Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIENS INFESTATION
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Tylko czytałem o tym w recenzji na avpgalaxy, jak zdążysz to wraca do ekipy, zdążysz z opóźnieniem to wraca ale i tak jest chestburst no i możesz nie zdążyć to już...no nie wróci do squadu Wink Mi się nie przytrafiło bo tych których traciłem traciłem na bossach a tych nie można uratować....


@Corvax...no faktycznie, jednak sie da Smile nie sądziłem że nie będę otrzymywał obrażeń stojąc tak blisko Smile
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-10-11 10:47:56
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Cytat:
Udało wam się uratować któregoś żołnierza po jego schwytaniu?


Udało mi się kilku, nie do wszystkich niestety się da dostać. Ale to akurat dodaje smaczku Very Happy.

Świetny jest właśnie bajer, że z gościa wyskakuje chestburster. Muszę jeszcze raz zagrać, dać się złapać, uratować kolesia po czym poczekać X czasu by zobaczyć czy sam wyjdzie z niego Smile


PS. Miket zjebał ci się quote na poprzedniej stronie.

Tak w ogóle to coś się jebią cudzysłowia, bo do nich automatycznie backslashe się dodają.
2011-10-11 12:22:57
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Przechodzę drugi raz po latach.
Corvax tutaj pisał że w grze pojawia się Space Jockey Alien i że nie podoba mu się jego wygląd, rzuciłem jednak okiem na datę i było to przed premiera Prometeusza. Very Happy
Kiedyś może też by mi się nie spodobał, ale teraz jak go zobaczyłem aż serce mi urosło z tęsknoty za czasami kiedy Space Jockey był mitycznym stworzeniem a nie człowiekiem... w kostiumie...
A tutaj mamy mieszankę oldschoolowego, prawdziwego Spac Jockeya z Obcym.
Fotka ode mnie jeżeli ktoś chce zobaczyć po raz pierwszy lub sobie przypomnieć: http://i.imgur.com/PXufjn4.jpg

Gram na pececie z padem i myszką i doceniam zarówno grafikę jak i udźwiękowienie.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2016-02-15 02:27:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Całkiem fajnie mi się też grało na tablecie.
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2016-02-15 16:32:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Jedyne romy jakie znalazlem na necie maja problemy z dzwiekiem. Wlasciwie nie ma dzwieku wcale. A moze to emulator ssie. Kicha, bo napalilem sie zeby zagrac.
2016-08-29 01:54:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



Używałem emulatora Drastic na androida (działał git), a romy to nie pamiętam skąd były.
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2016-08-31 18:30:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB