tego typu itemow. Oglonie bryndza - w Polsce malo co jest dostepne nie mowiac juz o barierze cenowej przy sciaganiu czegokolwiek z zachodu. Pech parszywy - gdybym sie urodzil w jakims normalnymkraju to mialbym pewno taka kolekcje ze sam Harry Harris by wymiekl... a tak... plakac sie chce Sad
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-01-16 03:06:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Sammel




Sergeant
Dołączył: 2002-10-03
Posty: 104

ehh a co ja mam powiedzieć ...

mieszkam w takiej zatęchłej dzurze, że nawet plakat w A:R musiała przywieść mi ciotka :(

Reszta "kolekcji":
-Alien, Aliens -VHS (z TVN, niestety kolega zgubił kasete :[ )
-Aliens se Dvx
-w/w plakat z a:r
-prawie wszystko co dało znaleść się w sieci (tu DUŻY UŚMIECH Very Happy do Ciacha i Ludzi publikujących zwoje materiały Very Happy)
-modelinowy cheastbuster (pierwsze podejście, na razie żałosne;) )
-Alien Fuzion RPG (wydrukowane i ładnie zbindowane)
-APC w fazie budowy (i pewnie długo jeszcze tak zostanie :/)
-1 obrazek ołówkowy mojej siostry
- Nienormalnt triki nerwowe w zaufanym toważystwie ;P
- Gry: A-trilogy, AvP Gold, AvP2+Primal, + kilka starszych których nie pamientam już tytułów

No to wsio Sad, a byłem już bardzo blisko zakupu Alien Legacy ale z koro są plotki o nowym wydani to jeszcze poczekam.
2003-01-16 08:49:33
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



ja nie mam tego duzo :
komplet DVD , oprócz plytki legacy ( w mordę )
komplet kaset video
kilka komiksow po polsku
2 plakaty ( zciachane z wypożyczalni )
dziara od kolana do kostki ( cała noga opleciona w dupną mordę aliena , o yessssss !!! )
plecy mojej laski - również alien
jestem w trakcie robienia figurki chestbustera Wink
2003-01-16 10:13:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

MARES

Masz 17 godzin na zrobienie zdjec obu tatuazy, wywolanie, zeskanowanie i podeslanie ich do mnie Very Happy
2003-01-16 10:22:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



ok, pożyczę od kumpla cyfrowkę to Ci podeślę - ale potrwa to trochę dłużej Wink :wave:
2003-01-16 10:46:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Bylbym wdzieczny Smile tatuaze to moj kolejny bakcyl (a jak juz z alienem to poprostu wymiekam Wink)
2003-01-16 10:54:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



ja żałuję że już dużo miejsca na nie nie mam , bo można by było zrobić piękną kompozycję ... w zasadzie zostały jeszcze plecy - ale ja to muszę widzieć - nie robię dziar na "pokaz" Wink
2003-01-16 11:14:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Heh. Ja mam dopiero jedna, ale w drodze sa nastepne Wink przynajmniej jedna. A pamietam jak zarzekalem sie ze zrobie tylko jeden tatuaz i ani jednego wiecej Very Happy tak samo moi znajomi. Zaczyna sie niewinnie...

Jak masz jakies foty tatuazy aliena to podeslij, kiedys je zbieralem i mialem mala stronke o tatuazach, ale materialy oddalem Ciachowi:
http://obcy.ibt.pl/tatoo.htm
2003-01-16 11:22:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
mares
Hitman



First Lieutenant
Dołączył: 2003-01-07
Posty: 488



ja też tek mowiłem Wink i już mam wydziarane wszystkie kończyny - kocham to i na pewno jeszcze coś sobie wydziargam ( może chestbustera z boku na żebrach ?) he , he zobaczymy ...
2003-01-16 13:42:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319



Moja to ( aż wstyd pisać ) :
- Azyl i Wojna samic
- Nowelizacja Przebudzenia
- wszystkie komiksy wydane w polsce
- 4 części na VHS
- Model "Alien Bull" - obcy-byk
- AvP 2 oryg.

No i jeszcze swoje rysunki i inne bzdety.
____________________________________
SHIT HAPPENS
2003-01-16 14:10:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

Ja to chyba mam najmniej ze wszystkich

tym bardziej, że większość pochodzi ze strony Ciacha i okolic, któremu jestem najbardziej wdzięczny za umieszczenie na stronie muzyki, którą przerobiłem na audio Smile
a poza tym mam:
- 4 części na VHS
- Aliens se na divx od Kolabora (thx) Smile
- plakat kinowy A:R
- AvP 1 i 2 oraz te wszystkie mini gierki ze strony Ciacha (Solcity itp)
- Kosmiczne jaja Very Happy
ta mała lista spowodowana jest 2 rzeczami - lokalizacją (Polska) i stanem konta, bo to wszystko drogie jak cholera.
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-01-16 19:20:06
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813

Do CIACHA

CIACHU bracie jak to dobrze że masz wszystkie PCowe gry z Alienem.

Na co czekasz właduj ALIENS A COMIC BOOK ADVENTURE na serwer w postaci image disc. Bo to jedyna gra w którą nie grałem.
____________________________________
2003-01-16 22:41:41
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



U mnie ALIENS CBA sie nie chcialo odpalic Sad pozyczylem kumplowi zeby sprawdzil u siebie i jego super CD rozwalilo w drobny mak pierwsza plyte. Jak ktos bedzie potrzebowal CD2 to moge skopiowac i podeslac Wink
2003-01-16 23:07:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

To HICKS & SUCHY

HICKS:

Nie ma szans! Przynajmniej na razie - jest bardzo krucho z miejscem i nie bedzie lepiej dopoki serwer nie zostanie zmodernizowany lub zmieniony na nowy, a nie wiadomo kiedy to nastapi.

2 image CD to ponad 1 GB...

Nie mowiac juz o prawach autorskich... ;)

Zglos sie na maila to moze da sie cos zrobic... :)


SUCHY:

Kolega pewno mial cd-roma LG... byla taka gowniana seria co rozsadzala plyty... zwlaszcza te nagrywane ktore nie sa przeważnie dobrze wywazone. Widzialem to raz na wlasne oczy u kumpla i po tym fakcie obiecalem sobie ze nigdy w zyciu nie kupie nic od LG...

Ze starymi grami sa czasem problemy... one potrzebuja odpowiedniej ilosci pamieci podstawowej, a czasem po prostu nie da sie tyle zwolnic pod windowsami. Wystarczy odpalaic sysa z dyskietki dosowej (albo z dosa 6.22 lub wczesniejszego - jak ktos ma go jaki drugi, trzeci, kolejny system)i juz nie ma bolu!
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-01-17 01:18:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

a kura!

a ja mam trochę LG !!!
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-01-17 01:25:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Sammel




Sergeant
Dołączył: 2002-10-03
Posty: 104



Ciacho:
[blockquote] Kolega pewno mial cd-roma LG... byla taka gowniana seria co rozsadzala plyty... zwlaszcza te nagrywane ktore nie sa przeważnie dobrze wywazone. Widzialem to raz na wlasne oczy u kumpla i po tym fakcie obiecalem sobie ze nigdy w zyciu nie kupie nic od LG...[/blockquote]

Z resztą to nie tylko LG ale też inne cdromy (nie pamientam firmy, głównie te pierwsze z 52 prędkością. Tak właściwie bardzo dużo zależy od nośnika jaki kupiłeś, czasem zdażają siętakie gówniane płytki że juz w rękach zostaje brokat. Raz miałem wypadek (CD Creativ x4) że po wyciągnięciu płytki, górna warstwa poprostu odpadła od CDka.


[blockquote] Ze starymi grami sa czasem problemy... one potrzebuja odpowiedniej ilosci pamieci podstawowej, a czasem po prostu nie da sie tyle zwolnic pod windowsami. Wystarczy odpalaic sysa z dyskietki dosowej (albo z dosa 6.22 lub wczesniejszego - jak ktos ma go jaki drugi, trzeci, kolejny system)i juz nie ma bolu![/blockquote]

A jeśli masz XPka to wogóle możesz już dać sobie spokuj - tyle jest pieprzenia :/
2003-01-17 08:28:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB