Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: PREQUEL OBCEGO!!!
Johnny Marine




Sergeant
Dołączył: 2010-07-21
Posty: 101



Najbardziej podobają mi się te a'la Giger Laughing Wszystko wygląda tak samo jak w Derelikcie Laughing Zapowiada się niezły klimat, o ile nie zawalą dalszej roboty Smile
2011-08-07 00:42:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 22692603 Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Hej
A zastanawiałam się czy jeszcze tutaj piszecie. Przez przypadek dowiedziałam się, że kręcą ten film. Obejrzałam serię Millennium i zainteresowała mnie aktorka. Od newsa do newsa doczytałam się.
Mam nadzieję, że niedługo pojawi się coś wiecej o tym filmie.

A tymczasem pozdrawiam starych forumowiczów. Surprised
2011-10-12 15:05:20
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1814



Cytat:

A zastanawiałam się czy jeszcze tutaj piszecie. Przez przypadek dowiedziałam się, że kręcą ten film. Obejrzałam serię Millennium i zainteresowała mnie aktorka. Od newsa do newsa doczytałam się.
Mam nadzieję, że niedługo pojawi się coś wiecej o tym filmie.

A tymczasem pozdrawiam starych forumowiczów. Surprised


Ooo dawno nie pisałaś. Jak tam w życiu alienowym? Nadal hołdujesz obcemu?
2011-10-13 20:54:50
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
J.Vasquez




Captain
Dołączył: 2003-01-25
Posty: 522



Nie da się ukryć, że pewne rozluźnienie nastąpiło w związku z Obcym, ale widzę, że tutaj także. W każdym razie płyt, figurek itp. jeszcze nie wyrzuciłam.
2011-10-14 10:31:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Trudno się z tym cholerstwem rozstać, co? Wink
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-11-08 17:50:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411




____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-12-14 23:23:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Wywiad ze Scott'em:

Erlingur Grétar Einarsson: What [part of Prometheus] are you shooting in Iceland? What role in the film does it “play”?

Ridley Scott: It’s, you know, whenever you’re talking about science-fiction, it always sounds pretentious or corny. It’s actually “The beginning of time”. But I think we’ve got it right. (He laughs) So, it will be a pretty good beginning of time.

EGE: [The Prometheus’ cast] is a very impressive line-up.

RS: Yeah, you know, we were staying with the notion that there were no stars in the first film [1979's Alien]. I think it was [Weaver‘s] first film. They were not stars.

EGE: Skerritt had some name recognition, maybe at the same level Fassbender is now.

RS: Yeah. I didn’t make that as a plan, you know. Sometimes it’s better when you have a story, where you’re gonna lose people during the story, that they are lesser known. Of course, Charlize [Theron] is very well known, but she hangs around ‘till the end. (He laughs)

EGE: So you are linking this directly with the Alien films?

RS: Not at all.

EGE: Not at all?

RS: No.

EGE: No?

RS: I mean, you could actually say, and there’s a quote I did, a pretty good quote: By the end of the third act you start to realize there’s a DNA of the very first alien, but none of the subsequent aliens. To tell you what that is is a pity, and I’m not going to tell you, because it’s actually pretty good, pretty organic to the process and to the original. But we go back, we don’t go forward.

EGE: The official synopsis from Fox says that this revolves around the “Alien Gods”, the “Space Jockey” from the first film.

RS: Yeah, so there you have that. I was always amazed that, I mean, I’ve only done two science-fictions, but I was always amazed that no one asked who the hell the Space Jockey was. He wasn’t even called the Space Jockey. During the film they started to call it the Space Jockey. I don’t know who started that one off. I always thought it was amazing that no one ever asked who he was, and why was he there? What was all that about? I sat thinking about this for a while and thought, well, there’s a story! And the other four [films] missed it! So, here it is.

EGE: Will you be using any of Giger’s original design for this film?

RS: We’ve had a pretty good relationship with Giger for many years. I was the first one to go see him in Switzerland, and persuade him to get on a plane. He wouldn’t get on a plane, because he was afraid of flying. And he finally came to Shepperton. He was with me for eleven months. Never went into town, stayed over a pub in Shepperton. Very non-Giger, not exotic. You’d think he’d be in a suite in a hotel. He’s in a pub. He was in a room over a pub, and he was very happy there. And yeah, I brought him in, I showed him what we were doing, showed him the story and he liked it a lot. So he’s doing a little bit of work for me. He’s been doing some murals, big murals, which we’ll see in almost one of the first chambers we encounter when we land where we’re gonna go.

EGE: The tone of the film, according to the official synopsis, and the tone of the premise, sounds a lot more mythological than the original Alien films. The original Alien films revolved around industrial settings and premises and social situations rather than anything mythological.

RS: The original Alien was a pretty savage engine. I’ve always said it was a C-movie done in an A-way. Because it was the Old Dark House, you know. Seven people in the Old Dark House, and they’re all going to die. (He laughs) And they’re gonna die horribly and that in itself is a tricky exercise, because you can do it well, you can do it badly. But somehow that worked. It turned out pretty well.

I think one of the reasons why I’ve never gone back to science-fiction, even though I’ve often noodled around, thought about it, looked for story, looked for material, is that there’s a nice purity to the original Alien. It’s fairly pure. And this one does actually raise all kinds of other questions, because if someone could, a being, could be as monstrously clever to create something like we experienced in the very first one – I always figured it’s a weapon, and I always figured that [the ship in the first Alien] was a carrier of weapons. Therefore, who is that, inside that suit? That wasn’t a skeleton, that was a suit (bardzo ciekawe...). And if you open up the suit, what do you get inside it? And why were they going, where were they going?

Also, I ring off of… there’s a writer, Erich von Däniken. One of his most famous books was called Chariots of the Gods. Everyone thinks he was out of his mind, you know, for number one, “we are the creation of gods”, if you go back to the 19th century anthropologists, Darwin, and say if you go look at Darwin for the moment and look at the Darwinian idea, the Darwinian thesis, which is seemingly very logical. You know, you’re going from something that gradually comes to two legs and gradually here we are. Then you can go beyond that and you look more mathematically at the feasibility of how we’re able to be sitting here, right now, in this place. I’m talking to you, and I’ve got this thing (he picks up his cellphone) which looks like Star Trek. This is “Beam me up, Scotty”-stuff. You wouldn’t have believed this thing could exist thirty years ago.

[Editor's note: And here is where he really takes off:]

Things have changed so dramatically that you can start looking at the idea that all our history can be completely wrong and misguided. Because at some point someone has to put a statement down and have their own thesis, have their own theories. That was then later accepted or later is gradually dissolved and re-drawn or reworked. So now you’ve got the whole changed attitude with NASA, the church and I think even Hawking. Over the last thirty years have gone from “It’s highly unlikely that there’s anyone else in our galaxy, any other force, being in our galaxy,” to now, where they’re conceding that there are probably thousands of different lifeforms in this galaxy. And I think Hawking actually said, “Let’s hope they don’t visit.” And I think the church has conceded as well that it would not be against the word of God if we conceded that there are other lifeforms in this galaxy.

So, if you take that out, then the door is open. To me, it’s entirely logical. It’s entirely ridiculous to believe that we are the only ones here. That’s why my first thought is that for us to be sitting here right now is actually mathematically impossible without a lot of assistance. Who assisted? Who made the right decisions? Who was pushing and pulling to adjust us? That’s a fair question.

EGE: Prometheus has the Brandywine production tag on it [a Production slate only used for Alien films since 1979] Do you feel any pressure going back to that world?

RS: No. Not at all, really. I had a good time making it. They gave me an opportunity to make it. I’d only done The Duellists at that point which was actually a pretty good film. Then someone had bizarrely seen it at Cannes and thought, “I wonder if he wants to do science-fiction,” which couldn’t be more different. I read it and thought, “Wow! This is fantastic,” because at that moment I was engaged in a lot of, I was reading a lot Jean Giraud’s “Moebius” stuff. The great French illustrator, beyond everything. I’d been looking at him just with the view to, you know, one day I wanted to do science-fiction. I’d seen Stanley Kubrick’s 2001 and that for me was certainly a door opening. You go, “Wow, that works,” and what am I gonna do?

So, I happened to be looking at Moebius’ stuff, just out of interest, because I’m a really… I can really draw and paint. I was really influenced by what I saw, but didn’t know where to apply it. When I read the Alien script, I just saw Moebius all the way, and I said, “I’ll do it! I know how to do it!” I was in Hollywood, and we sat for 22 hours straight. “Do you want to change it?” – “Nope.” – “What do you want to do?” – “Shoot it.” That was it. Bingo. People were saying, “Let’s rewrite the third act, that is a disaster.” I said, “I’ll do it.” Once you’re doing it, you can adjust it.

EGE: Do you see Noomi [Rapace] as something of a successor to Sigourney?

RS: Yeah, I mean, they’re quite different women. Sigourney, to start with, is 6’1’’ in stocking feet, and Noomi insists that she is 5’1’’ in stocking feet. (He laughs) I look at a lot of foreign movies, and unfortunately a lot of mainstream movies aren’t terribly good. You know. (He laughs)

The most influential for me are the new ones around the corner, and I look at a lot of foreign films and a lot of Scandinavian films. The Scandinavians have a very good touch for making movies, you guys (Icelanders) as well. I saw Dragon Tattoo a year ago, the first one. And, “Wow, who is that?” and from that I said, “This is the girl that’s going to do the film.” She came to L.A. and I met with her, and discovered in fact extraordinarily posh, as opposed to punk. So there was a real actress. A real actress, very, very good. So, I don’t know, she will just do great.

EGE: She has this same fire that Sigourney brought, as well.

RS: I would say that Noomi’s even more volatile and passionate. And sure, she looks good. But the combination of that and intelligence is a great combination.

EGE: Final question. I have a feeling what the answer will be, but many want to know. Will we see the original xenomorph in Prometheus?

RS: No. Absolutely not. They squeezed it dry. He (the xenomorph) did very well. (He laughs) He survived, he’s now in Disneyland in Orlando, and no way am I going back there. How did he end up in Disneyland? I saw him in Disneyland, Jesus Christ!


...co do Disneyland'u...niestety ma rację:

http://youtu.be/YiOr4CJhVFI
Today called Hollywood Studios which is one of the amusement parks belonging to Disneyworld.
Behind the Scenes
Filmed in 1999


...nie wiem czy to jeszcze jest ale 3 lata temu jeszcze było.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-12-20 13:47:36
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



http://www.mediafire.com/?yxs82lpe1hw14d9 Jest i trailer 480p.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-12-22 18:12:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Nie chcę krakać ale muszę napisać moje obawy związane z filmem pt. "Prometeusz".

Coś czuję że "Prometeusz" to będzie mega pice of shit, nie ze względu na konstrukcję, efekty specjalne, bohaterów czy aktorstwo, ale ze względu na fabułę. Prawdopodobnie film odniesie także komercyjny sukces.

O ile jakieś bzdety o tworzeniu gatunku ludzkiego przez SJ mogę przełknąć (podobnie było w kultowej "Odysei kosmicznej"), to podróże w czasie, ludzie tworzący obcych (albo sami stający się xseno) ro jest już za wiele dla mojej psychiki. Dlaczego? Ponieważ tak potężna i przerażająca istota jaką jest obcy, została już sprowadzona do roli agresywnego robala w A4, AvP i AvP:R (pomijam komiksy i gry komputerowe bo to niższa forma sztuki niż film). Jeżeli wg wizji RS obcy zostali stworzeni przez ludzi ale wprost - zmienili się pod wpływem jakiś bio-form w obcych to ja mogę już oficjalnie pokazać faka w stronę Scotta. Chyba przez tyle lat, dyskusji na forach, każdy fan filmów o obcych doszedł do żelaznej konkluzji:

Obcy zostali stworzeni jako broń przez SJ. Nie ważne czy powstali na bazie jakiegoś naturalnego organizmu, czy są hybrydą kilku gatunków - fakt pozostaje: zostali stworzeni w sposób sztuczny przez wysoce zaawansowaną rasę kosmitów (prawdopodobnie wymarłą).


Wydaje mi się że Scott zrobi to samo co Lucas zrobił z uniwersum Gwiezdnych Wojen (pomijam już fakt że są to filmy skierowane dla dzieci), czyli spierdolił je na maxa (Moc, nauki Yody, zakon Jedi itd).
Zawsze wiedziałem że przed lądowaniem ekipy z Nostromo w derlic-ie była wcześniej inna ekipa - potwierdzają to dane na komputerze Ash-a o przywiezieniu organizmu z powrotem i o spisaniu załogi na straty (czyli korporacja WY wiedziała o losie poprzedniej załogi i zagrożeniu ze strony xseno). Ktoś może zarzucić, że po co robić film o tym samym w podobnej tonacji po tylu latach? Primo: filmu można nie robić, żeby go nie spierdolić(tak jak w przypadku GW czy 4 części Indiana Jones), secudno: używać sprawdzonych metod i nie dodawać niczego radykalnego..
2011-12-27 18:26:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Johnny Marine




Sergeant
Dołączył: 2010-07-21
Posty: 101



Również wiedziałem, że byli tam ludzie, gdzieś o tym wspomniałem, właśnie ze względu na Asha i wgl. Być może właśnie prequel ma opowiedzieć o pierwszym spotkaniu Aliena z ludzką cywilizacją, a w szczególności z WY. Pomysł na film niezły, tylko co robi ta ludzka twarz i eksplodujący Derelict? To wgl. psuje cały film, wynika z tego, że ludzie mają coś wspólnego z powstaniem tego całego bigosu i jeszcze przyczynili się do wybuchu Derelicta...
2011-12-28 01:47:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 22692603 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



No panowie, litości.
Opieracie sie na opisie fabuły z jakiejś strony, gdzie jest jej tyle, że nie wygląda to na jakiś "niewielki wyciek", poza tym sam Scott ani Fox się do tego nie odnieśli co nasuwa myśl, że jest to piece of shit, przypominam, że gdy ktoś skserował scenariusz Avengers'ów Samuela L. Jacksona to natychmiast zmieniano film i była wkoło tego wielka draka.

Inna sprawa - nie mówcie o Weyland-Yutani bo to jest błąd. W filmie będzie jedynie Weylan (choć nie wiem czy z "d"), przed połączeniem z Yutani, ergo kupę lat przed Nostromo, a nie że Kane był w Derelict'cie w miesiąc po Charlize Theron.

Jeszcze dwie sprawy:

Wybuch Derelict'a - nie jest pewne ani nawet logiczne że Derelict wybucha bo zaraz potem widzimy go w pełnej krasie. Spada na ziemię i opada, to fakt.

Powstanie Obcych - nie jest pewne że zostały stworzone jako broń, równie dobrze mogły zostać zebrane ze swojej rodzimej planety (która to teoria bardzo mi się podoba, odsyłam do komiksu Aliens: Widmo, gdzie została przedstawiona bardzo przystępna historia.)
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-12-28 09:28:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Galeandir




Sergeant
Dołączył: 2011-11-26
Posty: 112



Oczywiście bardzo sceptycznie podchodzę do tego wycinka fabuły, wolę czekać na film i mieć nadzieję, jednak rzecz która mnie uderza od razu, to Derelict, który jest na chodzie, co widać w trailerze. Wydawało mi się, że w ALIENIE wszystko było skamieniałe, a przede wszystkim sam Space Jockey. No ale dobra, może się to zniesie jakoś.
Natomiast to, że skamieniałość (!), którą widzieliśmy w pierwszej części była (jak się okazuje) tylko kombinezonem, przeraża mnie. Absolutnie mi to nie pasuje. Więc SJ nie będzie biomechanoidem? Cienko.
Ludzie zmieniający się w Obcych? Kaszana, natomiast gdyby owy delikwent zamieniał się w pojedyncze jajo, jak stało się z Brettem oraz Dallasem byłoby według mnie ciekawie. Nawiązanie do nieoficjalnej wersji, którą dane nam jest zobaczyć jedynie w Director's Cut'cie. Oczywiście wielu wyznawcom Królowej nie przypadłoby to do gustu, jednak osobiście uważam, że to nie musi kolidować. Zobaczymy. Martwi mnie, że w tym tekście jest mowa o tysiącach jaj. Masówka przy pomocy paru zaledwie ludziów? Ech...
Człowiek tworem SJ, ludzka głowa w Derelict'cie, ludzie, ludzie, ludzie... Jesteśmy tak niesamowici, że zaczynam wierzyć w ptolemeuszowski model świata... Chociaż przynajmniej nie będzie Star Trecka.
Sama idea filmu niezmiernie intryguje. Z jednej strony jest niczym wyczekiwany od tylu lat prezent gwiazdkowy, z drugiej strony - co wtedy? Tajemnica rozwikłana? Nie wiem, czy mi się to podoba... Może jednak będzie fajnie.
____________________________________
Peace Love Empathy
2011-12-28 11:56:19
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 39982255 Odpowiedz z cytatem
Johnny Marine




Sergeant
Dołączył: 2010-07-21
Posty: 101



http://www.plejada.pl/326464,6,wszystkie,najnowsze,1,prometeusz-zwiastun-filmu,wideo.html#play

Mamy nie traktować Prometeusza jako prequela. Hmm, to by miało sens.
2011-12-28 16:14:56
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 22692603 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



@Galeandir
Tak jak mówiłem, film ma miejsce za czasów firmy Weylan, więc może być i tak, że różnica czasowa Prometheus-Alien wynosi jakieś 100 lat (utracony kontakt, po latach ktoś się na to natknął i wysłal ekipę Nostromo by przy okazji zobaczyło czy to dalej tam jest) i jeszcze wszystko zdąży skamienieć.

@Johnny Marine
No o tym mowa była od samego początku że to stand-alone-movie z motywem alienowym ale bez aliena. Chcąc niechcąc Scott od samego początku to mówił, więc nie można mu zarzucić że zrobi/ł coś co może nie w 100% współgrać z Obcym.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-12-28 16:42:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Zgadzam się z każdym sceptycznym postem napisanym powyzej.
Niestety...


- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Człowiek tworem SJ, ludzka głowa w Derelict'cie, ludzie, ludzie, ludzie... Jesteśmy tak niesamowici, że zaczynam wierzyć w ptolemeuszowski model świata... Chociaż przynajmniej nie będzie Star Trecka. "

O tym samym pomyślałem.
To okropne.
Wydaje mi się że wszechświat jest za ogromy i za fascynujacy zeby gatunek ludzki był w nim aż tak ważny.

Seria Obcy dawała własnie do zrozumienia że w glaktyce jesteśmy tylko robakami. Pokarmem dla lepszych istot, inkubatorami dla nich.
To mi się strasznie podobało.

Wygląd Space Jockeyów też, nie zniosę myśli że to tylko skafandry.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2011-12-28 20:56:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Tutaj dokładna analiza trailera: http://www.avpgalaxy.net/alien-movies/prometheus/teaser-trailer-analysis/

Widać naprawdę ciekawe i interesujące zdjęcia (czaszkę/hełm SJ i wielkiego humanoida).

Z tymi ludźmi morfującymi się w alienów to chyba jednak nie-fake zobaczcie lepszą fotę: img836.imageshack.us/img836/3016/85110029.jpg No chyba że ludzie morfują się w SJ którzy stworzyli ludzi na swój obraz i podobieństwo (stąd ta olbrzymia głowa humanoida w Prometeuszu - jest łysa i gigant z trailera też jest łysy).


Mi chodzi o jedno: żeby Scott nie spierdolił obcego i jego genezy (jakim cudem ma być w Obcym ludzkie DNA jak xseno rozmnażają się jak pasożyty i nie tylko w ludzkich organizmach, mają dwie pary szczęk, ogony i kwas molekularny zamiast krwi?).
2011-12-28 22:44:41
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Johnny Marine




Sergeant
Dołączył: 2010-07-21
Posty: 101



Alien podobny jest budową i posturą ciała, więc z jednej strony to by miało sens, aczkolwiek i tak wersja tego scenariusza jest do dupy. Zresztą do Scotta nic nie mam, to on pokazał nam Aliena, to po prostu wina innej, nie tej samej ekipy filmowej, Scott po prostu musi przystać na niektóre warunki.
2011-12-28 23:43:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 22692603 Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Alien ma sylwetkę podobna do człowieka tylko dlatego ze w filmie grał go człowiek w kostiumie xseno i tylko dlatego.

Gdyby ktoś miał wątpliwości

http://www.avpgalaxy.net/gallery/albums/movies/alien/productionstills/normal_productionstill99_090.jpg
2011-12-29 00:04:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Johnny Marine




Sergeant
Dołączył: 2010-07-21
Posty: 101



W sumie racja, al i tak liczy się wszystko Smile Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, za mała głowa do tego. Pozostało czekać na jakieś newsy, screeny czy inne dobijające trailery.
2011-12-29 00:18:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 22692603 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Zoltan ta analiza chwilami jest z dupy, vide domyślanie się trasy na obcej planecie (być może tak statek lądował??)
Co do SJ - bankowo to nie ta sama postać co ten z twojego zdjęcia. Koleś został czymś zarażony i zdeformowało mu to pysk ale to na 99% nie jest SJ.

I niestety przykro mi ale mylisz się co do kostiumu aliena - nie TYLKO dlatego, gdyż taki był pierwotny projekt Gigera. Oczywiście ważne było by tam sie ktos zmiescił bo jakos to sie powinno ruszac, ale to Giger tak sobie pierwotnie wymyślił Obcego.
Inna sprawa ze to logiczne ze stwór z człowieka wygląda bardziej humanoidalnie a nie jak te gówna z avp czy avp:r.
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-12-29 10:20:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB