Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Nowa strona
piok




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 139

Nowa strona


80.48.253.194

Hia
Chcialbym powiadomic ze powstala i caly czas jest rozbudowywana nowa strona poswiecona Obcym i wszystkim co jest z nimi zwiazane : WWW.OBCY.NET

Zalozycielem strony jest Kabukiman ( znany tez jako Szatan666) , ja wypelniam funkcje koadminai teksciarza. W niedalekiej przyszlosci ( mam nadzieje) na stronie pojawia sie prace kilku osob znanych i nieznanych w srodowisku alienowym w polsce a takze zostana zamieszczone najciekawsze posty opublikowane na message boardzie Ciacha ( Ciacho zyjesz ? odezwij sie, plizz ) oczywiscie za zgoda ich Autorow.
Zapraszam takze do nowopowstalego forum z calkowicie polska obsluga, umieszczonym na szybkim serwerze ,wyposazonym w rozne udogodnienia, mozliwosc skonfigurowania wygladu i inne uzyteczne funkcje.

Jesli ktos z Was ma jakies sugestie co do wygladu i zawartosci strony, chce pomoc, badz wyrazic swa opinie , prosze o kontakt Smile

Piok

p.s. oczywiscie jesli ktos chce wyrazic krytyke ( byle konstruktywna ) rzeczonej strony , niech sie nie krepuje i pisze, wszelkie uwagi mile widziane :)




____________________________________
A ty gdzie masz swój receptor??
2002-02-20 14:07:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 621978 Odpowiedz z cytatem
Anonymous




Gość


Re: Nowa strona


217.96.49.30

>oczywiscie jesli ktos chce wyrazic krytyke ( byle >konstruktywna ) rzeczonej strony

W paru miejscach (eg sprzet - aliens) nie wyswietlaja sie obazki... pewno blad "literowy" - tj w zrodle rozszerzenia sa z duzych liter a na serwerze pliki maja je z malych.

Ogolnie strona jest "nice" - choc na razie wiele tam nie ma.

Pozdro
CIACHO



2002-02-20 15:38:00
Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re


212.191.65.28

Nie moge powiedziec, ze stronka jest spoko, bo jeszcze prawie nic tam nie ma (no offense:) Jest to jeszcze wersja testowa i z niecierpliwoscia czekam na full version. Za to forum jest spoko i mysle, ze powinnismy przerzucic sie tam z dyskusja.
CIACHO daj link ze swojej strony na tamto forum, ok?



2002-02-21 06:14:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225

hmm?


212.160.33.133

Oczywiscie ze strona bedzie sie rozwijac (mam nadzieje Smile))). Jezeli chodzi o te bledy i literowki to staramy sie na biezaco je poprawiac itede blablabla. Dziekuje za wszelkie pozytywne komentarze ale nie dajcie nam spoczac na laurach i popasc w samozachwyt :)



2002-02-21 07:38:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: re


217.96.49.30

> CIACHO daj link ze swojej strony na tamto forum, ok?

Nie OK ! Sad((

Odwiedzilem tamto forum i - sorry - wcale mi sie nie podoba:
1)Moze to wina przeciazonej w tej chwili sieci ale ladowalo sie beznadziejnie.
2)Cos sie ogolnie walilo bo nawet po zarejestrowaniu sie nie bylem w stanie sie zalogowac i napisac Ci odpa.
3)Nie dalo sie zapostowac anonimowo - moze czasem ktos chce zadac proste i szybkie pytanie bez wypelniania calego formularza...
4)Nie podoba mi sie graficznie - wole tak jak jest u mnie.

Wspolne JEDNO forum dla kilku stron o obcym to DOBRY pomysl. Ale zeby to wypalilo to ktos musialby napisac to w php czy czyms podobnym a nie korzystac z roznych darmowek. Wiec mysle ze na razie zostawie u siebie tak jak jest.

Pozdro
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-02-21 08:39:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225

re:re:re


217.96.45.254

"Moze to wina przeciazonej w tej chwili sieci ale ladowalo sie beznadziejnie."

TAK, to wina przeciążonej sieci. Wszyscy oprócz Ciebie mówią, że wgrywa się szybko. (bez obrazy Smile)

2)Cos sie ogolnie walilo bo nawet po zarejestrowaniu sie nie bylem w stanie sie zalogowac i napisac Ci odpa.

Hmm, nie wiem. Ja loguję się bez problemów. Inni zresztą też. Może w danej chwili coś było walnięte.

3)Nie dalo sie zapostowac anonimowo - moze czasem ktos chce zadac proste i szybkie pytanie bez wypelniania calego formularza...

No tak. Logowanie się jest szybciutkie i bezproblemowe, rejestracja również - więc co za problem? Uważam, że lepsze to niż jakby jakiś pacan podpisał się "Ciacho" i napisał że ma was wszystkich w dupie... A zresztą, można wklejać swoje zdjęcia, podpis, i tym podobne.

4)Nie podoba mi sie graficznie - wole tak jak jest u mnie.

Ehem. Szatę graficzną itepe można ZMIENIAĆ JAK TYLKO SIĘ CHCE. To co jest teraz, to efekt minutowej pracy. Jak chcesz to forum może być nawet sraczkoburaczkowo-żółtawo-ciapkowate.

Wydaje mi się, że dużymi zaletami tego forum są:

-możliwość wyszukiwania postów
-przejrzysty układ graficzny
-jeżeli ktoś da odpowiedź na post nawet i sprzed pół roku, to post ten zostanie automatycznie przeniesiony na samą górę i nie trzeba będzie się przebijać przez kilka stron, aby go znaleźć.
-no i daty i godziny w końcu będą takie jak trzeba (a nie godziny czasu w środkowym Kansas czy costam)

Zresztą cały system boardów wystartował dopiero w styczniu tego roku i możliwe, że ma jakieś bugi, ale wszystko będzie zmierzać ku lepszemu Smile))

Aha. Może uda się zrobić tak, że NIE będzie reklam itepe, to znaczy forum będziejak komercyjne, ale nadal będzie darmowe.

A więc dobrze się zastanów...

kabukiman



2002-02-22 01:08:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

Re: re


194.29.130.162

podzielam zdanie ciacha... chyba wszyscy pamietaja kwestie nowego forum tomexxa... wszystkie za i przeciw - niech wiec zostanie po staremu... to forum jest zdecydowanie najlepsze, bez mydlenia oczu i innych wodotryskow...
pozdro




____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2002-02-22 01:38:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Re: re:re:re


217.96.49.30

>Wszyscy oprócz Ciebie mówią, że wgrywa się szybko. (bez >obrazy Smile)

Alez wcale sie nie obrazam, po prostu stwierdzam fakt - chcialem wejsc i zakislio na maxa. Moze po prostu cos sie gdzies na laczau miedzy mna a waszym forum przycielo na chwile - moze forum jest superszybkie i niezawodne - ale jakos mnie to zniechecilo.

>A więc dobrze się zastanów...

Nie chce mi sie powielac dyskusji ktora juz byla gdy Tomexx usilowal namowic mnie na nowe forum. Pewnie kiedys zmienie to co jest na nowsze/lepsze - na razie wystarcza mi w zupelnosci to co jest. Kazdy moze sobie postowac gdzie mu sie podoba - ja zostane tutaj a to forum na razie zostanie takie jaki jest.

Pozdro
CIACHO





____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-02-22 03:24:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

riply


213.241.8.209

ech Ciacho....Smile)
>>chcialem wejsc i zakislio na maxa
Widocznie problem lezy po twojej stronie....
Nowe forum jest bardzo proste, i przejrzyste o wiele bardziej niz te "dzewka" na tym. Po za tym jak ono obecne czas pokazuje? W Kisziniowie w Uan Bator?? nigdy nie moglem tego rozszyfrowac...., jak tu czeogs szukac? Ja tez nie lubie wodotryskow, ale baz przesady to forum to nie forum to jakas azceza maksymalna. Mozliwosc sortu wg najswizszej odpowiedzi to juz w ogule obowiazek.





2002-02-23 10:54:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
kabukiman
The Electrician ;)



First Sergeant
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 225

noo, ja też tak myślę


212.160.33.133

No ja też się cieszę że jest coraz większe poparcie Smile Proponuję sprawdzić nowe forum, potestować je przez jakieś 2 tygodnie. Skoro podoba się nawet Tomexxowi - największemu pesymiście świata Smile to znaczy że coś w nim jest.
Aha, i te anonimowe posty - za tydzień, dwa będzie można już zamieszczać posty bez lofowania się. Ale zalogowani ludzie mają więcej bajerów - obrazki, sygnaturki, możliwość wklejania obrazków itp.
kabukiman



2002-02-23 11:01:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

:((((((


217.96.49.30

CZE:

>Po za tym jak ono obecne czas pokazuje? W Kisziniowie w >Uan Bator??

I ty sie o to pytasz ? Przecierz to oczywiste ze wyswietlany czas to czas w Hadley's Hope na LV-426 ! Wink

>nigdy nie moglem tego rozszyfrowac...., jak tu czeogs
>szukac?

>Mozliwosc sortu wg najswizszej odpowiedzi to juz w ogule >obowiazek.

Rzeczywiscie przy ilosci postow przekraczajacej 1000 dzienie jest to calkowicie niezbedna fukkcja.... po prostu be niej nie idzie juz niczego na tym forum znalezc... Wink))

>Ja tez nie lubie wodotryskow, ale baz przesady to forum to >nie forum to jakas azceza maksymalna

Dobra - przyznaje jest proste... Ale chyba wazneiejsze zeby post byl ciekawy niz zeby byl napchany ikonkami...

Mnie odpowiada jak jest! Nie ma nic przeciwko zebyscie WY linkowali sie do tego forum - ja sie do tamtego linkowal nie bede. Co do sortowania etc - to jak juz kiedys pisalem w jakiejs nieokreslonej przeszlosci zastapie to forum wlasnym napisanym w php.

Pozdro
CIACHO




____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-02-23 11:15:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

re


217.99.164.71

Ja tam przerzucam sie na nowe forum. CIACHO! po jakiego diabla zes sie tak uparl na to swoje forum. wiecej nie bede cie przekonywal. Przeciez mozesz dac link do forum TYLKO do czasu az zrobisz to swoje nowe w pechapie.



2002-02-26 00:18:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Anonymous
F161



Gość


BLUZNIERCY!!!


194.29.130.162

NIE ODWRACAJCIE SIE OD NASZEGO FORUM!!!



2002-02-28 01:47:00
Odpowiedz z cytatem
Anonymous
F161



Gość


?


217.96.45.254

?



2002-02-28 04:13:00
Odpowiedz z cytatem
Anonymous
F161



Gość


!


217.96.45.254

virus nie musisz udawac anonima, i tak wiemy ze to ty...



2002-02-28 04:14:00
Odpowiedz z cytatem
piok




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 139

Re: ?


80.48.253.194

PROWOKACJA ! PROWOKACJA !




____________________________________
A ty gdzie masz swój receptor??
2002-02-28 04:23:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 621978 Odpowiedz z cytatem
tomexx




Second Lieutenant
Dołączył: 2002-03-22
Posty: 317

uhaha


213.241.8.199

hehehe Virus spokojne nowe forum jest 10x lepsze.
BTW-zastanow sie wpierq czy nie siedzisz na sztywnym zanim zacznies udawac anonima ok?Smile) IP mowi sam za siebie....



2002-02-28 07:13:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
kabukiman/satan_666




Gość


jasne...


212.160.33.133

Nie sądź bo będziesz sądzony Wink
A tak na poważnie to nie wypowiadaj się na jakiś temat, dopóki go dokładnie nie poznasz, tzn. spróbuj sam napisać coś na nowe forum i wtedy zobaczysz, któe jest lepsze Smile

Pozdro,
kabukiman/satan_666



2002-02-28 10:55:00
Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

HLE, HLE!!!


217.153.25.171

sprawdzalem tylko wasza spostrzegawczosc... Wink))
jest niezle
a nowe forum jest OK!
pozdro




____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2002-02-28 11:53:00
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB