Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: AvP: Requiem - rozmowy niekontrolowane Recenzja i SPOILERY
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Cytat:
Wiesz, to co powstało (w kinematografii) najpierw (vide Batman Burtona, A1, P1, Ojciec Chrzestny itp), zawsze będzie uznawane przez fanów za ideał.


Cóż, nie zawsze.

> jeśli chodzi o ideał Batmana to dla mnie i dla wielu jest nim wersja Nolana
> zdaje się, że spora część ludzi jak nie większość ceni Terminatora 2 wyżej od jedynki (ja się z tym akurat nie zgadzam)
> a jeśli chodzi o Obcego to dla mnie najlepsza jest trójka Laughing
____________________________________
..................
2008-03-05 22:09:06
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
cichy_człowiek
zwykły wyrobnik



Lance Corporal
Dołączył: 2006-04-16
Posty: 25



To okrutne że powstanie AVP3 Confused
w takim przypadku mniej będzie filmów w których występuje sam Predator Evil or Very Mad
nie może byc
2008-03-06 21:01:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
damianbogacz
Where it all Begins Again



Lance Corporal
Dołączył: 2007-02-13
Posty: 32



Ale podobno ma powstać Predator 3 z aktorem The Rock albo z John Cena
2008-03-06 21:28:03
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 5748043 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Masz gdzieś linka na temat tej plotki?
2008-03-06 21:45:34
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
cichy_człowiek
zwykły wyrobnik



Lance Corporal
Dołączył: 2006-04-16
Posty: 25



Powstanie AVP3 jest chyba przesądzone, przed nim nie ma szans by Powstał Predator 3. Trochę sobie poczekamy.
2008-03-08 08:49:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
damianbogacz
Where it all Begins Again



Lance Corporal
Dołączył: 2007-02-13
Posty: 32



http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=15089

a artykuł odnośnie The Rocka jak znajde to wkleję Surprised
2008-03-08 22:18:20
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 5748043 Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



I tak długo by to robili(artykuł z 2003r)? Patrząc jak teraz na odwal robią filmy to jakby chcieli to by zrobili już dziesieć Predatorów jakości AvP. Wink
A nie spodziewalbym się, żeby się jakoś szczególnie przykładali. Wiadomo, byle by był kosmiczny potwór ktory wszystkich wyżyna i na koniec ginie, prawda?


Ostatnio zmieniony przez Nezumi dnia 2008-03-09 13:11:29, w całości zmieniany 1 raz
2008-03-08 22:31:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
Gieferg




Second Lieutenant
Dołączył: 2005-03-27
Posty: 346



Jak dla mnie tak trzeci Predator jak i piąty Obcy to filmy zupełnie zbyteczne i niepotrzebne. Tematyka jest wyczerpana, jedyne co ciekawego można było z nią zrobić to było własnie AVP, niestety zrobiono to tak nieudolnie, że teraz nie m juz praktycznie żadnej sensownej drogi rozwoju tych serii. Jak dla mnie mogliby sobie już darować kolejne sequele.
____________________________________
..................
2008-03-09 00:12:25
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
szuran




Lance Corporal
Dołączył: 2007-12-23
Posty: 35



Trojka Preda moglaby byc niezla, gdyby zaoferowala cos nowego. Powiedzmy, ze zamiast kolejnego polowania na Ziemi, to czlowiek - jakis megamadafaka - zostalby porwany przez Predow i wystawiony do jakiejs walki, np. z mlodymi Predami. Taki Uciekinier, tyle ze powazny i mroczny, no i z Predami. Od sukcesu faceta zalezaloby, czy go odesla na Ziemie.

Jak dla mnie - lepsze to niz powtorka z rozrywki. No i mozna ladnie wplesc watek uprowadzen. I krowe mogliby porwac, zeby miec go czym karmic. <lol>
____________________________________
In space no one can hear your scream, however this rule does not apply if you're living in Star Wars universe.
2008-03-09 19:46:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Głupota. Predatorzy polują, nie porywają.
2008-03-10 00:47:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
XenomorphCat
kill!



Sergeant
Dołączył: 2008-02-08
Posty: 107



No i po co by mieli porywać jednego ludzia i go trzymać? Dla rozrywki? raczej nie... Shocked
____________________________________
Live only for yourself, because only this deserves for it.
Live only for yourself, because no one lives for you.
2008-03-10 16:58:21
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1729552 Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



XenomorphCat napisał:
No i po co by mieli porywać jednego ludzia i go trzymać? Dla rozrywki? raczej nie... Shocked


Chciałem tylko zauważyć, że polują wlaśnie dla rozrywki... Surprised
Nie no... chyba Predy nie parzenoszą sobie ofiar do siebie aby tam sobie na nie polować. Chyba to, żeby ofiara była u siebie też ma znaczenie.
Zresztą mnie to nie obchodzi, mogą zrobić schematyczny film o Predzie... Predator, ew. dwóch(jak już innowacje wprowadzać) i polują sobie. Na prawdę już mi nie zależy na tym, zeby cokolwiek nowego wymyślali... tylko niech zrobią to dobrze.

Fajny bylby Predator z punktu widzenia Predatora, albo taki w ktorym Pred wygrywa i wraca sobie zadowolony z uśmieszkiem na obu otworkach gębowych i z trofeum w garści. Wink
2008-03-10 17:49:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Ja bym mógł zobaczyć np. ekipę predów polujących na predatora złej krwi. Oczywiście ekipa byłaby mniej doświadczona i ten by ich tłukł równo. Zaplątani w to mogliby być jacyś ludzie (FBI np?) czy wojskowi, zależnie od miejsca akcji.

Pokazałoby to zachowania klanowe Predków (które zostały lekko tylko nakreślone w dwójce) z innej perspektywy i pogłębiło wiedzę na ich temat.


I tu się kłania Batman vs Predator 2: Bloodsport. Cholernie dobry scenariusz.
2008-03-10 20:06:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
szuran




Lance Corporal
Dołączył: 2007-12-23
Posty: 35



Lol, Batman vs Predator 2 to syf, kila i mogila. Jakas pani nauczycielka w kostiumie robin hooda, jacys karykaturalni przestepcy, Pred kolorowy jakby z dyskoteki wyszedl...

Najgorsze, co mozna zrobic dla Obcego i Predatora, to rozwiazac ich tajemnice. "Poglebic wiedze o ich klanach". Wymysly Perry'ego i spolki to skrajny idiotyzm - odzieranie legendy z legendarnosci. "Predatorzy zlej krwi" - jak to brzmi... Tandetnie! I bardzo ludzko, bardzo prymitywnie w ludzki sposob. A my tu mowimy o rasie duzo bardziej zaawansowanej. Rasie, ktorej nie powinnismy rozumiec. Przeciez to pokraki z kosmosu! Najlepsze w filmach bylo to, ze nie wiedzielismy czego oni wlasciwie chca. Im wiecej zasad znamy, tym gorzej, bo tym bardziej przyziemne sie to wszystko wydaje. Dlatego porwanie "najlepszych z najlepszych" z Ziemi byloby moim zdaniem fajnym pomyslem. Zawsze to cos nowego - i tajemniczego.

A film z samymi Predami bylby najnudniejszym kawalkiem crapu jaki kiedykolwiek by powstal. Dwie godziny patrzenia na bijacych sie kosmitow. Bomba.
____________________________________
In space no one can hear your scream, however this rule does not apply if you're living in Star Wars universe.
2008-03-10 20:50:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Co kto lubi. Mnie rysunek podszedł, a wśród miłośników to jedna z lepszych pozycji. Batman vs Predator 3 to dopiero kiła Smile, niestety Sad.
2008-03-10 21:46:48
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
szuran




Lance Corporal
Dołączył: 2007-12-23
Posty: 35



Co do BvP3 - zgadzam sie. Smile Aczkolwiek jedna rzecz w nim bardzo mi sie spodobala: twarze wielu drugoplanowych postaci bardzo przypominaja twarze niektorych aktorow. Fajny pomysl, daje jako-takie poczucie jak komiks wygladalby w kinie.
____________________________________
In space no one can hear your scream, however this rule does not apply if you're living in Star Wars universe.
2008-03-11 08:45:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
cichy_człowiek
zwykły wyrobnik



Lance Corporal
Dołączył: 2006-04-16
Posty: 25



Trójka Predatora, mogła by byc ponowna akcja w mieście, ale tym razem by Predator był wyrzutkiem, złą krwią, by nie miał żadnych zachamowań, by polował w kamuflarzu, zabijał nieuzbrojonych itp. Very Happy
2008-03-11 18:11:02
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
BartTP




Private First Class
Dołączył: 2007-09-30
Posty: 52



Ja natomiast nie obraziłbym się na film, którego akcja dzieje się w przyszłości - natrętnie wraca wspomnienie planety z Gwiezdych Wojen, gdzie biegają takie śmieszne, pluszowe misiaczki.

Oczywiście - nie chodzi mi o wprowadzanie żadnych pluszaków, ale o samą scenerię - wielgachne drzewa, a u ich stóp ludzie z rozwiniętą technologią - może coś na wzór "colonial marines" plus ichnie zabawki.
2008-03-11 19:34:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 3882728 Odpowiedz z cytatem
szuran




Lance Corporal
Dołączył: 2007-12-23
Posty: 35



Ale to juz bylo - w Aliens. Wlasnie o to chodzi, ze w przypadku Preda nie da sie prawie nic nowego powiedziec (no, moj pomysl jest nowy - i mnie sie podoba Razz ). To juz wolalbym Apocalypto z Predem zamiast Lapy Jaguara... Oczywiscie Pred bylby mnie zaawansowany technologicznie, w koncu to 500 lat wstecz.

Licencje traktuje jako kompletnie wyeksploatowane, choc chcialbym zobaczyc AVP3 w formie jaka powinno miec od poczatku, tzn. jako ekranizacje gry AVP2. WIERNA ekranizacje.

A tworzyc Aliena 5 nie ma sensu - choc ten fake'owi scenariuszowy prolog z flota Space Jockeyow zapowiadal sie intrygujaco. Ale zostawcie SPace Jockeyow, jak dla mnie to najlepszy element sagi i nie chce, zeby go tykano chocby kijem. Uwielbiam ten klimat obcosci kiedy Kane, Dallas i Lambert paletaja sie po wraku, i nie chcialbym zeby blizsze przedstawienie tej rasy cokolwiek zniszczylo.
____________________________________
In space no one can hear your scream, however this rule does not apply if you're living in Star Wars universe.
2008-03-12 08:52:18
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
damianbogacz
Where it all Begins Again



Lance Corporal
Dołączył: 2007-02-13
Posty: 32



Szczerze porywanie jednego gościa na planete predatorów pomysł beznadziejny . Wydaje mi sie ze juz lepszym pomysłem było by :
Odnalezienie na ziemi np.przez badaczy rozbitego statku predatorów .badz obcej rasy i mozna by bylo wtedy nakrecic aliena 5 cos w tym stylu
2008-03-12 20:07:09
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 5748043 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB