Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: [OT] Dział techniczny
TonyHudson
Młodszy brat Hudsona :)



Sergeant
Dołączył: 2006-01-12
Posty: 123



Nie chcecie poprostu zeby ktos widzial kiedy i kto jest na forum?? Może forum upadnie przez dodanie czegoś takiego.
2006-08-20 12:26:48
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6783988 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Nie uwazamy tego za wazny element i obywamy sie od lat bez niego. I tyle.
2006-08-20 12:37:14
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
MIKET
The Great Cornhollio!



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-10-08
Posty: 1411



Czy tylko ja mam problemy z logowaniem/pisaniem postów?? Musze średnio 3-4x wpisać nick i hasło by w końcu zaskoczyło, a po napisaniu treści posta znowu mnie przenosi do logowania jakbym sie wylogował...just me?
____________________________________
MU-TH-UR 6000
2011-10-10 22:17:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6890012 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Chyba tylko ty, jak ja się zalogowałem rok temu tak zostało Razz
2011-10-10 22:21:44
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Ma ktoś z Was czasami taki błąd, że nie wczytuje strony? Wszystko jest ok, Internet jest, z innymi stronami się łączy, a tu wyskakuje błąd, że nie ma takiego adresu czy coś w tym guście.
____________________________________
2012-08-08 22:20:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



TrapsMaster napisał:
Ma ktoś z Was czasami taki błąd, że nie wczytuje strony? Wszystko jest ok, Internet jest, z innymi stronami się łączy, a tu wyskakuje błąd, że nie ma takiego adresu czy coś w tym guście.


Był jakiś problem z serwerem na ktorym stoi forum.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2012-08-08 23:11:59
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Ostatnio pewnej przyczyny wyszukiwarka zapomniała mojego hasła i prosiłem o nowe. Dostałem, zalogowałem się i git. Z nieznanych mi bliżej przyczyn dzisiaj nowe hasło za cholerę nie chciało mi działać, mimo iż kopiowałem je z e-maila. Po jakichś 10 nieudanych próbach musiałem znowu prosić o nowe...

Być może jest to spowodowane zmianą przeglądarki, gdyż na Mozilli zainstalowało mi się to babilońskie gówno i musiałem trochę się namęczyć, żeby wreszcie je wywalić.
____________________________________
2012-10-23 14:45:58
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



Wywal mozille, zainstaluj Opere Smile
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2012-10-23 17:17:23
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TrapsMaster




Second Lieutenant
Dołączył: 2011-08-08
Posty: 325



Najpierw zainstalowałem Chrome`a. Pojawił się jakiś bug, że z YT zniknęły komentarze i za cholerę nie dało się nic zrobić. Zainstalowałem więc Operę, która również okazała się do dupy, bo Adblock niektóre reklamy blokował tak dziwnie, że nie dało się na YT połowy filmów oglądać. Przy fullscreenie wywalały różnorakie błędy. Pogrzebałem trochę w systemie, pousuwałem wszystkie Babylony i wreszcie udało mi się zmienić stronę startową w Mozilli, bo wcześniej się nie dało.

"Raise your banners ever high and ravage the Babylon Whore"

Forum również często nie widzi mojej obecności i pisze, że aktualnie nikogo nie ma.
____________________________________
2012-10-23 18:36:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: Poprzednia  1, 2 Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB