Wspólne forum dyskusyjne stron:
www.aliens.ibt.pl
aliens.g4sa.net
www.fiorina.prv.pl

| PROFIL | REJESTRACJA | LOGOWANIE | SZUKAJ | TEMATY | UŻYTKOWNICY | PRYWATNE WIADOMOŚCI |
<< Poprzedni temat :: Nastepny temat >>   Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu
Autor Temat: Wyglad forum
Kanagero




Cannon fodder
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 2

Wyglad forum

Ja mam jedna prosbe... mozna cos zrobic z kolorem czcionki na gorze i na dole kazdej strony? Bo ciemno niebieski nie za dobrze wyglada na czarnym tle. Ja zeby to przeczytac musze zaznaczyc ten tekst.
2002-03-19 13:30:32
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Zgadzam sie z kanagero

Takze zaznaczam tekst, ktory jest ciemnoniebieski, by go przeczytac. Moze warto by bylo go troche rozjasnic (np. tak jak u mnie na stronie?).

Pozdrawiam
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-03-19 13:36:22
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

Gdzie ?

Moge zmienic tylko nie bardzo wiem gdzie dokladnie - u mnie wyglada ok, dziwne ze nie mozecie sie doczytac!
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-19 14:40:29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Nie wiem :(

Nie mam pojecia gdzie sie zmienia, ale hyba jest taka mozliwosc. IMHO granatowy kolor zbytnio zlewa sie z czarnym tlem. z odleglosci kilkudziesieciu centymetrow od monitora niezbyt wygodnie sie to czyta (jest widoczne, ale IMHO za slabo).
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-03-19 14:56:01
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Rogue
Hisss Majesty



Lieutenant Colonel
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 1319

Bez urazy ...

..Ale ja wszystko widzę wyraźnie - NAWET niebieskie litery na czarnym tle - te zaburzenia to może z przepracowania ? A może coś a'la Dalton ?
____________________________________
SHIT HAPPENS
2002-03-19 16:52:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 4152914 Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Rogue:

[blue]Napisalem ze wedlug mnie granatowe literki sa zbyt ciemne i zlewaja sie z tlem. Niezbyt przyjemnie sie je czyta. Owszem, widac je (ostatecznie roznia sie od tla), ale nie jest to komfortowe. W efekcie robie to co opisal Kanagero - zaznaczam fragment tekstu ktory jest na granatowo. Wydaje mi sie ze mozna by to bylo rozjasnic. Nie mowie o zaburzeniach, ale o wygodzie.[/blue]
O ile sie nie myle, to powyzszy tekst jest na niebiesko, nie wiem cyz to jest optymalny kolor.
Z mojej strony EOT, to jest forum o alienie a nie kolorkach.
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-03-19 16:58:03
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
CIACHO
"GAME OVER, MAN!"



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-11
Posty: 830

hmmmm

Na niebiesko jest bardzo niewiele - teskty postów sa przecierz na biało - chyba że ktos sie uprze inaczej - właśnie po to żebyu sie je komfortowo czytalo.

Pytajac "gdzie" nie miałem na mysli kwesti technicznej - bo wiem gdzie sie to ustawia - tylko konkretnie które napisy wydają sie wam nieczytelne.

Moge to zmienic - no prob, ale wydaje mi sie ze to wynika no nie wiem... z kiepskich ustawien waszych monitorow, albo co - bo dla mnie niebieskie teksty sa komfortowo czytelne...

Pozdro
CIACHO
____________________________________
"I AM READY MAN, READY TO GET IT ON!"
2002-03-19 17:23:44
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 1540119 Odpowiedz z cytatem
Ender




MODERATOR
Dołączył: 2002-03-19
Posty: 1102

Mial byc EOT....

ale co tam, jeszcze dopisze. Nie sadze by to wynikalo z ustawienia monitora. Zaczekajmy niech sie wypowiedza inni. Na razie nie zmieniaj. Tak jak pisalem - teksty sa czytelne, ale wedlug mnie za ciemne. Kwestia przyzwyczajenia (wzrok mam raczej dobry), subiektywne odczucie komfortu.
nevermind
____________________________________
Uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac
2002-03-20 08:59:16
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
anika




Corporal
Dołączył: 2003-02-25
Posty: 92



[blue]Zaczynam się denerwować ...najpierw serduszko .....

Teraz kolorek ...... niebieski beee

co bedzie jak otworze następny post ?????[/blue]
2003-02-26 02:09:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



U mnie widac wyraznie.
Pozdro
2003-02-26 07:26:08
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Sammel




Sergeant
Dołączył: 2002-10-03
Posty: 104



Ender nie jesteś sam,też muszę gały mrużyć żeby rozszyfrować co też tamjest napisane,. Wybacz Aniko że sięczepiam, ale czy to aż tak ważne dla ciebie żeby się wyróżnić, jeśli tak proszę spróbuj innego koloru, hmm np. biały - coo tym sądzisz? biały będzie dobry? Razz
2003-02-26 08:57:17
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961



Ew. jesli nie bialy, to moze sniezno bialy Wink
2003-02-26 10:46:42
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
MAYAK




Staff Sergeant
Dołączył: 2002-09-24
Posty: 127



This Forums` colors are fuckin` GREAT!!

Noo... to by było na tyle Very Happy
2003-02-26 20:27:51
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
anika




Corporal
Dołączył: 2003-02-25
Posty: 92

Jestem kobietą ....

[yellow]I lubie kolory.... [/yellow][red]

Niezależy mi na wyróżnianiu się wśród wielu.[/red][orange]No dobra....zależy mi....[/orange][green]

Chce szybciutko znajdować swoje posty i odpowiedzi szanownych Forumowiczów a ...kolorowe literki mi to ułatwiają.[/green][red]


Podoba mi sie czerwony .... i jest bardziej wyraźny... zostane przy czerwonym.

Może być ..prawda ?? Wink[/red]
2003-02-27 02:03:46
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

???

niepopieram zadnych zmian kolorystycznych na forum.... moze jednak pomoglibyscie mi w koncu zmusic Suchego do zmiany czcionki w adresie jego strony.... wyglada nadwyraz wiesniacko i nieprofesjinalnie - wstyd... i dlaczego nie ma jeszcze linkow przy adresach??? 3 koadminow a nikt sie nie pofatyguje.... w takim razie forumowe logo ktore przygotowalem przedstawie za rok... Wink))))
pozdro
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2003-02-27 10:14:51
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
TuReK
Weyland Yutani CEO



Captain
Dołączył: 2002-07-17
Posty: 565



VIRUS: a moglbys anikowemu aniolkowi w sandalkach dorobic chestburstera albo twarzolapa?
Smile
____________________________________
When dealing with aliens, try to be polite, but firm. And always remember that a smile is cheaper than a bullet.
2003-02-27 12:36:54
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
v i r u s




Major
Dołączył: 2002-03-14
Posty: 795

?

no moglbym... ale to chyba nie zalezy od nas... Wink))
____________________________________
phaj sanky [:

v_irus@interia.pl
2003-02-27 12:50:35
Zobacz profil autora Wyślij email Wyślij prywatną wiadomość 4179076 Odpowiedz z cytatem
anika




Corporal
Dołączył: 2003-02-25
Posty: 92

kochany aniołek

[red]jesoooooo no co wam ten aniolek zrobił ?? albo czego wam niezrobił Wink ?


Kurcze no....nieprzerabiajcie mojego aniolka na cos innego .Ja obiecuje aniolkowi dokladnie opowiedziec o Alien-ach ...slowo ! ja nie chce logo...ja moge zyc bez logo ..aniolek zostaje albo ja ide Smile
[/red]
2003-02-27 13:42:37
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Rend




Private
Dołączył: 2003-02-12
Posty: 16



[blockquote]Chce szybciutko znajdować swoje posty i odpowiedzi szanownych Forumowiczów a ...kolorowe literki mi to ułatwiają[/blockquote]
To Ci radzę po prostu patrzeć na ksywki autorów. Serio takie kolorowe posty gdzie każdy wyraz jest w innej barwie ciężko się czyta.
2003-02-27 14:35:52
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Suchy
F161



MODERATOR
Dołączył: 2002-03-15
Posty: 1961

To Virus

Z tym logo forum to masz racje. Ale generalnie to nie moja wina :p Przypominalem Ciachowi o dolozeniu linka do mojej strony w logo przez pewien czas, nie skutkowalo, wiec jako jedno z przypomniej wyslalem mu przerobione logo, zeby wreszcie sie za to wzial Wink Myslalem ze przerobi stare z czcionka taka jaka byla wczesniej. A on wstawil to ktore mu podeslalem z "wiesniacka" czcionka Very HappyVery HappyVery Happy. Prowizorka zostaje niestety najdluzej....

No i BTW: CO Z WZORKAMI? DLA CIEBIE TO CHWILA, teraz jest zima- dobry czas na dziaranie. Im cieplej tym wiecej ludzi, pozniejsze terminy i inne problemy. Zalezy mi na nich zrob cos... Smile
2003-02-27 17:53:39
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Tematy    Napisz nowy temat    Odpowiedz do tematu

 


Powered by phpBB