Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Strona: 1, 2  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: [OT] Dział techniczny
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562

[OT] Dział techniczny

Sorry, ze pisze to w nowym watku, i ze sie powtarzam ale wczesniej nie dostalem odpowiedzi.
CIACHO, kiedy wreszcie poprawisz link do naszego forum na twojej stronie? http://www.aliens.ibt.pl/forum.htm teraz to prowadzi do nikad........ blad 404......
Przez to nie ma na forum "świeżej krwi" ;)
da rade w koncu - po roku adaptacji - jakos bardziej unowoczesnic to forum ? Wiem, ze niektorzy nie lubia za duzo niepotrzebnych gadzetow, ale chociazby takie rzeczy jak lista zalogowanych osob, inna kolorystyka (niech ta bedzie jako default skoro tak chce "administracja", ale dajcie jakis wybor), nie wiem co tam jeszcze jest, moze mozliwosc uploadowania zalacznikow do postow, utworzenie jakiejs galerii (Rogue moglby tam dawac swoje galerie), moze rozbudowac pola z informacjami o uzytkownikach bardziej (wiecej danych).

/edit

No i mysle, ze moznaby na okres probny dac mozliwosc pisania bez rejestrowania sie.
2005-09-19 16:08:38
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



Ilosc zalogowanych osob - po co? (nie mowiac o tym, ze w takim wypadku, kazde odwolanie strony to rycie po bazie danych - a niestety, jakos tfurcy engine'ow do forum, nie zdaja sobie sprawy, z tego,z e po jakims czasie to mzoe byc uciazliwe.....

Co do pisania bez rejestrowania - jestem osobiscie przeciwny.

Co do galerii - ile tak naprawe jest _nowych_ ciekawych grafik, ie publikowanych wczesniej (zwiazanych z obcym?) bo na kolejne "smieszne" zdjecia szkoda miejsca na dysku......

Co do zmian technicznych - jakby ktos mial pomysl na cos atrakcyjnego - to dawac info. Ale ulepszac na sile, zeby jakas zmiana byla - imho bezsens.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2005-09-19 19:24:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1814



Błagam, Ender, jeżeli żadne sugestie nie podchodzą to może Ty wyjdź z inicjatywą. Nie wierze, że wszystko Ci się podoba i nic nie chcesz zmieniać.
____________________________________
2005-09-19 19:46:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



HICKS napisał:
Błagam, Ender, jeżeli żadne sugestie nie podchodzą to może Ty wyjdź z inicjatywą. Nie wierze, że wszystko Ci się podoba i nic nie chcesz zmieniać.


Niedowiarek z ciebie. Jedyna rzecz na ktora narzekalem to byly zbyt ciemne kolory (tro bylo ladnych pare lat temu) - jakos wszyscy wtedy jeczeli ze jest ok....

http://board.g4sa.net/viewtopic.php?p=199

inne rzeczy mi nie przeszkadzaja - wiec nie mam zadnych propozycji Razz

Smile
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2005-09-19 20:03:31
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1814



Ender napisał:
inne rzeczy mi nie przeszkadzaja - wiec nie mam zadnych propozycji Razz

Smile


Nie chodzi mi o rzeczy, które ci przeszkadzają. Rzuć jakąs propozycję, która uatrakcyjni i odświerzy to forum.
____________________________________
2005-09-19 20:09:24
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



napisze w takim razie wprost, bo widocznie za malo wyraznie:

Nie widze potrzeby jakichkolwiek zmian (od razu uprzedzam: to moje zdanie, i jesli ktos ma inne i chce rzucic jakies propozycje - niech rzuci - jak beda sensowne i ludzie beda je chcieli - i eda wykonalne - czyli bede mial czas i bedzie to do zrobienia - to zrobie - chyba ze znajdzie sie ktos, kto zna sie na tym i komubedzie sie chcialo dlubac w php+postgres Smile
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2005-09-19 20:13:47
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1814



Czyli - nie będzie inicjatywy jak Cię ktoś do tego nie zmusi/przekona. A ponieważ zainteresowanie tym topiciem jest jakie jest (3 osoby) cokolwiek tu się rzuci i tak to będzie grochem o ścianę.
____________________________________
2005-09-19 20:19:20
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



Ender napisał:
Ilosc zalogowanych osob - po co? (nie mowiac o tym, ze w takim wypadku, kazde odwolanie strony to rycie po bazie danych - a niestety, jakos tfurcy engine'ow do forum, nie zdaja sobie sprawy, z tego,z e po jakims czasie to mzoe byc uciazliwe.....


wyrazilem sie nieprecyzyjnie... mialem na mysli cost takiego, ze na dole forum jest lista aktualnie zalogowanych osob.
Cytat:

Co do pisania bez rejestrowania - jestem osobiscie przeciwny.


ale napisalem, ze na okres probny (aby sprawdzic czy to zacheci niecierpliwych do pisania na forum).
A zreszta, czy nie mozna tego przeglosowac w formie ankiety?
Czy w tej obecnej formie jest w ogole mozliwosc dania ankiety?
Mozna by tez aby sprawdzic kto i jak glosowac dac funkcje gdzie takie cos byloby widoczne (jest to mozliwe).



Cytat:
Niedowiarek z ciebie. Jedyna rzecz na ktora narzekalem to byly zbyt ciemne kolory (tro bylo ladnych pare lat temu) - jakos wszyscy wtedy jeczeli ze jest ok....

http://board.g4sa.net/viewtopic.php?p=199


myslalem, ze wypowiadalem sie kiedys o kolorystyce, jednak chyba okazalo sie ze nie..... no cos, nieobecni nie maja racji.
Ale tez mi to nie odpowiada.


A czemu nie mozna dac kilku styli do wyboru?
Juz by mi odpowiadal nawet ten defaultowy bialy phpBB....


Ostatnio zmieniony przez Majkel dnia 2005-09-19 20:27:48, w całości zmieniany 1 raz
2005-09-19 20:24:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Majkel
THIS TIME IT'S WAR !



Captain
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 562



HICKS napisał:
Czyli - nie będzie inicjatywy jak Cię ktoś do tego nie zmusi/przekona. A ponieważ zainteresowanie tym topiciem jest jakie jest (3 osoby) cokolwiek tu się rzuci i tak to będzie grochem o ścianę.



bezsens Sad

CIACHO tez raczej nie poprawi tego linka, wiec nie liczcie na nowe osoby tutaj.
Gothmog mial racje...
2005-09-19 20:25:12
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



HICKS napisał:
Czyli - nie będzie inicjatywy jak Cię ktoś do tego nie zmusi/przekona. A ponieważ zainteresowanie tym topiciem jest jakie jest (3 osoby) cokolwiek tu się rzuci i tak to będzie grochem o ścianę.


Cytat:
Czyli - nie będzie inicjatywy jak Cię ktoś do tego nie zmusi/przekona. A ponieważ zainteresowanie tym topiciem jest jakie jest (3 osoby) cokolwiek tu się rzuci i tak to będzie grochem o ścianę.


Nie zrozumiales:
JA OSOBISCIE NIE WIDZE POTRZEBY ZMIAN

Jesli ktos ma jakas (wykonalna) propozycje i WIEKSZOSC (wystarczy brac pod uwage osoby ostatnio aktywne) beda chcialy tych zmian, to mozemy o tym podyskutowac.

A jesli jedna osoba ma ochote zeby cos bylo zmienione, a inna ma ochote na zmiany ale sama nie ma pomyslu na to co zmienic - to wybacz, ale nie bede sie nad tym nawet zastanawial. Juz kiedys byla dyskusja na ten temat i zdania nie zmienie: nie bede poswiecal czasu i przerabial forum tylko dlatego ze jednej osobie sie cos nie podoba, ewentualnie chce miec koniecznie cos nowego.

A w przypadku zmian ktorych bedzie chciala wiekszosc MUSICIE brac pod uwage, ze wprowadzanie zmian, to jest konkretna praca, zabierajaca czas. A w pracy mam czasami dosyc siedzenia nad kodem, i nie chce mi sie jeszcze po godzinach grzebac (nie mowiac o tym ze mam setki innych rzeczy doz robienia, od miesiecy czeka update strony alienowej, skonczenie pisanie enginu na ktorym ma lazic itd...) Wiec idealnie by bylo jakby ktos sie znal na programowaniu i chcialoby mus ie to rozwijac. Szanse podejrzewam ze sa niewielkie - i w takim wypadku - jak juz wspomnialem - ewentualne zmiany beda wprowadzone jesli znajde czas na ich wprowadzenie. uffff......

ewentualne sugestie - moga byc w tym topicu (nie uwzgledniam prosb czy tez sugestii wysylanych mailem/gg bez uzgodnienia z innymi bywalcami forum - a zwlaszcza z Ciachem i Suchym).
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac


Ostatnio zmieniony przez Ender dnia 2005-09-19 20:38:17, w całości zmieniany 1 raz
2005-09-19 20:28:40
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102



Majkel napisał:
wyrazilem sie nieprecyzyjnie... mialem na mysli cost takiego, ze na dole forum jest lista aktualnie zalogowanych osob.


ta lista jest wlasnie brana z bazy - za kazdym razem jak odswiezasz strone. Celowo zostala przeze mnie wycieta. I to sie nie zmieni - pomysly, ktorych celem jest jedynie zabijanie systemu nie przejda Smile

Cytat:
A czemu nie mozna dac kilku styli do wyboru?
Juz by mi odpowiadal nawet ten defaultowy bialy phpBB....


Style pewnie daloby sie dodac - dosyc duzo z funkcjonalnosci phpBB wycinalem i przerabialem wyswietlanie, wiec nie wiem czy byloby to w chwili obecnej proste do dodania, ale mozliwe ze byloby wykonalne.

Z mojej strony EOT (chyba ze padna konkretne propozycje, ktorych bedzie sie domagalo wiecej niz 2 osoby). Wink
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2005-09-19 20:31:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
HICKS
I'm here, baby! I'm here!



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1814



Ender napisał:
A jesli jedna osoba ma ochote zeby cos bylo zmienione, a inna ma ochote na zmiany ale sama nie ma pomyslu na to co zmienic - to wybacz, ale nie bede sie nad tym nawet zastanawial.


Teraz ty mnie nie zrozumiałeś. Skoro postuluję wprowadzenie zmian pod postem Majkela, który przedstawił propozycje tzn. że je popieram. Nooo dorzuciłbym jeszcze tę sprawę z kasowaniem własnych postów przez urzytkownika (ale z racji tego że była już o tym mowa to nie koniecznie).
____________________________________
2005-09-19 20:40:19
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
SAMMAEL
Not bad for a human



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-02-26
Posty: 1242



jak juz przy tym jestesmy to przydalby sie jeden bajer - informacja kotr post w temacie byn nieprzeczytany od ostatniego wejscia. nie chodiz mi o zmiany w tematach bo to juz jest ale np. wpadam po 2 dniach na "mysli rozczochrane" i nie musze szukac, ktory to ostatnio post czytalem a ktory jestnowy ale odrazu mam napisane "nowy" - jak to wygląda mozna zaobserwowac na tym forum - http://www.rpg.aplus.pl/forum/index.php .

Wiem ze to "pierdułka" ale w sumie jesli juz jest mozliwosc pisania to wszystko inne to tylko dodatki Wink

pozatym faktycznie przydałoby sie dodac inne schematy wyglądu i moze też mozliwośc ustawiania własnego - z dysku:P (tak fantazjiuje;) )

no i robienie ankiet (anonimowych i nie) dzięki czemu moglibyśmy poruszyc tak frapujace tamaty jak: kto wygrałby starcie Giertych vs Jej Wysokośc RazzRazz
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem.
2005-09-20 16:43:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Surtsey




Lieutenant Colonel
Dołączył: 2003-01-11
Posty: 1428



sądze, że gadżet w postaci: "posty od ostatniej wizyty" jest nie potrzebny. To nie jest forum z dwudziestoma poddziałami i nie pisze sie tu dziennie setki postów. Problem w tym, ze często wogóle nic sie tu niedzieje. Coraz rzadziej gadamy stricte o obcym, najpopularniejszym tematem są "myśli rozczochrane" i topic o filmach (w wolnych chwilach zjazd po Andersonie - co jest akurat słuszne imho Wink)

co do pozostałych zmian, cóż, chyba jestem skostniałą jednostką i nie sądze by zmiany były potrzebne. Mnie sie podoba jak jest. Kolorystyka - megaklimatowa, ciężko mi było sie przyzwyczić do zmiany loga swojego czasu, a co dopiero do jakichś bardziej spektakularnych zmian.

Kończąc - to forum jest absolutnie wyjątkowe, między innymi fakt, że brak tu jakichkolwiek bajerów jakie są dostępne na innych przaśnych, kolejnych klonach forów, tylko tą wyjątkowość podkreśla.

Rozchodzi sie o to, ze minimalizm rządzi Wink
To forum jest jak muzyka The White stripes Wink
____________________________________
zapraszam_do_dalszej_prawdziwej_dyskusji.
2005-09-20 17:41:06
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Mefisto
LOCO



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-09-08
Posty: 1249



ja także nie widzę sensu zmian (poza oczywiście poprawieniem nieczynnego adresu), a już lista użytkowników na dole obecnych czy posty od ostatniej wizyty - po co to i na co ? Przecież nowe posty są zawsze oznaczone innym kolorem, więc nie widzę problemu.
____________________________________
- Hey, Mefisto, have you ever been mistaken for a Donald Duck ?
- No, have you ?
2005-09-22 14:55:43
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
TonyHudson
Młodszy brat Hudsona :)



Sergeant
Dołączył: 2006-01-12
Posty: 123



Mam propozycję co do tego forum. Nie zauważyłem zeby byla tutaj lista userow online, nie powinna taka byc na samym dole? A moze jest (, powie ktos gdzie) ??
2006-08-19 14:48:28
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6783988 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



Nie ma czegoś takiego tutaj, bo to nie takie forum jak dzisiejsze można spotkać w phpBB czy innych językach pisane. Nienarzekać ;].
2006-08-19 21:23:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
TonyHudson
Młodszy brat Hudsona :)



Sergeant
Dołączył: 2006-01-12
Posty: 123



Nie mógłby ktoś z was utalentowanych Wink to dorobić ????
2006-08-19 21:36:21
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 6783988 Odpowiedz z cytatem
Corvax
Hell awaits...



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2004-09-02
Posty: 1393



A po kiego grzyba ci to O_o.
To forum radziło sobie bez tego tyle czasu. Jak chcesz coś od kogoś to pisz na priva.
2006-08-19 21:45:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Nie widzimy tu potrzeby czegos takiego. Przeczytaj temat od poczatku. Myslmy o udoskonalaniu tresci a nie ramek tego forum Wink.
2006-08-19 23:47:53
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona: 1, 2  Następna Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB