Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ZWIASTUN PROMETEUSZA
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Zoltan Keresz napisał:
HICKS napisał:
Zoltan Keresz napisał:
Wygląda jakby łysy dresiarz głasakał jakiegoś przykucniętego biomechanoida po łbie,


Zoltan, poziom twojej wypowiedzi i fakt że ją przekopiowałeś metodą kopiuj/wklej na Zakazną udowadnia iż prowadzenie z Tobą jakichkolwiek merytorycznych rozmów mija się z celem.


Na ZP używam xywy Bezel a tutaj Zoltan. Dla dowodu dodam specjalny komentarz dla Ciebie na ZP pod newsem "Wiedźmin: 52,5!". Poza tym jesteś łysym dresiarzem że tak Cię to uraziło?


Wiedziałem o tym. Moje pretensje dotyczą Twojego poziomu wypowiedzi i rozsiewania go na Zakazanej metodą kopiuj/wklej.
2012-04-12 18:26:06
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



HICKS napisał:
Zoltan Keresz napisał:
HICKS napisał:
Zoltan Keresz napisał:
Wygląda jakby łysy dresiarz głasakał jakiegoś przykucniętego biomechanoida po łbie,


Zoltan, poziom twojej wypowiedzi i fakt że ją przekopiowałeś metodą kopiuj/wklej na Zakazną udowadnia iż prowadzenie z Tobą jakichkolwiek merytorycznych rozmów mija się z celem.


Na ZP używam xywy Bezel a tutaj Zoltan. Dla dowodu dodam specjalny komentarz dla Ciebie na ZP pod newsem "Wiedźmin: 52,5!". Poza tym jesteś łysym dresiarzem że tak Cię to uraziło?


Wiedziałem o tym. Moje pretensje dotyczą Twojego poziomu wypowiedzi i rozsiewania go na Zakazanej metodą kopiuj/wklej.


Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem? Złamałem jakąś zasadę net-etykiety w stosunku do innego użytkownika? Nie. Użyłem jakiegoś wulgaryzmu? Nie. To o co chodzi? Że skopiowałem SWOJĄ WŁASNĄ opinie z jednego forum na drugie? Mam do tego pełne prawo - nie zauważyłem nic innego na zdjęciu, o co mogłem wzbogacić moją wypowiedź. I co jest w niej niemerytorycznego? Opisałem to co ja widzę na zdjęciu - łysy humanoid głaszcze po łbie jakiegoś biomechanoida. Dla żartu napisałem że ma aparycje dresiarza. Popraw mnie, albo przedstaw własną, lepszą interpretację.
2012-04-12 19:52:26
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



And I was like "oh my fuckin' God..."

Dill-On, całkowicie się zgadzam. O zgrozo, brzmi to dziwnie, ale gdyby nie nasz ulubieniec wplątany w scenariusz "Prometeusza", nastawiałbym się na coś naprawdę intrygującego. Lecz w obecnej sytuacji trudno mi przyjdzie nie oceniać tego filmu przez pryzmat "Alien Trylogii".
Gigerowski design oraz tematyczne smaczki - dla mnie bomba (nie jestem pewien co do tego pierwszego, choć na pewno była o tym mowa, wybaczcie). Szukanie szczegółów na filmie daje dodatkową frajdę, więc pomimo (prawdopodobnie) oklepanej treści forma może być bardzo przyjemna. Naszły mnie skojarzenia z "Predatorem" i "Avatarem", i pomimo mojej sympatii do obu tytułów mam nadzieję, że dostaniemy prędzej "drugiego predka" (choć ten pocałunek... Wolę o tym nie myśleć).
Zaczynam rozważać opcję "srebrnego ekranu".
____________________________________
Peace Love Empathy
2012-04-12 20:33:36
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Cytat:
Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem? Złamałem jakąś zasadę net-etykiety w stosunku do innego użytkownika? Nie. Użyłem jakiegoś wulgaryzmu? Nie. To o co chodzi? Że skopiowałem SWOJĄ WŁASNĄ opinie z jednego forum na drugie? Mam do tego pełne prawo - nie zauważyłem nic innego na zdjęciu, o co mogłem wzbogacić moją wypowiedź. I co jest w niej niemerytorycznego? Opisałem to co ja widzę na zdjęciu - łysy humanoid głaszcze po łbie jakiegoś biomechanoida. Dla żartu napisałem że ma aparycje dresiarza. Popraw mnie, albo przedstaw własną, lepszą interpretację.


Jakbyś nie zauważył to Twoja opinia w żadnym wypadku nie zasługiwała na jej powtórzenie w tej formie. Metoda kopiuj/wklej zastosowana do opisu tego zdjęcia i poziom wypowiedzi, który zaprezentowałeś to tylko dowód na Twoją błazenadę. Nie będę poprawiał tego co opisałeś bo to najlepiej świadczy o Tobie. Z mojej strony koniec rozmowy o Tobie w tym Topicu.
2012-04-12 20:41:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



HICKS napisał:
Cytat:
Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem? Złamałem jakąś zasadę net-etykiety w stosunku do innego użytkownika? Nie. Użyłem jakiegoś wulgaryzmu? Nie. To o co chodzi? Że skopiowałem SWOJĄ WŁASNĄ opinie z jednego forum na drugie? Mam do tego pełne prawo - nie zauważyłem nic innego na zdjęciu, o co mogłem wzbogacić moją wypowiedź. I co jest w niej niemerytorycznego? Opisałem to co ja widzę na zdjęciu - łysy humanoid głaszcze po łbie jakiegoś biomechanoida. Dla żartu napisałem że ma aparycje dresiarza. Popraw mnie, albo przedstaw własną, lepszą interpretację.


Jakbyś nie zauważył to Twoja opinia w żadnym wypadku nie zasługiwała na jej powtórzenie w tej formie. Metoda kopiuj/wklej zastosowana do opisu tego zdjęcia i poziom wypowiedzi, który zaprezentowałeś to tylko dowód na Twoją błazenadę. Nie będę poprawiał tego co opisałeś bo to najlepiej świadczy o Tobie. Z mojej strony koniec rozmowy o Tobie w tym Topicu.


Albo bawisz się w trolla albo w błazna - w sumie na jedno wychodzi i świadczy to o poziomie twego intelektu. Nie potrafisz merytorycznie odpowiedzieć na zadane pytania i używasz słów których nie rozumiesz (merytoryczna dyskusja - od słowa meritum, czyli sedno sprawy - opisałem tę konkretną fotkę a nie żadną inną). Fora internetowe to nie rozprawki, prace naukowe czy eseje gdzie autoplagiat jest karalny - nie podszywałem się pod nikogo, tylko z braku czasu (pomyślałeś o tym?) skomentowałem to samo, miast pisać od nowa moje przemyślenia.

Poza tym niezły z ciebie moderator jak robisz offtopa i odchodzisz od meritum topicu czyli filmu "Prometeusz" i związanych z nim materiałami.
2012-04-12 21:29:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Cytat:
z braku czasu (pomyślałeś o tym?) skomentowałem to samo, miast pisać od nowa moje przemyślenia.


Ja bym tego przemyśleniami nie nazwał. Bo to w przeciwieństwie do tego co napisałeś właśnie wymaga czasu i skupienia.

Cytat:
Poza tym niezły z ciebie moderator jak robisz offtopa i odchodzisz od meritum topicu czyli filmu "Prometeusz" i związanych z nim materiałami.


Mała dygresja bo ostatnio wpadają tu ludzie z durnymi jednozdaniowymi postami i ty widzę wpadłeś w ten nawyk.

Dyskusja skończona. Jak chcesz kontynuować to na priv.
2012-04-12 21:45:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Trochę rozumiem rozgoryczenie Hicksa, bo niestety poziom forum leci na łeb, na szyję.

Wracając do tematu - ja już jestem przekonany, że film obejrzę u siebie w domu.
Mógłbym się jeszcze wahać, gdyby polska premiera była co najwyżej lekko oddalona od światowej.
Nasz kraj jednak pod tym względem ma mieć dwa miesiące obsuwy...

Pomogli podjąć mi decyzję.
Może to i lepiej, nie wepchnę kilku groszy do kieszeni twórcom filmu .
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-04-12 23:49:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Dill-On napisał:

Wracając do tematu - ja już jestem przekonany, że film obejrzę u siebie w domu.
Mógłbym się jeszcze wahać, gdyby polska premiera była co najwyżej lekko oddalona od światowej.
Nasz kraj jednak pod tym względem ma mieć dwa miesiące obsuwy...

Pomogli podjąć mi decyzję.
Może to i lepiej, nie wepchnę kilku groszy do kieszeni twórcom filmu .


Spokojnie. Jak wszystkim wiadomo obsuwa premiery w naszym kraju wynika z Euro 2012. Podejrzewam, iż w międzyczasie doczekamy się pokazów przedpremierowych (tak było np. w przypadku AvPR). Jak będzie okazja - postaram się dostać na ten pokaz.

Natomiast jeżeli film dostanie certyfikat PG-13 to chyba poczekam na 30 lipca - bez wypieków na twarzy.
2012-04-13 00:51:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Ja zaliczam się do osób, dla których jest ogromna różnica pomiędzy PG-13 a PG-18.

Wyobraź sobie Ósmego Pasażera z PG-13.
Bez sceny rozrywania klatki piersiowej.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-04-13 13:31:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Dill-On napisał:
Bez sceny rozrywania klatki piersiowej.


Możecie nazwać mnie dziwnym albo głupim, ale dla mnie to jest jedna z gorszych scen filmu. Gdyby ją skrócili lub nakręcili w inny sposób, zrobiłaby na mnie znacznie większe wrażenie.

Ta scena jest zdecydowanie za długa i po prostu mi się nie podoba.
____________________________________
2012-04-13 14:35:50
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Masz rację...była trochę za długa co psuło tajemniczość
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-13 16:52:21
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Vagenheber




Private
Dołączył: 2010-06-22
Posty: 16



Nowy viral z Davidem 8
http://youtu.be/DOOJl5lWNfM
2012-04-17 15:51:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



No i wszystko się potoczy bo zaczynają już robić tą firmę Weyland-Yutani. Kilka set lat i będziemy mieć obcego:D
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-18 17:09:54
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Cytat:
Ja zaliczam się do osób, dla których jest ogromna różnica pomiędzy PG-13 a PG-18. .



Nie ma czegoś takiego jak PG-18.
____________________________________
..................
2012-04-19 09:12:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Scena z rozrywaniem klatki piesiowej jest kultowa, przeszla do historii kina.
Bez niej ten film bardzo duzo by stracil.


Co do ograniczen wiekowych to przyznaje ze pomylilem je z tymi dotyczacych rozrywki elektronicznej,
totalnie zapomnialem ze filmy maja inne oznaczenia.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-04-19 11:53:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Dill-On napisał:
Scena z rozrywaniem klatki piesiowej jest kultowa, przeszla do historii kina.
Bez niej ten film bardzo duzo by stracil.


Zgadzam się z Tobą, ale jest trochę za długa. Gdyby wycięli z niej chociaż kilka sekund, byłaby o wiele lepsza.

Nikt się nie spodziewał tak brutalnej sceny, wszystkich zdumiało to w kinie w `79. Ale mnie po prostu znudziła, chociaż ostatnie sekundy były naprawdę mocne.
____________________________________
2012-04-19 14:47:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



Wiecie że podczas kręcenia filmu Scott nie powiedział aktorom co będą grać. Oni sami byli przerażeni!
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-19 17:59:27
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



NO CO TY NIE POWIESZ?
2012-04-19 20:05:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



hahahahhahah! Widzę że bardzo hmm...w śmieszny sposób przedstawiłeś reakcję na moją wypowiedź.
Bravo!
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-04-19 20:10:39
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Settesz
17 days?!



Gunnery Sergeant
Dołączył: 2004-09-21
Posty: 156



http://www.youtube.com/watch?v=WiguOy5ZFks
Fak je!:]
____________________________________
Destiny has many faces-life has but only one.
2012-05-06 16:33:55
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 1203848 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB