Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2, 3, 4  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Kto jest lebszy?Predator czy Alien?
PREDATOR




Cannon fodder
Dołączył: 2002-07-20
Posty: 1

Kto jest lebszy?Predator czy Alien?

[blue][/blue][I][/I][B][/B]Witam.Wpisuje się tu poraz pierwszy. Mam do was pytanie. Jak myślicie, która rasa jest lebsza? Predator czy Alien? Prosze o szczere odpowiedzi. Nie typu: Alien bo alien mi się bardziej podoba.itp... Osobiście uważam że Predator. Nie myślcie że tak myśle bo mi się ta rasa bardziej podoba, ale poprostu uważam że Alien jest tylko zwieryną do upolowania (Dla Predatora).
Jednak Obcy to też wspaniała i silna rasa
2002-07-20 17:44:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1814

No a nie mówiłem

Taki post jest tylko dowodem na to iż mam rację. Jeżeli już ludzie zaczynają się zastanawiać kto jest lepszy OBCY czy predator, to wyobraźcie sobie te komentarze po filmie.

"...Alien jest tylko zwierzyną do upolowania..." Co się stało z "istotą doskonałą" gdzie to mistyczne przerażenie, które wokół siebie roztaczała?

Jeżeli AvP powstanie to będzie koniec obcego bo jeżeli film odniesie sukces to ALIEN nie pojawi się już solo. Predator przylgnie do niego jak rzep. Jeżeli film zrobi klapę to Fox oba tematy wywali do kosza. SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
____________________________________
2002-07-20 22:51:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
piok




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 139



coz... postawmy na ringu nieuzbrojonego predatora i aliena , ciekawe ktory wygra ? Smile
jesli chodzi o "lepszosc" w sensie ktora rasa jest bardziej zabojcza to bedzie to na pewno alien :/
i bez przesady z tym wizerunkiem aliena roztaczajacym wokol siebie " mistyczne przerazenie" w koncu to tylko plod wyobrazni, nie robmy z niego jakmkiegos bozka :>
____________________________________
A ty gdzie masz swój receptor??
2002-07-20 23:05:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 621978 Odpowiedz z cytatem
Schamann
...but there are



First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262

jeżeli trzymać się filmów ...

a mam nadzieję, że w "rzeczowej" dyskusji wszyscy zgodzą sięże należy się trzymać "faktów" czyli w tym momencie filmów :)

to zauważymy istotną prawidłowość:

przedstawiciele obu gatunków regularnie i nieodmiennie dostają wciry od przedstawicieli gatunku trzeciego .... taak dobrze się domyślacie ;)

TO CZŁOWIEK JEST NAJBARDZIEJ GROŹNĄ I ZABÓJCZĄ ISTOTĄ W KOSMOSIE !!!

Tako rzecze Hollywood, zaprawdę powiadam wam :D

trudność tylko w tym, żeby pamiętać, żeby na obcych wypuszczać kobitki, a na predatory przerośniętych mięśniaków .... bwuhahahahhahahaaaaaaaaaaa

...za dużo ostatnio pracuję Smile
____________________________________
Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us? Very Happy
2002-07-21 18:20:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

re

>Jak myślicie, która rasa jest lebsza? Predator >czy Alien?

Pewnie ze ALIEN - gdybym uwazaj inaczej to bym webmasterowal czemus na ksztalt predator.prv.pl a nie tej stronie...

Ale lowca tez jest niezly, tyle ze jednak trudno moim zdaniem porownywac - bo obcy to jednak bardzie zwierze i kieruje sie instynktem, a humanoidalny predator rozumem...

Co do filmu to wcale nie uwazam ze musi zdeklasowac obcego do roli zwierzyny lownej. Nie napalam sie specjalnie na te produkcji ale tez nie nastawiam sie od razu na klape - przy odpowiedniej realizacji i scenariuszu moze z tego wyjsc cos dobrego i dla Alienow i dla Predatorow, a ja osobiscie chetynie zobacze obie rasy razem na ekranie... byle by nie bylo pozniej przegiec w stylu alien vs predator vs batman vs vs supermen & terminator... takie kombinacje to sie juz tylko w komiksach sprawdzaja i to tez nie zawsze... ale czyste AVP moze wniesc cos swierzego zarowno dla fanow aliena jaki i lowcy!

Pozdro
CIACHO
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-07-22 03:07:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

zapomnialem dodac

Piok... czy ten parszywy Homer jest naprawde konieczny.... ???

:(
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-07-22 03:08:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1814

Pesymizm

Ja jednak staje się pesymistą.

Dobra faktycznie nie powinno się jeszcze skreślać AvP. Problem w tym że już to robią najwięksi fani tego tematu na wszystkich stronach. Uważają że wyjdzie z tego Alien Resurrection 2. Poza tym z tego co słyszałem o scenariuszu to film rzeczywiście na cud się nie zapowiada.

Ja nie chcę takiego filmu z jednego powodu - obcy powinien wrócić do swojej pierwotnej bardziej ludzkiej niż zwierzęcej formy. Moje nadzieje odrzyły kiedy Scott zgodził się na reżyserowanie 5 części. Nawet miałem nadzieje na to iż powróci Giger. Nic z tego nie wyszło

Koniec końców AvP na pewno powstanie, Fox zarobi, krytycy skrytykują, a obcy na tym ucierpi tak czy inaczej.

Jeszcze jedno:

PIOK BLUŹNIERCA SmileWinkVery Happy
____________________________________
2002-07-22 10:49:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
piok




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 139



no tak ,wreszcie sie doczekalem Smile juz zostalem nazwany bluznierca , kiedy zostane spalony na stosie ? :> Ciacho nie widze nic parszywego w mordce Homera dla mnie serial Simpsonowie ma bardzo duza wartosc czasami nawet przerasta alieny i dziekuje bogu gosciom z tego boarda ze go wsadzili do dostepnych logosow, oszczedzajac mi wysilku, pozatym to jawna dyskryminacja :/ ja nic nie mam do waszych obrazkow choc niekoniecznie mi sie musza podobac. Mysle ze moj Homer dodaje troche zycia smutnej kolorystyce boarda i takze wprowadza nieco humoru, w koncu w Sadze tz jest go sporo, przynajmniej dla mnie...
homera nie mam zamiaru usuwac , no chyba ze wszyscy boardowcy powiedza mui wyrazne i stanowcze NIET wtedy sie powaznie nad tym zastanowie i nie tylko nad tym zreszta
papky
____________________________________
A ty gdzie masz swój receptor??
2002-07-22 17:59:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 621978 Odpowiedz z cytatem
Schamann
...but there are



First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262

co jest lepsze ...

Alien czy Predator sprawdzić mozna tylko w ringu :)

Ja stawiałbym na Aliena, bo lubię, a poza tym Aliena przynajmniej zawsze trzeba było zabijać techniką i to nieżle przy tym kombinować, nie tak jak tego cieniaka co go Arnie z piąchy tłukł, z laczka i z drąga, aż w końcu kłodą z pnia drzewa, aż się biedaczysko sam zabił,ze wstydu Very Happy :P

Gorzej widzę film, Obawiam się że Hicks ma rację.

Sam pomysł crossovera Alien vs Predator, jako jeszcze jedna komiksówka-Marvelówka wymyślona dla ciągnięcia kasy z kieszeni półanalfabetycznych dziesięciolatków napawa mnie głębokim obrzydzeniem. Z klimatu Sagi nie ma to nic oprócz wizerunku Aliena, wizgu kul, klekotu broni, sluzu i juchy - dół i beznadzieja (mówię o komiksie - w grze to samo zestawienie środków sprawdza się duzo lepiej)

Filmu dobrego z tego raczej nie będzie, nawet jak sie scenarzyści postarają (w co wątpię) to sam pomysł trąci taką najgorszą komiksową trzodą, że może się okazać, że Spiderman to będzie przy tym arcydzieło.

Nic to ... Hollywood i tak wkrótce wymyśli coś gorszego ...

Conan vs Aragorn
Wookie vs Kilrathi

albo cóś Sad
____________________________________
Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us? Very Happy
2002-07-23 10:27:38
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Schamann
...but there are



First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262

zapomniałem dodać

PRECZ Z HOMEREM :)

A tak z mniej wesołej beczki, o czym tez zapomniałem dodać, to niestety masz smutną rację Hicks - Predator juz przylgnął do Aliena jak rzep i nie daje się odczepić. Przykład - ta dyskusja.

Co to w ogóle ma wspólnego z filmami o obcym ? nic.

To, ze jacys panowie zrobili kiepski komiks korzystając z pomysłu na filmy, a inni panowie zrobili niezłą grę korzystając z pomysłu na komiks NADAL NIE MA NIC WSPÓŁNEGO Z SAGĄ FILMOWĄ.

To dlaczego poruszamy tu temat Predatora w ogóle ?
Nie zrozumcie mnie źle, film mi się nawet całkiem podobał, do Predatorów nic nie mam, ale nie widzę poza głupawym komiksem żadnego porządnego związku ani powodu żeby te rasy łączyc w jednym uniwersum.

A ja na ten przykład za najgroźniejszą rasę uważam Kilrathi i co ? związek z Obcym żaden, czyli taki sam jak Predatora.

Niestey, Predator juz przylgnął do Obcego jak rzep i cienko to na przyszłość widzę Sad
____________________________________
Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us? Very Happy
2002-07-23 10:58:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Heh..

Saga sie zakonczyla na 2 czesci. I IMHO kazda kolejna wprowadza coraz wiekszy chaos jesli chodzi o realnosc przedstawionego swiata (nie mowie o jakosci samych filmow, bo trojka tutaj bardzo ladnie sie wyroznia). Czworka za to jest nakrecona komiksowo. Licze ze AvP bedzie lepszy od tego i bedzie mial klimat - ktorego IMHO w czworce zabraklo - powstal film rozrywkowy, ale nie majacy klimatu wczesniejszych czesci.

Co do spotkania tych ras - mimo glupoty komiksow, gry mialy klimat. Wydaje mi sie ze film ma byc robiony na podstawie gier komputerowych a nie bezposrednio komiksu. Wiec jest szansa na cos, co da sie obejrzec.

Dla mnie predator przylgnal do Aliena po 2 czesci obcego (trofeum w statku predatorow). I co z tego?
Nie widze szans na powtorzenie klimatu ALIENS - filmy kreci sie dla kasy, a ludzie oczekuja nowosci, szmiry, itp. itd. Polaczenie Predatora i Obcych na ekranie moze dac ciekawe wyniki (i da mozliwosc popoisania sie nowymi efektami specjalnymi). Jest szansa na cos ciekawego.
A jesli tworcy spieprza realizacje, to co sie stanie? Poczujecie sie urazeni ze ktos tknal wasza swietosc? Albo poczujecie zal nad setkami, ba tysiacami ludzi, ktorzy nie zrozumieli idei aliena?
uff....

Schamann>
Kilrathi najrozniejsza rasa? Niestety, jak sam najlepiej wiesz, zostali pokonani przez ludzi.

Wracajac do tematu watka>
W starciu jeden na jeden, obcy-wojownik zabije kazdego przedstawiciela wymienionych ras. Ew. zgina oboje (jesli predator/kilrathi) rozpolowi ksenomorfa co spowoduje obrazenia od kwasu...
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-07-23 15:16:46
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Schamann
...but there are



First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262



do:
Saga sie zakonczyla na 2 czesci. I IMHO kazda kolejna wprowadza coraz wiekszy chaos jesli chodzi o realnosc przedstawionego swiata

ahem ... no to ładnie. Trójka ma bullshita dyskwalifikującego ją w kwestii ciągłości akcji z dwójką, to fakt, ale jeśli chodzi o realnośc przedstawionego świata, to dla mnie jest ok. Czwórka z kolei w kwestii ciągłości z poprzednią częścią jest w miarę w porządku. Więc jeśli juz uważać (co nie każdy podziela), że saga zakończyła się na dwójce, to ze względu na akcję (albo raczej jej niemozliwość w stosunku do końcówki dwójki) a nie realność przedstawionego świata. Dość - to nie dyskusja o kolejnych częściach Obcego - ten temat juz był i i tak nikt nikogo nie przekonał. :)

do:
Dla mnie predator przylgnal do Aliena po 2 czesci obcego (trofeum w statku predatorow).

errrr.... Obcego ? - chyba Predatora 2 (nie jestem pewien, strasznie dawno to oglądałem, nic juz prawie nie pamiętam). A jeżeli chodzi ci o Predatora 2 - to ja się uprzejmie pytam, co to ma do rzeczy ? Co mnie obchodzi co na temat Obcego pokazali/powiedzieli w jakims zupełnie innym filmie ? Gdyby K-Pax powiedział że K-Paxianie zlikwidowali Obcych, to co, zmieniłoby to uniwersum Obcego ? :)

do:
A jesli tworcy spieprza realizacje, to co sie stanie? Poczujecie sie urazeni ze ktos tknal wasza swietosc?

Odrobinę na pewno tak, tak działa serce fana Smile
Drzeć szat pewnie nie będę, ale cieszyć sie przecież też nie muszę, nie ? Albo mówic że wszystko jest ok.

do:
Kilrathi najrozniejsza rasa? Niestety, jak sam najlepiej wiesz, zostali pokonani przez ludzi.

Owszem, dlatego patrz mój post "jeżeli trzymac sie filmów" - i Obcy i Predatorzy też w kinie od ludzi dostają wciry Smile (również w starciach 1 vs 1) człowiek nawet królową 1 na 1 załatwił (co z tego że korzystał z techniki - Predatory tez z niej korzystają)Smile
____________________________________
Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us? Very Happy
2002-07-24 11:40:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

...

[orange]Trójka ma bullshita dyskwalifikującego ją w kwestii ciągłości akcji z dwójką, to fakt, ale jeśli chodzi o realnośc przedstawionego świata, to dla mnie jest ok.
[/orange]

Fakt. Swiat jest calkiem, calkiem....

[orange]
Czwórka z kolei w kwestii ciągłości z poprzednią częścią jest w miarę w porządku.
[/orange]

W miare w porzadku? Na sile moze daloby sie takie zalozenie zrobic... zreszta, nie chodzilo mi o sensownosc czworki, ale o klimat - wydaje mi sie ze AvP nie powinno miec gorszego klimatu niz czworka (nie byl to ani horror, ani film o wojsku...). Wyszedl film o zalodze statku przepelniony niepotrzebnymi gagami. Nie podpasowal mi klimat.

[orange]
Odrobinę na pewno tak, tak działa serce fana
Drzeć szat pewnie nie będę, ale cieszyć sie przecież też nie muszę, nie ? Albo mówic że wszystko jest ok.
[/orange]

Ja mam takie odczucia jesli chodzi o trojke i czworke. Przy czym trojke uwazam za film niezly (i pasujacy do realiow - aczkolwiek nie bedacy kontynuacja Aliens) - zas 4 czesc to pomylka. Ma w nazwie slowo Alien....

AvP tez bedzie mialo w tytule Alien :-P

[oragne]
Owszem, dlatego patrz mój post "jeżeli trzymac sie filmów" - i Obcy i Predatorzy też w kinie od ludzi dostają wciry (również w starciach 1 vs 1) człowiek nawet królową 1 na 1 załatwił (co z tego że korzystał z techniki - Predatory tez z niej korzystają)
[/orange]

Wydaje mi sie ze w starciu jeden na jeden alien badz predator by wygral.
A w przypadku regularnego starcia? Coz, opieramy sie na filmach dla ludzi, w ktorych happy end oznacza ze ludzie wygrali.
Proponuje oceniac mozliwosci ras na podstawie mozliwosci pokazanych w filmach - i nie sugerowac sie zakonczeniem filmow.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-07-24 13:59:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

jeszcze jedno

[orange]errrr.... Obcego ? - chyba Predatora 2 (nie jestem pewien, strasznie dawno to oglądałem, nic juz prawie nie pamiętam). A jeżeli chodzi ci o Predatora 2 - to ja się uprzejmie pytam, co to ma do rzeczy ? Co mnie obchodzi co na temat Obcego pokazali/powiedzieli w jakims zupełnie innym filmie ? Gdyby K-Pax powiedział że K-Paxianie zlikwidowali Obcych, to co, zmieniłoby to uniwersum Obcego ? [/orange]

Masz racje, chodzilo o Predatora 2 - na koncu w gablocie na statku byla czaszka obcego.
Owszem, to byl inny film. Nic nie wnosi do realiow obcego. Ale w momencie jak zostanie nakrecony Alien versus Predator - te swiaty zostana polaczone. Jednym sie to spodoba i stwierdza ze to ciekawe rozbudowanie sagi, inni odetna sie od tego (teraz jest taki sam podzial na tych co uznaja 3 i 4 czesc i na tych co nie itp. itd.). Smile
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-07-24 14:05:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1814

Zasadniczy problem

Ender nie widzisz zasadniczego problemu. CAŁY ŚWIAT AVP ZOSTAŁ WYMYŚLONY PRZEZ DARK HORSE. Nie można mówić o czymś takim jak fuzja światów aliena i predatora bo są to dwie różne płaszczyzny.

Obcy dzieje się w dalekiej przyszłości gdzie dzielne WOJOWNICZKI niszcą zagrażające ludzkości bestie. Natomiast Predator dzieje się w czasach nam współczesnych gdzie dzielni WOJOWNICY walczą z okrutną bestią. Zresztą spójrzcie na pierwsze komiksy o predatorze których akcja miała miejsce w czasach nam współczesnych.

Na całym tym "versus" chyba najwięcej straci predator. No bo co z jego świata zostało w komiksach? Nic. Został brutalnie wepchnięty do czasów ludzkiej przyszłości gdzie stracił swoje główne atrybuty: przewagę technologiczną i emocjonalną (to było widać już w predatorze 2). Predator będzie przytłoczony otaczającym go ludzkim
światem. Potęga pierwszej części polegała na tym że zarówno łowca jak i ludzie spotkali się w nie swoim środowisku. A cały film zmierzał do brutalnego finału w którym miało się okazać kto umie lepiej wykorzystać otaczający go świat.

Komiksy komiksami ale jaki będzie film? Jeżeli Anderson wniósłby coś odkrywczego i uniwersalnego to coś mogło by ztego być. Jednak moim zdaniem jest to nie możliwe bo w tym przypadku reżyser jest więźniem tytułu filmu który tworzy. A tytuł został stworzony na łamach komiksu z typowym komiksowym światem, bohaterami, fabułą itp.
____________________________________
2002-07-24 18:03:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Hicks

[orange]Komiksy komiksami ale jaki będzie film? Jeżeli Anderson wniósłby coś odkrywczego i uniwersalnego to coś mogło by ztego być. Jednak moim zdaniem jest to nie możliwe bo w tym przypadku reżyser jest więźniem tytułu filmu który tworzy. A tytuł został stworzony na łamach komiksu z typowym komiksowym światem, bohaterami, fabułą itp. [/orange]

Zapewne masz racje. I okaze sie ze film bedzie totalna porazka. Ale zawsz ejest szansa. IMHO nie powinno sie skazywac filmu zanim nie zostanie wyprodukowany (no, moze wyjatkiem jest wiedzmin). Gdy uslyszalem ze bedze krecony RE sadzilem ze okaze sie to totalna kicha, a jednak film mi sie podobal. Nie zrobion remaku "Nocy zywych trupow".

Pozdrowienia dla wszystkich
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-07-25 09:04:44
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Schamann
...but there are



First Sergeant
Dołączył: 2002-04-09
Posty: 262

heh ...

najśmieszniejsze jest to, że z samej choćby tylko sympatii do Andersona pewnie na ten film pójdę, i znając Andersona może nawet będzie mi się podobał, jako film.

Ale w ogóle idea łączenia A i P, a jeszcze stawiania ich versus nie podoba mi się bardzo.

I dopóki film się nie ukaże będę protestował ile wlezie.

A potem .... cóż... potem uniwersum aliena zmieni się w sposób dla mnie obawiam się nie do przyjęcia, i pozostanie mi pójść w ślady weteranów dwójki złorzeczących zgorzkniale nad piwem na nowe, nieuznawane przez nich części Sagi ... albo odpuścić sobie w ogóle temat Aliena i przerzucić sie na inne rzeczy, w końcu nie tylko Alien jest z miodnych klimatów na świecie.
____________________________________
Dare I insert my phallic attribute into a more 'liberated' circuit of exchange to sustain the ideological status quo, as Alien warns us? Very Happy
2002-07-25 11:50:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

heh ... [troche o RPG]

[orange]A potem .... cóż... potem uniwersum aliena zmieni się w sposób dla mnie obawiam się nie do przyjęcia, i pozostanie mi pójść w ślady weteranów dwójki złorzeczących zgorzkniale nad piwem na nowe, nieuznawane przez nich części[/orange]

Skads to znam Smile
Wystarczy podczas prowadzenia nie uznawac filmow.
Sulaco wrocil z misji... Wydarzenia z trojki, hmmm... mialy miejsce, ale ich bohaterka nie byla Ripley. Predator? Fakt, nie pasuje do swiata. Ale na ekranie moze sie prezentowac dobrze. Do tej chwili nawet sie nie zastanawialem czy AvP wywrze jakis wplyw na swiat ALIENS. Bo mam pewnosc ze nie wywrze. Ewentualnie taki jak inne filmy sf/sens. - czyli fajne pomysly zaadoptuje do gry.

Pozdrawiam
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-07-26 12:42:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
xenomorph




Lance Corporal
Dołączył: 2002-05-15
Posty: 47



uważam iż predator jest lepszy od obcego gdyż po pierwsze: jest rozumną istotą , po drugie: przewyższa obcego intelektualnie i technologicznie
, dalej nie będę wymieniał gdyż myślę iż te argumenty wystarczą Very Happy
____________________________________
GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE!
2002-08-04 14:13:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 328378267 Odpowiedz z cytatem
KainAbel




Lance Corporal
Dołączył: 2002-03-29
Posty: 28

Ja tam wolę alienhuman :)

Co do filmu AvP, to jeśli twórcy pójdą drogą którą obrali twórcy ORYGINALNEGO komixu to film może być jednym z lepszych w obu seriach.
Piszę drogą a nie na podstawie komixu, bo mimo wszystko czegoś w komixie brakuje...
MARINES!
2002-08-06 19:15:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2, 3, 4  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB