Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Aliens vs. Predator (nowa gra)
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Cytat:
Magazynuje amunicje do smarta, mam max HP i apteczek, ruszam na Waylanda i... po zgonie wgrywa się checkpoint w którym mam minimalne HP, 1 apteczke - M41 z 86 nabojami (KURWA MIAŁEM SMARTA I 300 pierodlonych naboi)


To fakt, też mnie poirytował ten moment, ale to jedyny jaki się trafił. Ot problem automatycznych saveów :/.


@Bether, heh muszę być wyjątkiem, bo dla mnie singleplayer to był priorytet i się nie zawiodłem ;P.
2010-03-20 19:20:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
bether




Private First Class
Dołączył: 2007-09-14
Posty: 53



Szkoda, że taki krótki Sad
A'propos multi to sobie jeszcze zafundowałem DLC.
____________________________________
fan of Alien
2010-03-20 20:15:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Hmm? Jaki DLC? Jedyny DLC jaki mam to te dodatkowe mapy i skiny z kolekcjonerki, jest cos jeszcze? a juz widze. 2 dodatkowe mapy do survival i multi, fajno... szkoda ze takie rzeczy to za darmo powinny byc :/.
2010-03-20 21:11:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
bether




Private First Class
Dołączył: 2007-09-14
Posty: 53



Powinny być za free, ponieważ Ci którzy kupili cierpią z powodu wydanej kasy i z braku używania tych map, ponieważ mało ludzi je posiada. Trochę przerysowałem, ale wiadomo o co chodzi.
PS. Miałeś również mapy - jakie? Wszędzie trąbili, że w Polskich kolekcjonerkach map nie było Shocked
____________________________________
fan of Alien
2010-03-20 22:43:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Yautja1




Private
Dołączył: 2005-03-22
Posty: 9



Postaram sie pokrotce zrecenzowac moje wrazenia:

MARINE: Wdg. mnie najlepsza kampania, mrok, poczucie zagrozenia, budowane napiecie sprawiaja wrazenie jakbysmy byli bohaterem filmu. Jest tu wszystko czego potrzeba, Pulse Rifle i Smartgun... Walki z obcymi w ciemnych ciasnych pomieszczeniach. Wariujacy detektor ruchu i bitwa o przetrwanie. Motyw wciaz niemoralnej firmy Weyland Yutani po raz kolejny sprowadzajacej na zolnierzy piechoty kolonialnej zaglade w postaci niekontrolowanego rozprzestrzenienia sie obcych. Walka z predatorem przyprawia o dreszcze.
Co do aspektow technicznych, sterowanie nie sprawia zadnych klopotow. Latarka nie potrzebuje baterii, problem utraty HP rozwiazany w bardzo prosty i moim zdaniem dobry sposob. Mozliwosc noszenia jedynie dwoch broni jednoczesnie na plus bo dodaje realizmu. Flary praktycznie bezuzyteczne.

PREDATOR: Naprawde niezla kampania. Mozna poczuc sie jak prawdziwy lowca. Zdobywamy doswiadczenie w walce razem z nasza postacia z kazda misja pokazujac iz jestesmy godni miana elitarnego lowcy. Polowanie zarowno na ludzi jak i na obcych sprawia wiele przyjemnosci. Ostatnia walka rewelacja, nie chce zdradzac szczegolow.
Sporo walki wrecz, swietny motyw z ruchami konczacymi, wreszcie tyle przemocy i krwi ile byc powinno. Akcja dynamiczna, sterowanie bez problemow. Skakanie na drzewa czy dachy bardzo fajnie obmyslone. Mozna zaczaic sie na zwierzyne. Maly minus za combi-stick ktorym mozna tylko rzucac (chyba ze cos przeoczylem).

ALIEN: Odwzorowano wspaniale inteligentne zachowania obcego co sprawia iz wczuwamy sie w wyjatkowy okaz SPECIMEN 6. Gra obcym to glownie skradanie sie i ciche morderstwa ale tez rozszarpywanie wszystkiego na strzepy gdy jestesmy do tego zmuszeni.
Po scianach chodzi sie trudniej niz chociazby w AvP 1 ale mozna przywyknac, tak samo jak do wchodzenia w kanaly wentylacyjne gdzie pomimo iz moglibysmy sie tam plynnie wslizgnac, trzeba wycelowac myszka w okna kanalu i wcisnac odpowiedni przyscisk (domyslnie spacje). Opcja Harvest pozytywnie mnie zaskoczyla, obcy lapie cywila i starannie przygotowuje go jako ofiare dla facehuggera. Ruchy konczace robia wrazenie, moj ulubiony to wkluwanie ofiary na ogon:P

CALOSC: Oceniam nowe AvP 9/10 dlaczego? Poniewaz jest za krotkie! Chcialoby sie wiecej bo jak juz sie usiadzie nie mozna oderwac sie od monitora. Plus za fabule ktora jest po pierwsze wkrecajaca a po drugie naprawde fajna i nieprzebajerowana. Kazda kampania ma cos w sobie cos co nie pozwala pojsc spac. Polecam.
2010-03-21 22:49:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 5736861 Odpowiedz z cytatem
fury161
Promises not exist...



Corporal
Dołączył: 2005-11-26
Posty: 75



Z racji zmęczenia nie będę się rozpisywał.W wielkim skrócie:
gra niezła,oczywiście nie zachowała klimatu grozy pierwszej części AvP,jednak na pewno godna polecenia.
Najlepsza postać w grze?
Alien.A dokładniej pierwsze plansze.Poczułem się,jakbym biegał mrocznymi,brudnymi kanałami po zakładzie karnym na Fiorinie161.
2010-03-23 20:20:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 4356823 281313272 Odpowiedz z cytatem
lucas




Corporal
Dołączył: 2010-03-28
Posty: 79



Mialem ostanio okazje pograc w nowe AvP i moim zdaniem kampania marine jest bardzo klimatyczna (przynajmniej początkowe mapy) i dla niej bylbym gotów tą gre kupić gdyby tylko moj komp byl w stanie ją pociągnać Confused
2010-04-02 11:09:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 2776304 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



kupował ktoś edycję hunter?
nie przyszła do mnie koszulka jeszcze, zaczyna mnie to martwić Embarassed
Będę musiał chyba napisać do CD PROJEKT.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-04-07 16:34:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Ja mam hunter. Koszulki wysyłają do 19 kwietnia bodajże.

Ja miałem ogólnie problem z zamówieniem koszulki, bo mi klucz nie pasował. Jak sie okazało to z ich winy. No ale zamówiona już i też czekam.
2010-04-07 23:57:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



CD PROJEKT:

"Serdecznie dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy zarejestrowali swoją kopię edycji kolekcjonerskiej i złożyli zamówienie na koszulkę. Całość zamówienia trafi wkrótce do produkcji i powinna zostać wysłana 16.04.2010.

Ze względu na możliwość przedłużenia się czasu produkcji, oraz tego, że nie mamy wpływu na szybkość funkcjonowania poczty polskiej bardzo prosimy o cierpliwość.

W wypadku, gdyby ktoś nie otrzymał swojej koszulki do 30.04.2010 prosimy o kontakt pod adresem recepcja@cdprojekt.com."

i wszystko jasne Wink


Od dzisiaj mogę cieszyć się grą bo mam nowy sprzęt i... po narzekaniach spodziewałem się gorszej gry ale gra mi się świetnie, multiplayer wciąga Wink
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-04-26 20:54:13
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Ja moze niedługo zmienie łącze na szybsze to sie uda cos po multi pograć. Teraz mam za duże lagi.
2010-04-26 21:27:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



dzisiaj dotarła do mnie moja koszuleczka z edycji Hunter Smile
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-05-06 21:50:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Oż ty! Ja zaś nic o swojej nie wiem, ale ide zajrzeć do skrzynki może jest awizo!

Zrób słit focie Very Happy.


Anyway wyszedł patch do AvP, pozmieniał troche multiplayer. Już na pewno nie będzie zabawy w kolejarza.
2010-05-06 23:20:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Chętnie zrobię jak znajdę trochę czasu Smile

Bardziej od zabaw w kolejarza irytuje mnie, jak człowiek przewraca własnoręcznie aliena.
To jest chore!
Trudno byłoby odeprzeć atakującą np. panterę lub tygrysa, o ile w ogóle ktoś byłby w stanie to zrobić Laughing
Chyba nawet najsilniejszy człowiek nie dałby rady własnoręcznie powalić wielkiego kota.
A CO DOPIERO KSENOMORFA!
Ale tego nie usuną niestety, bo to wg. nich (Rebellion) jest dobry balans w grze.
Kurczę, wg. mnie marines nie powinni w ogóle polegać na sile mięśni (chyba że nóg Very Happy), tylko broni!
Czuję się mocno zażenowany kiedy wyprowadzam cios, a marines blokując go odpycha mnie

(mnie - ksenomorfa. Legendarną maszynę do zabijania, bestię międzyplanetarnego zniszczenia)

na plecy i w takiej pozycji bezstresowo rozstrzeliwuje. Mad
Poza tym, Predatora w ogóle nie da się przewrócić, nawet jak skoczysz na niego obcym z wysokości kilkunastu metrów. Surprised
Ale to przeszkadza mi dużo mniej niż kwestia z marines i ich nadludzkimi zdolnościami walki wręcz.
Jednak pomimo irytujących momentów, grę katuję bezlitośnie Smile
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-05-07 00:13:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Ja niestety za bardzo w avp po sieci nie pogram, mam tak słabe łącze, że jedynie w WOW i RTSach pingi mi nie przeszkadzają.


Yay doszła koszulka Very Happy
2010-05-07 11:07:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



będzie na premierę Predators Razz
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-05-07 21:39:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



Dill-On napisał:
Chętnie zrobię jak znajdę trochę czasu Smile

Bardziej od zabaw w kolejarza irytuje mnie, jak człowiek przewraca własnoręcznie aliena.
To jest chore!
Trudno byłoby odeprzeć atakującą np. panterę lub tygrysa, o ile w ogóle ktoś byłby w stanie to zrobić Laughing
Chyba nawet najsilniejszy człowiek nie dałby rady własnoręcznie powalić wielkiego kota.
A CO DOPIERO KSENOMORFA!
Ale tego nie usuną niestety, bo to wg. nich (Rebellion) jest dobry balans w grze.
Kurczę, wg. mnie marines nie powinni w ogóle polegać na sile mięśni (chyba że nóg Very Happy), tylko broni!
Czuję się mocno zażenowany kiedy wyprowadzam cios, a marines blokując go odpycha mnie

(mnie - ksenomorfa. Legendarną maszynę do zabijania, bestię międzyplanetarnego zniszczenia)

na plecy i w takiej pozycji bezstresowo rozstrzeliwuje. Mad
Poza tym, Predatora w ogóle nie da się przewrócić, nawet jak skoczysz na niego obcym z wysokości kilkunastu metrów. Surprised
Ale to przeszkadza mi dużo mniej niż kwestia z marines i ich nadludzkimi zdolnościami walki wręcz.
Jednak pomimo irytujących momentów, grę katuję bezlitośnie Smile


No o ile pamietam to Vasquez w aliens pokazala probke walki wrecz, nie bardzo wiec rozumiem w czym tu problem...

Nie wypowiadam sie jeszcze na temat calej gry bo przeszedlem zaledwie kampanie obcego, ale juz po niej jestem bardzo rozczarowany.... kampania krotka, fabula srednia, poza kilkoma momentami totalmie bez klimatu.....graficznie przecietna, dzwiekowo zenujaca, gameplay dupny.... klimatu jedynki nie oddaje nawet w polowie a i dwojka byla sporo lepsza..... (no i sie wypowiedzialem Wink)
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2010-05-10 12:45:37
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Cytat:

No o ile pamietam to Vasquez w aliens pokazala probke walki wrecz, nie bardzo wiec rozumiem w czym tu problem...


Zacznę od tego, że nie przepadam za robieniem z ksenomorfów mielonki Laughing i mimo że lubię klimat "dwójki", to jednak ma one tę wadę że obcy są straszni inaczej niż w pierwszej i trzeciej części Sad

Poza tym, nie pamiętam żeby Vasquez kolbą pociągnęła obcemu tak, że ten wywaliłby się na plecy Confused Embarassed

W grze jest tak (grałeś w multi?) że jak dostaniesz kolbą, leżysz i czekasz jak marine dokończy Cię serią pocisków (chyba że jakimś cudem o tym zapomni i zdązszy wstać i się wybronić).

Cytat:

graficznie przecietna, dzwiekowo zenujaca, gameplay dupny


Graficznie przeciętna?
Skoro tak oceniasz grafę,rozumiem że masz któregośz Radeonów obsługujacych Dx11.
Nie?
To znaczy że nie widziałeś jeszcze grafiki w pełnej okazałości!

Muzyka jest w porządku,chociaż bardziej podoba mi się ta robiiona pod PRedatora (nawet bardzo) niż ta do obcego.
Tło muzyczne aliena powinno być bogatsze w dźwięki a'la pierwszy soudntrack do pierwszego filmu z obcym Wink

Odgłosy samego obcego natomiast są dziwne Very Happy
Jedne w porządku, inne mniej...

Jednak gra mnie bardzo wciagnęła, mimo kilku denerwujących wad.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-05-10 19:55:15
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
AlienGirl




Private
Dołączył: 2010-03-07
Posty: 22



Po długim namyśle zaopatrzyłam się w najnowsze Aliens vs Predator.Ale w porównaniu do Avp2,to drugie wydaje mi się lepsze.Czasem powiedzenie "Im nowsze,tym lepsze" się nie sprawdza.Mówcie co chcecie,to jest tylko moje indywidualne zdanie.
2010-05-29 23:30:33
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



Yautja1 napisał:
Postaram sie pokrotce zrecenzowac moje wrazenia:

MARINE: Wdg. mnie najlepsza kampania, mrok, poczucie zagrozenia, budowane napiecie sprawiaja wrazenie jakbysmy byli bohaterem filmu. Jest tu wszystko czego potrzeba, Pulse Rifle i Smartgun... Walki z obcymi w ciemnych ciasnych pomieszczeniach. Wariujacy detektor ruchu i bitwa o przetrwanie. Motyw wciaz niemoralnej firmy Weyland Yutani po raz kolejny sprowadzajacej na zolnierzy piechoty kolonialnej zaglade w postaci niekontrolowanego rozprzestrzenienia sie obcych. Walka z predatorem przyprawia o dreszcze.
Co do aspektow technicznych, sterowanie nie sprawia zadnych klopotow. Latarka nie potrzebuje baterii, problem utraty HP rozwiazany w bardzo prosty i moim zdaniem dobry sposob. Mozliwosc noszenia jedynie dwoch broni jednoczesnie na plus bo dodaje realizmu. Flary praktycznie bezuzyteczne.

PREDATOR: Naprawde niezla kampania. Mozna poczuc sie jak prawdziwy lowca. Zdobywamy doswiadczenie w walce razem z nasza postacia z kazda misja pokazujac iz jestesmy godni miana elitarnego lowcy. Polowanie zarowno na ludzi jak i na obcych sprawia wiele przyjemnosci. Ostatnia walka rewelacja, nie chce zdradzac szczegolow.
Sporo walki wrecz, swietny motyw z ruchami konczacymi, wreszcie tyle przemocy i krwi ile byc powinno. Akcja dynamiczna, sterowanie bez problemow. Skakanie na drzewa czy dachy bardzo fajnie obmyslone. Mozna zaczaic sie na zwierzyne. Maly minus za combi-stick ktorym mozna tylko rzucac (chyba ze cos przeoczylem).

ALIEN: Odwzorowano wspaniale inteligentne zachowania obcego co sprawia iz wczuwamy sie w wyjatkowy okaz SPECIMEN 6. Gra obcym to glownie skradanie sie i ciche morderstwa ale tez rozszarpywanie wszystkiego na strzepy gdy jestesmy do tego zmuszeni.
Po scianach chodzi sie trudniej niz chociazby w AvP 1 ale mozna przywyknac, tak samo jak do wchodzenia w kanaly wentylacyjne gdzie pomimo iz moglibysmy sie tam plynnie wslizgnac, trzeba wycelowac myszka w okna kanalu i wcisnac odpowiedni przyscisk (domyslnie spacje). Opcja Harvest pozytywnie mnie zaskoczyla, obcy lapie cywila i starannie przygotowuje go jako ofiare dla facehuggera. Ruchy konczace robia wrazenie, moj ulubiony to wkluwanie ofiary na ogon:P

CALOSC: Oceniam nowe AvP 9/10 dlaczego? Poniewaz jest za krotkie! Chcialoby sie wiecej bo jak juz sie usiadzie nie mozna oderwac sie od monitora. Plus za fabule ktora jest po pierwsze wkrecajaca a po drugie naprawde fajna i nieprzebajerowana. Kazda kampania ma cos w sobie cos co nie pozwala pojsc spac. Polecam.


to chyba najgorszy avp...zaluje wydanych pieniedzy. gra jest krotka i smierdzi konsolą. słaby klimat, do dead space po prostu sie chowa. poprzedni avp był znacznie lepszy. moja ocena 4/10 szkoda.
____________________________________
not bad for a human
2010-06-25 14:05:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB