Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Ksenologia
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216

Ksenologia

Witam zainteresowanych. Mam pytanie odnośnie anatomi obcego i generalnie dużo o jego ciele i właściwosćiach. Oraz(zapewne wiecie że są różne odmiany Obcych np.AVP) o prawidłową/orginalną budowę i wygląd Xenomorpha na kórej będę się wzorować Z góry dzięki Smile
PS:Sorry za użycie zbędnego mięsa. Pewnie juz sporo było takich topiców.
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-05-18 21:46:57
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339

Re: Ksenologia

XenoWarrior6 napisał:
Witam zainteresowanych. Mam pytanie odnośnie anatomi obcego i generalnie dużo o jego ciele i właściwosćiach. Oraz(zapewne wiecie że są różne odmiany Obcych np.AVP) o prawidłową/orginalną budowę i wygląd Xenomorpha na kórej będę się wzorować Z góry dzięki Smile
PS:Sorry za użycie zbędnego mięsa. Pewnie juz sporo było takich topiców.


2012-05-19 14:43:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Czytałem cały Very Happy Ale mnie to nie zadowala. Chciałbym się dowiedzieć jaki typ obcego wolicie?
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-05-19 21:41:06
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Chyba ważne jest tylko, jaki się Tobie podoba. Po co Ci nasz opinia do tego?
____________________________________
2012-05-19 22:08:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Boże jaki ty ograniczony! CHcę po prostu wiedzieć jaka jest ogólna opinia używtkowników na forum. Ilu więcej woli tego z A4 czy z A1 po prostu. BO zanim się usunę z tego forum chciałbym coś widzieć. A tego nie chciałbyś przegapić co?
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-05-19 22:40:15
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339





Powyższa grafika przedstawia obraz najbardziej zbliżony do mojego ideału obcego. Jedynym mankamentem są zbyt ludzkie stopy - wolałbym bardziej obce i drapieżne.
2012-05-20 01:19:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Mnie osobiście nie odpowiada żadna grafika w 100% (u Locusty jest dużo fajnych Xenomorphów, ale parę rzeczy mi w nich nie pasuje).
Mój ideał Obcego:
- głowa absolutnie bez żebrowania, mniej więcej taka (ale wolałbym bez tego żółtego koloru, coś a la szary bardziej by pasowało) -
- reszta ciała podobna do tej, tyle że w kolorze czarnym, z nieco mniejszymi wypustkami na łokciach i innymi szczękami wewnętrznymi -
- szczęki wewnętrzne powinny mieć oś symetrii
- ogólnie podobają mi się grafiki, gdzie te wszystkie mięśnie i żebra Xenomorpha wyglądają trochę jak obwody maszyny... maszyny do zabijania; biomechaniczna budowa ciała rządzi
- stopy chyba takie najbardziej mi odpowiadają (tyle że ponownie na czarno Smile):

____________________________________
2012-05-20 11:55:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Mi też bardziej locusta odpowiada z wyjątkiem tych wypustków na łokciah.
Głowa okay absolutnie bez karbowania zwykły zarąbisty Xenomorph
Mi się te szczęki podobają
Ale zauważyłem że wiele użytkowników po moich śłowach juz od razu dali mi konkrety. Chyba chcą żebym już sobie z tego forum ,,poszedł''
najlepiej w te rury wychodzą. Czasami za długie palce robi Razz
http://s135.photobucket.com/albums/q153/locusta_album/?action=view&current=Side_pose01.jpg
Ale nie podoba mi się ten widok szczęk:
http://s135.photobucket.com/albums/q153/locusta_album/?action=view&current=GigerALIENfrontpose02big.jpg
sorry za linki ale mi się nie chce otworzyć normalnie. Jakieś kłopoty z img.
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-05-20 15:23:27
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB