Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Majestat Obcego
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



Corvax napisał:
Tak tylko jak nakręcili A3 to wtedy te efekty robiły piorunujące wrażenie. .

musze sie nie zgodzić gdyz na poczatku lat 90 kiedy to oglądałem po raz pierwszy Alien 3 juz wtedy mi sie nie podobały efekty. Dla porównania Terminator 2 jest z 1991 a efekty komputerowe i nakładania obrazu są znacznie lepsze. Co wiecej do dzis ładnie wyglądają.
____________________________________
not bad for a human
2008-06-01 19:05:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



fallus666 napisał:
Corvax napisał:
Tak tylko jak nakręcili A3 to wtedy te efekty robiły piorunujące wrażenie. .

musze sie nie zgodzić gdyz na poczatku lat 90 kiedy to oglądałem po raz pierwszy Alien 3 juz wtedy mi sie nie podobały efekty. Dla porównania Terminator 2 jest z 1991 a efekty komputerowe i nakładania obrazu są znacznie lepsze. Co wiecej do dzis ładnie wyglądają.


Ciekawe więc czemu film dostał nominację do Oscara za efekty?
2008-06-01 19:14:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



az trudno w to uwierzyc ale faktycznie otrzymał nominacje. Jednak oskara nie dostał a Terminator 2 dostał i Aliens i Alien
____________________________________
not bad for a human
2008-06-01 20:43:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



dobrze, to już wiemy, że Tobie (i właściwie tylko Tobie - zasłanianie się Filmwebem to nie jest żaden dowód) nie podoba się A3. Więc po jaką cholerę tracić na to 5 stron tematu? Embarassed
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2008-06-02 17:51:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Mefisto napisał:
dobrze, to już wiemy, że Tobie (i właściwie tylko Tobie - zasłanianie się Filmwebem to nie jest żaden dowód) nie podoba się A3. Więc po jaką cholerę tracić na to 5 stron tematu? Embarassed


Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem pare postów wyżej, że uważam A3, za DOBRY film - film z gatunku horror S-F, a nie film z cyklu o Obcym.

Opinie przytoczyłem jako materiał porównawczy, nie tylko Fani Forum Aliens, tworzą zdanie na temat danego filmu i nikt nie jest nieomylny.

Po to jest to forum jak i Filmweb żeby wymieniać się poglądami (ale Ty Mefisto, już o tym wiesz prawda?). Wink

Mam stworzyć temat, Obcy kontra Predator kontra Ubikator, żeby było ciekawiej, czy też może Xenomorph vs. Homo Sapiens, gdzie będziemy zastanawiać się czy człowiek dałby rade załatwić Obcego gołymi rękami? Razz Ciekawe ile stron tam pójdzie, założę się że z 25.
2008-06-02 19:32:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



akurat nie o Ciebie mi chodziło, więc nie wiem czemu się bronisz Razz
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2008-06-02 23:14:46
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



jemu o mnie chodziło. Ogólnie ten temat miał czegoś innego dotyczyć. Jednak czasem dobrze podyskutować na rózne tematy. Szczególnie na takie które są kontrowersyjne jak np. według mnie Alien 3. W sumie dobrze sie stało bo dowiedziałem sie jak wielu ludzi jednak lubi ten film co jest dla mnie zagadką. Spotkałem sie też (ale nie na tym forum) że są i tacy którzy lubią Alien 4 i co wiecej stawiają go wyzej od Alien i Aliens...no to juz jest bluznierstwo czyż nie?
____________________________________
not bad for a human
2008-06-03 18:59:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



jest kilka osób na tym forum (przynajmniej było kiedyś), które gotowe były bronić A:R. A co do dyskusji - już na początku powiedziałeś, że nie podoba Ci się ten film. Twoja sprawa (choć argumenty cieniutkie Razz), tylko po co się nad tym dalej rozdrabniać, skoro miało być o majestacie Obcego?
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2008-06-03 20:56:35
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



o majestacie nie byłoby tyle stron. A co do argumentów to sądze że to zależy od punktu widzenia.
____________________________________
not bad for a human
2008-06-04 15:03:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Wielu uważa drugą częśc obcego za najlepszą.
Uwielbiam ją ale zdaję sobie sprawę że to własnie ten film zapoczątkował wizerunek obcego jako robala do siekania. Później komiksy, gry i powiązanie z Predatorem... to wszystko dopełniło dzieła.
2009-03-29 16:29:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Xeno-Alek




Corporal
Dołączył: 2007-03-04
Posty: 83



Ja uważam za najlepszą cześć Obcego i pierwszą i drugą. Są to dwa dość inne gatunki filmu, więc trudno by mi było wyodrębnić the bestest (choć jeśli chodzi o gust, to góruje u mnie Alien). Ale racja, w dwójce była siekanka. I to nie tylko z ludźmi...
____________________________________
Come as You are
2009-04-01 22:16:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Ja lubie film Alien3 m.in. dlatego ze:

- bajkowo uratowani ludzie z poprzedniej czesci nie przezywaja, w dodatku zabija ich cos zupelnie bardziej blachego i mniej oczekiwanego niz ktokolwiek moglby sie spodziewac, co swietnie odzwierciedla brutalnosc swiata
- to powrot do walki bezbronnych ludzi z jedna, mordercza bestia
- klimat obrazu
- swietny pomysl na fabule (wiezienie izolowane na planecie!)


Chcialbym zwrocic uwage jednak na cos innego...
Tylko kilka postow bylo na temat majestatu Obcego. Reszta to analiza trzeciej czesci sagi. Sam dalem sie poniesc temu offtopowi, wiec zeby pomoc zejsc tematowi na odpowiednie tory, dodam ze faktycznie ALIENS oraz pomysl na polaczenie uniwersum Obcego ze swiatem Predatora, pomogl naszej ulubionej bestii obedrzec sie z respektu u widza, na jaki zapracowala sobie pierwszym filmem. O ile film Camerona uwazam za istotna czesc kregoslupa historii Obcego, to wszystko co zwia…zane jest z AVP dla mnie stanowi tylko dodatek - urozmaicenie. Mimo ze swiaty Lowcy i Ksenomorfa bardzo do siebie pasuja, uwazam ze z tego polaczenia korzysta najbardziej Predator. Obcy glownie traci.
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2012-03-19 05:04:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



ktoś tu mówił że tym wozem ripley rozjechała obcego. otóż ten obcy jak można zauważyć ,,młody'' niepotrzebnie wybrał się na walkę i zginął
a poza tym ripley prowadziła wóz wojskowy najnowsze heneracji opatrzony w najtwardsze koła i obudowę więc nie zdziwiłbym się gdyby i nawet dorosłego rozjechała
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-03-26 15:39:15
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



"wóz wojskowy najnowsze heneracji opatrzony w najtwardsze koła i obudowę"

Oraz wyposażony w pancerne szyby które xseno jest zdolny rozbić jednym ciosem. LOL Very Happy
2012-03-26 22:53:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
XenoWarrior6
Organizm doskonały.



First Sergeant
Dołączył: 2012-02-22
Posty: 216



pancerne szyby?
były? o przepraszam tylko że obcy je rozwalił ogonem!
____________________________________
-Well that's great! That just fucking great man! What now the fuck are we supposed to do?! We're in some real pretty shit now man!
-Are you finished?!
-That's it man! Game over man! Game over! What the fuck are gonna do now?! What are we gonna do?!
2012-03-27 15:30:20
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora brak metan Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB