Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: netykieta
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

netykieta

Uwagi:

Kiedyś była zasada, że stopka mogła mieć 4 linijki. Wystarczało by coś przekazać a nie zaciemniało postów.
Czytając niektóre tematy, aż się słabo robi. Grafiki w stopkach, które zaciemniają cały wątek. Naprawdę musicie wpierdzielać w podpis coś co zajmuje 3/4 całego postu (nie wspominając o tych gdzie podpis jest kilka razy większy od treści)?

Może wprowadzić zasadę - ban jeśli post będzie mniejszy niż 2-3 razy powierzchnia stopki?
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2012-08-01 08:09:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



100% poparcia, 4 linijkowy sig to aż za dużo.
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2012-08-01 09:38:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325

Re: netykieta

Ender napisał:

Czytając niektóre tematy, aż się słabo robi. Grafiki w stopkach, które zaciemniają cały wątek. Naprawdę musicie wpierdzielać w podpis coś co zajmuje 3/4 całego postu (nie wspominając o tych gdzie podpis jest kilka razy większy od treści)?

Może wprowadzić zasadę - ban jeśli post będzie mniejszy niż 2-3 razy powierzchnia stopki?


Cóż, 0% poparcia. Ech, Ender, Ender... Jestem użytkownikiem na wielu forach, m.in. na tych dla młodzieży. Zawsze mam taki sam podpis i jeszcze nikt nigdy się nie skarżył, mimo iż na forum było sporo dziewczyn, które rzadko przepadają za tego typu stworzeniami. Mało tego, w dodatku inni na tymże forum mieli podpisy w naprawdę "oczojebnych" kolorach, dużej wielkości i w życiu nie przeszło przez myśl, że to "zaciemniają cały wątek".

Ewidentnie mówisz o mnie (bo chyba nikt inny nie ma dużego podpisu, co najwyżej Dill-On, lecz on ma 2 razy mniejszy), więc dlaczego nie napisałeś mi na PW, że obrazek jest za duży i tam można by podyskutować?

Zresztą, komu to przeszkadzało? Mi nikt nigdy się nie skarżył na mój podpis (tylko raz, ale wtedy spieprzyłem i wrzuciłem o wiele za duży obrazek), a teraz nagle się okazuje, że to takie złe.
____________________________________
2012-08-01 10:18:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



Trap nie jesteś pierwszy i nie będziesz ostatni Wink

Ja jestem za, sam już kiedyś zwracałem na to uwagę, kiedyś podyktowane było to czasami modemów 3,4kb/s, a teraz kwestią estetyczną. A że na innych forach... to zapraszam na inne Smile

swoją drogą na smartfonie też źle się to ogląda Razz
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2012-08-01 10:31:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Re: netykieta

[quote="TrapsMaster"]
Ender napisał:

Ewidentnie mówisz o mnie (bo chyba nikt inny nie ma dużego podpisu, co najwyżej Dill-On, lecz on ma 2 razy mniejszy), więc dlaczego nie napisałeś mi na PW, że obrazek jest za duży i tam można by podyskutować?


Mówię ogólnie - imho każda grafika w podpisie która zajmuje więcej niż post jest bez sensu.

Wejdz na pierwsza strone oi Prometeuszu:
http://board.g4sa.net/viewtopic.php?t=1388&start=0

Co najmniej 4 osoby mają duże sygnaturki. Na tyle to jest oczojebne, że przeszkadza w czytaniu.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2012-08-01 13:13:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



TuReK napisał:
100% poparcia, 4 linijkowy sig to aż za dużo.


Dokładnie. Te 4 linijki (nie dłuższe niż 80 znaków) to z czasów newsów i maili.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2012-08-01 13:15:06
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Awatar, ksywa, podpis i mały sig są wg mnie naprawdę wystarczające, żeby "wyrazić siebie i swoją wyjątkową osobowość" Very Happy
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2012-08-01 13:52:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325

Re: netykieta

Ender napisał:
Co najmniej 4 osoby mają duże sygnaturki. Na tyle to jest oczojebne, że przeszkadza w czytaniu.


Dopiero teraz, jak wytknąłeś dokładną stronę, widzę, że fakk3 ma trochę zbyt jasną sygnaturę. Wcześniej mi to nie przeszkadzało, no ale teraz to autosugestia.

Jakie "co najmniej 4"? Ja naliczyłem 3.
W dodatku sygnatura moja i Dill-On`a nie przeszkadza (przynajmniej mnie) w ogóle, bo jest mniej więcej w kolorze forum.

Nie, jeśli mam zmienić, mogę zmienić, tylko zwyczajnie nie widzę powodu. Do tej pory nikt się na nikogo nie skarżył
____________________________________
2012-08-01 13:52:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Nie wiem czy chodzi tez o moja, ale Traps - Twoja nie tylko jest ogromna ale na dodatek pionowa, niewygodnie sie przez to przewija mi forum na telefonie Smile

Nie dziw sie prosze ze nie zwracaja Ci uwagi na forum dla nastolatek, to chyba nie jest dobry wyznacznik Razz
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-08-01 14:01:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Dill-On napisał:
Nie dziw sie prosze ze nie zwracaja Ci uwagi na forum dla nastolatek, to chyba nie jest dobry wyznacznik Razz


Powiem szczerze, że nie rozumiem...

Ale jak chcecie, to dobra. Wink

A, i jeszcze jedna sprawa.
Wrzucanie obrazków, które "zwiększają szerokość" forum ( http://board.g4sa.net/viewtopic.php?t=1388&postdays=0&postorder=asc&start=60 ) powinno również być zabronione.
____________________________________
2012-08-01 14:05:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Mnie też wkurwia wielka stopka. I osobiście jestem za tym by ludziom wlepić po banie jeśli się nie dostosują do Enderowej prośby.

Ja osobiście jestem adminem jednego forum, a kiedyś byłem dwóch (co poniektórzy pamiętają, nie ważne) i mam żelazną zasadę ukrócania łbów takim petentom.

Trapsmaster swoja drogą na chuj nam wiedzieć, że lubisz Ironsów? Co ma to wspólnego z tematyką forum?
2012-08-01 19:09:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Corvax napisał:
Mnie też wkurwia wielka stopka.

mam żelazną zasadę ukrócania łbów takim petentom.

na chuj nam wiedzieć, że lubisz Ironsów?


Jak zawsze możemy liczyć na wysoki poziom od strony Corvaxa. Wyobrażam sobie konsekwencje, gdybym ja coś takiego napisał.

Jakoś do fakk3 nigdy nie miałeś pretensji, że reklamuje jakąś stronę o Metalu w swoim podpisie; nie widziałem postu, byś narzekał, iż Michoo76 wyraźnie pokazuje swoją "miłość" do Star Warsów; nie wspomniałeś o błyskającym i również nie wnoszącym nic do forum avatarze TuRka.
(Nie, żebym miał pretensje do TuRka, jego ikona mi w niczym nie przeszkadza).

A potem mówią, że to ja zaczynam niepotrzebne kłótnie... Razz Trzeba było grzeczniej.

Jeśli komuś jeszcze przeszkadza mój podpis, mogę go zmienić.

P.S. Predatora również uważam tutaj za trochę nie na miejscu, ale właśnie o to chodzi, że możesz mieć w avku i podpisie co chcesz.
____________________________________
2012-08-01 20:27:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



Wyrywając się z tematu, również uważam, Corvax, że nieco przesadzasz czepiając się stopki TrapsMastera. Wink Choć wciąż osobiście uważam, że jest nieco za duża... Tak tylko mówię.
Jeśli o wielkie grafiki chodzi, powinny być ograniczane moim jakże odkrywczym zdaniem. Posunąłbym się nawet do tego, że powinny być dopuszczane tylko wąskie bannery, jeśli ktoś koniecznie chce obrazek pod postem. Rozpychanie temu Forum niezbyt przystoi. Nie sugeruję, by od razu wszystkich banować, dla mnie to trochę kwestia forumowego "savoir-vivre'u".
____________________________________
Peace Love Empathy
2012-08-01 21:20:17
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Co innego jak to jest mały obrazek, a co innego jak na moim 22" monitorze zajmuje 1/6 ekranu. I szczególnie jak na monochromatycznym forum jest taki oczojebny. Lubię Ironsów i inne rzeczy (a szczególnie avatar Turka), ale nie obnoszę się z tym tak by wszyscy widzieli, bo po co.

Avatarów się nie czepiam, niech każdy sobie ma co chce, ale jeśli już ma ktokolwiek wpieprzać taki duży obrazek do sygnatury to niech będzie związany z tematyką forum chociaż.

Do sygnatur innych też się przypieprzam, ale jako, że musiałem wybrać kozła ofiarnego to padło na ciebie. I proszę nie zasłaniaj się innymi osobami, bo mi się słabo robi.

Co do mojego avatara, jest tu historycznie i ma swoje znaczenie.

Poza tym jeśli admin forum grzecznie prosi, to się do tych próśb człowiek grzecznie dostosowuje, w końcu to admina forum Smile.
2012-08-01 21:30:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



Bogowie, jak się ostatnio czyta rozmowy na tym forum to aż się prosi o zorganizowanie kolejnego zlotu. Tym razem gdzieś w lesie z ostrymi narzędziami Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2012-08-01 21:50:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Corvax napisał:
I proszę nie zasłaniaj się innymi osobami, bo mi się słabo robi.


Dla Ciebie każdy argument poza Twoimi własnymi jest żałosny. Czego nie powiem, czego nie zrobię - masz jakiś problem.

Trzeba było mi powiedzieć, że sygnatura jest za duża CHOLERNY ROK TEMU! Przez bite 12 miesięcy nie pisnąłeś ani słówka, to teraz możesz mieć pretensje tylko do siebie.

Jeśli masz coś do mojego avatara, powiedz mi to najlepiej za parę lat i zrób z siebie męczennika. Smile

Ale tak poważnie - dlaczego nie powiedzieliście tego wcześniej? Wtedy nie byłoby problemu, a teraz wygląda to jak szukanie dziury w całym.
____________________________________
2012-08-01 22:18:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Nie mój cyrk, nie moje małpy. Ender się nie odzywał to się nie wychylałem. Ale jako, że postanowił przemówić to wrzuciłem swoje 3 grosze.

Jestem czepialski i co mi zrobisz, nie muszę być dla nikogo miły, w końcu to internet Smile
2012-08-01 22:31:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB