Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Wersje lektorskie filmów z Obcym
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Gieferg napisał:
https://vimeo.com/86855885


No nareszcie.


Tak długo szukałem wersji z Gudowskim Smile


Dzięki
____________________________________
2014-02-19 13:50:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



http://vimeo.com/87178394
____________________________________
..................
2014-02-20 16:45:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Gieferg napisał:
http://vimeo.com/87178394


Knapik, hands down.

Pamiętam jeszcze to nadtłumaczenie jakiemu poddano kwestie Apone'a:


"Dobra pizdeczki. Słyszeliście rozkaz? Oddawać magazynki!"
____________________________________
2014-02-20 19:48:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Nopanak




Cannon fodder
Dołączył: 2014-07-16
Posty: 3



Dobry wieczór wszystkim.

Trochę budzę ten temat ale uważam że warto. Bo po prostu szkoda, że ALIENS w wersji 154 min. (Dir Cut) nie wydano w Polsce normalnie na BD z uzupełnioną ścieżką dźwiękową albo po prostu z nową.

Wg mnie na pewno byłaby szansa na stworzenie przynajmniej pliku AVI albo MKV z w/w wersją ALIENS i polskim lektorem. Do tego przydatna byłaby jednak informacja czy ktoś z szanownych forumowiczów faktycznie dysponuje ścieżką dźwiękową dopasowaną do w/w wersji filmu (lektor Janusz Kozioł - TVN)? Jeżeli tak to bardzo pomocna byłaby informacja, jak ta ścieżka się przedstawia - jak ją zapisano, w jakim formacie, jakie są jej charakterystyki itp. Lektura wątku nie daje wprost odpowiedzi na takie pytanie.

Za odzew byłbym bardzo wdzięczny.
2014-07-17 00:14:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



podpinam się pod prośbę...
sam nie mam czasu ale przydałaby się dobra 6cio kanalowa wersja BDRIPa całej sagi z porządnie podciągniętym lektorem pod kanał centralny....
Moja córka uwielbia ze mną oglądać ale jeszcze za mała aby sprawnie czytać napisy...

Prośba do kogoś kto dysponuje czasem i chęciami o przygotowanie takiej edycji z porządnym lektorem... bo złość jaka ogarnia człowieka przy kolejnym drogim wydaniu sagi, bez lektora, woła o pomstę do nieba...
dziękujemy Ci złodziejski Imperialu....
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2014-07-20 15:46:11
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Nopanak




Cannon fodder
Dołączył: 2014-07-16
Posty: 3



Chętni do wykonania naprawdę dobrej jakości pliku video (1080p, 720p, 480p) z filmem Aliens Dir. Cut takim jak wskazany wyżej (z polskim lektorem) znaleźli by się. Ale do tego KONIECZNA jest dobrej jakości ścieżka dźwiękowa (min. 192 kbps AC3). W polskich realiach chodzi właśnie o ścieżkę z TVN - może jest ktoś kto tą ścieżkę ma zgraną (może być razem z filmem) albo jest władny by TVN znowu wyświetliła tą wersję Aliens. Wg mnie warto ten temat podnieść także tu: http://www.alienhive.pl/forum
2014-07-22 08:35:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



proponuje znaleźć kogoś z zajebistym głosem - zróbmy casting Razz - i niech nagra czytanie, które podłoży się pod kanał centralny.... Smile
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2014-07-23 00:13:19
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Nopanak




Cannon fodder
Dołączył: 2014-07-16
Posty: 3



Film Aliens w wersji reżyserskiej (najdłuższej) w rozdzielczości 720p z pasującym lektorem Januszem Koziołem (z TVN) jest już chyba "dostępny" na chomiku (ale trzeba dobrze poszukać) i np. na HQSource. W przypadku pozostałych reżyserskich (wydłużonych) "Alienów" jedyny realny pomysł na pasujących lektorów to chyba pisma albo maile do stacji tv, aby te wyświetliły po prostu w/w wersje filmów u siebie (wówczas będą musiały lektora zrobić/dorobić).
2018-01-31 09:06:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Nopanak napisał:
Film Aliens w wersji reżyserskiej (najdłuższej) w rozdzielczości 720p z pasującym lektorem Januszem Koziołem (z TVN) jest już chyba "dostępny" na chomiku (ale trzeba dobrze poszukać) i np. na HQSource. W przypadku pozostałych reżyserskich (wydłużonych) "Alienów" jedyny realny pomysł na pasujących lektorów to chyba pisma albo maile do stacji tv, aby te wyświetliły po prostu w/w wersje filmów u siebie (wówczas będą musiały lektora zrobić/dorobić).


Wygodniej będzie na cda.pl

https://www.cda.pl/video/6790212e
____________________________________
2018-01-31 19:02:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB