Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2, 3  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Alien galeria
ALi
Assbuster



Lance Corporal
Dołączył: 2006-02-07
Posty: 49

Alien galeria

Chciałbym, żeby na tym temacia pojawiły się WASZE rysunki aliena. Wydaje mi się, że jeszze takiego tematu nie było, lecz jeśli się mylę lub ten temat według Was jest beznadziejny proszę o skasowanie go Wink
2006-06-26 09:58:23
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 6944491 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Cóż...na tym forum niektórzy maja talent plastyczny a inni sie nie afiszuja ze swoimi Very Happy
Ja dla przykładu jak bylem w gimnazjum czy w I klasie liceum to rysowalem sobie z nudów w zeszytach obcego ale to byly rysunki nieudolne - nie mam do tego wyczucia - zawsze cos bedzie wieksze/mniejsze/nie bedzie tego (niepotrzebne skreslic). Tak wiec nie wiem jak to bedzie z rysunkami ale inne talenty kryja sie na tym forum tu i ówdzie...
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2006-06-28 12:53:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

Re: Alien galeria

ALi napisał:
Chciałbym, żeby na tym temacia pojawiły się WASZE rysunki aliena. Wydaje mi się, że jeszze takiego tematu nie było, lecz jeśli się mylę lub ten temat według Was jest beznadziejny proszę o skasowanie go Wink


a było tak, było...
http://www.aliens.pl/fanart.htm
Very Happy
gdzies w sieci pływają też pewnie wypociny niejakiego "roguela" ale o tym jest gdzieś na forum nawet Razz
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2006-06-28 20:59:54
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



Ostatnio spłodziłem coś takiego na angielskim i częściowo na historii... Razz Poza tym, że mnie porządnie zjechano za to, że rysuję na krtkach w kratkę(kurde, spontan w szkole) to jest pięknie.
Robiłem to na podstawie zdjęcia figurki Runnera, paru zdjeć dronów(któe pokazywały różne ich fragmenty Wink ) i śladowo własnych odczuć. Na myśli miałem Drone'a a co wyszło...


http://fc03.deviantart.com/fs25/i/2008/038/4/2/Alien_Drone_by_Szczur_x.jpg - w pełnym rozmiarze

Kocham bazgrolić na lekcjach i nie obchodzi mnie że ten alien jest w kratkę. Wink
Co do samokrytyki to ma za długi tułów względem kończyn dolnych... mea culpa(tak te żebra rysowałem i rysowałem... Razz

P.S. Sorry, że odkopuje temat z 2006 r. ale jak jest już temat od rysunków...
2008-02-14 19:11:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Całkiem nieźle. Brakuje mi tu ogólnego cieniowania tylko. Troche proporcje są dziwne, ale wiadomo jak to jest. Jeszcze 100 takich i będzie z ciebie rysownik Wink.
2008-02-15 00:00:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



Cieniowanie na kartce było, ale skaner troszke wszystkie ryski mi spłaszcza i czarny zamienia w brązowy(próbowałem edytać w Photoshopie, ale nie wychodzi mi). Razz

To był mój pierwszy Alien. Nawet nie był taki trudny jak mi się zdawało. Myślałęm, że zginę w tych wszystkich szczegółach na jego ciele. Tylko tych żeberek mu za dużo narysowałem. Może jeszcze coś popróbuję, ale to po feriach - na lekcjach, na kartce w kratkę. Wink
2008-02-15 00:16:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
Xeno-Alek




Corporal
Dołączył: 2007-03-04
Posty: 83



http://art-alien.blog.onet.pl/
To mój blog z rysunkami. Dwa ostatnie to rysunki Dill-Ona.
Co do rysunku Nezumiego: ciekawy, Obcy w pewnym ruchu (czego na moich rysunkach brak ;( ), no i dobra krecha. Brava!
____________________________________
Come as You are
2008-02-15 07:22:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319

:)

http://roguepl.deviantart.com/gallery/

pozdr
____________________________________
SHIT HAPPENS
2008-02-15 14:09:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

Re: :)

Rogue napisał:
http://roguepl.deviantart.com/gallery/

pozdr


kopara opada Razz
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2008-02-15 16:46:53
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



http://shadyart.digart.pl/

To mój profil. Moje rysunki sa też na blogu Xeno-Alka
2008-02-15 20:32:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411

Re: :)

v i r u s napisał:
Rogue napisał:
http://roguepl.deviantart.com/gallery/

pozdr


kopara opada Razz


No czasu nie marnuje...tylko czy jest opcja by otrzymac ponizszy obrazek w wiekszej rozdzielczosci?? Rolling Eyes

____________________________________
MU-TH-UR 6000
2008-02-16 13:50:10
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1241



jest, ja mam na cały pulpit Smile swoją droga najlepszy obrazek z obcym jaki widziałem :] jeszcze raz gratuluje!
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2008-02-16 15:14:33
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1813

Re: :)

MIKET napisał:
v i r u s napisał:
Rogue napisał:
http://roguepl.deviantart.com/gallery/

pozdr


kopara opada Razz


No czasu nie marnuje...tylko czy jest opcja by otrzymac ponizszy obrazek w wiekszej rozdzielczosci?? Rolling Eyes


Bajdełej czy ten motyw z laseczką całującą banana już gdzieś wcześniej ktoś nie opracował? Co jest Rogal?
2008-02-16 16:26:55
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



SAMMAEL napisał:
jest, ja mam na cały pulpit Smile swoją droga najlepszy obrazek z obcym jaki widziałem :] jeszcze raz gratuluje!

No to na co czekamy??Very Happy slij slij na maila! samuelleroyjackson@o2.pl Smile

HICKS napisał:

Bajdełej czy ten motyw z laseczką całującą banana już gdzieś wcześniej ktoś nie opracował? Co jest Rogal?


Ja nic nie kojarze...moze jak zobacze oryginał to cos mi zaswita...
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2008-02-16 16:48:04
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



był już motyw z lasencją i alienem - zdaje się, że projekt jakiegoś tatuażu - o taki:

____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2008-02-16 22:47:44
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
XenomorphCat
kill!



Sergeant
Dołączył: 2008-02-08
Posty: 107



Jeeeeeejku!
jak ja żałuję, że nie umiem rysować Sad ...
Wole nawet nie próbować, po prostu nie mam talentu do niczego. Muszę zadowalać się fotomontażami z alienami, ale jak na razie tylk odwa wykonałam (średniej jakości Sad )
A propos rysunków Roguepl z deva, to wszystkie są genialne... nigdy nie moglam sie zdecydować, który dodać do favourites Smile.. Ja na początku myślałam, że to są zdjęcia, po prostu idealni Obcy...
____________________________________
Live only for yourself, because only this deserves for it.
Live only for yourself, because no one lives for you.
2008-03-14 10:38:10
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1729552 Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



Po prostu zacznij bazgrać jak ci się nudzi. Ja zawsze bazgrałem w szkole. Zawsze mam pełno kartek z różnymi bohomazami w plecaku... czasami jest to coś w stylu takiego uśmieszka " Shocked " na całą kartkę, a czasami prawdziwy rysunek. A najlepiej naśladuj style ulubionych rysowników - najlepsza droga do wyrobienia własnego. Laughing

Nawet jak mi wychodzą krzywe bohomazy, to wychodzą mi z biegiem lat coraz mniej krzywe bohomazy. I nawet jeżeli nigdy do końca nie przestaną być krzywe to będę bazgrał dalej bo to lubię.
2008-03-14 16:58:11
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
XenomorphCat
kill!



Sergeant
Dołączył: 2008-02-08
Posty: 107



Nezumi napisał:
Po prostu zacznij bazgrać jak ci się nudzi. Ja zawsze bazgrałem w szkole. Zawsze mam pełno kartek z różnymi bohomazami w plecaku... czasami jest to coś w stylu takiego uśmieszka " Shocked " na całą kartkę, a czasami prawdziwy rysunek. A najlepiej naśladuj style ulubionych rysowników - najlepsza droga do wyrobienia własnego. Laughing

Nawet jak mi wychodzą krzywe bohomazy, to wychodzą mi z biegiem lat coraz mniej krzywe bohomazy. I nawet jeżeli nigdy do końca nie przestaną być krzywe to będę bazgrał dalej bo to lubię.


No wiem, wiem.. z tego powodu z tyłu zeszytu od techniki mam kanciastego facehhugera na japie facetki od techniki, ale tak to źle wyszło, że nie chce mi sie dalej probować.. Jeżeli mam robić jak mój kolega, który obcych rysuje wszędzie (obcych z krzywymi łbami, złymi proporcjami i wogole dziwacznych), to wole sobie odpuścić Sad .. ale ten twój rysunek powyżej jest świetny... może za jakieś kilkaset lat też tak się nauczę, ale wątpię... jak na razie dałam na deva dwa montaże z obcymi i ludźmi i po prostu jak ja bym się wzięła za rysowanie obcych, to bym sobie obcych obrzydziła na amen i do końca życia :/
____________________________________
Live only for yourself, because only this deserves for it.
Live only for yourself, because no one lives for you.
2008-03-14 23:26:27
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1729552 Odpowiedz z cytatem
Nezumi




Corporal
Dołączył: 2008-01-27
Posty: 80



Mam nadzieję, że nikt mnie nie oskalpuje za crossover Aliena i Avatara...

Na'vAlien
Chciałbym zobaczyć Na'vi rozszarpywanych przez coś takiego. ^^


Ostatnio zmieniony przez Nezumi dnia 2010-06-22 23:13:25, w całości zmieniany 1 raz
2010-06-21 22:38:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 13658336 Odpowiedz z cytatem
Dill-On




Major
Dołączył: 2008-01-20
Posty: 995



Najlepszy ten ogon zakończony... tą wtyczką którą mieli Na'vi w warkoczach Razz

3 pary odnóży to ciekawa koncepcja ale szczerze przyznam że nie wiem skąd ta dodatkowa para odnóży Smile
____________________________________
http://alienschamber.blogspot.com/

[img]http://www.mediafire.com/convkey/6eb7/v2c5f7k7bdcvkhcfg.jpg[/img]
2010-06-22 21:04:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 7280383 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2, 3  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB