Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Prometeusz - Wrażenia
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Twoje twierdzenie jakoby kolejne filmy z Obcym tylko nawiązywały do siebie to totalne nieporozumienie. To były kolejne filmy z tą samą istotą, tą samą postacią i chronologicznym rozwojem wydarzeń. Łącznie z prequelami w postaci filmów AvP.

Prequel musi się przynajmniej kończyć jakimś wydarzeniem które wprowadzi te same postaci bądź zawiąże akcję w kierunku ich poznania. Prometeusz nie robi nic takiego.

Jest kilka nawiązań i podobieństw ale prezentacja świata, odmienne elementy statku kosmicznego, inny rozwój interakcji między członkami załogi no i wkońcu tematyka to nie jest film o konfliktach ludzie-potwory tylko ludzie-bogowie sprawia że to nie jest prequel.

Więcej tu elementów charkterystycznych dla remake'u jak w przypadku Muchy Cronenberga.

Nie twierdzę że w kolejnej części akcja nie rozwinie się w kierunku Obcego, na razie furtka jaką sobie obrał Ridley wskazuje także na możliwość opracowania zmodyfikowanej sagi Obcego uwolnionej do Biomechanoida i nie mającej z nim nic wspólnego.

Co do Towich zarzutów że Film ma kilka skopiowanych elementów zgoda. Czy czynią one z niego prequel? Nie. Czemu? Bo jest o wiele więcej odmiennych elementów: odmienne monstra, odmienne statki kosmiczne, technologia, wydarzenia, ogólna tematyka filmu, atmosfera filmu itp.

Jescze dwie sprawy. SJ z Prometeusza jako postać to tylko nawiązanie. W Alienie to był szkielet żywej istoty a nie skafander z martwą istotą w środku (oczodoły, zęby). A na końcu przetrwały dwie postacie - kobieta i android.
____________________________________
2012-08-02 21:21:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Cytat:
a wy znowu o tym prequelu.... prometeusz to nie prequel(!!!), jego akcja nie kończy się tam gdzie zaczyna się Alien więc po co te bzdurne dyskusje...
Prequelem będzie być może Prometheus 2 lub 3 - w zależności czy nasz Sir Ridley będzie miał taką fantazję... na razie jest to film luźno osadzony w uniwersum obcego... douczcie się trochę definicji... takim tokiem rozumowania każdy film poprzedzający wydarzenia w Alien można z powodzeniem nazwać prequelem, bo: dzieje się przed wydarzeniami z Aliena, występują w nim ludzie, są statki kosmiczne albo ich prequele, jest kosmos (zawsze był Wink) itd.. itp...
film mocno rewelacyjny....Ridley zawsze mówił, że exoszkielet z Derelicta to skafander, że SJ to bogowie wojny a ładunek to broń biologiczna... to właśnie pokazał w Prometeuszu - po co się spierać??? dodatkowo rozwinął pomysły sprzed lat... i pokazał po mistrzowsku.... na takie kino aż chce się wychodzić z domu... Smile


Hmmm, ja też się chyba jeszcze raz wybiorę.

A po wszystkim obowiązkowo blu ray i za pomocą Panasonica AE4000 poleci mi to jeszcze wiele razy w domu Very Happy
____________________________________
2012-08-02 21:27:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Film jest za slaby na uniwersum Obcego jezeli chodzi o scenariusz.


Nie jest prequelem a kradnie zywcem pomysly z ALIEN.
I nie chodzi o to ze ma pozyczone motywy. To sa rzniete cale sekwencje motywow. Nawet komunikat na koncu... obcy plod w ciele, zapladnianie... A zeby choc czesc fanow to lyknela, zaprosili Ridleya S.

Jestem w szoku ze ktokolwiek dal sie nabrac na ten film.

Skoro nie jest czescia uniwersum, to nie powinna brzydzic kradziez pomyslow i postaci?

Skoro jednak Prometheus2 sprawi ze seria bedzie03 prequelem, to czy scenariusz nie jest zbyt przesiakniety tandeta?
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-08-02 21:31:26
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Delano
I ain't that good.



First Lieutenant
Dołączył: 2003-12-22
Posty: 436



[quote="HICKS"]
Cytat:
... nikt tak naprawdę nie miał dobrego pomysłu na kolejny film z Obcym. I nikt go nie ma od czasu Williama Gibsona i pierwszego scenariusza do Aliena 3.

Nie chciałem się już odzywać w tym nierozwiązywalnym temacie, ale zostałem sprowokowany Smile
Delikatnie rzecz ujmując, sądząc po potworku spłodzonym przez Gibsona, on tym bardziej nie miał dobrego pomysłu na film o Obcym.

[quote="HICKS"]
Cytat:
...obejrzał AvP i zrozumiał że jeżeli chce stworzyć coś nowego i zawierającego więcej "jego wizji" w kolejnych częściach musi po prostu porzucić Obcego. I tak się stało.

Jestem 100% pewien, że jako WIELKI TWÓRCA nawet nie spojrzał na AVP. Dlatego pewnie niektóre z prometeuszowych wątków wtórnych wobec Andersona uznał za szalenie oryginalne.
____________________________________
Weylan-Yutani: Brewing better beer.


Ostatnio zmieniony przez Delano dnia 2012-08-02 21:50:07, w całości zmieniany 1 raz
2012-08-02 21:47:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1570404 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



[quote="Delano"]
HICKS napisał:
Cytat:
... nikt tak naprawdę nie miał dobrego pomysłu na kolejny film z Obcym. I nikt go nie ma od czasu Williama Gibsona i pierwszego scenariusza do Aliena 3.

Nie chciałem się już odzywać w tym nierozwiązywalnym temacie, ale zostałem sprowokowany Smile
Delikatnie rzecz ujmując, sądząc po potworku spłodzonym przez Gibsona, on tym bardziej nie miał dobrego pomysłu na film o Obcym.


A czy ja sugeruję coś innego?
____________________________________
2012-08-02 21:49:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Napisalem iz jestem w szoku, ze komus ten film sie podoba ale chce to sprostowac.


Zawsze znajda sie zwolennicy i przeciwnicy. To te slynne odmienne gusta!

DiscoPolo tez ktos slucha.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-08-02 21:56:50
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Delano
I ain't that good.



First Lieutenant
Dołączył: 2003-12-22
Posty: 436



Delano napisał:
HICKS napisał:

Delikatnie rzecz ujmując, sądząc po potworku spłodzonym przez Gibsona, on tym bardziej nie miał dobrego pomysłu na film o Obcym.


A czy ja sugeruję coś innego?

Z Twojej wypowiedzi wynikało, że uznajesz, iż Gibson miał dobry pomysł. Cieszę się, że tak nie jest Smile
____________________________________
Weylan-Yutani: Brewing better beer.
2012-08-02 22:17:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1570404 Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



HICKS napisał:
Twoje twierdzenie jakoby kolejne filmy z Obcym tylko nawiązywały do siebie to totalne nieporozumienie. To były kolejne filmy z tą samą istotą, tą samą postacią i chronologicznym rozwojem wydarzeń. Łącznie z prequelami w postaci filmów AvP.


Wait, what? AvP to prequel-e do Obcego? WTF? Człowieku sam sobie przeczysz, piszesz "To były kolejne filmy z tą samą istotą, tą samą postacią i chronologicznym rozwojem wydarzeń. Łącznie z prequelami w postaci filmów AvP." Jak AvP, który umiejscowiony jest w 2004 roku, ma łączyć się z 8PN którego akcja dzieje 118 lat po wydarzeniach z AvP? I gdzie w AvP masz jakąkolwiek wzmiankę O JESZCZE NIENARODZONEJ RIPLEY? Człowieku, CO TY JARASZ? Chronologicznie Prometeuszowi jest zdecydowanie bliżej do Alien-a. Gdy pisałem o "nawiązaniach" miałem na myśli właśnie chronologie wydarzeń, zaś postać Ripley spaja swoją postacią wszystkie 4 filmy.

HICKS napisał:
Prequel musi się przynajmniej kończyć jakimś wydarzeniem które wprowadzi te same postaci bądź zawiąże akcję w kierunku ich poznania. Prometeusz nie robi nic takiego.


To napisał koleś który uważa AvP i AvP:R za prequel-e do 8PN. Jednym słowem - zmień dilera stary.
2012-08-02 22:25:18
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Delano napisał:
Delano napisał:
HICKS napisał:

Delikatnie rzecz ujmując, sądząc po potworku spłodzonym przez Gibsona, on tym bardziej nie miał dobrego pomysłu na film o Obcym.


A czy ja sugeruję coś innego?

Z Twojej wypowiedzi wynikało, że uznajesz, iż Gibson miał dobry pomysł. Cieszę się, że tak nie jest Smile


Nigdy nie uważałem pierwszego scenariusza do ALiena 3 za dobry. A z mojego cytatu, który przytoczyłeś jasno wynika że był pierwszym złym.
____________________________________
2012-08-02 22:26:33
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



eee no co jest... pół mojego poprzedniego posta zjadło Sad(( pewnie komuś się nie spodobało i wyedytował po swojemu Wink Endriu? Deloriano?
będę bronił Prometejusza niczym krzyża pod pałacem... Smile
jutro chyba znów do IMAXa pojdę zanim zdejmą Very Happy bilet już zarezerwowany Razz
a potem jeszcze wykorzystam 4 wejściówki do kinoteki... zgadnijcie na co...? Bingo! prometejusz Very Happy

:edit: aaa masakra - mam już tego sabotażystę na widelcu... i kto by pomyślał, że kogoś może razić gra Gudejka czy Foremki...
Sory Endriu, Deloriano... za podejrzenia nadużycia władzy...
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2012-08-02 22:32:14
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Zoltan Keresz napisał:


Wait, what? AvP to prequel-e do Obcego? WTF?


O pewnie a Charles BISHOP Weyland grany przez Lancea Henriksena nie ma absolutnie nic wspólnego z androidem przemykającym w dwóch częściach Obcego. Tylko przez prypadek ta postać jest grana przez tego samego aktora i nosi to samo imię.

Poczekaj, czy mi się wydawało czy w tych filmach widziałem jaja Obcego, chyba tak. Chestburster był? - był. Facehugger był? - był, Wydaje mi się że po ekranie przemykał nie jeden Alien i królowa. Wydarzenia chronologicznie poprzedzają Aliena - tak.

Podobnie jak to było z Twoją sugestią iż marines w Aliens zrzucili atomówkę tak teraz znowu odnoszę wrażenie że ty nie oglądałeś filmów na których temat się wypowiadasz. Jeszcze jeden dowód na to że Twoja opinia o Prometeuszu jest niewiele warta.
____________________________________
2012-08-02 22:45:44
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



HICKS napisał:
O pewnie a Charles BISHOP Weyland grany przez Lancea Henriksena nie ma absolutnie nic wspólnego z androidem przemykającym w dwóch częściach Obcego. Tylko przez prypadek ta postać jest grana przez tego samego aktora i nosi to samo imię.


HICKS napisał:
Poczekaj, czy mi się wydawało czy w tych filmach widziałem jaja Obcego, chyba tak. Chestburster był? - był. Facehugger był? - był, Wydaje mi się że po ekranie przemykał nie jeden Alien i królowa. Wydarzenia chronologicznie poprzedzają Aliena - tak.


HICKS napisał:
Podobnie jak to było z Twoją sugestią iż marines w Aliens zrzucili atomówkę tak teraz znowu odnoszę wrażenie że ty nie oglądałeś filmów na których temat się wypowiadasz. Jeszcze jeden dowód na to że Twoja opinia o Prometeuszu jest niewiele warta.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FopyRHHlt3M

Lol. Mi pomylił wybuch bomby nuklearnej z wybuchem nuklearnego reaktora - drobna pomyłka zważywszy na taki sam efekt w postaci zniszczenia gniazda obcych.

I od kiedy postać drugoplanowa jaką jest Charles BISHOP Weyland spaja wszystkie 4 filmy? Widziałeś go w Alien i Alien Ressurection? I poza tym w Aliens i A3 Bishop to android wiec jak może być to ta sama postać co w AvP, skoro zmarła ona grubo ponad 100 lat przed wydarzeniami z Aliens i A3? Logika i chronologia się kłania.
2012-08-02 23:37:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Nie chce sie czytac tych waszych bredni, przewijam je.


Film jest odbitym na ksero odgrzanym kotletem, to jest najwazniejsze
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-08-03 00:05:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Zoltan Keresz napisał:

Lol. Mi pomylił wybuch bomby nuklearnej z wybuchem nuklearnego reaktora - drobna pomyłka zważywszy na taki sam efekt w postaci zniszczenia gniazda obcych.

Zoltan ale to pomyłka na skale pomylenia Asha z Bishopem a nie na skale literówki w nazwisku. Bronisz zaciekle swojego zdania dot. camripa więc nie dziw się że takie pomyłki źle świadczą o Twojej wiedzy dot. filmów.

Zoltan Keresz napisał:

I poza tym w Aliens i A3 Bishop to android wiec jak może być to ta sama postać co w AvP, skoro zmarła ona grubo ponad 100 lat przed wydarzeniami z Aliens i A3? Logika i chronologia się kłania.

...hmmmm...jak to może być ta sama postać...no w wsumie mówili w avp ze to jest człowiek i założyciel wiec faktycznie, masz racje to są zupełnie, diametralnie, różne postacie. Aha i jest ta trzecia postać z tej gry która też o jakichś potworkach traktowała ale to nie może być o tym samym, przecież to są różne postacie, li tylko zbieg okoliczności z tymi nazwiskami...

Dill-On napisał:
Nie chce sie czytac tych waszych bredni, przewijam je.
Film jest odbitym na ksero odgrzanym kotletem, to jest najwazniejsze

ok.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2012-08-03 06:17:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

zwidy?

...no nie, mam chyba jakieś zwidy... przed chwilą wydawało mi się, że widziałem post Sammaela traktujący o kiju w mrowisku...
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2012-08-03 08:40:46
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



a bo tak to jest jak się czyta 11 stronę a międzyczasie kłótnia potoczyła się już do końcówki 12tej Wink

Ale Virus plus za spostrzegawczość i za punkt widzenia.

Nie mogę tylko uwierzyć przez ile jeszcze stron będzie jeszcze wałkowany ten temat Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2012-08-03 13:36:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



SAMMAEL napisał:
a bo tak to jest jak się czyta 11 stronę a międzyczasie kłótnia potoczyła się już do końcówki 12tej Wink

Ale Virus plus za spostrzegawczość i za punkt widzenia.

Nie mogę tylko uwierzyć przez ile jeszcze stron będzie jeszcze wałkowany ten temat Wink


Nie widzę opinii CIACHA, Rogala i Mefisto więc coś tu się jeszcze będzie działo.
____________________________________
2012-08-03 15:02:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Właśnie wróciłem z Prometeusza i... nie był taki zły, ale zaraz rozpiszę to dokładniej.

Po wypowiedziach Endera, Dill-On`a i Zoltana myślałem, że zobaczę coś gorszego od AvP. Refren jednego z moich ulubionych utworów Symphony X "Heretic":
Heretic - devil in disguise
Never quit - tearing down the walls, brick by brick
Feeding on the lies - Heretic
Counterfeit's the kingdom you devise

Myślałem, że trzeba będzie go przerobić na:
Ridley Scott - devil in disguise
Never quit - tearing down the show, scene by scene
Feeding on the lies - Ridley Scott
Counterfeit's the Alien you devise
(oraz niezbędny byłby także fragment trzeciej zwrotki):
Oh, Burn!

Ale wcale nie było tak źle. Sądziłem, że przez dziury w fabule będzie można przepchnąć całe Nostromo i jeszcze fragment Gwiazdy Śmierci się zmieści. Jednak dziury w fabule nie są tak dostrzegalne, nawet trzyma się toto kupy, chociaż jak się nad tym dłużej zastanowić...
Dlaczego uznali to za zaproszenie? Skąd wiedzieli, na którą konkretnie planetę polecieć? O co chodzi z tą ludzką głową? Co to za bullshit z tym "czarnym bio-gównem", jak to rzekł Zoltan? Jak to niby działa? Dlaczego David zaraził tego kolesia mazią? Na podstawie czego ta kobieta (chyba Shaw) stwierdziła, że SJ chce zniszczyć Ziemię? Dlaczego Inżynierowie trzymali tę maź w jaskini, a nie w laboratorium i dlaczego zaczęła się wylewać? Skąd te węże? Dlaczego głowa SJ ożywa, a następnie wybucha? To po prostu głupie. Tak samo jak to, że nasze DNA jest w 100% zgodne z ich DNA. W życiu nie uwierzę w taką durnotę.
Ridley S.: "E, tego... Sequele, ku*wa!"
O co chodzi z tą podłużną czachą na szczycie skały, której nawet żaden bohater nie zauważył?
Ridley S.: "Ten... jak on miał... a, tak! Giger, ku*wa!"
Po cholerę ten pseudoFaceHugger rośnie taki gigantyczny? Jaki to ma niby sens? Jakim cudem w 10h ona była tak jakby w 3 mies. ciąży, a w ciągu następnej godz. już w dziewiątym? Jak to możliwe, iż ten gość był takim debilem, że wyciągnął rękę do kobry z innej planety Question Exclamation Stuprocentowy idiota! Dlaczego piloci z takim spokojem przyjęli informację, że lecą na pewną śmierć? Z jakiego powodu ta kobieta chciała polecieć na planetę SJ, skoro są śmiertelnie niebezpieczni? Jakim cudem takie malutkie kulki lewitujące w powietrzu mogą w nim latać tak długo? O co chodzi z tymi "nagraniami" z Inżynierami biegającymi po jaskini? Co to ma być?...
...Halo? Panie Scott?...
Ridley Scott is offline
Tak myślałem...

Co mi się podobało - scena, gdy ten koleś stoi przy lustrze i widzi swoje oczy. Naprawdę straszny moment, chociaż chyba już gdzieś go widziałem...
Rozmowa tego samego gościa z Davidem o tym, dlaczego został stworzony. Mądry dialog, ciekawe spostrzeżenia.
Puszczone oczka dla fanów Aliena i Gigera. Nawet niezłe.
Aktor grający Davida jest naprawdę świetny w swojej roli. Wolę oczywiście Bishopa, ale on też jest nie zły.
Prometeusz fajnie wygląda.
Space Jockey również, ale jest mało oryginalny.

Co mi się nie podoba:
Dużo dziur w fabule, większość z takiego powodu, że będą wyjaśnione w sequelu.
Prawie wszystkie postacie są tylko po to, by zginąć.
Koleś zaatakowany przez czarną maź zmieniający się w idiotycznego zombie z filmów Resident Evil.
Sceny śmierci są żałosne.
Członkowie załogi faktycznie są dziwni: nie kontaktują się zbytnio, jedni robią co innego, drudzy co innego...
Puszczone oczka dla fanów Aliena i Gigera są fajne. Tylko niektóre z nich zmieniają się w wielkie jebane banery: "TO DLA WAS FANI UNIWERSUM!"
O czym tak właściwie jest ten film?
____________________________________
2012-08-07 21:43:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Gdyby do tego filmu wzieli innego rezysera, wiecej ludzi byloby oburzonych tym filmem.

A ze wielkie korporacje maja wielkie glowy...

Czekalem na dobry film, dostalem malunki na scianach, kombinezony i posag z wysp wielkanocnych. W caly ten kicz wpleciony Obcy
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-08-08 09:56:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Gieferg napisał:
I dlatego, mimo że nie masz nic do powiedzenia, musisz napierdalać codziennie postami o nim i o tym jak to nie masz nic do powiedzenia w każdym temacie go dotyczącym?


Gieferg ma trochę racji. To robi się irytujące... Sugerujesz, że film mi się w miarę podoba, bo zrobił go Scott? Nie. Nie interesuje mnie to. Nawet nie wiem, jakie filmy poza Obcym i Gladiatorem Ridley wyreżyserował. Zresztą od lat zastanawia mnie, dlaczego wszyscy wychwalają/mieszają z błotem reżyserów za scenariusz, skoro pisali go scenarzyści i oni są współwinni.

Zresztą, miałem seans za darmo. 3D było zupełnie bezcelowe, na całe szczęście nic za to nie płaciłem, więc nie marudzę jakoś szczególnie.

Napisz wreszcie coś konkretnego.
____________________________________
2012-08-08 11:06:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB