Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: ALIEN QUADRILOGY BLU RAY EDITION
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



HICKS napisał:
Zaintrygowałeś mnie.

Tak się składa że noszę się z wydatkiem około 10 kafli na upgrade wizualny. Więc jeśli zakup projektora (doznania audio są mi dość obojętne) to może coś takiego:

Epson EH-TW4400 Full HD 1600ANSI


TW2900 i TW3500 to podobna klasa - w 3500 troszke inaczej pracuje lampa dajac wieksza jasnosc i troche lepszy kontrast. ale ponoc po odpowiednim wykalibrowaniu tych dwu modeli nie ma praktycznie zadnych roznic w obrazie... TW4400 to juz niestety wyzsza polka - podobno w tym modelu sa juz zastosowane nieorganiczne panele LCD D7 (D7 sa tez w poprzednich modelach ale niestety organiczne co przeklada sie na ich zywotnosc - ale sorry gregory mamy gwarancje 36 miesiecy na caly proj i 12 miesiecy lub 1700h na lampe - kto po tym czasie nie wymieni proja na np 3D... Wink)
W TW4400 jest interpolacja klatek i konwersja sygnalu 24klatkowego pulldown 4:4 (w TW2900, 3500 "tylko" 2:2) plus opcja superresolution wyostrzajaca interpolowany do fullHD obraz ze zrodel nizszej rozdzielzosci - ponoc nawet dobrze dziala Wink dodatkowo ma kilka algorytmow redukcji szumow...

tak czy siak jezeli masz wieksza ilosc gotowki na projektor to wez pod uwage flagowca Panasonica AE3000 lub AE4000...

i pytanie - jak duzy pokoj masz? im mniejszy pokoj tym ciemniejsze sciany i sufit trzeba dac.. jak pokoj duzy i swiatlo odbite od ekranu rozprasza sie nie oswietlajac scian i sufitu to ok., jak nie to trza kombinowac ale wielkosc robi wrazenie Wink
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2010-04-02 11:43:43
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



v i r u s napisał:
HICKS napisał:
Zaintrygowałeś mnie.

Tak się składa że noszę się z wydatkiem około 10 kafli na upgrade wizualny. Więc jeśli zakup projektora (doznania audio są mi dość obojętne) to może coś takiego:

Epson EH-TW4400 Full HD 1600ANSI


TW2900 i TW3500 to podobna klasa - w 3500 troszke inaczej pracuje lampa dajac wieksza jasnosc i troche lepszy kontrast. ale ponoc po odpowiednim wykalibrowaniu tych dwu modeli nie ma praktycznie zadnych roznic w obrazie... TW4400 to juz niestety wyzsza polka - podobno w tym modelu sa juz zastosowane nieorganiczne panele LCD D7 (D7 sa tez w poprzednich modelach ale niestety organiczne co przeklada sie na ich zywotnosc - ale sorry gregory mamy gwarancje 36 miesiecy na caly proj i 12 miesiecy lub 1700h na lampe - kto po tym czasie nie wymieni proja na np 3D... Wink)
W TW4400 jest interpolacja klatek i konwersja sygnalu 24klatkowego pulldown 4:4 (w TW2900, 3500 "tylko" 2:2) plus opcja superresolution wyostrzajaca interpolowany do fullHD obraz ze zrodel nizszej rozdzielzosci - ponoc nawet dobrze dziala Wink dodatkowo ma kilka algorytmow redukcji szumow...

tak czy siak jezeli masz wieksza ilosc gotowki na projektor to wez pod uwage flagowca Panasonica AE3000 lub AE4000...

i pytanie - jak duzy pokoj masz? im mniejszy pokoj tym ciemniejsze sciany i sufit trzeba dac.. jak pokoj duzy i swiatlo odbite od ekranu rozprasza sie nie oswietlajac scian i sufitu to ok., jak nie to trza kombinowac ale wielkosc robi wrazenie Wink


Tu właśnie leży pies pogrzebany. Mały cholera a do tego w domu ani jednego miejsca gdzie światło by się nie odbijało. Do tego przemalowywanie pokoju na brązowo/ mocno ciemno brązowo mnie nie rajcuje. Jak mnie położą w grobie to takie klimaty będą jak najbardziej do przyjęcia Wink Więc chyba wróci temat lepszego LEDa o słusznych gabarytach.

Szkoda bo znalazłbym zastosowanie dla projektora w pracy (może zgodziliby się ponieść część kosztów).
2010-04-02 13:04:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



no to jak masz maly pokoj to lepszym rozwiazaniem bedzie jednak dobry TV... pamietaj tylko zeby tu nie oszczedzac na rozmiarze - 52" to absolutne minimum... 40" tv jest dobry jak oglada sie go z odleglosci 1,5m - im dalej tym cale piekno i detale HD gdzies uciekaja....
dobry led tv czy nawet lcd 50-60" ogladany z odleglosci max 2-2,5m i bedzie git...
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2010-04-04 16:05:22
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



Cytat:
Ponoć Imperial ma nas uraczyć takimi oto wydaniami "Obcego" na Blu-ray (fotki zamieścił użytkownik @pwt na forum hdtvpolska.com - mam nadzieję, że się nie obrazi, że ja zamieszczam je tutaj; pochodzą od dystrybutora); jest tylko jedno "ale"; polska wersja w tym wydaniu zależy ponoć od tego, ile sztuk zostanie zamówionych przez sklepy. Jak będzie poniżej 500-700 sztuk, to wersji PL niby nie będzie :ugeek: Bez komentarza. Cena to jakieś 300-400zł za digipack, a 500-600zł za wersję z jajem


____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2010-04-05 01:09:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



500-600 z jajem, nie powiem to wydanie wyglada bajerancko Smile ale 500zł? trochę ich pograło :/ostatnie całościowe wydanie (plus avp1/2) było cba za 150zł a oni nagle wymyślają sobie 500zł:/ nie powiem Alien to mój ulubony film ale powiedzmy to uczciwe, to staroć wałkowana już w dziesiatkach różnych wydań, poza maniakami jak my nikt tego nie kupi bo kto chciał mieć to kupił wpomniane wydanie za 150.
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2010-04-05 11:50:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Cytat:
poza maniakami jak my nikt tego nie kupi bo kto chciał mieć to kupił wpomniane wydanie za 150.


To trochę martwi, ponieważ musi być zamówione co najmniej ponad 500 sztuk żeby ukazała się polska edycja Sad

Można jeszcze liczyć na maniaków blu-ray'ów, którzy może kupią antologię w wersji standardowej Wink
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-04-05 12:26:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



SAMMAEL napisał:
500-600 z jajem, nie powiem to wydanie wyglada bajerancko Smile ale 500zł? trochę ich pograło :/ostatnie całościowe wydanie (plus avp1/2) było cba za 150zł a oni nagle wymyślają sobie 500zł:/ nie powiem Alien to mój ulubony film ale powiedzmy to uczciwe, to staroć wałkowana już w dziesiatkach różnych wydań, poza maniakami jak my nikt tego nie kupi bo kto chciał mieć to kupił wpomniane wydanie za 150.


Ja bardzo, przepraszam ale po ostatnim doświadczeniu jakim było wycenienie edycji kolekcjonerskiej AvsP3 na 200 zł to cena tego zestawu tak bardzo nie irytuje.

Wręcz przeciwnie - jestem gotowy tyle zapłacić aby zobaczyć coś co wiem że mnie nie zawiedzie plus kilka nowych dodatków.
2010-04-06 01:46:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



Zacznijmy od tego, że na razie to nie jest potwierdzone info, mimo iż fotki wyglądają bardzo realnie. Poza tym patrząc na ceny wydań zbiorczych w tym kraju, to cena 500-600 jest absolutnie zjadliwa dla maniaków (przypominam, że AQ jak wyszło to kosztowało 370-390 zł)
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2010-04-06 16:01:55
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Kacza pięść....jakoś mnie to nie jara. Bardziej byłem nakręcony na AQ a bluray jakos mi nie imponuje...nie wiem czy to kupie, napewno nie w najblizszej przyszlosci, raz ze nie czuje potrzeby a dwa ze nie mam na to sprzetu...chyba poczekam az wyjda z kolejna technologią, nie wiem, hologramy albo jakaś wtyczka w głowę że będę to widział bez jakiegokolwiek projektora Wink
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2010-04-06 23:29:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



MIKET napisał:
Kacza pięść....jakoś mnie to nie jara. Bardziej byłem nakręcony na AQ a bluray jakos mi nie imponuje...nie wiem czy to kupie, napewno nie w najblizszej przyszlosci, raz ze nie czuje potrzeby a dwa ze nie mam na to sprzetu...chyba poczekam az wyjda z kolejna technologią, nie wiem, hologramy albo jakaś wtyczka w głowę że będę to widział bez jakiegokolwiek projektora Wink


Let us be thankful we have an occupation to fill. Work hard, increase production, prevent accidents and be happy.

Thou art a subject of the divine, created in the image of man, by the masses, for the masses.

Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy.



Idea
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2010-04-07 12:51:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



v i r u s napisał:
MIKET napisał:
Kacza pięść....jakoś mnie to nie jara. Bardziej byłem nakręcony na AQ a bluray jakos mi nie imponuje...nie wiem czy to kupie, napewno nie w najblizszej przyszlosci, raz ze nie czuje potrzeby a dwa ze nie mam na to sprzetu...chyba poczekam az wyjda z kolejna technologią, nie wiem, hologramy albo jakaś wtyczka w głowę że będę to widział bez jakiegokolwiek projektora Wink


Let us be thankful we have an occupation to fill. Work hard, increase production, prevent accidents and be happy.

Thou art a subject of the divine, created in the image of man, by the masses, for the masses.

Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy.



Idea


2010-04-07 13:19:45
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



ZWIASTUN KOPIE RYJ:

http://www.youtube.com/watch?v=Wo-K7tQo4lQ

Niestety już widać że ALIENS pod względem jakości obrazu na tle innych części się nie obroni Shocked

I mam nadzieje że ten sound od M41a to tak tymczasowo na potrzeby trailera
2010-04-10 17:16:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



HICKS napisał:
ZWIASTUN KOPIE RYJ:

http://www.youtube.com/watch?v=Wo-K7tQo4lQ

Niestety już widać że ALIENS pod względem jakości obrazu na tle innych części się nie obroni Shocked

I mam nadzieje że ten sound od M41a to tak tymczasowo na potrzeby trailera


Hmmm myślę ze się mylisz...
Kiedyś zassałem z sieci trylogie w 720p i powiem szczerze, jakość ALIEN DC pomimo niepełnej rozdzielczości HD, zarówno na 40" TV jak i 100" ekranie wypada rewelacyjnie - niestety niektóre dodane sceny gubią ostrość, ale całość jest jak żyleta z rewelacyjnymi detalami, kolorami i kontrastem. Podobnie ma się sprawa z ALIENS - tu porównanie wersji DVD z wersją 720p to już niebo a ziemia. Najgorzej wypadła wersja A3 ale znowu w porównaniu z DVD mamy dużo więcej detali w obrazie.
Wierze, ze materiał trafił w odpowiednie ręce i wykrzesali zeń maximum (pamiętajmy ze samo quadrilogy na DVD robione było trochę na szybko - wpakowali tam więcej dobra niż jakości... A na wydanie na blu-ray kazali sporo czekać...)
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2010-04-11 11:49:11
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Myślę i mam nadzieję że ten trialer to fake, bo jakość obrazu nie jest rewelacyjna, wręcz przeciwnie (pomimo ustawienia detali na max)
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-04-11 12:22:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



v i r u s napisał:
HICKS napisał:
ZWIASTUN KOPIE RYJ:

http://www.youtube.com/watch?v=Wo-K7tQo4lQ

Niestety już widać że ALIENS pod względem jakości obrazu na tle innych części się nie obroni Shocked

I mam nadzieje że ten sound od M41a to tak tymczasowo na potrzeby trailera


Hmmm myślę ze się mylisz...
Kiedyś zassałem z sieci trylogie w 720p i powiem szczerze, jakość ALIEN DC pomimo niepełnej rozdzielczości HD, zarówno na 40" TV jak i 100" ekranie wypada rewelacyjnie - niestety niektóre dodane sceny gubią ostrość, ale całość jest jak żyleta z rewelacyjnymi detalami, kolorami i kontrastem. Podobnie ma się sprawa z ALIENS - tu porównanie wersji DVD z wersją 720p to już niebo a ziemia. Najgorzej wypadła wersja A3 ale znowu w porównaniu z DVD mamy dużo więcej detali w obrazie.
Wierze, ze materiał trafił w odpowiednie ręce i wykrzesali zeń maximum (pamiętajmy ze samo quadrilogy na DVD robione było trochę na szybko - wpakowali tam więcej dobra niż jakości... A na wydanie na blu-ray kazali sporo czekać...)


To źle myślisz że się mylę

Problemem jest nie tylko ilość szczegółów (których i tak będzie mniej niż w porównaniu z pozostałymi częściami) ale przede wszystkim ziarnistość, która będzie psuła ogólny odbiór filmu.
2010-04-11 12:35:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795



HICKS napisał:
v i r u s napisał:
HICKS napisał:
ZWIASTUN KOPIE RYJ:

http://www.youtube.com/watch?v=Wo-K7tQo4lQ

Niestety już widać że ALIENS pod względem jakości obrazu na tle innych części się nie obroni Shocked

I mam nadzieje że ten sound od M41a to tak tymczasowo na potrzeby trailera


Hmmm myślę ze się mylisz...
Kiedyś zassałem z sieci trylogie w 720p i powiem szczerze, jakość ALIEN DC pomimo niepełnej rozdzielczości HD, zarówno na 40" TV jak i 100" ekranie wypada rewelacyjnie - niestety niektóre dodane sceny gubią ostrość, ale całość jest jak żyleta z rewelacyjnymi detalami, kolorami i kontrastem. Podobnie ma się sprawa z ALIENS - tu porównanie wersji DVD z wersją 720p to już niebo a ziemia. Najgorzej wypadła wersja A3 ale znowu w porównaniu z DVD mamy dużo więcej detali w obrazie.
Wierze, ze materiał trafił w odpowiednie ręce i wykrzesali zeń maximum (pamiętajmy ze samo quadrilogy na DVD robione było trochę na szybko - wpakowali tam więcej dobra niż jakości... A na wydanie na blu-ray kazali sporo czekać...)


To źle myślisz że się mylę

Problemem jest nie tylko ilość szczegółów (których i tak będzie mniej niż w porównaniu z pozostałymi częściami) ale przede wszystkim ziarnistość, która będzie psuła ogólny odbiór filmu.


no chwileczke - a to niby czym cameron krecil? vhsem?
dlaczego uwazasz ze transfer z tasmy 35mm ma byc gorszy w przypadku ALIENS? wszystkie filmy byly krecone na 35mm i akurat detal teoretycznie powinien byc lepszy niz z anamorficznego formatu cinemascope (ALIEN). Nie wiemy w jakim stanie sa tasmy poszczegolnych filmow ale przy dzisiejszej technice remasteringu obrazu mozna zdzialac cuda - wydaje mi sie ze dzisiejsze algorytmy bez problemu poradzilyby sobie z ziarnem tasmy, tylko czy jest sens interpolowania obrazu do niewiadomo jakiej rozdzielczosci? ziarno tasmy wprowadza klimat w zaleznosci od tresci przekazu. widzialem filmy na blu-ray gdzie obraz byl krystalicznie czysty i ziarnistosc praktycznie zerowa i filmy gdzie wrecz sypalo z ekranu piaskiem... ale to juz decyzja rezysera. Czesto w filmach widzialem sceny gdzie ziarno bylo bardzo widoczne a w innych krysztal... to samo mozna powiedziec o interpolacji klatek - jednym pasuje odbior 24/s inni wola dodatkowa interpolacje posrednia by wygladzic ruch kamery. ale czy taki byl zamiar rezysera? no ale to juz raczej gdybanie i teoretyzowanie - chca nam sprzedac to co znamy w lepszej jakosci wiec kupimy... pamietam jaki klimat mialy dla mnie filmy ogladane na starych watpliwej jakosci vhsach... po przerzuceniu na dvd wszystko wydawalo sie bajecznie sztuczne... no ale apetyt rosnie w miare jedzenia a ludzkie gusta tez niezmienne nie sa...
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2010-04-11 13:28:32
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



v i r u s napisał:
HICKS napisał:
v i r u s napisał:
HICKS napisał:
ZWIASTUN KOPIE RYJ:

http://www.youtube.com/watch?v=Wo-K7tQo4lQ

Niestety już widać że ALIENS pod względem jakości obrazu na tle innych części się nie obroni Shocked

I mam nadzieje że ten sound od M41a to tak tymczasowo na potrzeby trailera


Hmmm myślę ze się mylisz...
Kiedyś zassałem z sieci trylogie w 720p i powiem szczerze, jakość ALIEN DC pomimo niepełnej rozdzielczości HD, zarówno na 40" TV jak i 100" ekranie wypada rewelacyjnie - niestety niektóre dodane sceny gubią ostrość, ale całość jest jak żyleta z rewelacyjnymi detalami, kolorami i kontrastem. Podobnie ma się sprawa z ALIENS - tu porównanie wersji DVD z wersją 720p to już niebo a ziemia. Najgorzej wypadła wersja A3 ale znowu w porównaniu z DVD mamy dużo więcej detali w obrazie.
Wierze, ze materiał trafił w odpowiednie ręce i wykrzesali zeń maximum (pamiętajmy ze samo quadrilogy na DVD robione było trochę na szybko - wpakowali tam więcej dobra niż jakości... A na wydanie na blu-ray kazali sporo czekać...)


To źle myślisz że się mylę

Problemem jest nie tylko ilość szczegółów (których i tak będzie mniej niż w porównaniu z pozostałymi częściami) ale przede wszystkim ziarnistość, która będzie psuła ogólny odbiór filmu.


no chwileczke - a to niby czym cameron krecil? vhsem?
dlaczego uwazasz ze transfer z tasmy 35mm ma byc gorszy w przypadku ALIENS? wszystkie filmy byly krecone na 35mm i akurat detal teoretycznie powinien byc lepszy niz z anamorficznego formatu cinemascope (ALIEN). Nie wiemy w jakim stanie sa tasmy poszczegolnych filmow ale przy dzisiejszej technice remasteringu obrazu mozna zdzialac cuda - wydaje mi sie ze dzisiejsze algorytmy bez problemu poradzilyby sobie z ziarnem tasmy, tylko czy jest sens interpolowania obrazu do niewiadomo jakiej rozdzielczosci? ziarno tasmy wprowadza klimat w zaleznosci od tresci przekazu. widzialem filmy na blu-ray gdzie obraz byl krystalicznie czysty i ziarnistosc praktycznie zerowa i filmy gdzie wrecz sypalo z ekranu piaskiem... ale to juz decyzja rezysera. Czesto w filmach widzialem sceny gdzie ziarno bylo bardzo widoczne a w innych krysztal... to samo mozna powiedziec o interpolacji klatek - jednym pasuje odbior 24/s inni wola dodatkowa interpolacje posrednia by wygladzic ruch kamery. ale czy taki byl zamiar rezysera? no ale to juz raczej gdybanie i teoretyzowanie - chca nam sprzedac to co znamy w lepszej jakosci wiec kupimy... pamietam jaki klimat mialy dla mnie filmy ogladane na starych watpliwej jakosci vhsach... po przerzuceniu na dvd wszystko wydawalo sie bajecznie sztuczne... no ale apetyt rosnie w miare jedzenia a ludzkie gusta tez niezmienne nie sa...


Ziarno widać we wszystkich wydaniach DVD i jakiekolwiek czyszczenie przy skanowaniu taśmy w jeszcze wyższej rodzdzielczości nie pomoże. Chociaż faktycznie widzę próby wdrożenia takiego procesu na ujęciach z załączonego trailera to i tak efekt jak na tę chwilę jest dość mizerny.
2010-04-11 13:37:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813



Oto co znajdziemy w najnowszym wydaniu


Alien

•Shock & Awe: The Return of Alien with Danny Boyle [25:01 Min.]

Aliens [76:53 Min.]

•“Aliens” POD Credits [0:25 Min.]
•Becoming Vasquez [1:07 Min.]
•Building Hadley’s Hope [3:28 Min.]
•Cameron’s Cutting Edge [1:32 Min.]
•Cameron’s Design Philosophy [2:15 Min.]
•Cameron’s Military Interests [1:26 Min.]
•Dailies: James Remar as Hicks [3:46 Min.]
•Fighting the Facehugger [1:17 Min.]
•Finding an Unused Power Plant [2:08 Min.]
•From Producer to Stunt Double [2:03 Min.]
•More Tales from Tea Time [6:44 Min.]
•On Set: Infiltrating the Colony [3:14 Min.]
•Origins of Ascheron [2:05 Min.]
•Paul Reiser on Carter Burke [1:01 Min.]
•Praising Stan Winston [1:40 Min.]
•Props: Personal Light Unit [0:36 Min.]
•Re-Enlisting with Cameron [1:23 Min.]
•Ripley’s Heartbreak [3:49 Min.]
•Sigourney Weaver’s Triumph [1:38 Min.]
•Simon Atherton talks Weapons [2:00 Min.]
•Stan Winston’s Challenge [1:46 Min.]
•Stan Winston’s Legacy [2:35 Min.]
•Test Footage: Chestburster [1:19 Min.]
•Test Footage: Facehugger [7:27 Min.]
•Test Footage: Queen Alien [4:47 Min.]
•The First Casting of Hicks [4:44 Min.]
•The Importance of Being Bishop [1:27 Min.]
•The Paxton/Cameron Connection [2:17 Min.]
•Without Sigourney Weaver [1:29 Min.]
•Working with Sigourney Weaver [5:25 Min.]


Alien 3 [72:58 Min.]

•“Alien 3″ POD Credits [0:25 Min.]
•Bald Cap Blues [2:40 Min.]
•Bragging Rights [1:01 Min.]
•Costuming the Character [1:37 Min.]
•Creating Alien Sounds from the Scratch [2:23 Min.]
•Dangerous Location Recording [1:47 Min.]
•Detailing the EEV Miniature [1:27 Min.]
•Explaining the Wooden Plant [2:44 Min.]
•Ezra Swerdlow’s Concerns [1:08 Min.]
•Fincher’s Alienation [3:40 Min.]
•Head Casting with Charles Dutton [2:51 Min.]
•Hick’s Alternate Future [1:54 Min.]
•How to make Alien Acid Saliva [1:10 Min.]
•Intimidating Baldies [1:58 Min.]
•Lance Henriksen returns in Style [1:19 Min.]
•Matte Painting Memories [8:01 Min.]
•Mixed Reactions [3:50 Min.]
•On Set: Filming the Alien’s POV [2:24 Min.]
•On Set: Filming the Oxburster [3:10 Min.]
•Painful Low End Frequencies [0:45 Min.]
•Renny Harlin quits [1:51 Min.]
•Ripley’s Evolution [2:12 Min.]
•Roaming the Fury 161 Set [3:59 Min.]
•Sausage-motivated Alien Whippet [2:01 Min.]
•Stealing Sigourney’s Top [0:55 Min.]
•Sucking up to Fincher [6:30 Min.]
•The Art of Storyboarding [2:32 Min.]
•The Power of Silence [3:13 Min.]
•The Sulaco’s Cameo [1:05 Min.]
•The Weaver Wagger [2:26 Min.]

Alien - Resurrection [74:23 Min.]

•Abandoning the Bug Opening [4:08 Min.]
•Alien Resurrection POD Credits [0:25 Min.]
•Animating Underwater Aliens [3:12 Min.]
•Becoming a Film Composer [1:34 Min.]
•Breaking the Language Barrier [4:39 Min.]
•Considering Giger’s Legacy [3:03 Min.]
•Costuming the Betty Crew [1:23 Min.]
•Creating Ripley’s New Look [3:18 Min.]
•Designing the Newborn [1:35 Min.]
•Downsizing the Design [1:58 Min.]
•Dueling Design Sensibilities [1:54 Min.]
•Ending after Ending after Ending [5:26 Min.]
•Future Franchise Directions [6:33 Min.]
•Intentially Uncomfortable Costumes [1:47 Min.]
•Newborn Dick Removal [1:43 Min.]
•Preparing for Action [2:49 Min.]
•Remembering the Premiere [1:57 Min.]
•Surviving the Shoot [4:13 Min.]
•Swimming with Aliens [2:25 Min.]
•The Art of Slime [2:30 Min.]
•The Burden of Temp Music [1:55 Min.]
•The Cloning Process [4:44 Min.]
•The Evolution of the Alien [4:10 Min.]
•The Storyboard Bible [1:20 Min.]
•VFX: Knifing Ripley’s Hand [2:11 Min.]
•VFX: Shooting Miniatures [1:21 Min.]
•Winona Ryder answers the Call [2:10 Min.]
2010-04-25 22:41:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



jestem pod wrażeniem Smile
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-04-26 10:30:09
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
johnny




Second Lieutenant
Dołączył: 2003-07-12
Posty: 337



na avpgalaxy podano odrobine wiecej informacji:

* Aliens “Colonial Marines Helmet-Cams [5:08 Min.]
* Aliens “Deleted Scenes” [4:05 Min.]
* Aliens “Family Guy Clip” [0:27 Min.]
* Aliens “I Can’t Breazhe” [0:38 Min.]
* Aliens: Ride at the Speed of Fright (Sim. Ride Video/Pre-Show Video) [10:20 Min.]

co mnie zaintrygowalo to deleted scenes z aliens - czyzby scenka z ripley i burkiem, co do ktorej istnieja tylko (ZTCP) zdjecia?
2010-05-07 19:30:49
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB