Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Majestat Obcego
cichy_człowiek
zwykły wyrobnik



Lance Corporal
Dołączył: 2006-04-16
Posty: 25



Amen Very Happy przesłuchałem cały soundtrack z Aliens tyle razy... nigdy nie słyszałem lepszego, a od A3 też słuchałem. W Aliens zauważyłem idealną harmonię muzyki i obrazu. Muza zawsze tam pasuję.
2008-05-21 18:18:30
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



fallus666 napisał:
wcale nie gnebi sie a3 tylko punktuje błedy w filmie.
A co do muzyki to hornera wcale nie powala. Motyw kiedy uciekaja w Aliens dropshipem z planety jest nie do przebicia. Piekna gra orkiestry.


Problemw tym, że Aliens ma może ze dwa godne zapamiętania motywy podczas gdy muzyka w A3 swoim klimatem miażdży przez 70 minut słuchania soundtracku.
____________________________________
..................
2008-05-24 19:52:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1815



Gieferg napisał:

Problemw tym, że Aliens ma może ze dwa godne zapamiętania motywy podczas gdy muzyka w A3 swoim klimatem miażdży przez 70 minut słuchania soundtracku.


Dokładnie. Muzyka w Aliens to typowa muzyka ilustracyjna. Kompozycje Goldenthala można spokojnie włączyć do repertuaru posczególnych filharmonii.
2008-05-24 20:31:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Cytat:
przesłuchałem cały soundtrack z Aliens tyle razy... nigdy nie słyszałem lepszego


Tzn że nie słyszałeś lepszego soundtracku niż ALiens? Żartujesz? Shocked No cxhyba, że nie przesłuchałeś żadnego innego soundtracku Laughing

Alien 3, Conan The Barbarian, Last of the Mohicans, Braveheart, Batman, Predator, Robocop, Dark Crystal, Lord of The Rings i można by tak wymienić dziesiątki jak nie setki soundtracków. Muzyka z Aliens to nic specjalnego (w przeciwieństwie do samego filmu).
____________________________________
..................
2008-05-25 09:50:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



no coz oprocz aliens wymieniłbym chyba tylko Terminator 2 i Omen.
Z gier tylko i wyłacznie Diablo Smile
____________________________________
not bad for a human
2008-05-25 21:09:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
XenomorphCat
kill!



Sergeant
Dołączył: 2008-02-08
Posty: 107



fallus666 napisał:
no coz oprocz aliens wymieniłbym chyba tylko Terminator 2 i Omen.
Z gier tylko i wyłacznie Diablo Smile


O taak, Omen z pewnością Smile
____________________________________
Live only for yourself, because only this deserves for it.
Live only for yourself, because no one lives for you.
2008-05-25 22:29:44
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1729552 Odpowiedz z cytatem
cichy_człowiek
zwykły wyrobnik



Lance Corporal
Dołączył: 2006-04-16
Posty: 25



HICKS napisał:
Gieferg napisał:

Problemw tym, że Aliens ma może ze dwa godne zapamiętania motywy podczas gdy muzyka w A3 swoim klimatem miażdży przez 70 minut słuchania soundtracku.


Dokładnie. Muzyka w Aliens to typowa muzyka ilustracyjna. Kompozycje Goldenthala można spokojnie włączyć do repertuaru posczególnych filharmonii.


jakże ciężko się z tobą normalnie rozmawia, Gieferg Shocked
ale nie chce tu zaczynać żadnej kłótni bo jeszcze się zdenerwujesz, odejdziesz z tego forum, może jeszcze teksty jakieś swoje usuniesz Razz
2008-05-26 08:24:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



zapomniałem dodać jeszcze Pluton Smile
____________________________________
not bad for a human
2008-05-26 10:51:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Cytat:
jakże ciężko się z tobą normalnie rozmawia, Gieferg

Nic ci na to nie poradzę, że ci się cięzko rozmawia, potrenuj trochę, może ci to pomoże Laughing btw, czy aby na pewno zacytowałeś właściwego posta?
____________________________________
..................
2008-05-26 18:59:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
cichy_człowiek
zwykły wyrobnik



Lance Corporal
Dołączył: 2006-04-16
Posty: 25



nie wiem i nie chce się nawet o tym zastanawiać.
Coś obojętny na wszystko się zrobiłem ostatnimi czasy Surprised
2008-05-27 08:40:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Kaziu




Private
Dołączył: 2008-04-13
Posty: 10



Co do jaja na Sulaco - królowa bez kokonu może znieśc jedno jajo - zawierające "super twarzołapa" lub "królewskiego twarzołapa". Wiem, że niektórzy z was w nie nie wierzą - więc tłumaczę Wam to tak: jedno jajo zawierało 2 larwy, lub 1 larwa zapłodniła 2 żywicieli - taki rzadki przypadek. Dlatego, by nie głowic się nad tymi problemami ja wierzę w super twarzołapy. Też się dziwię, jak jajo przeszło przez jej chudą dupę - może jajo trochę urosło po zniesieniu?
____________________________________
Kaziu_lol 6
2008-05-27 12:34:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość niemam kaziu_lol6@o2.pl Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Kaziu napisał:
Co do jaja na Sulaco - królowa bez kokonu może znieśc jedno jajo - zawierające "super twarzołapa" lub "królewskiego twarzołapa".


To nie zmienia faktu, że takie zagranie scenarzystów to lipa. Łatwiej fanom zaakceptować, fakt, iż Ripley przez 57 lat dryfowała w przestrzeni (i przez główne systemy), niż twarzołapa z dwoma embrionami - tak samo jak Predaliena zapładniającego kobiety przez oral Confused .

Saga powinna załączyć się na 2 filmie, ewentualnie, zrobić porządne grande finale, a nie kombinować jak tu by Ripley znowu zaciągnąć do walki z Obcym.

Obcy 3, nie jest moim zdaniem złym filmem, ale zawiera rażące błędy które powielają się w dalszych filmach (A4, AvP, AvP:R).

Lepiej zrobić dobry film niż wcale - vide porażka ostatniego filmu z Obcym.
2008-05-27 16:05:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Cytat:
Saga powinna załączyć się na 2 filmie, ewentualnie, zrobić porządne grande finale

porządne grande finale ma właśnie A3, niestety zepsuto to robiąc czwórkę (dalej udaję, że nie powstała Wink)
____________________________________
..................
2008-05-27 16:25:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



Gieferg napisał:
Cytat:
Saga powinna załączyć się na 2 filmie, ewentualnie, zrobić porządne grande finale

porządne grande finale ma właśnie A3, niestety zepsuto to robiąc czwórkę (dalej udaję, że nie powstała Wink)


Tak, ale daje się zauważyć, że trójka była zrobiona na chybcika, scenariusz jest naciągany (super-twarzołap), trochę bez ładu i składu (montaż). No i komputerowy Obcy.
2008-05-27 18:21:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
XenomorphCat
kill!



Sergeant
Dołączył: 2008-02-08
Posty: 107



Zoltan Keresz napisał:
Gieferg napisał:
Cytat:
Saga powinna załączyć się na 2 filmie, ewentualnie, zrobić porządne grande finale

porządne grande finale ma właśnie A3, niestety zepsuto to robiąc czwórkę (dalej udaję, że nie powstała Wink)


Tak, ale daje się zauważyć, że trójka była zrobiona na chybcika, scenariusz jest naciągany (super-twarzołap), trochę bez ładu i składu (montaż). No i komputerowy Obcy.


A tam. super-facehugger i komputerowo zrobieni Obcy i tak przegrywają w rankingu beznadziejności z AR.
____________________________________
Live only for yourself, because only this deserves for it.
Live only for yourself, because no one lives for you.
2008-05-27 19:54:02
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1729552 Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



Nie traktował bym tego typu argumentów, jako czegoś działającego na korzyść filmu.

To, że można znaleźć coś gorszego, nie znaczy że film jest dobry.
Nie wypowiadam oczywiście swojego zdania. Zauważam tylko, że ten argument nie jest żadnym argumentem. Wink
2008-05-27 20:37:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
fallus666




Lance Corporal
Dołączył: 2008-05-04
Posty: 44



Kaziu napisał:
Co do jaja na Sulaco - królowa bez kokonu może znieśc jedno jajo - zawierające "super twarzołapa" lub "królewskiego twarzołapa". Wiem, że niektórzy z was w nie nie wierzą - więc tłumaczę Wam to tak: jedno jajo zawierało 2 larwy, lub 1 larwa zapłodniła 2 żywicieli - taki rzadki przypadek. Dlatego, by nie głowic się nad tymi problemami ja wierzę w super twarzołapy. Też się dziwię, jak jajo przeszło przez jej chudą dupę - może jajo trochę urosło po zniesieniu?


no nie..a ja wierze w krasnoludki i w biszkopta który zachachmęcił jajo z gniazda obcych...Wink nierozumiem jak ludzie moga wierzyc w takie brednie? Scenariusz A3 jest tak samo naciągany jak ten z Alien 4.
____________________________________
not bad for a human
2008-05-28 10:52:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 2701561 Odpowiedz z cytatem
XenomorphCat
kill!



Sergeant
Dołączył: 2008-02-08
Posty: 107



fallus666 napisał:
Kaziu napisał:
Co do jaja na Sulaco - królowa bez kokonu może znieśc jedno jajo - zawierające "super twarzołapa" lub "królewskiego twarzołapa". Wiem, że niektórzy z was w nie nie wierzą - więc tłumaczę Wam to tak: jedno jajo zawierało 2 larwy, lub 1 larwa zapłodniła 2 żywicieli - taki rzadki przypadek. Dlatego, by nie głowic się nad tymi problemami ja wierzę w super twarzołapy. Też się dziwię, jak jajo przeszło przez jej chudą dupę - może jajo trochę urosło po zniesieniu?


no nie..a ja wierze w krasnoludki i w biszkopta który zachachmęcił jajo z gniazda obcych...Wink nierozumiem jak ludzie moga wierzyc w takie brednie? Scenariusz A3 jest tak samo naciągany jak ten z Alien 4.


Może i jest naciągany. Ale to w sumie skłania do myślenia, przypuszczeń itp...
____________________________________
Live only for yourself, because only this deserves for it.
Live only for yourself, because no one lives for you.
2008-05-28 16:25:30
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1729552 Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Zoltan Keresz napisał:
No i komputerowy Obcy.

BULLSHIT
Powtórzę po raz 236423645 w A3 komputerowy Obcy jest TYLKO W JEDNYM UJĘCIU. No chyba, że to jedno ujęcie z pekającą czaszką obcego tak wam nie daje spokoju...

Ale oczywiście zNaFfcy którzy nie wiedzą nawet co zobaczyli więdzą lepiej...
____________________________________
..................
2008-05-29 18:34:05
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zoltan Keresz
Nope.



Second Lieutenant
Dołączył: 2008-01-24
Posty: 339



[quote="Gieferg"]

Cytat:
Ale oczywiście zNaFfcy którzy nie wiedzą nawet co zobaczyli wiedzą lepiej...


Nie chodzi że był w tylko jednym (raczej w kliku - sekwencja zapędzenia Obcego do pieca) ujęciu. Ja pije do tego, że w ogóle był! Pierwszy Alien obył się bez komputerowych cudó-niewidów i co? Dalej dobrze straszy.

Dwójka tak samo dobrze zniosła próbę czasu. Ale w A3 jak POJAWIA się taka a taka sposobność by przyciągnąć publikę i zgarnąć $$$ na znanym motywie, to nawet jak uśmiercimy głównego bohatera/bohaterkę (mówię ogólnie), to poziom artystyczny dalszych produkcji maleje (Producent: no i co z tego, że zginęła, możemy ją sklonować jak owce, ludzie i tak to kupią, super-twarzołapa też kupili), dlatego większość tu zgromadzonych forumowiczów narzekają na poziom AvP.







Wink
2008-05-29 20:37:27
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Dwudyszny Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB