Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: [OT] w kinach - Strażnicy galaktyki
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



HICKS napisał:
Cytat:
Od kaczora zabierz łapki Hicks! Z czasów smarkacza bardzo lubiłem ten film Smile


A dla mnie to był pierwszy zły film jaki w życiu obejrzałem. Już jako smarkacz wiedziałem, że to gówno.


Tyle nienawiści do komedii :/
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2014-08-23 12:59:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Dill-On napisał:
HICKS napisał:
Cytat:
Od kaczora zabierz łapki Hicks! Z czasów smarkacza bardzo lubiłem ten film Smile


A dla mnie to był pierwszy zły film jaki w życiu obejrzałem. Już jako smarkacz wiedziałem, że to gówno.


Tyle nienawiści do komedii :/


Planowanej komedii. Ten film jest nieśmieszny i żenujący.
____________________________________
2014-08-23 21:29:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



Gusta, drodzy Panowie. Ktoś mądry rzekł niegdyś, by o nich nie dyskutować. Proponuję się ładnie dostosować.
____________________________________
Peace Love Empathy
2014-08-23 21:37:37
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Jedni lubią "Howard The Duck" inni "Prometeusza".
Ja wolę pierwszy z wymienionych, przynajmniej twórcy przyznają się, że zrobili komedię Smile W ekipie mieli lepszego artystę który wymyślał kreatury, jeżeli w kosmosie mają być ziemskie kałamarnice skrzeczące podczas wyciągania z brzucha albo kaczory, to wolę te drugie, mają więcej sensu. Razz

Jeszcze jeden plus za twórców "Howard The Duck" - nie przerobili Space Jockeyów na skafandry dla łysych karków - albinosów z kosmosu, więc to wciąż lepsze kino.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]


Ostatnio zmieniony przez Dill-On dnia 2014-08-23 23:14:11, w całości zmieniany 1 raz
2014-08-23 23:08:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Dill-On napisał:
Jedni lubią "Howard The Duck" inni "Prometeusza".


Znam takich co lubią jedno i drugie albo stawiają pierwszego nad drugiego. Ja się na szczęście do nich nie zaliczam.

Cytat:
Ja wolę pierwszy z wymienionych, przynajmniej twórcy przyznają się, że zrobili komedię


Lucas i spółka chcieli zrobić komedię ale im nie wyszło.

Scott chciał zrobić mniej lub bardziej oryginalny film i pod pewnymi względami mu się udało.
____________________________________
2014-08-23 23:11:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Mi się Howard the duck podobał za małolata Rolling Eyes nawet nie wiedziałem że to było na podstawie komiksu. Dodałbym do listy Endera 300. Komiks znałem przed filmem, a po wyjściu z kina byłem mocno zadowolony. Do tego Hardware, fajny postapokaliptyczny klasyk, ale przyznaję, że samego komiksu nie widziałem.

Tych strażników galaktyki miałem sobie odpuścić, ale jak tak zachwalacie to jednak rzucę okiem.


Ostatnio zmieniony przez Suchy dnia 2014-08-27 10:07:15, w całości zmieniany 1 raz
2014-08-25 12:24:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



Osobiście wolę 300 od Sin City. Co prawda treść obu filmów jakoś specjalnie mnie nie urzekła, jednak łatwiej przyszło mi przełknąć starożytnych "super-ludzi", niż gangsterskie akcje nie z tego świata, oprawione w humor (nastrój?), który po prostu do mnie nie trafia. Razz
Niemniej oba obrazy wykonane zostały bardzo przyzwoicie, istny "żywy" komiks.

Co do ekranizacji Marvela w wykonaniu Marvel Studio, Strażnicy Galaktyki moim zdaniem pobili wszystkie inne te filmy z ostatnich lat - humor nareszcie śmieszy, zaś barwne, przyjemne kostiumy są mnogie i niesamowicie wykonane. Jako jednak najcenniejszy dla mnie bonus uznaję niemal brak wyraźnych nawiązań do reszty tytułów serii Avengers, na którą patrzeć niestety nie mogę.
Jedyny żal do tego filmu, jaki mam, to krótki czas poświęcony Kolekcjonerowi, bardzo "zakręcona" kreacja (pokazany również w pierwszej (z dwóch...) post credit scence do Thora 2).
____________________________________
Peace Love Empathy
2014-08-25 12:55:32
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Sprawdź sobie komiks "Sin City", może przypadnie Ci do gustu bardziej niż film Wink Chyba, że w ogóle tematyka do Ciebie nie trafia. Ja jeszcze "300" nie widziałem, to pozycja do nadrobienia dla mnie w przyszłości.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2014-08-25 13:19:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



Obawiam się, iż tematyka tutaj absolutnie nie pomaga, jeśli o mnie chodzi, dlatego też z początku nie przypuszczałem, że tytuł mi w ogóle przypadnie do gustu. Bardziej ciekaw byłem stylistyki wizualnej, która generalnie mi zaimponowała.
____________________________________
Peace Love Empathy
2014-08-25 13:41:28
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



HICKS napisał:

(...)
2. Próbuję się dowiedzieć czy "Howard the Duck" na liście Endera to błąd czy prowokacja.


To nie błąd. Nie wiem jakie miałeś dzieciństwo, ale za moich czasów to było kultowe i nie kojarzę nikogo komu by się (wtedy) nie podobał. Oczywiście - gdybym to teraz wciągnął mogłoby tak fajnie nie być, ale ten film powstał w innych czasach dla innych ludzi.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2014-08-26 09:46:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Ender napisał:
HICKS napisał:

(...)
2. Próbuję się dowiedzieć czy "Howard the Duck" na liście Endera to błąd czy prowokacja.


To nie błąd. Nie wiem jakie miałeś dzieciństwo, ale za moich czasów to było kultowe i nie kojarzę nikogo komu by się (wtedy) nie podobał. Oczywiście - gdybym to teraz wciągnął mogłoby tak fajnie nie być, ale ten film powstał w innych czasach dla innych ludzi.


Czyli jednak prowokacja Rolling Eyes Moje doświadczenia były zupełnie inne - i nie tylko moje. Jakby nie było czy zaliczanie KH do arcydzieł a Punishera - nie, nie jest przegięciem?
____________________________________
2014-08-26 10:12:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



HICKS napisał:

Czyli jednak prowokacja Rolling Eyes Moje doświadczenia były zupełnie inne - i nie tylko moje. Jakby nie było czy zaliczanie KH do arcydzieł a Punishera - nie, nie jest przegięciem?


Ty tak specjalnie czy samo wychodzi? Aktualnie twoje posty jak dla mnie podchodzą pod trolling. Nadinterpretacja, dopowiadanie itp.

Napisałem wyraźnie, że jest to lista filmów które mi się podobały i chyba w kolejności od najlepszego.
Nic wiecej, nic mniej. Filmy widziałem w różnych czasach, ale pamiętam swoje wrażenia i czy film mi się podobał.

Punishera dopisałem na samym końcu bo go widziałem niedawno, i film jest prosty, klimat ma, ale gdyby dać mu inny tytuł i wywalić odnośnik do komiksu to byłby nie do obejrzenia (IMHO).

z mojej strony EOT
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac


Ostatnio zmieniony przez Ender dnia 2014-08-26 10:46:46, w całości zmieniany 1 raz
2014-08-26 10:17:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Cytat:
Czyli jednak prowokacja Rolling Eyes Moje doświadczenia były zupełnie inne - i nie tylko moje. Jakby nie było czy zaliczanie KH do arcydzieł a Punishera - nie, nie jest przegięciem?


Cytat:
Ty tak specjalnie czy samo wychodzi?


Twoje posty - to się dopytuję. Sam sporządziłeś listę i zawarłeś w niej słowo "arcydzieło" to się upewniam czy wystąpiło zjawisko pomyłki czy Ty raczej "na serio".
____________________________________


Ostatnio zmieniony przez HICKS dnia 2014-08-26 10:46:05, w całości zmieniany 1 raz
2014-08-26 10:44:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Ja akurat "Howarda" oglądałem kilka dni temu, bo z czasów dzieciństwa go zaledwie kojarzę. Lea Thompson spisała się na medal. Do tego filmu trzeba po prostu podejść z takim samym dystansem, jaki on reprezentuje. To nie ma być poważne kino sci-fi.

Dla tych co filmu nie znają:

https://www.youtube.com/watch?v=u6hDf5cCUJw



Jeżeli chodzi o Punishera, to były 3!
Nie wiem o którym piszecie.
Najmniej mi się podobał ten z 2004 roku.

Dwa pozostałe są dużo lepsze.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2014-08-26 13:24:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



Dill-On napisał:

Najmniej mi się podobał ten z 2004 roku.

Dwa pozostałe są dużo lepsze.


Dokładnie.

A ja pisałem o pierwszym (z Lundgrenem), w którym nawet nie ma koszulki punisherowej Smile
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2014-08-26 16:27:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



Widać Kaczki w tym kraju zawsze wzbudzają kłótnie i dysputy Wink

Za dużo agresji, proponuję zorganizować kolejny zlot i wyładować się na piwku... oglądając Howarda;)
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2014-08-26 17:07:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Tez mam mile wspomnienia w temacie kaczora, choc ogladalem ostatnio...15 lat temu?

Punishera nadrobie ale imho Avengers bylo mega spoko, bawilem sie przednio, podobal sie film wiec dopisalbym do swojej listy...

SAMMAEL napisał:
Widać Kaczki w tym kraju zawsze wzbudzają kłótnie i dysputy Wink

Za dużo agresji, proponuję zorganizować kolejny zlot i wyładować się na piwku... oglądając Howarda;)


Wspieram inicjatywe!
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2014-08-27 16:18:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



MIKET napisał:

Wspieram inicjatywe!


To wleć w końcu na piwo Smile
(albo bez auta na sesję... jak już będzie)
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2014-09-05 22:55:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Byle nie dzien w tygodniu Smile zrob sesje jednostrzałówkę jak kiedys ta ze statkiem&wyspą, do twgo piwo i jest cacy Smile ew. Jakiś film klasy Z Smile
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2014-09-06 00:49:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB