Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Kto jest lebszy?Predator czy Alien?
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842

Ring?! a moze jeszcze stalowa klatka i rekawice boxerskie??

Dla mnie stawianie Al()ena i Preda na ringu jest czyms kompletnie idiotycznym. dlaczego? poniwaz obie rasy straca caly swoj instynkt zabojcy. To tak, jakbysmy walczyli z krowa w rzezni. Wszedzie naokolo noze i maszynki do miesa. i ciekawe kto wygra? ja, czy krowa? w tym momencie krowa moze byc zarowno obcy jak i predator. dlatego bezsensem jest porownywanie nagiego czy uzbrojonego predatora z obcym. gdziekolwiek ich ustawimy jedna z ras zawsze bedzie miec przewage. Predator w ulu? Alien w dzungli? to brzmi zbyt komixowo. a ja nie lubie komixow. jedynym wyjsciem jest baza ludzi. wiem, moze to brzmi zbyt "tradycyjnie", ale uwazam, iz umieszczenie 3 swiatow na jednej planecie byloby najlepszym sposobem rozwiklania tego problemu. I nie mowie to o "dumbass colonists", ale o Marines takich jak Vasquez czy Hudson. Gdybym mial wiecej czasu moglbym napisac nawet cala powiesc. Zalezy to jednak od was. jesli ktos by chcial, zawsze moze sie dolaczyc. Sam nie wymysle calej historii, a i tak trzeba ja bedzie poddac obrobce. po zgloszenia czekam pod adresem kolabor6@wp.pl reszte wytlumacze jesli ktos bedzie tego zadal.
2002-09-08 11:23:42
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Ja też nie wiem skąd się ten pomysł narodził...predator i alien to kompletnie dwie inne historie. a to że predator miał w drugiej części na statku czaszkę obcego to każdy już ma swoje domysły...
A tak w ogóle co to AVP bo całej sprawy nie czaje:)
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-06 22:55:25
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325

Obcy czy Predator? Co to w ogóle za pytanie?

Może jeszcze "Xenomorph czy Yoda?" albo "Facehugger czy Bishop?"?

Cóż, Predator jest postacią zajebistą. To chyba każdy przyzna - zwłaszcza te ich hełmy wyglądają świetnie. Jednak, gdy go zdejmie, traci praktycznie całą swoją "epickość". Poza tym jest zdecydowanie przesadzony. Ma zbyt dużo tych wszystkich gadżetów, jakieś lasery, niewidzialność, pistolety plazmowe... Gdyby nie jego wygląd, niczym nie różniłby się od setek innych tego typu "uzbrojonych super-kosmitów".

Obcy za to jest zajebisty w każdym calu. Oryginalny, niepoznany, śmiertelnie niebezpieczny... Mimo, iż posiada całą gamę zabójczych przyrządów, to nie jest przesadzony, nie ma ich zbyt dużo. Wolę go dlatego, że to drapieżnik, a nie kolejny super-kosmita z masą gadżetów.
____________________________________
2012-04-07 09:31:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Eee tam, pred bez maski też jest cool. Very Happy I nie jest jakimś "super-kosmitą" - to łowca który poluje na "doskonałą drapieżną istotę". Nie jest niezwyciężony - śmierć podczas łowów to chlubna i godna śmierć. Mimo że pred używa wysoce zaawansowanej technologii jest istotą dziką, brutalną, prymitywną a przede wszystkim honorową. Nie jest krwiożerczym obcym który lubuje się w mózgach innych - pred polując na swoją zwierzynę traktuje ją z szacunkiem, zachowując trofea które są dla niego powodem do dumy i wspomnień o różnych planetach, cywilizacjach i miejscach które zwiedził podczas swojego życia.
2012-04-07 09:58:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Zoltan Keresz napisał:
Eee tam, pred bez maski też jest cool. Very Happy I nie jest jakimś "super-kosmitą" - to łowca który poluje na "doskonałą drapieżną istotę". Nie jest niezwyciężony - śmierć podczas łowów to chlubna i godna śmierć. Mimo że pred używa wysoce zaawansowanej technologii jest istotą dziką, brutalną, prymitywną a przede wszystkim honorową. Nie jest krwiożerczym obcym który lubuje się w mózgach innych - pred polując na swoją zwierzynę traktuje ją z szacunkiem, zachowując trofea które są dla niego powodem do dumy i wspomnień o różnych planetach, cywilizacjach i miejscach które zwiedził podczas swojego życia.


Skąd skopiowałeś ten opis? Very Happy
____________________________________
2012-04-07 10:07:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Z głowy czyli z niczego Very Happy
2012-04-07 10:47:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Co do cholery jest tym AVP???
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-07 12:41:26
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



XenoWarrior6 napisał:
Co do cholery jest tym AVP???


Mógłbyś wyrażać się jaśniej?
2012-04-07 15:48:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Co to jest AVP ? Wystarczy...?
Bo nie wiem
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-07 15:49:12
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



AVP - Alien versus Predator Razz Shocked
____________________________________
2012-04-07 15:59:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Po cholere??? Nie ma co ich stawiać w pojedynku. Coś zrobili więcej na tem temat?
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-07 16:08:19
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Nie rozumiem ideii tego tematu. Nie wiem co on ma wnosic.

Lepsza rasa? Najbardziej znany czlowiek, ktory uwazal ze jedna rasa moze byc lepsza od drugiej, podobno skonczyl strzelajac sobie w glowe. Smile

Poza tym co oznacza "lepsza".
Lepsza w czym lub do czego? Tego zalozyciel tematu nie sprecyzowal.

Lepsza w walce, lepsza dla nas, lepsza w grze na akordeonie, lepsza w ilosci zaliczonych lasek, a moze lepsza w smaku?

Jestem fanem obu ras, ale pod jednym warunkiem - jezeli wystepuja osobno.

Crossovery zazwyczaj ocieraja sie o kicz.

Pragne jednak zauwazyc jedna, wazna rzecz.

Uniwersum Obcego o wiele lepiej radzi sobie bez Predatora, niz Predator bez Obcego.
Jezeli na tym ma polegac "lepszosc", to jest tu widoczna przewaga Ksenomorfa.

O ewentualnym starciu 1vs1 nie bede sie zbyt rozwodzil.
Zbyt wiele czynnikow mogloby tu miec decydujacy wplyw.

Wiem jedno - Predator bez swoich zabawek, w walce wrecz moglby jedynie w myslach prosic o szybka smierc.
Nie wyobrazam sobie zeby Obcy go nie rozszarpal lub rozprul ogonem, zanim ten zrobilby mu cokolwiek golymi piesciami.
Nawet gdyby Ksenomorf zostal ranny, Lowca ryzykuje to w bliskim starciu powaĹźnymi poparzeniami.

Jezeli chodzi o to, ktora jest lepsza wg. Naszego gustu, to ja zdecydowanie wybieram Obcego.
Z wielu powodow.
Rowniez z tego, ze jest dla mnie inspiracja, oraz dlatego ze fascynuje mnie od wyglądu az po swoją tajemniczosc i brutalnosc.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-04-08 20:18:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Dill-On napisał:
Uniwersum Obcego o wiele lepiej radzi sobie bez Predatora, niz Predator bez Obcego.
Jezeli na tym ma polegac "lepszosc", to jest tu widoczna przewaga Ksenomorfa.


Faktycznie, nie przyszło mi to do głowy. Obcy stał się niemal nieodłącznym elementem Predatora, ale bez Łowcy sam Obcy ma się świetnie i w ogóle Predzia przy nim nie brakuje.

Dill-On napisał:
Wiem jedno - Predator bez swoich zabawek, w walce wrecz moglby jedynie w myslach prosic o szybka smierc.

Tak jak już wspominałem, Predator niewiele się różni od innych uzbrojonych super-kosmitów, a Obcy cały czas jest tajemniczy, międzypokoleniowy i oryginalny w każdym calu. (Wiem, że bardzo wiele jego elementów jest zerżniętych z innych drapieżników, ale to po prostu szukanie natchnienia w naturze). A najlepsze jest to, że Xenomorph nie jest nieskładną zbieraniną cech różnych zwierząt, a zupełnie nową, idealnie "poskładaną" istotą.

P.S. Dlaczego cały czas piszesz na komórce?
____________________________________
2012-04-08 20:40:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Zrobili coś więcej na ten temat? AVP?
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-08 22:03:18
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



XenoWarrior6 napisał:
Zrobili coś więcej na ten temat? AVP?


Kilkadziesiąt komiksów,

2 filmy kinowe,

3 gry video FPS
2012-04-10 14:56:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Że co???? I ludzie na to poszli???
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-10 15:15:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
lucas




Corporal
Dołączył: 2010-03-28
Posty: 79



Mam wrażenie, że kolega XenoWarrior ma ograniczony dostęp do googla Smile
2012-04-10 21:55:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 2776304 Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Nieeee...po prostu myślałem że tylko taki temat to jest
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-10 22:31:11
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Gdzieś ty żył przez ostatnie 20 lat.

Przecież jest komiks z 96 Aliens vs Predator (bardzo dobry dodam), są oczywiście inne ale nie tak dobre.

Są 2 filmy i jak dobrze liczę to co najmniej 6 gier.

Choć w sumie może i dobrze, że filmów nie widziałeś...
2012-04-10 22:35:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



to nie będę
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-10 22:40:35
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB