Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: materialy z forum na innych stronach + off topic
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

materialy z forum na innych stronach + off topic

CZE :

Poniewaz dwukrotnie padlo pytanie (w prywatnych mailach do mnie) czy mozna publikowac materialy z forum na innych stronach, odpowiadam:

- Sam mam taki zamiar aby wykorzystac kilka co ciekawszych postow na roznych podstronach przyjmujac domyslnie ze jak ktos cos postuje na moim message boardzie to nie ma nic przeciwko (oczywiscie autorzy otrzymaja "credits" za teksty)

Jesli chodzi o publikowanie materialow z forum na innych sajtach to trudno mi sie wypowiadac. Sadze ze nalezaloby spytac autorow poszczegolnych postow - choc skoro postuja cos na forum publicznym to chyba raczej nie beda mieli nic przeciwko temu. Jesli o mnie chodzi to zasadniczo nie mam nic przeciwko - oczekiwalbym jednak w takim przypadku podania w widocznym miejscu informacji o autorstwie tekstu i miejscu jego pochodzenia (tj podania adresu tej strony z linkiem).

off topic: Cecil B. Demented

- otatnio strona poszla nieco w odstawke bo robie wlasnie calkowicie autorskie - tlumaczone ze sluchu - napisy do tego wysmienitego filmu. A wspominam o tym w tym miejscu, bo juz dawien dawno zaden film tak strasznie mi sie nie podobal. Chyba zrobie jakas niewielka podstronke na jego temat - film nie trafil w Polsce ani do kin ani do dystrybucji video/DVD a poniewaz nie widzialem go w zadnych zapowiedziach sytuacja ta zapene nie ulegnie szybko zmianie. Ja ogladalem go z plyty z regionu 1 ktora kumpel (fan Watersa) kupil przez internet i oczywiscie przerobilem do divx'a Smile)). Teraz walcze z tlumaczeniem i napisami, a jak skoncze zapewne wrzuce je na internet (http://www.napisy.tvm.pl - najlepszy polski serwis z napisami do divx'ow). Jesli ktos chcialby wiedziec o czym jest ten film to zapraszam do zapoznania sie z recenzja mojego kumpla Graila napisana dla Klubu Milosnikow Filmu (ktorego jestem czlonkiem od momentu jego powstania) - tekst mozna znalezc tu:http://www.film.warka.pl/prace/cecil.html

ps:
Niewielki update strony nastapi pewno w przyszlym tygodniu jak tylko cos sie ruszy z moja sesja poprawkowa.

Pozdrawiam
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-09-12 16:09:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB