Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: [OT] Filmy, których nie polecam (i te, które polecam ;)
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

[OT] Filmy, których nie polecam (i te, które polecam ;)

tak, tak...
Byłem dziś na S.W.A.T. i wynudziłem się potwornie nie wspominając już o tym, że straciłem kasę. Film jest niesomowicie nudny, nawet wtedy, gdy na ekranie jest jakaś akcja, nie ma klimatu, jest cholernie przewidywalny, poprawny (oprócz tego, że obrażają Polaków), a muzyka idzie w regułę: najgłośniej i jak najbardziej na topie i mówiąc szczerze wyszedłem z kina z bólem głowy. Także odradzam 100%, chyba, że nie macie na co wydać kasy.

A czy są inne filmy, których nie polecacie?
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-05 21:49:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



To zależy czy chodzi Ci o filmy nowe lub juz stare.
Z nowych to nie polecam - na 100% Aniołki Charliego 2 (jedynki też nie).
Ostatnio nie bywam w kinie wiec nic więcej nie powiem o nowościach.

A stare...duuuuużo by tu wymieniać Very Happy
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-05 22:38:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

ostatnio

po prostu chodzi o złe filmy, które widzieliście ostatnio


P.S.Mnie się Aniołki 2 bardziej niż jedynka podobały, bo to dobra komedia jest Very Happy
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-06 00:19:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842



ja POLECAM Kill Billa- zajebisty film. tak mnie wgniotl w fotel jak zaden inny film ostatnio obejrzany. zaryzykowalbym, ze nawet ADC nie wywolal u mnie takich milych reakcji, chociaz to dwie rozne rzeczy. Obcego chcialem obejrzec w kinie zawsze i widzialem go juz wiele razy, Kill Bill natomiast po prostu zajebiscie mile mnie zaskoczyl Smile
2003-12-06 14:04:04
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Kolabor popieram!!!
Ten film powala mnie z każdej strony!
Musiałam dziewczyny przytulać bo psychicznie wymiekały..przynajmniej je sobie podotykałam Razz
Obowiazkowo do kina!
2003-12-06 23:13:20
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830



A ja nie polecam zadnego z powyzszych...
Ani ANIOLKI 2, ani SWAT, ani KILL BILL mi sie nie podobaly... same gnioty... chyba sie robie zrzeda na starosc ale juz dawno nie widzialem w kinie nic co bym mnie powalilo... Sad
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2003-12-07 01:09:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842



o co chodzi z tym obrazaniem Polakow w SWACIE?

J.Vasquez- heheheh Smile film naprawde pierwsza klasa. W ogole Tarantino fajne filmy robi.
2003-12-07 17:20:41
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

w jednej

ze scen zatrzymują faceta (rozwalając mu przy okazji dom), który strzelał do ludzi i chyba był na głodzie. Koleś okzał się Polakiem i po zatrzymaniu go żartowali sobie z niego
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-07 23:17:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



hym,a Swat miał być jedynym(nie licząć Władcy) filmem a jaki odkładam kasę - teraz jednak się zastanowie, bona dvx mogłbym miec to za darmo.

Miałem teziść na "Pana i Władcę" ale tez słyszałem że gniot:(
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2003-12-08 10:13:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

A ja obejrzalem SWAT z przyjemnoscia.... niezla komedia....

fakt ze z tym nabijaniem sie z Polakow przesadzili, ale dialog wczesniej mnie rozwalil:

Hey, guys, the reason we are gathered on our God-given... much-needed day of rest is we have a Polish hostage.

- So what if he's Polish?
- No, no. Means he's one of those:
"Anybody comes in, I'll blow my head off" type of guys. Negotiations aren't going well. - They think he's off his meds.
- We've been lobbing gas. This guy's still smoking cigarettes, popping off shotgun rounds... out the front door.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2003-12-08 17:27:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249

mamy nowego kandydata

Hellboy ze znanym i lubianym Pearlmanem !!!
Dziś widziałem trailer i wnioskując po charakteryzacji bohatera (komputerowo mogli go zrobić to może nie byłoby takiej porażki) i po zasadzie, że w trailerze znajdują się najciekawsze sceny z filmu, to to będzie większ porażka niż Resident evil.
A mówiąc szczerze miałem na ten film widoki...

p.s. tu możecie sobie ściągnąć to "cudo":
http://film.onet.pl/9775,13631,zwiastuny.html
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-13 23:20:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



A wiecie ze w Kill Billu nie liczac tak oczywistych nawiazan jak z filmow z Brucem Lee, to jest ich calkiem sporo z Pulp Fiction?
Niektorzy wlasciwie (w tym ja Razz) twierdza ze ten film to swoista kontyuacja Pulpa i widac to na kazdym kroku.
Bylem w kinie dwa razy i juz jestem zagorzalym, fanem. (Btw Kill Bill ma naprawde rewelacyjny soundtrack, zwlaszcza perelki w stylu "bang bang" Nancy Sinatry)
A zeby nie bylo offtopic...

[yellow]Nuu, bylem w kinie ostatnio na jakims filmie, ac/dc czy cus, Kiiiiicha zioomale, jakies kurwa slonie, jakis pieprzony wegorz co jednemu gosciowi chyba z dupy wylozl, statki i te no, aktory jak normalnie z lat 70 dacie wiare? nawet zelu nie mieli, a jak rozjebali tego co pil za duzo mleka, to joooo, joki szajs to byl, albo jakis wiszacy na lancuchach kurwa kornik z ogonem.
Bez kitu ziiiiiiomale, nie idzta na to, bo to pewnie jakis kolejny koreanski sziit, co beda pozniej z niego pokemony w chrupkach sprzedawac[/yellow]
Razz Smile Very Happy
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-12-14 11:07:33
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Film już może teraz stary ale nie aż tak - HULK.
Jak dla mnie totalne &*$#%!
Strasznie się na tym filmie wynudziłem...

P.S. Czy ktoś widział film "Ostatnie kuszenie Jezusa"? Kiedys ten film był ale został bardzo szybko przez kościół wycofany. Świetny film.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-14 11:29:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842



W KillBillu podobalo mi sie to, ze nie ma tam miejsca na jakies refleksje glownego bohatera, nie ma super tajemnic, po prostu to, na co mialem ochote Smile Tarantino umie filmy robic Very Happy
W ogole ma ktos Pulpa na DivXie? bo ja mam w domu VHSa ktora mi tyle lat, ze huhu! i dzwiek sie urywa w polowie :(

HULK to po prostu dno :/ zalosny shit, w ogole filmy na podstawie komiksow sa gowniane.

w sumie tez ostatnio na HBO lecial Resident, i gdyby nie te "wzdrygniecia" (te przeskoki akcji) i gdyby bylo pokazane wiecej miesa a nie ukaszen staruszki z maksymalna iloscia krwi to nie byloby tak zle Wink
2003-12-14 12:25:14
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



no. A niestety nas biednych robaczków czkaja kolejne gnioty na podst. komixów - Liga "niezwykłych" (raczej gównianych) dżentelmenów oraz coś co ma tytuł chyba "teenage mutants".

A widział ktoś film - Dog Soldiers? Na okładce napisane jest "Obcy, Predator oraz Szczęki w jednym!"
Już po pysku pokazanym na okładce wiadomo o czym jest i jak dla mnie tez ten film za dobry nie jest.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2003-12-14 13:33:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Vysogotek
Weyland Yutani



Captain
Dołączył: 2002-12-24
Posty: 700



Liga Niezwyklych dzentelmenow to kicha straszna, tak samo jak wszystkie adaptacje komiksowe (nawet spawn to byla porazka, chociaz komiks wbijal w ziemie, (na pocieszenie jednak, film mial przynajmniej wedlug mnie jeden z najbardziej klimatycznych soundtrackow w historii kina)
Tak smao wszystkie gnioty w stylu event horizon ktory przynajmniej w moim odczuciu jest nieudolna kopia filmu Sphere, ktory opieral sie na podobnych zalozeniach a klimatyczny byl o wiele bardziej,
Dalej wszystkie smakosze i inne residenty,
ostatni dwa dobre filmy grozy jakie widzialem to byl Vidocq i japonski The Ring, (dla niektorych bardzo kiczowaty), amerykanski remake to juz dno kompletne.
Z koleji z filmow non-groza dobrze bawilem sie na equilibrium (ktory dzieki uprzejmosci pana admina C Smile, widzialem grubo pol roku przed polska premiera.
Filmy na ktore sie wybieram teraz to Underworld i Darkwater, widzial ktos juz ktorys? Moglby cos napisac?
No i oczywiscie LOTR ROTK, ale tylko po to zeby zobaczyc Shelobe Razz
to moj 450 post Razz jestem z siebie dumny, oplacalo sie spamowac tyle czasu Very Happy
____________________________________
I work for the company, but other than that I'm an okay guy.
2003-12-14 13:48:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



[blockquote]filmy na podstawie komiksow sa gowniane.[/blockquote]

przepraszam bardzo, a Batman, Superman i X-men to pies ??? Oj, Kolabor, Kolabor
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-14 14:27:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



[blockquote] tak samo jak wszystkie adaptacje komiksowe[/blockquote]


j.w. tylko, że tu dalej będzie: oj Vyso, Vyso Very Happy
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-14 14:28:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



[blockquote]
A widział ktoś film - Dog Soldiers? Na okładce napisane jest "Obcy, Predator oraz Szczęki w jednym!"[/blockquote]

ten film ma na forum osobny topik i mnie osobiście (oraz kilku innym zakapiorom) się bardzo podobał (bardziej niż Equilibrium, ale proszę wszystkich o zakończenie już dyskuzji na temat tego filmu, a w szczególności Sammaela Wink
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2003-12-14 14:30:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Kolabor
Uuuuu...



Major
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 842



Batman 1 byl fajny, ze wzgledu na role Nicholsona i wieksza rzeczywistosc filmu niz kolejne czesci.
X-Men i Spiderman i Superman tez byli slabi Wink no, Super man sam w sobie byl dobry, ale seriale supermenowe to kicha.
A Dog Soldiers nie byl taki zly Smile mi sie nawet podobal, chociaz Equilibrium wzielo mnie naprawde Smile Zajebioza film
2003-12-14 16:19:49
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 1935635 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB