Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Alien vs Predator The miniatures game
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393

Alien vs Predator The miniatures game

Ktoś widział? Ktoś się jara?


http://www.kickstarter.com/projects/513277403/alien-vs-predator-the-miniatures-game

Wygląda jak miks planszówki Space Hulk i Doom, zapowiada się na prawdę obiecująco. Dziś wyszło dopiero info jak to konkretnie ma wyglądać, bo ruszyła akcja na Kickstarterze.

Jak wrócę z pracy to się temu bliżej przyjrzę Smile.
2013-11-08 07:53:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Szkoda że inspirowana filmem AVP, tak czy inaczej grałbym.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2013-11-08 10:00:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Cytat:

"Alien vs Predator The Miniatures Game is the subject of an intellectual property dispute and is currently unavailable.

Thanks for your patience."


Edytuje i scalam.
Fox chyba maczał pazury ale jakoś się widocznie dogadali bo gra wyszła.

Tutaj showcase części z modeli

https://www.youtube.com/watch?v=Djqs--6DDJI

Podstawowa wersja "Hunt Begins" to ok 80 baksów, w zestawie dwa rodzaje alienów po 5 sztuk każdego, 3 predatory, 5 marines no i składana plansza z tokenami. Estetycznie nawet to wygląda.
Do tego są jakieś rozszerzenia dla alien warriors, królowej, power loadera, pred-aliena i inne.
Zasady z tego co na yt sobie patrzę niezbyt skomplikowane. Z ciekawości bym zagrał, nie powiem.
2016-07-01 18:47:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Tutaj fan planszowek się podzielił wrażeniami:
http://diversityspice.blogspot.com/2016/02/czy-wyobrazacie-sobie-lepszy-temat.html
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2016-07-07 20:05:06
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Kupiłem sobie właśnie AvP Hunt Begins edycja 2. Figurki (15xA, 3xP, 5xM) małe ale mają fajne projekty i są bardzo szczegółowe. Sporo kawałków planszy, 100+ kart. Świetnie pudełko urządzone, gąbka z dedykowanymi miejscami dla każdego figsa.
W tej cenie (np 165 na gamelord.pl) to super okazja.
Jak się gra to nie wiem, dopiero czytam zasady, ale mój podstawowy skład do planszówek to 3 osoby a ciężko o dobre gry na trzech.
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2017-07-11 10:19:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Jak pomalujesz figurki to nie zapomnij pokazać Wink Też się czaję żeby to kupić. Póki co mam trzy blistery z figurkami alien runners/predators/marines. Po wakacjach się pewnie skuszę, bo ostatnio przyszła paczka z Conan board game.
2017-07-13 09:32:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Nie maluję figsów już od nie pamiętam kiedy Smile
A zagram w AvP chyba dopiero jak kampanię w Gloomhaven skończymy (z rok co najmniej zejdzie), bo to mega świetna planszówka i tylko w to chce nam się grać.
Conan podobno dobre, miłego grania!
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2017-07-13 14:15:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
szary




Private
Dołączył: 2016-06-22
Posty: 15



Będziesz coś do tego dorabiał? Jakiś teren itp.
Zerknij na AvP wargamer na fejsbuniu, cuda panie na kiju.
2017-07-14 22:19:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Zebrało mi się tego trochę...








I mocny WIP (41cm długości Very Happy)





Jak na tak małą skalę uważam, że figurki są wspaniale dopracowane, mają dużo charakteru i są zróżnicowane. Na razie grałem w samą planszówkę, która jest całkiem udana (i pozwala dodawać nowe modele do gry, nawet APC) ale jak tylko zdobędę jakiś sensowny teren to będę próbował grać w Tabletop Smile.
2018-02-09 07:09:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Noo jest już trochę. Pomalowałbyś Wink
U mnie te kilka blisterków w szufladzie, czekają na lepsze czasy.
2018-02-09 17:22:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Miałem malować w zeszłym roku, ale do malowania czekało sporo innych modeli z W40K. Teraz jest zima i nie bardzo mam jak podkładu sprayem zrobić (za niska temp), więc czekam do wiosny Wink.

Ale za to wszystkie figurki mają zrobione unikatowe podstawki Smile
2018-02-10 09:29:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB