Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Biomechaniczne sny
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995

Biomechaniczne sny

Tworzę temat, który mógłby wzbudzić przerażenie lub mieszane uczucia u ludzi, którzy nigdy nie pasjonowali się filmem na tyle, żeby o nim śnić. Smile

Zainspirował mnie forumowy temat z dzisiejszym seansem nocnym pewnej sieci kin, gdzie będą wyświetlane dwa pierwsze filmy z OBCYM i przyznanie się do snów (albo raczej koszmarów?) z tym związanych Very Happy


Ponieważ dzisiaj nie mam już czasu, a poza tym dla każdego z nas jest dziś święto, o swoich dwóch snach z OBCYM w roli głównej napiszę jutro, po seansie kinowym.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2013-10-31 13:02:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Hmm... jako miłośnik gier komputerowych czasami miewam intensywne marzenia senne. Kiedyś po wielogodzinnej sesji w AvP2, śniło mi się, iż gonią mnie obcy w dżungli a ja uciekam ile sił w nogach. Przedzieram się przez roślinność, odwracam się raz, za razem, a obcy są tuż, tuż. Najlepsze było to, iż, obcy nie wydawali żadnych odgłosów i to było najbardziej przerażające - ciemne, ciche, opływowe kształty śmierci która łaknie mojej krwi. Brr...
____________________________________
Some men just want to watch the world burn.
2013-10-31 14:14:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



To ja się przyznam, iż kiedyś śniłem o oddziale mającym za zadanie sprawdzenie i wyeliminowanie obcego zagrożenia w dżungli. Do oddziału należał mój brat i ja. Razz
Jednak najmilej wspominam historię o pewnym mieście zaatakowanym przez owe stworzenia. Generalnie sen opierał się na motywie przetrwania w wyciszonych bunkrach bądź przedzierania się przez uliczki w nadziei, iż akurat nie natknie się na xenomorpha.

Teraz dopiero udaję się na spoczynek po jakże cudownym kinowym seansie dwóch Obcych, kto wie, może coś się przyśni... Laughing
____________________________________
Peace Love Empathy
2013-11-01 07:40:29
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Miałem kiedyś sen, gdzie kilka ksenomorfów goniło mnie skacząc po dachach małych, drewnianych domków. Nie były one przypadkowe, śniło mi się po prostu miejsce w którym byłem na koloniach jako kilkulatek, a kilka lat później miałem okazje to miejsce odwiedzić jeszcze 3 razy jako młodzieniec. Obcy wygląd mieli niczym z drugiej części filmowej sagi, akcja toczyła się w nocy.


Drugi sen obejmował lokalizacje urbanistyczną. To było miasto, ale raczej nie polskie, bo ulica była bardzo szeroka i wyłożona kamieniami. W każdym razie było jasno, chociaż nie słonecznie. Taki wczesny, czerwcowy poranek przy kiepskiej pogodzie. Obcy z trzeciej części w dużej odległości. Oczywiście ucieczka. Później wpadłem w jakąś zasadzkę, pamiętam drewniane schody i (drugiego?) Ksenomorfa stojącego nade mną. Można by powiedzieć że to było bliskie spotkanie trzeciego stopnia z Obcym (rozumiecie, że na schodach hehe jaki ja jestem nieśmieszny). Laughing


Podsumowanie:

Oba sny były powodem grania w AVP2. Tytuł który czasami nawet teraz odpalam aby pograć przez sieć dla chwili relaksu.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2013-11-02 10:56:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB