Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: FINAŁOWE RE W SPRAWIE UKRYTEJ KARTOTEKI
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

FINAŁOWE RE W SPRAWIE UKRYTEJ KARTOTEKI

Widze ze nieco ponizej rozpentala sie dyskusja - wiec pare slow tytulem wyjasnienia i zakonczenia jej :

1) Jestem zmenczony mailami w stylu "czy to mozna kupic, co trzeba zrobic aby to dostac" - przecierz, qurwa jest napisane wyraznie i po polsku jaka jest "procedura" dostepu do tych plikow... wiem ze pisze czasami z bledami ortograficznymi i nie stylistycznie ale chyba przy minimum dobrej woli mozna zrozumiec o co mi chodzi ?!

2) To nie mp3 - jakies prawa autorskie jednak chyba obowiazuja.... zreszta nawet nie w tym rzecz. Byc moze jak juz wszystkie projekty zostana zakonczone dostep do plikow bedzie darmowy - na zasadzie nagrody za rozwiazanie quizu lub cos w tym stylu. Na razie jest jak jest co sluszy po pierwsze hmmm "zmotywowaniu" zainteresowanych do udzialu w prokjekcie, a po drugie jest wyrazem docenienia pracy tym ktorym sie chcialo - bo jak juz ktos zauwazyl to jest naprawde masa pracy zeby zlozyc w poprawna calosc taki plik.

3) Smiesza mnie odpowiedzi w stylu "20 stron ?! sorry nie mam na to czasu... to dal mnie za duzo etc". wydaje mi sie ze propozycja jest naprawde atrakcyjna - wklepujesz lub skanujesz 20 stron ktore wysylam na moj koszt - a niektorzy uwazaja ze to za wielki wysilek... Coz - tak wlasnie uwazam - ze albo im po prostu nie zalezy (co nie niczym zlym bo przecierz nbikomu nie musi zalezec), albo sa lamerami... Bo jesli komus zalezy a nie jest w stanie podjac tak minimalnego wysilku to co ja mam o tym myslec ?!





____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-07-28 04:33:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

zapomnialem dodac...

4)Moze nie powinienem teo pisac... ale jesli ktos jest dosc twardy aby zassac cala strone (kolo 720 MB) programem typu "teleport" a potem pogrzebac w tym co sie sciagnie - to pewnie znajdzie ukryta kartoteke - no chyba ze jest lamerem...

[btw "ukryta" kartoteka nie jest jakos specjalnie zamaskowana... gdybym chcial to ustawilbym to tak ze nikt bez mnojej wiedzy i zgody by tam nie wszedl - ale bynajmniej tak nie jest jak widac z tekstu powyzej]

A pisze o tym dlatego ze ostatnio do projektow zglosily sie dwie osoby ktore dobraly sie do niej wlasnie w ten sposob - mieli dostep do plikow a pomimo to chcialo im sie bezinteresownie pomoc. Szacunek dla takich gosci w odroznieniu od lamerow ktorym sie nie chce wklepac 20 stron !!!!!!!!



____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2001-07-28 04:42:00
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB