Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: informacyjnie - odnosnie zmian na forum
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

informacyjnie - odnosnie zmian na forum

jako ze jestem meczony na priv to tutaj:

- silnik tego forum byl modyfikowany (z roznych wzgledow: zeby przypominalo stare, zeby dalo sie zmigrowac stare posty z poprzednich boardow, dla bezpieczenstwa, zeby dzialalo z postgresem itp.)
- wieloforumowosc jest w kodzie wylaczona - i grzebanie w tym wymaga poswiecenia przez kogos czasu (to jest grzebanie w php)
- wlaczenie tego - oprocz tego ze wymaga czasu, spowoduje ze strona sie posypie Razz
- migracja na nowa wersje (ale z utrata starego stylu) - mozliwa, ale patrz wyzej
- zmiany wymagajace grzebania w php - wymagaja albo nadzorowania przeze mnie, albo przeniesienia forum na inny serwer
- bugi - jesli nikt nie zglosi, to ja moge czegos nie wiedziec i sie nie zajme - jesli chodzi o rozjazdy strony - dzieje sie to jak jest quote=\"nick\", i w jakiejs (odleglej) przyszlosci w to zerkne

czasami znajduje chwile czasu, ale nie liczcie na mnie w pracach wymagajacych reorganizacje forum - w wolnym czasie mam co robic.

jesli ktos planuje rewolucje to proponuje:
- znalesc serwer na ktory zostanie przerzucone forum
- udostepnie zrodla + zrzut bazy (postgresql)

bezsposrednie narzekania na moja postawe ze siedze na dupie i nic nie robie, albo ze narzekam itp - beda ignorowane, albo skonczy sie zbanowaniem takiej osoby - bo wystarczajaco duzo czasu poswiecilem by to forum istnialo.

z mojej strony EOT
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2012-01-09 11:19:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Cytat:
, albo skonczy sie zbanowaniem takiej osoby



brawa dla tego pana...

Nie dziw się że takie a nie inne robisz wrażenie skoro na propozycje usprawnienia forum zaczynasz od odpowiedzi że to niepotrzebne, że to nie ma sensu, a w końcu że się nie da, bo się wszystko na pewno rozsypie i żeby na ciebie nie liczyć.
____________________________________
..................
2012-01-09 14:31:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Gieferg, z całym szacunkiem, ale akurat Ender to osoba która na swojej robocie zna sie jak mało kto i jeśli on mówi że to się posypie to traktowałbym to jako pewnik. Jeśli uważasz że jesteś w stanie to zrobić - poproś Endera o potrzebne informacje i przerzuć/zreorganizuj forum, a najlepiej jego kopię, bo jeśli się posypie to już do niczego stąd nie wrócimy.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2012-01-09 14:41:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Nie, nie jestem w stanie TEGO zrobić, jedynie co mógłbym zrobić to porządek na sprawnie działającym forum, na grzebaniu w kodzie się nie znam, ale powyżej mówiłem tylko i wyłącznie o tym jakie się sprawia wrażenie sypiąc z rękawa kolejnymi argumentami przemawiającymi za tym że najlepiej nic nie robić.
____________________________________
..................
2012-01-09 14:45:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Tak przy okazji, czyżby na tym forum nie istnieli Administratorzy, tylko sami Moderatorzy? Shocked
Dlaczego nie ma chatu?
____________________________________
2012-01-10 15:20:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



[OT]

Ender żyjesz? haha jeszcze niech się odezwie Hutson, Suchy i Rogal, czy też wpadacie tu z nostalgią? czy tylko ja tak mam Wink
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2012-01-10 18:43:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



@Sammael
Nie Ty jeden Wink Taka miłość nie umiera nigdy Very Happy

@TrapsMaster
...a po cholere czat? Shocked
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2012-01-10 19:28:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Jak miałem problem z poprzednim kontem Ender mi pomógł w trybie natychmiastowym, proszę nie zarzucać mu bierności.

Sam dobrze go rozumiem, bo też mam coraz mniej wolnego czasu.


Jak to forum zmieni szatę graficzną, to coś we mnie umrze hehe Crying or Very sad
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-01-10 19:56:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



Sammael: zagladam, w miare regularnie. ale nie ma co pisac...

w sumie taki news dzisejszy:
http://gadzetomania.pl/2012/01/10/obcy-kontra-predator-nietypowe-starcie

Wink)

co do chatu itp. - to forum bazuje na starym kodzie, ktory byl obcinany by jak najmniej obciazac serwer na ktorym stoi.

w tej wersji nie było chatu

co do wygladu - przelaczenie na "standardowy" tryb (subsilver - ktore tymczasowo jest odblokowane) - raczej dziala, ale wyglada dziwnie. kiedys myslalem (nawet jakis szablon jest) by zrobic to co jest teraz, ale w negatywie - czarne literki, na lekko szarym tle. ale .... czasu brak.

jak znajde chwile to lookne w te bledy co wyszly, i zobacze czy w kodzie wogole bylo cos co wygladalo jak chat (to naprawde stara wersja phpbb).
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac


Ostatnio zmieniony przez Ender dnia 2012-02-01 13:10:37, w całości zmieniany 1 raz
2012-01-10 20:13:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



O to ja się wtrącę.

Ender zrób coś proszę z cudzysłowiami, bo coś się kodowanie jebło i co jakiś czas cudzysłowie powoduje dodawanie backslashy co w końcu rozwala całe forum.
2012-01-10 22:38:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



Cytat:
O to ja się wtrącę.

Ender zrób coś proszę z cudzysłowiami, bo coś się kodowanie jebło i co jakiś czas cudzysłowie powoduje dodawanie backslashy co w końcu rozwala całe forum.


Zerkne na dniach w to.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2012-01-10 22:52:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



Corvax napisał:
O to ja się wtrącę.

Ender zrób coś proszę z cudzysłowiami, bo coś się kodowanie jebło i co jakiś czas cudzysłowie powoduje dodawanie backslashy co w końcu rozwala całe forum.


dobra, gdzie znalazlem, poprawilem. Cytowanie powinno w koncu dzialac.

dobranoc.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2012-01-10 23:20:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Ender napisał:
Corvax napisał:
O to ja się wtrącę.

Ender zrób coś proszę z cudzysłowiami, bo coś się kodowanie jebło i co jakiś czas cudzysłowie powoduje dodawanie backslashy co w końcu rozwala całe forum.


dobra, gdzie znalazlem, poprawilem. Cytowanie powinno w koncu dzialac.

dobranoc.


Hmm chyba nie do końca działa, cytat cytującego dalej szwankuje. Ale jakaś poprawa jest, super Very Happy
2012-01-11 07:15:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



Corvax napisał:
Ender napisał:
Corvax napisał:
O to ja się wtrącę.

Ender zrób coś proszę z cudzysłowiami, bo coś się kodowanie jebło i co jakiś czas cudzysłowie powoduje dodawanie backslashy co w końcu rozwala całe forum.


dobra, gdzie znalazlem, poprawilem. Cytowanie powinno w koncu dzialac.

dobranoc.


Hmm chyba nie do końca działa, cytat cytującego dalej szwankuje. Ale jakaś poprawa jest, super Very Happy


teraz powinno byc jest ok
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac


Ostatnio zmieniony przez Ender dnia 2012-01-11 18:29:44, w całości zmieniany 1 raz
2012-01-11 09:03:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



No i ja jestem usatysfakcjonowany Very Happy


Jakość i ilość dyskusji zależy tylko od nas, więc do dzieła panowie i panie.
Nie narzekać, tylko pisać dużo i sensownie Wink
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-01-11 14:33:26
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
fury161
Promises not exist...



Corporal
Dołączył: 2005-11-26
Posty: 75



Odnośnie zmian na forum:
Niech wam czasami nie przyjdzie do głowy głupi pomysł ,aby zmienić szatę graficzną forum.Obecna jest bardzo dobra,i naprawdę nic jej nie brakuje.
Dzięki niej to miejsce się wyróżnia,i niech tak już pozostanie.To jest miejsce niszowe i powinno mieć niszową wizualnie otoczkę.
Co do utworzenia działów na forum.Generalnie na forach królują takie rozwiązania,ale no właśnie...na inne fora wchodzi mnóstwo ludzi,panuje duży wyższa frekwencja niż tutaj.Tutaj ilu jest userów? Ilu w ogóle piszących posty?
Ja sam udzielam się niemiłosiernie rzadko,sam też zaglądam sporadycznie.Bywa tak,że raz na pół roku,albo i nawet rzadziej.Jednak mimo tego i tak nie mam żadnego problemu aby "ogarnąć" to,co w międzyczasie zostało napisane.To nie jest forum ,gdzie aby znaleźć temat sprzed miesiąca ,muszę przekopywać się przez kilka podstron archiwalnych.
Także podsumowując;zmiany w tym zakresie uważam za zbędne,a samą zmianę szaty graficznej forum,za zupełnie bezsensowną i nierozsądną,która jedynie co może dać,to zabicie klimatu tego miejsca.
2012-02-01 13:08:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 4356823 281313272 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB