Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMO¦CI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: [OT] Star Wars: The Force Awakens
Dill-On




Major
Doł±czył: 2008-01-20
Posty: 995

[OT] Star Wars: The Force Awakens

Podobało się? Dla mnie super.
Nigdy nie byłem fanem Gwiezdnych Wojen, ale w końcu doczekałem się filmu z tej serii, który mnie zainteresował i porwał.

Tutaj takie przemyślenie - po wyjściu Prometeusza, myślałem że to nasze ulubione uniwersum i takie wtrącanie do niego dziwnych tworów przez samego Ridleya Scotta jest osamotnione w Świecie filmu, ale przecież George Lucas również zakatował własne dzieło "Atakami Klonów" i mnóstwem kiczu. Może Obcy też doczeka się swojego przebudzenia mocy? Wink Oby, oby!

Nową część Gwiezdnych Wojen obejrzałem dwa razy w kinie i za każdym razem bawiłem się tak samo dobrze. Film ma swoje wady, mianowicie czasami razi "powtarzalność" w stosunku do oryginalnej, pierwszej trylogii ale to nie jest dla mnie duży uszczerbek Smile

Kylo Ren bez maski wygląda kapitalnie, jestem rad z decyzji przy doborze aktora ponieważ myślę, że twarz która jest tak irytująca idealnie pasuje do czarnego charakteru Smile
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2016-01-26 01:25:20
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć OdwiedĽ stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
lucas




Corporal
Doł±czył: 2010-03-28
Posty: 79



Jestem zadowolony. Z kina wychodziłem z poczuciem, że dostałem to czego oczekiwałem.

Wszelkie wielkie pretensje o kopiowanie pomysłu ze starej trylogii uważam za przesadzone. W starej trylogii również uganiano się za dwiema gwiazdami śmierci i motyw "namierz->zaatakuj grupą->grupa nie daje rady->trafia się jeden odważny i rozwala wszystko prawie sam". Podobnie zresztą zrobiono w Epizodzie I Wink
Taki jest styl SW. Tak naprawdę głównym daniem nie jest ten pożeracz słońc tylko walka finałowa na miecze świetlne. I tu było świetnie, nareszcie było widać moc miecza. Te ścinane drzewa, parująca woda. No cudo Smile.

BB8 bardzo ładnie zastępuje A2D2. Rey początkowo nie wzbudzała mojego zaufania ale finalnie polubiłem tą postać. Czekam niecierpliwie na kolejną część.
Polecam!
2016-01-26 21:23:49
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć 2776304 Odpowiedz z cytatem
Moonloop




Lance Corporal
Doł±czył: 2015-11-18
Posty: 26



Jako fan SW byłem jednocześnie podekscytowany jak i pełen obaw.
Na filmie byłem 3 razy (nie planowałem, ale tak wyszło) i o ile po pierwszym seansie moje odczucia były mocno mieszane, o tyle po każdym kolejnym coraz bardziej pozytywne.
Po tylu latach oglądania SW pewne rzeczy (jak śmierć Hana Solo) trzeba przetrawić po swojemu.
Wiem, że inaczej będzie się oceniało "Przebudzenie..." w kontekście całej trylogii więc na razie nie będę zbytnio analizował tego filmu. Liczę, że kolejne epizody będą jeszcze lepsze.
2016-02-05 11:41:07
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć OdwiedĽ stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB